NFL live resultater, stillinger

Amerikansk fodbold USA NFL2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0010000000186000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷WYJ5pCtg¬AD÷1544490900¬ADE÷1544490900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷n3yuVaxH¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷18¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷4vWqUJiN¬WV÷minnesota-vikings¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷YwhuUjdC¬AD÷1544404800¬ADE÷1544404800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷lpmmXU1m¬WU÷chicago-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷15¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷9¬BG÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷6LshWlHg¬WV÷los-angeles-rams¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷MaUVjE3P¬AD÷1544390700¬ADE÷1544390700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷CQdxBvoo¬WU÷arizona-cardinals¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷vXpKZNNo¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷bLLcnYBt¬AD÷1544390700¬ADE÷1544390700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷INqOYswh¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷29¬AT÷23¬BI÷6¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷0nZSX1hb¬WV÷philadelphia-eagles¬AZ÷0¬AH÷23¬AU÷23¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷hrL1ohRn¬AD÷1544390700¬ADE÷1544390700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷EkwXWL74¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷8CxyWuNA¬WV÷pittsburgh-steelers¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷KfjmSUQO¬AD÷1544389500¬ADE÷1544389500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷hxp4Tn1C¬WU÷los-angeles-chargers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷6¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷z1Z8S6GI¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷21¬BB÷3¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷t4iqTABI¬AD÷1544389500¬ADE÷1544389500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷pCtdV8Wa¬WU÷san-francisco-49ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷vZu0USo6¬WV÷denver-broncos¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷AcrjjsDE¬AD÷1544378400¬ADE÷1544378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷Yc6sQDfK¬WU÷buffalo-bills¬AG÷23¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷E9NvPX9Q¬WV÷new-york-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷fmgyVWt6¬AD÷1544378400¬ADE÷1544378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷AglqYAns¬WV÷carolina-panthers¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷hE1HxivQ¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷9¬AW÷1¬~AA÷CO3WVCRa¬AD÷1544378400¬ADE÷1544378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷hO4VEmnJ¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷13¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷fTrEwXOJ¬WV÷atlanta-falcons¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷13¬AW÷1¬~AA÷bLaSWhCg¬AD÷1544378400¬ADE÷1544378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷pb1NG9H6¬WU÷houston-texans¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷EX5RFTWC¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷17¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷Q71KYEss¬AD÷1544378400¬ADE÷1544378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷GI96KiIs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷27¬AT÷24¬BI÷3¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷Au9AJBXm¬WV÷baltimore-ravens¬AZ÷0¬AH÷24¬AU÷24¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷I3e4SwL7¬AD÷1544378400¬ADE÷1544378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷pxQn4WX0¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷S0Fi3jm7¬WV÷new-england-patriots¬AH÷33¬BB÷6¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷4b0OXYdm¬AD÷1544378400¬ADE÷1544378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷672JHk20¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷8¬BH÷17¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷OrDEIVnf¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷W6qniNc8¬AD÷1544378400¬ADE÷1544378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷t4Je2A2D¬WU÷washington-redskins¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷16¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷f77wRguE¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷7¬BD÷27¬BF÷6¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷KIx1TJ51¬AD÷1544145600¬ADE÷1544145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷xCMv6h3l¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷9¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷6oRr5CIf¬WV÷jacksonville-jaguars¬AH÷9¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷xfmdUaje¬AD÷1543886100¬ADE÷1543886100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷hvo8BEuR¬WU÷philadelphia-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷bLNz7Ymr¬WV÷washington-redskins¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~
5
1544618939
273
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0010000000186000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷lAEAqWea¬AD÷1544750400¬ADE÷1544750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷rVUmTw7T¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷0AHFOcFp¬WV÷los-angeles-chargers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷MNCIsAQB¬AD÷1544909400¬ADE÷1544909400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷htb6oLMc¬WU÷new-york-jets¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷MF2Apux4¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷S0DErjB5¬AD÷1544923200¬ADE÷1544923200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷CpLJNHUj¬WU÷denver-broncos¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷Eka2n17i¬WV÷cleveland-browns¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YcGMtUuI¬AD÷1544983200¬ADE÷1544983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷rVjJrJ6G¬WV÷arizona-cardinals¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷061EqaiA¬WU÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷GM5RuleO¬AD÷1544983200¬ADE÷1544983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷dYfNswMM¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷jefRtcyT¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6ooy0itt¬AD÷1544983200¬ADE÷1544983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷CKayavic¬WV÷detroit-lions¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷bHBgzeEd¬WU÷buffalo-bills¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fD4Vv8AU¬AD÷1544983200¬ADE÷1544983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷h4tgxHqp¬WU÷chicago-bears¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷KQCkyyaj¬WV÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bsFx4cwq¬AD÷1544983200¬ADE÷1544983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷Uuru5Rzo¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷WpMNTADo¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷t4wlckQb¬AD÷1544983200¬ADE÷1544983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷f3edfG5S¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷0pYOkzEq¬WV÷dallas-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷S0ZqbVAh¬AD÷1544983200¬ADE÷1544983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷nwhldxyG¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷GCdhedjM¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zRxhd9u5¬AD÷1544983200¬ADE÷1544983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷CKyTlfTk¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷6syXmErd¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pxpuaBen¬AD÷1544983200¬ADE÷1544983200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷QN3ubb63¬WU÷new-york-giants¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷8ngpcIL9¬WV÷tennessee-titans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EHydeTfB¬AD÷1544994300¬ADE÷1544994300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷pYZzmYc2¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷OI5HeQ12¬WV÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tv8hfmAH¬AD÷1544995500¬ADE÷1544995500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷294LfpH8¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷dW3Pg4WE¬WV÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KU6dg7PN¬AD÷1545009600¬ADE÷1545009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷AZ7ThOoL¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷hbcYir1R¬WV÷philadelphia-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Ei60hRvU¬AD÷1545095700¬ADE÷1545095700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Runde 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷f7q0m29r¬WU÷carolina-panthers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷2Xr4nMOl¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷y¬~
5
1544618939
48
Hjælp: Du er på NFL resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder NFL livescore, slutresultater og deltidsresultat, NFL stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NFL live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).NFL resultat service er real time og opdateres live.
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!