NFL live resultater, stillinger

annonce
annonce
annonce
annonce
annonce
bookmaker
Åbn en konto hos bet365 i dag
og spil på et bredt udvalg af markeder med verdens foretrukne online spillevirksomhed for sport. 18+

Amerikansk fodbold USA

NFL
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷zuKEcj3j¬AD÷1601338500¬ADE÷1601338500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601349225¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷noqi3Jer¬WU÷baltimore-ravens¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷Qyre2wBl¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷6¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷dlLAbWmp¬AD÷1601252400¬ADE÷1601252400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601264042¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷G2hL8uYK¬WU÷new-orleans-saints¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷10¬BG÷3¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷fgiP7amR¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷SI2n4hQM¬AD÷1601238300¬ADE÷1601238300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601249162¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷IB2RnbB1¬WU÷arizona-cardinals¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷d21VoIQ7¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷Ye3r5YAG¬AD÷1601238300¬ADE÷1601238300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601249068¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷AoaJlKtk¬WU÷denver-broncos¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷lxbNmvde¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷10¬BD÷13¬BF÷5¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷691j3CuT¬AD÷1601238300¬ADE÷1601238300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601251088¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷A5kDA138¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷9¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷8¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷MugH9LIE¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷31¬BB÷9¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷xU9Z6ft4¬AD÷1601237100¬ADE÷1601237100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601247274¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷WYYw9lS3¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷14¬BG÷5¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷APXs88sA¬WV÷new-york-jets¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷Khav6EeA¬AD÷1601237100¬ADE÷1601237100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601248268¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷4nXo7SdG¬WU÷los-angeles-chargers¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷6¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷GOaFk0Rr¬WV÷carolina-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷6¬BD÷12¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷SfnjGG3B¬AD÷1601226000¬ADE÷1601226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601238473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷j5fZujbH¬WU÷atlanta-falcons¬AG÷26¬BA÷6¬BC÷10¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷48bwuADN¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷pWteFzJH¬AD÷1601226000¬ADE÷1601226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601237447¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷bVcsvUST¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷0vp9Zmyo¬WV÷los-angeles-rams¬AH÷32¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷OMuaEfYN¬AD÷1601226000¬ADE÷1601226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601236565¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Football Team¬JB÷SpxeciTi¬WV÷washington-football-team¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷13¬BH÷0¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷lfwibXDo¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷17¬AW÷1¬~AA÷Iqu3DEmU¬AD÷1601226000¬ADE÷1601226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601237560¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷M7yadBrb¬WU÷minnesota-vikings¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷Khf2eVc4¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷6¬BD÷3¬BF÷16¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷hxWU8Yeo¬AD÷1601226000¬ADE÷1601226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601237870¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷EFg6fkDA¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷0¬BC÷13¬BE÷10¬BG÷13¬WN÷RAI¬AF÷Las Vegas Raiders¬JB÷h6hAg9SG¬WV÷las-vegas-raiders¬AH÷20¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷jD7N9ddo¬AD÷1601226000¬ADE÷1601226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601237061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷MucEhTsN¬WU÷new-york-giants¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷0WeIimcT¬WV÷san-francisco-49ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷6¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷13¬AW÷1¬~AA÷U36R8GBi¬AD÷1601226000¬ADE÷1601226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601239830¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷WEnlnRKj¬WV÷cincinnati-bengals¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷23¬AU÷23¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷6¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷IBrpm75p¬WU÷philadelphia-eagles¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷23¬AT÷23¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷13¬BE÷3¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷bwBV7zRc¬AD÷1601226000¬ADE÷1601226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601236778¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷pIzWAAci¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷8¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷O8ZZ9UCc¬WV÷houston-texans¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷l4mnHdl5¬AD÷1600993200¬ADE÷1600993200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601004261¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷IidRsCT4¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷dreVtWrB¬WV÷miami-dolphins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷fslrIxZb¬AD÷1600733700¬ADE÷1600733700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Las Vegas Raiders¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600745417¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷ARdNrhEb¬WV÷new-orleans-saints¬AH÷24¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷RAI¬AE÷Las Vegas Raiders¬JA÷WzbJqYbh¬WU÷las-vegas-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷10¬AW÷1¬~
48
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷lr8dMZui¬AD÷1601598000¬ADE÷1601598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷Kbsa1cQf¬WU÷new-york-jets¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷Y1o30Hu1¬WV÷denver-broncos¬AL÷{"1":[{"TVI":231,"BU":"http:\/\/www.tv3sport.dk\/","BN":"TV3+"},{"TVI":527,"BU":"https:\/\/online.adservicemedia.dk\/cgi-bin\/click.pl?pid=18630&cid=4255&productGroup=sport","BN":"Viaplay"},{"TVI":254,"BU":"http:\/\/www.viasat.se\/","BN":"V Sport Xtra (Swe)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷MerdATnd¬AD÷1601830800¬ADE÷1601830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷nqOFRgv0¬WV÷arizona-cardinals¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷YuKBSZOg¬WU÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2oC0Lgec¬AD÷1601830800¬ADE÷1601830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷6FqBbeAD¬WV÷indianapolis-colts¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷SOp7aye7¬WU÷chicago-bears¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pA15KDA3¬AD÷1601830800¬ADE÷1601830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷bNodMb2K¬WV÷jacksonville-jaguars¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷KWnhNvmE¬WU÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷O009JXP9¬AD÷1601830800¬ADE÷1601830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷U5xSGxQs¬WV÷cleveland-browns¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷hpo0LIHQ¬WU÷dallas-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hz5DIiuG¬AD÷1601830800¬ADE÷1601830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷2JzzFGff¬WV÷new-orleans-saints¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷OSyWFdul¬WU÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bDRvZCPd¬AD÷1601830800¬ADE÷1601830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷KdMNPX8C¬WV÷minnesota-vikings¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷t6NJQDg6¬WU÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EkgMGV9S¬AD÷1601830800¬ADE÷1601830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷GtsjBYgJ¬WV÷seattle-seahawks¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷46wnCEvD¬WU÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lrplCkIq¬AD÷1601830800¬ADE÷1601830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷8zUyZynQ¬WV÷los-angeles-chargers¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷UqVXZHWJ¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WQ3HHBfM¬AD÷1601830800¬ADE÷1601830800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷WhuvEzA0¬WU÷tennessee-titans¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷AqvrDfP6¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬~AA÷r5qhB9Xk¬AD÷1601830800¬ADE÷1601830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Football Team¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷vJK7TF9m¬WV÷baltimore-ravens¬WM÷WAS¬AE÷Washington Football Team¬JA÷0SL3Uefs¬WU÷washington-football-team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷x4QrYWv3¬AD÷1601841900¬ADE÷1601841900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷6DKVNBwP¬WV÷new-york-giants¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷SMLROiOI¬WU÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WQPnXjf9¬AD÷1601843100¬ADE÷1601843100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷b5nwSNkt¬WV÷new-england-patriots¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷MqeBW3sP¬WU÷kansas-city-chiefs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pUTjWA9F¬AD÷1601843100¬ADE÷1601843100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Raiders¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷WIpoQ1Kh¬WV÷buffalo-bills¬WM÷RAI¬AE÷Las Vegas Raiders¬JA÷hSosRs5n¬WU÷las-vegas-raiders¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QRsLErvr¬AD÷1601857200¬ADE÷1601857200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷vqlgOuk5¬WV÷philadelphia-eagles¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷0hkkPLZb¬WU÷san-francisco-49ers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4ItPD2gl¬AD÷1601943300¬ADE÷1601943300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷Wj60MJJH¬WV÷atlanta-falcons¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷Y5mcNa4B¬WU÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷n¬~
208
annonce
annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
annonce
Hjælp: Du er på NFL resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder NFL livescore, slutresultater og deltidsresultat, NFL stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NFL live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).NFL resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!
mockup