NFL live resultater, stillinger

Amerikansk fodbold USA NFL2019/2020

results
5
1555643119
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL - Før Sæsonen¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷69iOEaK7¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0000000000152000NFL - Før Sæ017æsonen000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷lbpjXWif¬AD÷1564704000¬ADE÷1564704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷AuqUk7Ko¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷lWsYlRZi¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WMZfWj70¬AD÷1565305200¬ADE÷1565305200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷ddotm544¬WV÷jacksonville-jaguars¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷rgsxlokb¬WU÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ms1jRyx3¬AD÷1565305200¬ADE÷1565305200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷bBt7w2lq¬WU÷buffalo-bills¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷x2uBxM3k¬WV÷indianapolis-colts¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vJeeQei9¬AD÷1565305200¬ADE÷1565305200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷fwzGytJe¬WU÷new-york-giants¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷YTYJz0Y1¬WV÷new-york-jets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UmzzJDqq¬AD÷1565307000¬ADE÷1565307000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷l4Rjwgf0¬WU÷cleveland-browns¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷27VfxD96¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CWg3OZLL¬AD÷1565307000¬ADE÷1565307000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷raGAcNuF¬WU÷detroit-lions¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷KOwvteAs¬WV÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I9faPF6F¬AD÷1565307000¬ADE÷1565307000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷nXM1aqB2¬WU÷miami-dolphins¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷0zR5b3Q8¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O6c7NgyS¬AD÷1565307000¬ADE÷1565307000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷SlwruFPm¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷6uxnvZvf¬WV÷tennessee-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8vZwIXbk¬AD÷1565308800¬ADE÷1565308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷dUUbyXOC¬WU÷chicago-bears¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷zLT2zivJ¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xEwrHiEe¬AD÷1565308800¬ADE÷1565308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷CxDoazHJ¬WU÷green-bay-packers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷jTBkbfWP¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I9GUve62¬AD÷1565316000¬ADE÷1565316000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷lI6Pih9g¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷S85TjCOa¬WV÷los-angeles-chargers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G4xnGBT1¬AD÷1565316000¬ADE÷1565316000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷88bHgEvs¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷6gHKhYgm¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ADYbVAM6¬AD÷1565393400¬ADE÷1565393400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷vLzonPJA¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷IBZloqZG¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zHwfMHxF¬AD÷1565395200¬ADE÷1565395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷jBbiSsZ2¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷pYceR1l9¬WV÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1555643119
317
Settings
Hjælp: Du er på NFL resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder NFL livescore, slutresultater og deltidsresultat, NFL stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NFL live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).NFL resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!