Amerikansk fodbold »USA » NFL » 2018/2019

results
5
1527218400
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL - Før Sæsonen¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2q1r34eg¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0020000000145000NFL - Før Sæ017æsonen000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Yyon3elR¬AD÷1533254400¬ADE÷1533254400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷djSMofvg¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷jDRQpEga¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷0nVQeDt1¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷zsmd0ggn¬WU÷buffalo-bills¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷4Gi0aD8h¬WV÷carolina-panthers¬AN÷n¬~AA÷YiZ9IzlE¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷CnrLfkNN¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷v9EHg9xU¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷4KyIcZBl¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷QVJwrCwI¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷KhJssWhO¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷QkElBhtl¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷x4pn9lxH¬WU÷miami-dolphins¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷I1bGiM6q¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷fV557AuD¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷QNoNA1DL¬WU÷new-york-giants¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷8nyS9LSR¬WV÷cleveland-browns¬AN÷n¬~AA÷65XHGEIQ¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷8OhVCWxh¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷jmrzCjhb¬WV÷pittsburgh-steelers¬AN÷n¬~AA÷CrYDHf3K¬AD÷1533857400¬ADE÷1533857400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷tI0qkTpo¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷fLlRDCNo¬WV÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷C6G08jQ6¬AD÷1533857400¬ADE÷1533857400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷IcrFCNr9¬WU÷new-england-patriots¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷CKsJBsbF¬WV÷washington-redskins¬AN÷n¬~AA÷QTxEbFdr¬AD÷1533859200¬ADE÷1533859200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷nuLZrhOB¬WV÷tennessee-titans¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷U3QUqY85¬WU÷green-bay-packers¬AN÷n¬~AA÷YaTYgiBD¬AD÷1533861000¬ADE÷1533861000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷YeqHeV7H¬WV÷houston-texans¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷vZqDdBhB¬WU÷kansas-city-chiefs¬AN÷n¬~AA÷rROqCYQs¬AD÷1533866400¬ADE÷1533866400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷UwsvBA74¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷bDorAUMA¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷YFHd9WA0¬AD÷1533866400¬ADE÷1533866400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷2k0SlKj2¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷v7qBD3T2¬WV÷indianapolis-colts¬AN÷n¬~AA÷65996UfJ¬AD÷1533943800¬ADE÷1533943800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷AeNg5uyq¬WU÷new-york-jets¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷ILMc4ajk¬WV÷atlanta-falcons¬AN÷n¬~AA÷4tDhACef¬AD÷1533954600¬ADE÷1533954600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷Uy2KjtMk¬WU÷oakland-raiders¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷Ob1Ok0yd¬WV÷detroit-lions¬AN÷n¬~
5
1527218400
321
Hjælp: Du er på NFL resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder NFL livescore, slutresultater og deltidsresultat, NFL stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NFL live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).NFL resultat service er real time og opdateres live.