NFL live resultater, stillinger

Amerikansk fodbold »USA » NFL » 2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0020000000179000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷xvm8p3N9¬AD÷1537834500¬ADE÷1537834500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷Yk6HsZRa¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷GEeMtgs6¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷6¬BD÷24¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷bml4oq83¬AD÷1537748400¬ADE÷1537748400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷Sh39qecm¬WU÷detroit-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷MF2DrFCg¬WV÷new-england-patriots¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷UDq0nPhc¬AD÷1537734300¬ADE÷1537734300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷88MxkHZP¬WU÷arizona-cardinals¬AG÷14¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷l245pyrs¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷10¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷jNpdm5wi¬AD÷1537734300¬ADE÷1537734300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷UHNYkcKJ¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷7¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷GEZjRDsJ¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷nkKFvDZj¬AD÷1537733100¬ADE÷1537733100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷KntrTZC6¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷2BVnSgSC¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷SOLRkwrh¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷K4ZDP06E¬WU÷atlanta-falcons¬AZ÷0¬AG÷37¬AT÷37¬BI÷0¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷16¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷2TOIOKLK¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷43¬AU÷37¬BJ÷6¬BB÷7¬BD÷9¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷IDEvmySA¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷hCM0GdT0¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷nZL4FGr7¬WV÷denver-broncos¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷YoGBugKp¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷YVszVerf¬WU÷carolina-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷tdsvUFc0¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷G6TqpZBT¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷fuqWVyTm¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷CGgRWHDs¬WU÷houston-texans¬AG÷22¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷13¬AW÷1¬~AA÷d4DrnesH¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷QPK8EzbD¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷2s4iwKzE¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷xGUuoFdN¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷tY2exvjK¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷ze2ayb5Q¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷AmBWlccb¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷tKNMNvyR¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷YBFlJbqr¬WV÷oakland-raiders¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷OjFzlHC4¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷C2EhIIbl¬WU÷minnesota-vikings¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷fR3cHxEf¬WV÷buffalo-bills¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷17¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷0ITuSZko¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷YeRQ3Jqe¬WU÷philadelphia-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷E7rO2wa1¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷lYMNjJSo¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷hbsS1cE7¬WU÷washington-redskins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷61V9Qti8¬WV÷green-bay-packers¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷b9sEWFsU¬AD÷1537489200¬ADE÷1537489200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Runde 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷0rTI5uFr¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷11¬BG÷7¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷f5SM4aUl¬WV÷new-york-jets¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷Gph9XeSN¬AD÷1537229700¬ADE÷1537229700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷6sBpOmV9¬WU÷chicago-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷l60kN7pG¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬~~
5
1537854395
113
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0020000000179000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷K2xDqNxG¬AD÷1538094000¬ADE÷1538094000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷f5fQuDdC¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷OvaUvXBI¬WV÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xv9w0rNd¬AD÷1538326800¬ADE÷1538326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷nyDXZsQj¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷zi6FbR2i¬WV÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jsDsa2x3¬AD÷1538326800¬ADE÷1538326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷Es5JcoIc¬WU÷chicago-bears¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷d6fOd5X3¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y52nbMi9¬AD÷1538326800¬ADE÷1538326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷8tbSePnA¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷23cWfq2G¬WV÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OzLeyapd¬AD÷1538326800¬ADE÷1538326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷8pETzOAp¬WV÷buffalo-bills¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷Sn0ahjtI¬WU÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷S8RnwLFq¬AD÷1538326800¬ADE÷1538326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷E9RjdYtg¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷tWcmehda¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QauLs17S¬AD÷1538326800¬ADE÷1538326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷zJSncERn¬WV÷new-york-jets¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷tdTrbfCt¬WU÷jacksonville-jaguars¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ppMixuVk¬AD÷1538326800¬ADE÷1538326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷KMdifCB5¬WU÷new-england-patriots¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷EqdegWQB¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WxtHrshM¬AD÷1538326800¬ADE÷1538326800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷2VcYwiRO¬WU÷tennessee-titans¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷4zxH2z4P¬WV÷philadelphia-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Cd1jct7F¬AD÷1538337900¬ADE÷1538337900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷tfdzf3HM¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷bVjugNWS¬WV÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6XFgd0ML¬AD÷1538337900¬ADE÷1538337900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷0vw7lsup¬WU÷oakland-raiders¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷f1xBm1fj¬WV÷cleveland-browns¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pOEceKyS¬AD÷1538339100¬ADE÷1538339100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷84tFnL9d¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷A9KcB4nc¬WV÷san-francisco-49ers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷j5iQjvpq¬AD÷1538339100¬ADE÷1538339100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷l0J1AO13¬WU÷new-york-giants¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷dQI59rH9¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷48eUkbak¬AD÷1538353200¬ADE÷1538353200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷zHH982WF¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷Iu7E7MoM¬WV÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bVfYlIEe¬AD÷1538439300¬ADE÷1538439300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Runde 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷WrBI6t1S¬WU÷denver-broncos¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷lOcp209q¬WV÷kansas-city-chiefs¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1537854395
208
Hjælp: Du er på NFL resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder NFL livescore, slutresultater og deltidsresultat, NFL stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NFL live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).NFL resultat service er real time og opdateres live.