NFL live resultater, stillinger

Amerikansk fodbold USA NFL2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0000000000186000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷t64s3Hhk¬AD÷1546219200¬ADE÷1546219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runde 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷AyLRSUSi¬WU÷tennessee-titans¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷4CZURlrb¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~ZA÷USA: NFL - Play Offs¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6DBH2ptm¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0000000000243000NFL - Play O015y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷fZcVtzul¬AD÷1549236600¬ADE÷1549236600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷KUn5rmwo¬WU÷los-angeles-rams¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷YXzm7WFo¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷n9QCcuSa¬AD÷1548027600¬ADE÷1548027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷QXG98GXn¬WU÷kansas-city-chiefs¬AZ÷0¬AG÷31¬AT÷31¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷24¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷4OFD7zmg¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷37¬AU÷31¬BJ÷6¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷xbJPfwCI¬AD÷1548014700¬ADE÷1548014700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷EFOR2C1O¬WU÷new-orleans-saints¬AZ÷0¬AG÷23¬AT÷23¬BI÷0¬BA÷13¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷h6NV1WGU¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷26¬AU÷23¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷MXRGBFUn¬AD÷1547415600¬ADE÷1547415600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷G2HW902k¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷2aDSAtmq¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷foQO9gaa¬AD÷1547402700¬ADE÷1547402700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷QXbNWN92¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷41¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷4OcRVsP8¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷0OQKAZqg¬AD÷1547342100¬ADE÷1547342100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷bR6y9KHe¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷3¬BC÷17¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷xI5u8vX1¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷22¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷8¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷l8Bkqpcl¬AD÷1547328900¬ADE÷1547328900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷MBlIVjFJ¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷zFhMUAUP¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷EseQVQDl¬AD÷1546810800¬ADE÷1546810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷G6LcOCyk¬WU÷chicago-bears¬AG÷15¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷9¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷U9P1NWje¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷zidMW6br¬AD÷1546797900¬ADE÷1546797900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷pKbQtLiG¬WU÷baltimore-ravens¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷MqMgPhMr¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷11¬AW÷1¬~AA÷WIkVUpTf¬AD÷1546737300¬ADE÷1546737300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷CYE6Mj61¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷jPDALAL7¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷8¬BH÷8¬AW÷1¬~AA÷EHBZd3Cm¬AD÷1546724100¬ADE÷1546724100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷ANPRFolg¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷dKLNGRYn¬WU÷houston-texans¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~ZA÷USA: NFL - All Stars¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷phOf2OAa¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷17¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/nfl/¬ZX÷05USA 003......0000000000326000NFL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷S22PG9w2¬AD÷1548619200¬ADE÷1548619200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NFC¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NFC¬AE÷NFC¬JA÷8Qu9jUsH¬WU÷nfc¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷AFC¬AF÷AFC¬JB÷lxc6klcN¬WV÷afc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷6¬AW÷1¬~
5
1550289587
333
fixtures
5
1550289587
0
Hjælp: Du er på NFL resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder NFL livescore, slutresultater og deltidsresultat, NFL stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NFL live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).NFL resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!