AFL 2020 live resultater, stillinger

annonce
annonce
annonce
annonce
annonce
bookmaker
Åbn en konto hos bet365 i dag
og spil på et bredt udvalg af markeder med verdens foretrukne online spillevirksomhed for sport. 18+

Amerikansk fodbold Østrig

AFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ØSTRIG: AFL¬ZEE÷GSwVVW3i¬ZB÷25¬ZY÷Østrig¬ZC÷6ky45w20¬ZD÷p¬ZE÷xSALzQr3¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷25_GSwVVW3i¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/strig/afl/¬ZX÷05Østrig 006Østrig0110000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Østrig¬~AA÷8I1sbnb5¬AD÷1590843600¬ADE÷1590843600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Modling Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOD¬AE÷Modling Rangers¬JA÷QynoCVwc¬WU÷modling-rangers¬WN÷GRA¬AF÷Graz Giants¬JB÷4SpkBkg3¬WV÷graz-giants¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷xh6oc6DB¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Steelsharks Traun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steelsharks Traun¬JA÷bkpgA989¬WU÷steelsharks-traun¬WN÷CIN¬AF÷Cineplexx Blue Devils¬JB÷dz3d9TNF¬WV÷cineplexx-blue-devils¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷GrmjRpSi¬AD÷1590850800¬ADE÷1590850800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Vikings Vienna¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIK¬AE÷Vikings Vienna¬JA÷hpsIVGzm¬WU÷vikings-vienna¬WN÷PRA¬AF÷Prague Black Panthers¬JB÷6moMUzjg¬WV÷prague-black-panthers¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷Gr5kdQSH¬AD÷1590854400¬ADE÷1590854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Raiders Tirol¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAN¬AF÷Danube Dragons¬JB÷SMPTjL7l¬WV÷danube-dragons¬WM÷RAI¬AE÷Raiders Tirol¬JA÷lWQPi1hr¬WU÷raiders-tirol¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷b7ffeprO¬AD÷1592046000¬ADE÷1592046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Danube Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Danube Dragons¬JA÷ddUXkuNf¬WU÷danube-dragons¬WN÷MOD¬AF÷Modling Rangers¬JB÷zmTykax1¬WV÷modling-rangers¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷Asbbf4cU¬AD÷1592049600¬ADE÷1592049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Steelsharks Traun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steelsharks Traun¬JA÷U9SulJi7¬WU÷steelsharks-traun¬WN÷RAI¬AF÷Raiders Tirol¬JB÷rDWqmw7D¬WV÷raiders-tirol¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷A5nfQ4sb¬AD÷1592056800¬ADE÷1592056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Graz Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Graz Giants¬JA÷0ApQTf5a¬WU÷graz-giants¬WN÷PRA¬AF÷Prague Black Panthers¬JB÷v1qUSEK5¬WV÷prague-black-panthers¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷n3Z3FmTu¬AD÷1592136000¬ADE÷1592136000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cineplexx Blue Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cineplexx Blue Devils¬JA÷dGKRBMqE¬WU÷cineplexx-blue-devils¬WN÷VIK¬AF÷Vikings Vienna¬JB÷z7JVAtaK¬WV÷vikings-vienna¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷QgY7E7rn¬AD÷1592658000¬ADE÷1592658000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Modling Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOD¬AE÷Modling Rangers¬JA÷rXIZ90EQ¬WU÷modling-rangers¬WN÷CIN¬AF÷Cineplexx Blue Devils¬JB÷pt515KMs¬WV÷cineplexx-blue-devils¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷rVSCDRch¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Vikings Vienna¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIK¬AE÷Vikings Vienna¬JA÷v3454vxl¬WU÷vikings-vienna¬WN÷DAN¬AF÷Danube Dragons¬JB÷h6893bif¬WV÷danube-dragons¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷MLRGCoDb¬AD÷1592668800¬ADE÷1592668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Raiders Tirol¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Raiders Tirol¬JA÷nT7D2I60¬WU÷raiders-tirol¬WN÷GRA¬AF÷Graz Giants¬JB÷QJ6H1xM6¬WV÷graz-giants¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷ldobPOd4¬AD÷1592744400¬ADE÷1592744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Prague Black Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Prague Black Panthers¬JA÷8zlYRYZB¬WU÷prague-black-panthers¬WN÷STE¬AF÷Steelsharks Traun¬JB÷nRnxRhkI¬WV÷steelsharks-traun¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~
12
annonce
annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationer blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
annonce
Hjælp: Du er på AFL 2020 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Østrig. FlashScore.dk tilbyder AFL 2020 livescore, slutresultater og deltidsresultat, AFL 2020 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk AFL 2020 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).AFL 2020 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!