CFL live resultater, stillinger

Amerikansk fodbold Canada CFL2019

results
5
1555641479
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷CANADA: CFL - Før Sæsonen¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷GjZIi8WB¬ZD÷t¬ZE÷zmUhoU4i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikansk-fodbold/canada/cfl/¬ZX÷05Canada 006Canada0010000000152000CFL - Før Sæ017æsonen000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷IoUAvajq¬AD÷1558900800¬ADE÷1558900800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Eskimos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬JB÷dl72fKxq¬WV÷bc-lions¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬JA÷vDd7gvhk¬WU÷edmonton-eskimos¬AN÷n¬~AA÷dxTEwJ5k¬AD÷1559228400¬ADE÷1559228400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Argonauts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Alouettes¬JB÷I3eBhb7e¬WV÷montreal-alouettes¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬JA÷nw0FiIM1¬WU÷toronto-argonauts¬AN÷n¬~AA÷QBXIxwLe¬AD÷1559349000¬ADE÷1559349000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬JA÷U1PaaUu8¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Eskimos¬JB÷QTbJjxx8¬WV÷edmonton-eskimos¬AN÷n¬~AA÷42WMycz2¬AD÷1559350800¬ADE÷1559350800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷Snr3bleE¬WV÷saskatchewan-roughriders¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷M9s7c8AK¬WU÷calgary-stampeders¬AN÷n¬~AA÷67A50tD2¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Redblacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷00tBdSPQ¬WV÷hamilton-tiger-cats¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬JA÷tfOwhnYs¬WU÷ottawa-redblacks¬AN÷n¬~AA÷IsE9a0S8¬AD÷1559863800¬ADE÷1559863800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬JA÷E7MojQ2f¬WU÷hamilton-tiger-cats¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬JB÷KpNsi6ml¬WV÷toronto-argonauts¬AN÷n¬~AA÷C4DDbKsF¬AD÷1559863800¬ADE÷1559863800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Alouettes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷SAQkkpI0¬WV÷ottawa-redblacks¬WM÷MON¬AE÷Montreal Alouettes¬JA÷AZFfl4X6¬WU÷montreal-alouettes¬AN÷n¬~AA÷lUzsshCs¬AD÷1559869200¬ADE÷1559869200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷lQEbmOnD¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬JA÷GW2tC7PD¬WU÷saskatchewan-roughriders¬AN÷n¬~AA÷65VotCRm¬AD÷1559959200¬ADE÷1559959200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Stampeders¬JB÷fN1pBRvK¬WV÷calgary-stampeders¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷xnikAofQ¬WU÷bc-lions¬AN÷n¬~ZA÷CANADA: CFL¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷QDCthU1a¬ZD÷t¬ZE÷zmUhoU4i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/canada/cfl/¬ZX÷05Canada 006Canada0010000000186000CFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷pdUkuWtf¬AD÷1560468600¬ADE÷1560468600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬JA÷E7rH552s¬WU÷hamilton-tiger-cats¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷8UsL4PHm¬WV÷saskatchewan-roughriders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vJTgvjd0¬AD÷1560560400¬ADE÷1560560400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Eskimos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬JA÷nLtP3qXg¬WU÷edmonton-eskimos¬WN÷MON¬AF÷Montreal Alouettes¬JB÷4dyU23n0¬WV÷montreal-alouettes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hMXcwAB6¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷rmzY1N16¬WU÷calgary-stampeders¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷xAZy1sHC¬WV÷ottawa-redblacks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zoN2xUQC¬AD÷1560650400¬ADE÷1560650400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷lpwt01WI¬WU÷bc-lions¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷lOul8bOu¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1555641479
90
Settings
Hjælp: Du er på CFL resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Canada. FlashScore.dk tilbyder CFL livescore, slutresultater og deltidsresultat, CFL stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk CFL live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).CFL resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!