NBA live resultater, stillinger

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
bookmaker
Væddemålskreditter op til 1.000 kr.
for nye kunder hos bet365. Min. indbetaling 50 kr. Væddemålskreditter kan bruges efter afgørelse af væddemål til værdien af kvalificerende indbetaling. Undtagelser for min. odds/væddemål og betalingsmetode gælder. Gevinster er eksklusive indsats for væddemålskreditter. Tidsbegrænsninger og regler gælder. 18+
NBA
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MJvzFjCr¬AD÷1619056800¬ADE÷1619056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619065538¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷th2ZCf8g¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷117¬BA÷24¬BC÷29¬BE÷34¬BG÷30¬OA÷AkkfIMVH-84eqZchA.png¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷hS5wCENa¬WV÷memphis-grizzlies¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷39¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷23¬OB÷423TzPRq-tOS0fhYs.png¬AW÷1¬~AA÷4rUvEARl¬AD÷1619056800¬ADE÷1619056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619064893¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷nk5sBYx6¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬AG÷105¬BA÷36¬BC÷21¬BE÷27¬BG÷21¬OA÷Y1757FjT-d2JCnRY3.png¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷Qu4oAhhC¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷106¬BB÷35¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷24¬OB÷rT4Lu9CN-ELSHsuFl.png¬AW÷1¬~AA÷IoYrDUte¬AD÷1619056800¬ADE÷1619056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619065671¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷fF8k9C7I¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷128¬BA÷44¬BC÷26¬BE÷25¬BG÷33¬OA÷6DnmN986-QBAcIamg.png¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷Y57g8WMO¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AH÷125¬BB÷34¬BD÷25¬BF÷39¬BH÷27¬OB÷bNkuOd86-bqoawVkH.png¬AW÷1¬~AA÷pfqiqunH¬AD÷1619051400¬ADE÷1619051400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619060360¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷OluDEoTG¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬AH÷117¬BB÷36¬BD÷22¬BF÷32¬BH÷27¬OB÷G6CnZjgT-zBo7MEUA.png¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷pbt9FRDA¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷127¬BA÷33¬BC÷34¬BE÷33¬BG÷27¬OA÷21HHJ696-rVg1uQkr.png¬AW÷1¬~AA÷pfH6WIsG¬AD÷1619051400¬ADE÷1619051400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619059791¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷8v4REGws¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷15¬OA÷0l5OxLS0-jDzfG2eG.png¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷nV2VDzgm¬WV÷miami-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷107¬BB÷27¬BD÷24¬BF÷26¬BH÷30¬OB÷CKMk7ijT-hztY1v3C.png¬AW÷1¬~AA÷GKC2XbS9¬AD÷1619049600¬ADE÷1619049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619057403¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷xdDeKxGJ¬WU÷houston-rockets¬GRA÷0¬AG÷89¬BA÷27¬BC÷16¬BE÷20¬BG÷26¬OA÷MBTfOVoe-xIAQvi0J.png¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷GnCaJdVP¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷112¬BB÷34¬BD÷27¬BF÷30¬BH÷21¬OB÷GIHZdzV0-Y5NlQfDc.png¬AW÷1¬~AA÷xUDbYvD3¬AD÷1619049600¬ADE÷1619049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619059424¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷AkL9dZNC¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷137¬AT÷122¬BI÷15¬BA÷34¬BC÷33¬BE÷23¬BG÷32¬OA÷IXahYvle-AHwt0IXO.png¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷OhPDegwJ¬WV÷atlanta-hawks¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷127¬AU÷122¬BJ÷5¬BB÷39¬BD÷30¬BF÷28¬BH÷25¬OB÷Glb3yYRq-fFOpRzbi.png¬AW÷1¬~AA÷jyY3Ccjp¬AD÷1619046000¬ADE÷1619046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619054224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷nPZF7aWD¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷121¬BA÷34¬BC÷27¬BE÷38¬BG÷22¬OA÷Ukxz4CiT-4WYiPMOo.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷QFYJ6JoK¬WV÷chicago-bulls¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷12¬BD÷32¬BF÷28¬BH÷33¬OB÷0KeIPFPq-lOYPbEj3.png¬AW÷1¬~AA÷URW7BH5j¬AD÷1619046000¬ADE÷1619046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619054334¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷KxYN5w1Q¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷122¬BA÷34¬BC÷33¬BE÷26¬BG÷29¬OA÷fRvvRwQq-OQEdlLYC.png¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷dbPk1c9s¬WV÷oklahoma-city-thunder¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷28¬BD÷29¬BF÷29¬BH÷30¬OB÷KvT52V5k-v7vRXvmt.png¬AW÷1¬~AA÷rVKkz1ri¬AD÷1619046000¬ADE÷1619046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619054945¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷UBNcayvf¬WV÷phoenix-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷28¬BD÷26¬BF÷23¬BH÷39¬OB÷hOv8stDN-Y5NlQfDc.png¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷jLOg0HOm¬WU÷philadelphia-76ers¬GRA÷0¬AG÷113¬BA÷29¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷37¬OA÷jTXULwA6-fFOpRzbi.png¬AW÷1¬~AA÷plzJJZb3¬AD÷1619046000¬ADE÷1619046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619054092¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷YcciQJ00¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷114¬BA÷23¬BC÷33¬BE÷36¬BG÷22¬OA÷8tgmH0hT-Q9co7bFf.png¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷CldePwG6¬WV÷brooklyn-nets¬GRB÷0¬AH÷103¬BB÷36¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷22¬OB÷4boTeFiT-KMBseDt5.png¬AM÷Spiller hjemmekampene på et andet stadion - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷f5OgZKcc¬AD÷1619046000¬ADE÷1619046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619055287¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷xxN1beg0¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷118¬BA÷38¬BC÷22¬BE÷26¬BG÷32¬OA÷SjpSqG7k-4UiX4b55.png¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷GSL5cF86¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬AH÷114¬BB÷20¬BD÷38¬BF÷35¬BH÷21¬OB÷jLhKbSne-buTsBjXI.png¬AW÷1¬~AA÷WjiXHJSM¬AD÷1618970400¬ADE÷1618970400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618979856¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷QerQpxP0¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷113¬BB÷30¬BD÷26¬BF÷30¬BH÷27¬OB÷AkkfIMVH-84eqZchA.png¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷SAPMoI9f¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷31¬BC÷29¬BE÷22¬BG÷30¬OA÷Y1757FjT-d2JCnRY3.png¬AW÷1¬~AA÷AsjyHwrT¬AD÷1618970400¬ADE÷1618970400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618978734¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷KIsUqdv7¬WU÷sacramento-kings¬GRA÷0¬AG÷120¬BA÷43¬BC÷31¬BE÷29¬BG÷17¬OA÷6DnmN986-QBAcIamg.png¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷b9tYrGgD¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷134¬BB÷39¬BD÷35¬BF÷25¬BH÷35¬OB÷bNkuOd86-bqoawVkH.png¬AW÷1¬~AA÷2BaGL1Tc¬AD÷1618961400¬ADE÷1618961400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618969634¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷OfpkXIf1¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷27¬BC÷38¬BE÷15¬BG÷32¬OA÷Glb3yYRq-fFOpRzbi.png¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷2oqgWxA7¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AH÷96¬BB÷24¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷24¬OB÷ATFyymSq-8lRNO1AP.png¬AW÷1¬~AA÷OQmPJubA¬AD÷1618961400¬ADE÷1618961400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618971147¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷OEzqg0HK¬WU÷new-orleans-pelicans¬GRA÷0¬AG÷129¬BA÷29¬BC÷30¬BE÷33¬BG÷37¬OA÷fsdXTVlC-YRdLZPG1.png¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷25ZnhKWQ¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷134¬BB÷26¬BD÷31¬BF÷36¬BH÷41¬OB÷4boTeFiT-KMBseDt5.png¬AW÷1¬~AA÷t2bKKLr4¬AD÷1618961400¬ADE÷1618961400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618969211¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷GlXzeMn8¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷109¬BA÷30¬BC÷30¬BE÷31¬BG÷18¬OA÷IXahYvle-AHwt0IXO.png¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷Uiyuft2E¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷33¬BD÷33¬BF÷16¬BH÷15¬OB÷ny5unNlC-t02LuhM5.png¬AW÷1¬~~
926
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷C8XnCld1¬AD÷1619132400¬ADE÷1619132400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷n9eyXFaP¬WU÷boston-celtics¬GRA÷0¬OA÷jaRhGsXH-AXZLafyc.png¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷OUn3SZ7t¬WV÷phoenix-suns¬GRB÷0¬OB÷hOv8stDN-Y5NlQfDc.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷x2iRZil8¬AD÷1619132400¬ADE÷1619132400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷jJaEPXia¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬OA÷CdWsGdU0-IR0dVlCk.png¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷U9bIOi75¬WV÷philadelphia-76ers¬GRB÷0¬OB÷jTXULwA6-fFOpRzbi.png¬AL÷{"1":[{"TVI":802,"BN":"TV2 Sport X"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jaWjB8B7¬AD÷1619132400¬ADE÷1619132400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷Iin7RgNn¬WU÷orlando-magic¬GRA÷0¬OA÷ATFyymSq-8lRNO1AP.png¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷droBQDxg¬WV÷new-orleans-pelicans¬GRB÷0¬OB÷fsdXTVlC-YRdLZPG1.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷GhjVYB3E¬AD÷1619137800¬ADE÷1619137800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷OWcMNBMB¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬OA÷0l5OxLS0-jDzfG2eG.png¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷xz2QMVyI¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬OB÷G6CnZjgT-zBo7MEUA.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restriktioner anvendes. Finansieret konto p\u00e5kr\u00e6vet eller at du har placeret et v\u00e6ddem\u00e5l indenfor de sidste 24 timer. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷AFkZXVIK¬AD÷1619139600¬ADE÷1619139600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷UVPg536p¬WU÷chicago-bulls¬GRA÷0¬OA÷0KeIPFPq-lOYPbEj3.png¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷8MOc4NLj¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬OB÷ny5unNlC-t02LuhM5.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restriktioner anvendes. Finansieret konto p\u00e5kr\u00e6vet eller at du har placeret et v\u00e6ddem\u00e5l indenfor de sidste 24 timer. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OIgwXkYQ¬AD÷1619141400¬ADE÷1619141400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷dxIuT6bi¬WU÷dallas-mavericks¬GRA÷0¬OA÷21HHJ696-rVg1uQkr.png¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷zTGqSQDc¬WV÷los-angeles-lakers¬GRB÷0¬OB÷dfovLU96-tlnE62ls.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restriktioner anvendes. Finansieret konto p\u00e5kr\u00e6vet eller at du har placeret et v\u00e6ddem\u00e5l indenfor de sidste 24 timer. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷UaW5S9tr¬AD÷1619220600¬ADE÷1619220600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷UkGmRpT3¬WU÷atlanta-hawks¬GRA÷0¬OA÷Glb3yYRq-fFOpRzbi.png¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷tQJiQ4rA¬WV÷miami-heat¬GRB÷0¬OB÷CKMk7ijT-hztY1v3C.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8jV9RTel¬AD÷1619220600¬ADE÷1619220600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷zmJePOcG¬WU÷brooklyn-nets¬GRA÷0¬OA÷4boTeFiT-KMBseDt5.png¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷EwIaOrDM¬WV÷boston-celtics¬GRB÷0¬OB÷jaRhGsXH-AXZLafyc.png¬AL÷{"1":[{"TVI":802,"BN":"TV2 Sport X"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xQZDQmBf¬AD÷1619222400¬ADE÷1619222400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷rDM3N2SS¬WU÷charlotte-hornets¬GRA÷0¬OA÷ny5unNlC-t02LuhM5.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷pM8VIMzp¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬OB÷Ukxz4CiT-4WYiPMOo.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GGYHP7Q0¬AD÷1619222400¬ADE÷1619222400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷hnCwH05d¬WV÷los-angeles-clippers¬GRB÷0¬OB÷AkkfIMVH-84eqZchA.png¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷vq8ZHtjj¬WU÷houston-rockets¬GRA÷0¬OA÷MBTfOVoe-xIAQvi0J.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷buOMORu7¬AD÷1619222400¬ADE÷1619222400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷6k0Luprc¬WU÷oklahoma-city-thunder¬GRA÷0¬OA÷KvT52V5k-v7vRXvmt.png¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷ptaPv4c3¬WV÷washington-wizards¬GRB÷0¬OB÷SjpSqG7k-4UiX4b55.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AFRQNoeD¬AD÷1619229600¬ADE÷1619229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷h6bTwOC9¬WU÷golden-state-warriors¬GRA÷0¬OA÷jLhKbSne-buTsBjXI.png¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷WdcXxrSF¬WV÷denver-nuggets¬GRB÷0¬OB÷rT4Lu9CN-ELSHsuFl.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bk5aZZsC¬AD÷1619229600¬ADE÷1619229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷GxiKwDiN¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬OA÷Y1757FjT-d2JCnRY3.png¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷fTkOxX6T¬WV÷memphis-grizzlies¬GRB÷0¬OB÷423TzPRq-tOS0fhYs.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SCPNIgE9¬AD÷1619283600¬ADE÷1619283600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷6BeaOcVC¬WU÷new-york-knicks¬GRA÷0¬OA÷IXahYvle-AHwt0IXO.png¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷KEa3NHpJ¬WV÷toronto-raptors¬GRB÷0¬OB÷8tgmH0hT-Q9co7bFf.png¬AL÷{"1":[{"TVI":226,"BU":"http:\/\/sporten.tv2.dk\/","BN":"TV2 Sport"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OIF8nVXD¬AD÷1619292600¬ADE÷1619292600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷QJdyx2sM¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬OA÷CdWsGdU0-IR0dVlCk.png¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷vN0uyMdS¬WV÷philadelphia-76ers¬GRB÷0¬OB÷jTXULwA6-fFOpRzbi.png¬AL÷{"1":[{"TVI":226,"BU":"http:\/\/sporten.tv2.dk\/","BN":"TV2 Sport"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷29ECokmK¬AD÷1619305200¬ADE÷1619305200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷d2m7Wu5q¬WU÷indiana-pacers¬GRA÷0¬OA÷fRvvRwQq-OQEdlLYC.png¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷zgnBVaKk¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬OB÷G6CnZjgT-zBo7MEUA.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kp9Hp92Q¬AD÷1619308800¬ADE÷1619308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷4SjFUJZe¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬OA÷CKMk7ijT-hztY1v3C.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷rJkJTwk2¬WV÷chicago-bulls¬GRB÷0¬OB÷0KeIPFPq-lOYPbEj3.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6s5dtred¬AD÷1619308800¬ADE÷1619308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷AZbHHmiP¬WU÷new-orleans-pelicans¬GRA÷0¬OA÷fsdXTVlC-YRdLZPG1.png¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷CroqD7at¬WV÷san-antonio-spurs¬GRB÷0¬OB÷0l5OxLS0-jDzfG2eG.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MgeqtTAs¬AD÷1619310600¬ADE÷1619310600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷dMw1hNR2¬WU÷dallas-mavericks¬GRA÷0¬OA÷21HHJ696-rVg1uQkr.png¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷f7d4iss9¬WV÷los-angeles-lakers¬GRB÷0¬OB÷dfovLU96-tlnE62ls.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GGfmumQm¬AD÷1619312400¬ADE÷1619312400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷lUe8j1dF¬WU÷utah-jazz¬GRA÷0¬OA÷GIHZdzV0-Y5NlQfDc.png¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷SKfCkLBL¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬OB÷bNkuOd86-bqoawVkH.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UJbiv7uf¬AD÷1619316000¬ADE÷1619316000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷dfaGluRR¬WU÷denver-nuggets¬GRA÷0¬OA÷rT4Lu9CN-ELSHsuFl.png¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷b3orpaZr¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬OB÷MBTfOVoe-xIAQvi0J.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jZn0xoA6¬AD÷1619370000¬ADE÷1619370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷0jlfscJ1¬WU÷charlotte-hornets¬GRA÷0¬OA÷ny5unNlC-t02LuhM5.png¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷vsmbtHY7¬WV÷boston-celtics¬GRB÷0¬OB÷jaRhGsXH-AXZLafyc.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xjo8zPvJ¬AD÷1619379000¬ADE÷1619379000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷v1Zm3vtL¬WU÷brooklyn-nets¬GRA÷0¬OA÷4boTeFiT-KMBseDt5.png¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷h4wh2beR¬WV÷phoenix-suns¬GRB÷0¬OB÷hOv8stDN-Y5NlQfDc.png¬AL÷{"1":[{"TVI":226,"BU":"http:\/\/sporten.tv2.dk\/","BN":"TV2 Sport"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AgI8Qvas¬AD÷1619380800¬ADE÷1619380800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷GbbUB32D¬WV÷memphis-grizzlies¬GRB÷0¬OB÷423TzPRq-tOS0fhYs.png¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷x8aQCqm7¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬OA÷Y1757FjT-d2JCnRY3.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
204
Annonce
Annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
Annonce
Annonce
Hjælp: Du er på NBA resultater sektionen indenfor Basketball/USA. FlashScore.dk tilbyder NBA livescore, slutresultater og deltidsresultat, NBA stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NBA live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). NBA resultat service er real time og opdateres live.
Følg NBA live på FlashScore.dk! Næste kampe: 23.04. Boston Celtics - Phoenix Suns, Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers, Orlando Magic - New Orleans Pelicans, San Antonio Spurs - Detroit Pistons, Chicago Bulls - Charlotte Hornets, Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers, 24.04. Atlanta Hawks - Miami Heat, Brooklyn Nets - Boston Celtics, Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers, Houston Rockets - Los Angeles Clippers, Oklahoma City Thunder - Washington Wizards, Golden State Warriors - Denver Nuggets, Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies, New York Knicks - Toronto Raptors, Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers, 25.04. Indiana Pacers - Detroit Pistons, Miami Heat - Chicago Bulls, New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs, Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers, Utah Jazz - Minnesota Timberwolves. NBA livescore, resultater, kommende og NBAtabeloversigt!
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!
mockup