NCAA 2018/2019 live resultater, stillinger

Basketball USA NCAA2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NCAA - Play Offs¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rBbVEgMc¬ZD÷p¬ZE÷bXJLiQar¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷11¬ZL÷/basketball/usa/ncaa/¬ZX÷04USA 003......0060000000243000NCAA - Play 016y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷xUFYKwO5¬AD÷1553219820¬ADE÷1553219820¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬JA÷p4QYt1GD¬WU÷syracuse¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷BAY¬AF÷Baylor¬JB÷b7EG5pgE¬WV÷baylor¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷40¬~AA÷C4JLJlqT¬AD÷1553219400¬ADE÷1553219400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Purdue¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUR¬AE÷Purdue¬JA÷Qau5ATet¬WU÷purdue¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷61¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷DOM¬AF÷Old Dominion¬JB÷ryzA9mBn¬WV÷old-dominion¬AH÷48¬BB÷0¬BD÷19¬BF÷0¬BH÷29¬~AA÷pY5iX7DS¬AD÷1553218800¬ADE÷1553218800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wofford¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOF¬AE÷Wofford¬JA÷faTxafgd¬WU÷wofford¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷SET¬AF÷Seton Hall¬JB÷rFMKNwWd¬WV÷seton-hall¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷38¬~AA÷2FJdPhFi¬AD÷1553217600¬ADE÷1553217600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan¬JA÷WKlGgv0J¬WU÷michigan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷MON¬AF÷Montana¬JB÷A5Kd2W3J¬WV÷montana¬AH÷55¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷34¬~AA÷6LgbUTwL¬AD÷1553210820¬ADE÷1553210820¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gonzaga¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GON¬AE÷Gonzaga¬JA÷S43P0GwP¬WU÷gonzaga¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷0¬BC÷53¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷FAI¬AF÷Fairleigh Dickinson¬JB÷WxU598sP¬WV÷fairleigh-dickinson¬AH÷49¬BB÷0¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷YDKHKUTM¬AD÷1553210400¬ADE÷1553210400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villanova¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villanova¬JA÷Am5ejQAO¬WU÷villanova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷61¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷MAR¬AF÷St. Marys (CA)¬JB÷OjgwF9mP¬WV÷st-marys-ca¬AH÷57¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷27¬~AA÷MgcJSRLq¬AD÷1553209800¬ADE÷1553209800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kentucky¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kentucky¬JA÷M5LOMco3¬WU÷kentucky¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷ABI¬AF÷Abilene Christian¬JB÷4UATLH09¬WV÷abilene-christian¬AH÷44¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷31¬~AA÷OOKhQYao¬AD÷1553208600¬ADE÷1553208600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nevada¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEV¬AE÷Nevada¬JA÷b7j8e0V6¬WU÷nevada¬AG÷61¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬JB÷hUkCfKpD¬WV÷florida¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷33¬~AA÷GKExKcwC¬AD÷1553200200¬ADE÷1553200200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marquette¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marquette¬JA÷CAIK448K¬WU÷marquette¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷MUR¬AF÷Murray State¬JB÷fZ7P3ONQ¬WV÷murray-state¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷0¬BD÷42¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷W8jnzAT9¬AD÷1553198400¬ADE÷1553198400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas¬JA÷8rceLpAb¬WU÷kansas¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷NOR¬AF÷Northeastern¬JB÷lfEhK4P4¬WV÷northeastern¬AH÷53¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷28¬~AA÷pCh2TmgR¬AD÷1553195400¬ADE÷1553195400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maryland¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belmont¬JB÷2LKy4n5n¬WV÷belmont¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷37¬WM÷MAR¬AE÷Maryland¬JA÷8bLX4Skt¬WU÷maryland¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷45¬~AA÷U3GULJ8a¬AD÷1553193900¬ADE÷1553193900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan State¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRA¬AF÷Bradley¬JB÷6DRUss17¬WV÷bradley-braves¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷30¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬JA÷Q1AXrNo1¬WU÷michigan-state¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷76¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷42¬~AA÷bq4sJHhI¬AD÷1553191200¬ADE÷1553191200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida State¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬JA÷drfiarWs¬WU÷florida-state¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷76¬BA÷0¬BC÷27¬BE÷0¬BG÷49¬WN÷VER¬AF÷Vermont¬JB÷QHbeb2ol¬WV÷vermont¬AH÷69¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷42¬~AA÷hIiryjE3¬AD÷1553189400¬ADE÷1553189400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Auburn¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUB¬AE÷Auburn¬JA÷zVbmN6un¬WU÷auburn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷78¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷MEX¬AF÷New Mexico State¬JB÷UibiMQfh¬WV÷new-mexico-state¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷48¬~AA÷8lSLNuvm¬AD÷1553186400¬ADE÷1553186400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LSU¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬JA÷bmfi3iXF¬WU÷lsu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷YAL¬AF÷Yale¬JB÷vo8LoP1r¬WV÷yale¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷45¬~AA÷jDHQMagg¬AD÷1553184900¬ADE÷1553184900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬JA÷hlCPpqHl¬WU÷louisville¬AG÷76¬BC÷33¬BG÷43¬BA÷0¬BE÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷nBBTq3Wf¬WV÷minnesota¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BD÷38¬BH÷48¬BB÷0¬BF÷0¬~AA÷AFwEl9r3¬AD÷1553130600¬ADE÷1553130600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona State¬ER÷1/64 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬JA÷2wCJBXx2¬WU÷arizona-state¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷JOH¬AF÷St. Johns¬JB÷4rj2zHF2¬WV÷st-johns¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷40¬~AA÷WOvAkkTd¬AD÷1553121600¬ADE÷1553121600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Dakota St.¬ER÷1/64 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NCA¬AF÷N.Carolina Central¬JB÷lz8FCDNe¬WV÷n-carolina-central¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷40¬WM÷NOR¬AE÷North Dakota St.¬JA÷fD8BDg8k¬WU÷north-dakota-st¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷78¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷38¬~AA÷r9oSQ5jd¬AD÷1553044200¬ADE÷1553044200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belmont¬ER÷1/64 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belmont¬JA÷zTRvJFpS¬WU÷belmont¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷TEM¬AF÷Temple¬JB÷GM97EZhq¬WV÷temple¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷39¬~~
3
1553248986
5927
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NCAA - Play Offs¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rBbVEgMc¬ZD÷p¬ZE÷bXJLiQar¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷11¬ZL÷/basketball/usa/ncaa/¬ZX÷04USA 003......0060000000243000NCAA - Play 016y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷4dBmF8ip¬AD÷1553271300¬ADE÷1553271300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa¬JB÷GlYH7Rua¬WV÷iowa¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷MRYD87Qh¬WU÷cincinnati¬AN÷y¬~AA÷bsD5NWq4¬AD÷1553272800¬ADE÷1553272800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ole Miss¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma¬JB÷23ayeldg¬WV÷oklahoma¬WM÷MIS¬AE÷Ole Miss¬JA÷KvAWeUtm¬WU÷mississippi¬AN÷y¬~AA÷ALWA1kNp¬AD÷1553275800¬ADE÷1553275800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Tech¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬JA÷48cacM0f¬WU÷texas-tech¬WN÷NOK¬AF÷Northern Kentucky¬JB÷nXn4dtG0¬WV÷northern-kentucky¬AN÷y¬~AA÷jkVCLAEG¬AD÷1553277600¬ADE÷1553277600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas State¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas State¬JA÷ELBnhntC¬WU÷kansas-state¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬JB÷dp1ii6eI¬WV÷uc-irvine¬AN÷y¬~AA÷rmAiES6j¬AD÷1553280300¬ADE÷1553280300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee¬JA÷SOyM6oe5¬WU÷tennessee¬WN÷COL¬AF÷Colgate¬JB÷AmRQ55AB¬WV÷colgate¬AN÷y¬~AA÷KjE1OCUc¬AD÷1553281800¬ADE÷1553281800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virginia¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia¬JA÷ldJ01jJP¬WU÷virginia¬WN÷GAR¬AF÷Gardner Webb¬JB÷6y6SdARt¬WV÷gardner-webb¬AN÷y¬~AA÷8QaKstnf¬AD÷1553284800¬ADE÷1553284800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo¬JA÷hfcPVMK0¬WU÷buffalo¬WN÷ARI¬AF÷Arizona State¬JB÷nHdTUtz7¬WV÷arizona-state¬AN÷y¬~AA÷h4C9MjaA¬AD÷1553286600¬ADE÷1553286600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬JA÷tfbuf8Ba¬WU÷wisconsin¬WN÷ORE¬AF÷Oregon¬JB÷zVCrgSQ5¬WV÷oregon-state¬AN÷y¬~AA÷behvxWbc¬AD÷1553295000¬ADE÷1553295000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah State¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah State¬JA÷d4Tx33fU¬WU÷utah-state¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬JB÷MRfqOnQu¬WV÷washington¬AN÷y¬~AA÷fNeGrMWm¬AD÷1553296200¬ADE÷1553296200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duke¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUK¬AE÷Duke¬JA÷dS3GXrjl¬WU÷duke¬WN÷NOR¬AF÷North Dakota St.¬JB÷E3bLW25f¬WV÷north-dakota-st¬AN÷y¬~AA÷jB6mYmbM¬AD÷1553296800¬ADE÷1553296800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston¬JA÷YquU0GOq¬WU÷houston¬WN÷GEO¬AF÷Georgia State¬JB÷G8UYazvj¬WV÷georgia-state¬AN÷y¬~AA÷x6yjT1GP¬AD÷1553297220¬ADE÷1553297220¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississippi St.¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi St.¬JA÷ARDdsAAd¬WU÷mississippi-st¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬JB÷CWiu6gmc¬WV÷liberty¬AN÷y¬~AA÷phlzwCqi¬AD÷1553304000¬ADE÷1553304000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬JA÷lvQU4PPH¬WU÷north-carolina¬WN÷ION¬AF÷Iona¬JB÷IDUY3quO¬WV÷iona¬AN÷y¬~AA÷bFxnUs1J¬AD÷1553305200¬ADE÷1553305200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VCU Rams¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷VCU Rams¬JA÷IJekqWup¬WU÷vcu-rams¬WN÷CEN¬AF÷UCF Knights¬JB÷Ctegrjej¬WV÷ucf-knights¬AN÷y¬~AA÷CK7qZTrG¬AD÷1553305800¬ADE÷1553305800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa State¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa State¬JA÷SpDdJOvB¬WU÷iowa-state¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷M7C0IrfH¬WV÷ohio-state¬AN÷y¬~AA÷foOHOLOt¬AD÷1553306220¬ADE÷1553306220¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virginia Tech¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷jNjq5D23¬WU÷virginia-tech¬WN÷LOU¬AF÷St. Louis¬JB÷Kdem4XH9¬WV÷st-louis¬AN÷y¬~AA÷jVAm1wHp¬AD÷1553357400¬ADE÷1553357400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LSU¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬JA÷QyqC1PtL¬WU÷lsu¬WN÷MAR¬AF÷Maryland¬JB÷xCnG0qdR¬WV÷maryland¬AN÷n¬~AA÷tAGxO0Oc¬AD÷1553366400¬ADE÷1553366400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kentucky¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kentucky¬JA÷OWQbhL37¬WU÷kentucky¬WN÷WOF¬AF÷Wofford¬JB÷xzV2iuJD¬WV÷wofford¬AN÷n¬~AA÷2JHYOt9i¬AD÷1553375700¬ADE÷1553375700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Michigan¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan¬JA÷jJSjfsZf¬WU÷michigan¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬JB÷U9Rfg1l1¬WV÷florida¬AN÷n¬~AA÷xxAoMvgA¬AD÷1553379000¬ADE÷1553379000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida State¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUR¬AF÷Murray State¬JB÷GreIgVas¬WV÷murray-state¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬JA÷EZ8jbBiQ¬WU÷florida-state¬AN÷n¬~AA÷boBsNKw4¬AD÷1553382600¬ADE÷1553382600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gonzaga¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GON¬AE÷Gonzaga¬JA÷t8eq0XMD¬WU÷gonzaga¬WN÷BAY¬AF÷Baylor¬JB÷KbfmaixK¬WV÷baylor¬AN÷n¬~AA÷lGTj0cWj¬AD÷1553384700¬ADE÷1553384700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Michigan State¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬JA÷fiZsd34r¬WU÷michigan-state¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷YsYoeNJl¬WV÷minnesota¬AN÷n¬~AA÷Wb9kLb8G¬AD÷1553388000¬ADE÷1553388000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Purdue¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUR¬AE÷Purdue¬JA÷b7pNhkFm¬WU÷purdue¬WN÷VIL¬AF÷Villanova¬JB÷CAlRi9Ug¬WV÷villanova¬AN÷n¬~AA÷ryxJ3Wxq¬AD÷1553391600¬ADE÷1553391600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas¬JA÷6XmVjTq0¬WU÷kansas¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬JB÷pOnZkma6¬WV÷auburn¬AN÷n¬~~
3
1553248986
24
Hjælp: Du er på NCAA 2018/2019 resultater sektionen indenfor Basketball/USA. FlashScore.dk tilbyder NCAA 2018/2019 livescore, slutresultater og deltidsresultat, NCAA 2018/2019 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NCAA 2018/2019 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). NCAA 2018/2019 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!