Amerikansk fodbold »Danmark » National Ligaen » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷DANMARK: National Ligaen¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danmark¬ZC÷4jIJAYDP¬ZD÷p¬ZE÷Kt9LYeal¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/danmark/national-ligaen/¬ZX÷05Danmark 007anmark0110000000169000National Lig015Ligaen000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danmark¬~AA÷W8jY8ElF¬AD÷1505052000¬ADE÷1505052000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬JA÷O6NNwizh¬WU÷aarhus-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬WN÷AAB¬AF÷AaB 89'ers¬JB÷trISxBkb¬WV÷aab-89-ers¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷xniU9fZ8¬AD÷1505044800¬ADE÷1505044800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Tomahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Copenhagen Tomahawks¬JA÷WCzxGmro¬WU÷copenhagen-tomahawks¬AG÷24¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬JB÷pGOJvXKo¬WV÷herlev-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷ChXknis2¬AD÷1504969200¬ADE÷1504969200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬JA÷jeKezITa¬WU÷triangle-razorbacks¬AG÷13¬WN÷COP¬AF÷Copenhagen Towers¬JB÷bLJaZyq6¬WV÷copenhagen-towers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬AN÷n¬~AA÷behQAzK2¬AD÷1504965600¬ADE÷1504965600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amager Demons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amager Demons¬JA÷xCI3YebC¬WU÷amager-demons¬AG÷6¬WN÷SOL¬AF÷Søllerød Gold Diggers¬JB÷Kz88XFDI¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬AN÷n¬~AA÷Y1YomXRe¬AD÷1504440000¬ADE÷1504440000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amager Demons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amager Demons¬JA÷UuWnxvam¬WU÷amager-demons¬AG÷26¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬JB÷C4LiybEg¬WV÷herlev-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷vuZslDCk¬AD÷1504353600¬ADE÷1504353600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Tomahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Copenhagen Tomahawks¬JA÷bcuHs0yQ¬WU÷copenhagen-tomahawks¬AG÷28¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬JB÷GxSrwKqs¬WV÷aarhus-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬AN÷n¬~ZA÷DANMARK: National Ligaen - Play Offs¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danmark¬ZC÷tC9o6hMt¬ZD÷p¬ZE÷Kt9LYeal¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/danmark/national-ligaen/¬ZX÷05Danmark 007anmark0110000000225000National Lig027y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danmark¬~AA÷SOydLo13¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOL¬AF÷Søllerød Gold Diggers¬JB÷S2ShgqAN¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷7¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬JA÷UH9kfPfH¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷20¬AN÷n¬~AA÷2TAFWgNd¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Søllerød Gold Diggers¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Søllerød Gold Diggers¬JA÷pMo10zL5¬WU÷sollerod-gold-diggers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷17¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬JB÷Spy6afzC¬WV÷triangle-razorbacks¬AH÷15¬AN÷n¬~AA÷lQMX7Apd¬AD÷1506168000¬ADE÷1506168000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬JA÷xdrg2djg¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷62¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬JB÷6Vnc1G5a¬WV÷aarhus-tigers¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷rkwcIjat¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬JA÷d474W7qc¬WU÷aarhus-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬WN÷AAB¬AF÷AaB 89'ers¬JB÷ze68VRb3¬WV÷aab-89-ers¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷6ToVMWjP¬AD÷1505576700¬ADE÷1505576700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬JA÷WQFI84ij¬WU÷triangle-razorbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷53¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬JB÷r1JM7O6d¬WV÷herlev-rebels¬AH÷7¬AN÷n¬~ZA÷DANMARK: National Ligaen - Nedrykningsgruppe¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danmark¬ZC÷2Rcf4Wjg¬ZD÷p¬ZE÷Kt9LYeal¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷14¬ZL÷/amerikansk-fodbold/danmark/national-ligaen/¬ZX÷05Danmark 007anmark0110000000301000National Lig035gruppe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Danmark¬~AA÷lYxhMRoc¬AD÷1506783600¬ADE÷1506783600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Tomahawks¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Copenhagen Tomahawks¬JA÷82LtdoQ4¬WU÷copenhagen-tomahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬WN÷OB¬AF÷Odense Badgers¬JB÷ngKpe5uB¬WV÷odense-badgers¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷nTb9cr9d¬AD÷1506765600¬ADE÷1506765600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amager Demons¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amager Demons¬JA÷0xIYc7eh¬WU÷amager-demons¬AG÷0¬WN÷FRE¬AF÷Frederikssund Oaks¬JB÷vTGxcRAb¬WV÷frederikssund-oaks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬AN÷n¬~
5
1511105736
47
fixtures
5
1511105736
0
Hjælp: Du er på National Ligaen 2017 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Danmark. FlashScore.dk tilbyder National Ligaen 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, National Ligaen 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk National Ligaen 2017 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).National Ligaen 2017 resultat service er real time og opdateres live.