NCAA 2020/2021 live resultater, stillinger

annonce
annonce
annonce
annonce
annonce
bookmaker
Åbn en konto hos bet365 i dag
og spil på et bredt udvalg af markeder med verdens foretrukne online spillevirksomhed for sport. 18+

Amerikansk fodbold USA

NCAA
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷USA: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6eK5KiFU¬ZD÷p¬ZE÷OITYl3S8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/ncaa/¬ZX÷05USA 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷WY5a8y8C¬AD÷1603569600¬ADE÷1603569600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Missouri¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603581044¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEN¬AF÷Kentucky¬JB÷GnW5zkIB¬WV÷kentucky¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷MIS¬AE÷Missouri¬JA÷MPW1yV25¬WU÷missouri¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬~AA÷pCd8w3do¬AD÷1603569600¬ADE÷1603569600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Kentucky¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603580271¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chattanooga¬JB÷MykCDoX3¬WV÷chattanooga¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷WES¬AE÷Western Kentucky¬JA÷SEk8ERHc¬WU÷western-kentucky¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷7¬AM÷Aflyst af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷zXwwvZd4¬AD÷1603567800¬ADE÷1603567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navy¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603580674¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston¬JB÷tYVyztB1¬WV÷houston¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷37¬BB÷3¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷14¬WM÷NAV¬AE÷Navy¬JA÷Y7WXzMee¬WU÷navy¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷8¬~AA÷IcjXN7lG¬AD÷1603567800¬ADE÷1603567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603581135¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa State¬JB÷f57TCQWu¬WV÷iowa-state¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬JA÷IqWNis1U¬WU÷oklahoma-state¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷3¬~AA÷2NyFIRUQ¬AD÷1603567800¬ADE÷1603567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603580406¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOT¬AF÷Notre Dame¬JB÷pQ6C5Ird¬WV÷notre-dame¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷45¬BB÷7¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷0¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷Gj286bTk¬WU÷pittsburgh¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬~AA÷0dff6zne¬AD÷1603567800¬ADE÷1603567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Purdue¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603580924¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUR¬AE÷Purdue¬JA÷4fZA6I7M¬WU÷purdue¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷IOW¬AF÷Iowa¬JB÷bHYE5xNS¬WV÷iowa¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷3¬~AA÷S0a86FxP¬AD÷1603567800¬ADE÷1603567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603580036¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALA¬AF÷Alabama¬JB÷4QJMhWXu¬WV÷alabama¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷48¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷6¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee¬JA÷S4rHXn2U¬WU÷tennessee¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬~AA÷0AmUBVV1¬AD÷1603567800¬ADE÷1603567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603580306¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas¬JA÷A5yuFd8O¬WU÷texas¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷0¬BC÷13¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷BAY¬AF÷Baylor¬JB÷O8PMwtoP¬WV÷baylor¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷13¬~AA÷rmI11mFE¬AD÷1603567800¬ADE÷1603567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603579554¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIR¬AF÷Virginia Tech¬JB÷baoNOwag¬WV÷virginia-tech¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷3¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬JA÷4xnJPJqm¬WU÷wake-forest¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷3¬~AA÷WjaV421K¬AD÷1603564200¬ADE÷1603564200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603576745¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida Atlantic¬JB÷vTuYG3LL¬WV÷florida-atlantic¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷p6tUHq6F¬WU÷marshall¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷3¬~AA÷dtuZvFsb¬AD÷1603562400¬ADE÷1603562400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Florida¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603575978¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUL¬AF÷Tulane¬JB÷fHXTy2tk¬WV÷tulane¬GRB÷0¬AH÷34¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷14¬BH÷6¬WM÷CEN¬AE÷Central Florida¬JA÷0fYPxrRr¬WU÷central-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷51¬BA÷10¬BC÷27¬BE÷14¬BG÷0¬~AA÷GpEnxDkE¬AD÷1603560600¬ADE÷1603560600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Stephen F. Austin¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603574124¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABI¬AF÷Abilene¬JB÷lvcmom9o¬WV÷abilene¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷32¬AU÷29¬BJ÷3¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷15¬WM÷STE¬AE÷Stephen F. Austin¬JA÷zy95M3Wp¬WU÷stephen-f-austin¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷35¬AT÷29¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷16¬~AA÷2uZ9cKgf¬AD÷1603558800¬ADE÷1603558800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty Flames¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603571658¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southern Miss¬JB÷2wu5V2zF¬WV÷southern-miss¬GRB÷0¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷21¬BH÷7¬WM÷LIB¬AE÷Liberty Flames¬JA÷8Gu1WrL8¬WU÷liberty-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷56¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷14¬~AA÷ShNp5RPs¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Army¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603565823¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MER¬AF÷Mercer¬JB÷bLOe7MLp¬WV÷mercer¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷ARM¬AE÷Army¬JA÷6TWTB2DT¬WU÷army¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷49¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷7¬~AA÷4p7qsa9D¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603567281¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTE¬AF÷UTEP¬JB÷KbqIKoMd¬WV÷utep¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte¬JA÷6eezd2qd¬WU÷charlotte¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷17¬~AA÷WKQQgxgJ¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clemson¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603567830¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse¬JB÷KdKxp2k8¬WV÷syracuse¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬JA÷hjWfLIC7¬WU÷clemson¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷47¬BA÷17¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷13¬~AA÷b7SIebO6¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603567096¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GES¬AF÷Georgia Southern¬JB÷6ZTrOKSl¬WV÷georgia-southern¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬JA÷CCUvP0Dr¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬~AA÷fND06uJr¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603567952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas State¬JA÷Ye6XBpnn¬WU÷kansas-state¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷55¬BA÷7¬BC÷27¬BE÷21¬BG÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kansas¬JB÷tM5yB41h¬WV÷kansas¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷8xA9ILVJ¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603568140¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida State¬JB÷jqsARgZt¬WV÷florida-state¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷2¬BH÷0¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬JA÷bmJtqM4E¬WU÷louisville¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷48¬BA÷21¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷10¬~AA÷2JuVueSi¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603568568¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEM¬AF÷Temple¬JB÷OYtbsOIR¬WV÷temple¬GRB÷0¬AH÷29¬BB÷3¬BD÷12¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷UBsfr43L¬WU÷memphis¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷41¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷17¬BG÷14¬~AA÷Y9h24EG7¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603567992¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RUT¬AF÷Rutgers¬JB÷M7RVNJxc¬WV÷rutgers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷10¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬JA÷8jOlaz0d¬WU÷michigan-state¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷7¬~AA÷Qe7wzLOr¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603568179¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina State¬JB÷xjhw37x4¬WV÷north-carolina-state¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬JA÷rThZ3mNc¬WU÷north-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷48¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷21¬BG÷10¬~AA÷EZCnmhh8¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ohio State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603567313¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEB¬AF÷Nebraska¬JB÷lnXEplb9¬WV÷nebraska¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷OHI¬AE÷Ohio State¬JA÷KCSAoUr3¬WU÷ohio-state¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷52¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷14¬BG÷14¬~AA÷SAEnYGwk¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ole Miss¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603566962¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬JB÷40b1aa6G¬WV÷auburn¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷14¬WM÷OLE¬AE÷Ole Miss¬JA÷Awac0uiA¬WU÷ole-miss¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬~AA÷WfJTWW7R¬AD÷1603555200¬ADE÷1603555200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TCU¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603568217¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma¬JB÷pbWRZWqi¬WV÷oklahoma¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷33¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷10¬BH÷6¬WM÷TCU¬AE÷TCU¬JA÷IirpBm7j¬WU÷tcu¬GRA÷0¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬~AA÷QoKlHjBT¬AD÷1603497600¬ADE÷1603497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UAB¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603510298¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Lafayette¬JB÷MBmzXeh6¬WV÷louisiana-lafayette¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷UAB¬AE÷UAB¬JA÷SllWXyw0¬WU÷uab¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬~AA÷2wAaRAVl¬AD÷1603497600¬ADE÷1603497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603508631¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ILL¬AF÷Illinois¬JB÷QyYsWlqG¬WV÷illinois¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬JA÷WEYwXUT9¬WU÷wisconsin¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷45¬BA÷7¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷17¬~AA÷nBcrIizo¬AD÷1603495800¬ADE÷1603495800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603508163¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷Uii0MMt2¬WU÷south-florida¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa¬JB÷reuro6J2¬WV÷tulsa¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷42¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷21¬BH÷0¬~AA÷fXbhHXT7¬AD÷1603494000¬ADE÷1603494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Internation.¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603505342¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JCK¬AF÷Jacksonville State¬JB÷8jpvI6Nd¬WV÷jacksonville-state¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷3¬WM÷FLO¬AE÷Florida Internation.¬JA÷tpddgNpd¬WU÷florida-internation¬GRA÷0¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷0¬~AA÷t4mjVbFP¬AD÷1603409400¬ADE÷1603409400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Appalachian State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603422305¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARK¬AF÷Arkansas State¬JB÷CjNUjA2h¬WV÷arkansas-state¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷0¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State¬JA÷ITNQijmn¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷45¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷7¬~AA÷2iuFwpN7¬AD÷1602979200¬ADE÷1602979200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1602992001¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷Georgia¬JB÷GC1qWL6J¬WV÷georgia¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬JA÷29D17xUI¬WU÷alabama¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷41¬BA÷7¬BC÷13¬BE÷14¬BG÷7¬~AA÷boD8OgcH¬AD÷1602979200¬ADE÷1602979200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1602991009¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬JB÷v5NGsXCA¬WV÷boston-college¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷prOCrDc4¬WU÷virginia-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷40¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷13¬~AA÷jTRyKhRA¬AD÷1602977400¬ADE÷1602977400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1602991962¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷Wb0lt0VJ¬WV÷north-carolina¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷7¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬JA÷IeC6HGhJ¬WU÷florida-state¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷0¬~AA÷4lsX1KSk¬AD÷1602972000¬ADE÷1602972000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisiana Tech¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1602983803¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marshall¬JB÷4WdtZp8H¬WV÷marshall¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷7¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Tech¬JA÷A9cxzRhB¬WU÷louisiana-tech¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷7¬~
200
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6eK5KiFU¬ZD÷p¬ZE÷OITYl3S8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/ncaa/¬ZX÷05USA 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷tU83QUpe¬AD÷1603567800¬ADE÷1603567800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Indiana¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1603577736¬BX÷15¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana¬JA÷4SWoV8bM¬WU÷indiana¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷11¬WN÷PEN¬AF÷Penn State¬JB÷Y1yjUSDS¬WV÷penn-state¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷14¬AN÷y¬~AA÷GOz2atPs¬AD÷1603567800¬ADE÷1603567800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷6¬CX÷Rice¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1603580877¬BX÷3¬WQ÷¬WN÷MID¬AF÷Middle Tennessee St¬JB÷IyzC9LDe¬WV÷middle-tennessee-st¬GRB÷0¬AH÷34¬AU÷34¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷17¬BH÷3¬BJ÷0¬WM÷RIC¬AE÷Rice¬JA÷l2V7A1bk¬WU÷rice¬GRA÷0¬AG÷34¬AT÷34¬BA÷6¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷15¬BI÷0¬AN÷y¬~AA÷dU6GCAJp¬AD÷1603569600¬ADE÷1603569600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Boston College¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1603579335¬BX÷12¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston College¬JA÷zFivWF7C¬WU÷boston-college¬GRA÷0¬AG÷48¬BA÷14¬BC÷20¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Tech¬JB÷UyirVZMI¬WV÷georgia-tech¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷6¬AN÷y¬~AA÷OfLcA3x7¬AD÷1603569600¬ADE÷1603569600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Florida State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1602587812¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬JA÷IJ8mjb06¬WU÷florida-state¬GRA÷0¬WN÷WAK¬AF÷Wake Forest¬JB÷Ct8ikIFC¬WV÷wake-forest¬GRB÷0¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷Olz6b0vl¬AD÷1603569600¬ADE÷1603569600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Old Dominion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Old Dominion¬JA÷dSYF8uT1¬WU÷old-dominion-monarchs¬GRA÷0¬WN÷VIR¬AF÷Virginia¬JB÷AVMcXO52¬WV÷virginia¬GRB÷0¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷nT8DHuoQ¬AD÷1603569600¬ADE÷1603569600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷4noEQDlm¬WU÷pittsburgh¬GRA÷0¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Tech¬JB÷b9pIPX3g¬WV÷georgia-tech¬GRB÷0¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷hURMfIwD¬AD÷1603569600¬ADE÷1603569600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Troy¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1603579056¬BX÷13¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Troy¬JA÷KxYnNvre¬WU÷troy¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷GEO¬AF÷Georgia State Panthers¬JB÷EaXjMbc1¬WV÷georgia-state-panthers¬GRB÷0¬AH÷36¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷20¬BH÷3¬AN÷y¬~AA÷2ue84zeO¬AD÷1603575000¬ADE÷1603575000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Texas Tech¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1603580704¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Virginia¬JB÷feUtXGlp¬WV÷west-virginia¬GRB÷0¬AH÷13¬BB÷7¬BD÷6¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬JA÷23xFyctT¬WU÷texas-tech¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷13¬BC÷7¬AN÷y¬~AA÷CYtJyOEp¬AD÷1603580400¬ADE÷1603580400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boise State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOI¬AE÷Boise State¬JA÷0433dK4k¬WU÷boise-state¬GRA÷0¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬JB÷fR27evKe¬WV÷utah-state¬GRB÷0¬AN÷y¬~AA÷zyji6LT4¬AD÷1603580400¬ADE÷1603580400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷LSU¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1603580785¬BX÷8¬WQ÷¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬JA÷fF2dwP2d¬WU÷lsu¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷7¬WN÷SOU¬AF÷South Carolina¬JB÷8Ijv28uc¬WV÷south-carolina¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷G6uMp82K¬AD÷1603580400¬ADE÷1603580400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Nevada¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1603580913¬BX÷4¬WQ÷¬WM÷NEV¬AE÷Nevada¬JA÷pYrgggFF¬WU÷nevada¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷WYO¬AF÷Wyoming¬JB÷xU6MyRqr¬WV÷wyoming¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷xxCCNDCN¬AD÷1603580400¬ADE÷1603580400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷South Alabama¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1603580787¬BX÷6¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Alabama¬JA÷IeMKtiSG¬WU÷south-alabama¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷7¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Monroe¬JB÷p4klPOdq¬WV÷louisiana-monroe¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬~AA÷nRg7JMXA¬AD÷1603582200¬ADE÷1603582200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno State¬JA÷O4NSGcME¬WU÷fresno-state¬GRA÷0¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬JB÷IRMWFHyL¬WV÷hawaii¬GRB÷0¬AN÷y¬~AA÷p4007t5S¬AD÷1603582200¬ADE÷1603582200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷fJjMw9gn¬WU÷minnesota¬GRA÷0¬WN÷MIC¬AF÷Michigan¬JB÷OheQxT8h¬WV÷michigan¬GRB÷0¬AN÷y¬~AA÷Cj2h92zG¬AD÷1603582200¬ADE÷1603582200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northwestern¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northwestern¬JA÷CrN3YDH6¬WU÷northwestern¬GRA÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maryland¬JB÷65M7XXWC¬WV÷maryland¬GRB÷0¬AN÷y¬~AA÷88tEAm2K¬AD÷1603587600¬ADE÷1603587600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami (Fl)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami (Fl)¬JA÷QkVDFpE4¬WU÷miami-fl¬GRA÷0¬WN÷VIR¬AF÷Virginia¬JB÷KCUHE4TA¬WV÷virginia¬GRB÷0¬AN÷y¬~AA÷lGyRtyDo¬AD÷1603587600¬ADE÷1603587600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Methodist¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMU¬AE÷Southern Methodist¬JA÷MovnpQY8¬WU÷southern-methodist¬GRA÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷jLrjqplF¬WV÷cincinnati¬GRB÷0¬AN÷y¬~AA÷EFlz4MGQ¬AD÷1603587600¬ADE÷1603587600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UTSA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTS¬AE÷UTSA¬JA÷hWqxGNzS¬WU÷utsa¬GRA÷0¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana Tech¬JB÷ABW3Bsqq¬WV÷louisiana-tech¬GRB÷0¬AN÷y¬~AA÷jXVI97HQ¬AD÷1603592100¬ADE÷1603592100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brigham Young¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYU¬AE÷Brigham Young¬JA÷YFYLDOrH¬WU÷brigham-young¬GRA÷0¬WN÷TEX¬AF÷Texas State Bobcats¬JB÷SxYPCrbN¬WV÷texas-state-bobcats¬GRB÷0¬AN÷y¬~AA÷xS81qiuK¬AD÷1603593000¬ADE÷1603593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego State¬JA÷YZjQ1meR¬WU÷san-diego-state¬GRA÷0¬WN÷UNL¬AF÷UNLV¬JB÷jFwhc73r¬WV÷unlv¬GRB÷0¬AN÷y¬~AA÷2Ngmoyns¬AD÷1603593000¬ADE÷1603593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬JA÷rRVXhQt0¬WU÷san-jose-state¬GRA÷0¬WN÷FOR¬AF÷Air Force¬JB÷jiVyhpd6¬WV÷air-force¬GRB÷0¬AN÷y¬~AA÷0p4ww8U0¬AD÷1604014200¬ADE÷1604014200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia Southern¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GES¬AE÷Georgia Southern¬JA÷lh0UjPKr¬WU÷georgia-southern¬GRA÷0¬WN÷SOU¬AF÷South Alabama¬JB÷rFaYkqzk¬WV÷south-alabama¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ALGFLmmD¬AD÷1604023200¬ADE÷1604023200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado State¬JB÷8EjXu6Y7¬WV÷colorado-state¬GRB÷0¬WM÷FRE¬AE÷Fresno State¬JA÷MHvF4kB8¬WU÷fresno-state¬GRA÷0¬AN÷n¬~~
322
annonce
annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
annonce
Hjælp: Du er på NCAA 2020/2021 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder NCAA 2020/2021 livescore, slutresultater og deltidsresultat, NCAA 2020/2021 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NCAA 2020/2021 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).NCAA 2020/2021 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!
mockup