NCAA 2021/2022 live resultater, stillinger

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
bookmaker
Væddemålskreditter op til 1.000 kr.
for nye kunder hos bet365. Min. indbetaling 50 kr. Væddemålskreditter kan bruges efter afgørelse af væddemål til værdien af kvalificerende indbetaling. Undtagelser for min. odds/væddemål og betalingsmetode gælder. Gevinster er eksklusive indsats for væddemålskreditter. Tidsbegrænsninger og regler gælder. 18+
NCAA
2021/2022
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷A76jftvI¬ZD÷p¬ZE÷fP2MFV8C¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/usa/ncaa/¬ZX÷05USA 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jqlbSUts¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno State¬JA÷jH612SgO¬WU÷fresno-state¬GRA÷0¬OA÷YLsr1RkC-0SDMpu6f.png¬WN÷CON¬AF÷Connecticut¬JB÷4KA51n9U¬WV÷connecticut¬GRB÷0¬OB÷llTKtu7k-fJUpZVEe.png¬AN÷n¬~AA÷AozUqcCE¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illinois¬JA÷I38g4lPB¬WU÷illinois¬GRA÷0¬OA÷zyYNaZVH-Y9TlYkU1.png¬WN÷NEB¬AF÷Nebraska¬JB÷df7c38vI¬WV÷nebraska¬GRB÷0¬OB÷M1Iz08Pq-jT23uscB.png¬AN÷n¬~AA÷WfyQpwc8¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTE¬AF÷UTEP¬JB÷lU3k5U95¬WV÷utep¬GRB÷0¬OB÷nJGNyOA6-fX9YswjD.png¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico State¬JA÷Aw5o6Afa¬WU÷new-mexico-state¬GRA÷0¬OA÷0zdv31Rq-dUR3WTTn.png¬AN÷n¬~AA÷ri65Q8Bg¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬JA÷SdpJK99h¬WU÷san-jose-state¬GRA÷0¬OA÷hjYKYFiT-MDbIysjH.png¬WN÷SOU¬AF÷Southern Utah¬JB÷6mqNJTOb¬WV÷southern-utah¬GRB÷0¬OB÷KMp8u0VH-WMQc7y2r.png¬AN÷n¬~AA÷lU61Rldm¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UCLA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UCL¬AE÷UCLA¬JA÷ttnBMVvt¬WU÷ucla¬GRA÷0¬OA÷xQ8LO5Sq-SjJaqh3T.png¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬JB÷KWpFLkfn¬WV÷hawaii¬GRB÷0¬OB÷pfYrRKS0-8GLNR5rI.png¬AN÷n¬~AA÷Ms59PSQa¬AD÷1630526400¬ADE÷1630526400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UAB¬AF÷UAB¬JB÷EDnVH7gB¬WV÷uab¬GRB÷0¬OB÷WGuQRE86-AmdZ6VMd.png¬WM÷JCK¬AE÷Jacksonville State¬JA÷0ArRImv5¬WU÷jacksonville-state¬GRA÷0¬OA÷YRVg0biT-veEKVne5.png¬AN÷n¬~AA÷Svt9pU2P¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Appalachian State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State¬JA÷Kj78IvpM¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬GRA÷0¬OA÷dW3j4US0-fyQ3C3BQ.png¬WN÷EAS¬AF÷East Carolina¬JB÷bs6CHbaS¬WV÷east-carolina¬GRB÷0¬OB÷ANkgRpkC-GSVtzCak.png¬AN÷n¬~AA÷CWJix6A5¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬JA÷dYamVHTR¬WU÷arizona-state¬GRA÷0¬OA÷YZpO7NBN-fapj92sO.png¬WN÷SOU¬AF÷Southern Utah¬JB÷bsnFQyxq¬WV÷southern-utah¬GRB÷0¬OB÷KMp8u0VH-WMQc7y2r.png¬AN÷n¬~AA÷xERvu8Qn¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ball State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬JA÷OndnBdxd¬WU÷ball-state¬GRA÷0¬OA÷C46HqlPq-fX9YswjD.png¬WN÷WES¬AF÷Western Illinois¬JB÷2wejAGi2¬WV÷western-illinois¬GRB÷0¬OB÷nDzocC8k-xnWPhmli.png¬AN÷n¬~AA÷G4QrvSug¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo¬JA÷GfbXYaU2¬WU÷buffalo¬GRA÷0¬OA÷v11YFX76-0OP7vp78.png¬WN÷WAG¬AF÷Wagner¬JB÷focyYJq9¬WV÷wagner-seahawks¬GRB÷0¬OB÷rZt2BESq-SAHx1UOm.png¬AN÷n¬~AA÷vJaEOnt6¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Internation.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Internation.¬JA÷8znZGR8H¬WU÷florida-internation¬GRA÷0¬OA÷Yi1cHW6k-SOArvlqb.png¬WN÷LIU¬AF÷LIU Sharks¬JB÷p092aawp¬WV÷liu-sharks¬GRB÷0¬OB÷2oBqpP96-jiF9REu4.png¬AN÷n¬~AA÷QZ1QLpQO¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷CQ30K0F9¬WU÷minnesota¬GRA÷0¬OA÷vetHDzme-6N3VwWQj.png¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷jH24JKUF¬WV÷ohio-state¬GRB÷0¬OB÷MNVxYzT0-vRnqgLr8.png¬AN÷n¬~AA÷ppIazpuI¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico¬JA÷0UlRNZL1¬WU÷new-mexico¬GRA÷0¬OA÷80mbMejC-dUR3WTTn.png¬WN÷SEN¬AF÷Houston Baptist¬JB÷C4hVMgy8¬WV÷houston-baptist¬GRB÷0¬OB÷0I4sksle-G8ePiPJL.png¬AN÷n¬~AA÷CWcMMQAI¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina State¬JA÷6T0hMMpc¬WU÷north-carolina-state¬GRA÷0¬OA÷2VvhOClC-UPMJSoTB.png¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷I34dLt03¬WV÷south-florida¬GRB÷0¬OB÷Ct4hv5iT-8A0BwLRN.png¬AN÷n¬~AA÷UmSztlBt¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UCD¬AF÷UC Davis¬JB÷UPdrCxNk¬WV÷uc-davis¬GRB÷0¬OB÷61eJQPTH-6wEyfQ98.png¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa¬JA÷GMhvDI7q¬WU÷tulsa¬GRA÷0¬OA÷SlhY4IPq-UPMJSoTB.png¬AN÷n¬~AA÷6gJeyQPB¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UNLV¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Eagles¬JB÷67kNOF6e¬WV÷washington-eagles¬GRB÷0¬OB÷CAzO1MlC-OKBqh4vL.png¬WM÷UNL¬AE÷UNLV¬JA÷SGjJPeik¬WU÷unlv¬GRA÷0¬OA÷ELGa8oBN-88XOT9fM.png¬AN÷n¬~AA÷bTFmwnea¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬JA÷l8duXwaF¬WU÷utah¬GRA÷0¬OA÷za3IQhVH-WfdK5trK.png¬WN÷WEB¬AF÷Weber State¬JB÷2B0qWcEL¬WV÷weber-state¬GRB÷0¬OB÷CxFlMFme-jqDuIgiI.png¬AN÷n¬~AA÷I9bIN6eC¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Kentucky¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Kentucky¬JA÷EZD6bJhj¬WU÷western-kentucky¬GRA÷0¬OA÷GUzDQmS0-dnNLDdJL.png¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee-Martin¬JB÷hQCAcw8d¬WV÷tennessee-martin¬GRB÷0¬OB÷W8KYJHoe-YuptmlQu.png¬AN÷n¬~AA÷IXnEg7ut¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬JA÷WWHlO3Xs¬WU÷colorado¬GRA÷0¬OA÷6NRNdUA6-n9LxTfNf.png¬WN÷NOC¬AF÷Northern Colorado¬JB÷pzMhNNnl¬WV÷northern-colorado¬GRB÷0¬OB÷6LVjs4S0-O4P3O5oE.png¬AN÷n¬~AA÷tCB8YN9U¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬JA÷z1WITP9K¬WU÷eastern-michigan¬GRA÷0¬OA÷rkIU7HVH-8Gq7bClA.png¬WN÷FRA¬AF÷St. Francis (PA)¬JB÷EiVMSqPQ¬WV÷st-francis-pa¬GRB÷0¬OB÷bFF2WojT-Q51esYLS.png¬AN÷n¬~AA÷U7jIhRfn¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virginia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷vcLdMs2f¬WU÷virginia-tech¬GRA÷0¬OA÷p6tA8Xme-fupiiaDK.png¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷ImK0L1H0¬WV÷north-carolina¬GRB÷0¬OB÷ABWdkzXH-E54atNs5.png¬AN÷n¬~AA÷2LC4Z3fO¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬JA÷SzTAVou8¬WU÷wake-forest¬GRA÷0¬OA÷0rCR3g6k-p0gM9S0j.png¬WN÷OLD¬AF÷Old Dominion¬JB÷6RREU5fE¬WV÷old-dominion-monarchs¬GRB÷0¬OB÷4CmwPrRq-xSyNjPRd.png¬AN÷n¬~
839
Annonce
Annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
Annonce
Hjælp: Du er på NCAA 2021/2022 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder NCAA 2021/2022 livescore, slutresultater og deltidsresultat, NCAA 2021/2022 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NCAA 2021/2022 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).NCAA 2021/2022 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!
mockup