GFL 2019 live resultater, stillinger

Amerikansk fodbold Tyskland GFL2019

results
5
1550289378
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷TYSKLAND: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷WxfxzpW0¬ZD÷p¬ZE÷tfjXjyVk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/tyskland/gfl/¬ZX÷05Tyskland 008skland0440000000186000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tyskland¬~AA÷bq81pEaM¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷WGWiFKak¬WV÷dusseldorf-panther¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷hQXmG0pq¬WU÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷CjlxvCxj¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷EDRkzMyF¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷jwkJIg6s¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷jsmtwWid¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷8EqOHDLm¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷n5rSGXzf¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷4pyO1FUd¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷tSsWFij0¬WU÷munich-cowboys¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷h2ozFB56¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AN÷n¬~AA÷h675qYES¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷QioeEvFe¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷4rpaDbU1¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷fFgXvhNq¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷6mOsxr72¬WU÷potsdam-royals¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷KjSoy2M8¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷ImuS0Zq3¬AD÷1556985600¬ADE÷1556985600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷zRzuEVKC¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷EHZrDkzJ¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷0CUWaga9¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷2XSQyZCJ¬WU÷berlin-rebels¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷tORUzgSP¬WV÷potsdam-royals¬AN÷n¬~AA÷v3TzaDEF¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷n54cWCzs¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷0881VWkm¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~AA÷nTSvbXTL¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷fV75Uj5g¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷YL69TAKa¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷QJRrciqS¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷EXN6SUZ5¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷hOMARlkC¬WV÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷W04BhBiq¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷noMEQ84I¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷0lQIPSJO¬WV÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~AA÷p48FiV6k¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷2g41lCdP¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷42jTqW4t¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷vR7JjkMe¬AD÷1557666000¬ADE÷1557666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷CSgyrAZh¬WV÷kirchdorf-wildcats¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷YyeXrjKn¬WU÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷IH6Nk9y2¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷fiqtsUla¬WU÷berlin-rebels¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷hx2qtl45¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~AA÷SnlECWrF¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷bwV5ckZu¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷CtZ9d9ln¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷fZk6EhE2¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷na1mu8JB¬WU÷hildesheim-invaders¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷Qk0ivSYH¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷xdGse4Ds¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷f5OEeT3h¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷YeNIfmJb¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷YPlADCT8¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷MHg0x63U¬WV÷dusseldorf-panther¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷rRfdwnlO¬WU÷potsdam-royals¬AN÷n¬~
5
1550289378
112
Hjælp: Du er på GFL 2019 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Tyskland. FlashScore.dk tilbyder GFL 2019 livescore, slutresultater og deltidsresultat, GFL 2019 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk GFL 2019 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).GFL 2019 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!