GFL 2018 live resultater, stillinger

Amerikansk fodbold »Tyskland » GFL » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷TYSKLAND: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷vRoqyzkn¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/tyskland/gfl/¬ZX÷05Tyskland 008skland0440000000179000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tyskland¬~AA÷zg5o7NU5¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷WMXGlnWb¬WU÷berlin-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷21¬BG÷0¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷QqXKm6o5¬WV÷hildesheim-invaders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷Eq4k6spC¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷MBQTopGH¬WV÷allgau-comets¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷vmyPnQ0B¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬BA÷20¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬~AA÷IHAt83Fa¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷zev8j81n¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷hWYCkSGh¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷p4CY9Ppm¬AD÷1536424200¬ADE÷1536424200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷QqBkYQoI¬WU÷ingolstadt-dukes¬AG÷30¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷880fXp1O¬WV÷marburg-mercenaries¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷vRBx9q0g¬AD÷1536422400¬ADE÷1536422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷Kr4bW4GU¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷17¬BG÷0¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷d4u4ilnt¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷txH2FoNP¬AD÷1536418800¬ADE÷1536418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷d4JYy9ng¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷vT8wyT1a¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AH÷0¬~AA÷nJgVA5Vt¬AD÷1536415200¬ADE÷1536415200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷IJ7szmH5¬WU÷munich-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷10¬BC÷21¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷ngCoZ6WB¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷2oIbGR7J¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷lvGQwVHt¬WU÷marburg-mercenaries¬AG÷31¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷r1FUxkXn¬WV÷schwabisch-unicorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬~AA÷zuQChOFC¬AD÷1535893200¬ADE÷1535893200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷SEAGLm2C¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷MyAKK7HI¬WV÷potsdam-royals¬AH÷18¬BB÷0¬BD÷12¬BF÷0¬BH÷6¬~ZA÷TYSKLAND: GFL - Play Offs¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷Mkylzf4h¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/tyskland/gfl/¬ZX÷05Tyskland 008skland0440000000235000GFL - Play O015y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tyskland¬~AA÷YRV5Q9mI¬AD÷1537707600¬ADE÷1537707600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷hSEWSXcH¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷6VIzSiDN¬WV÷berlin-rebels¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬~AA÷KOR1RkYB¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷A3PRTDrB¬WV÷munich-cowboys¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷WCQNUgT4¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷59¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷28¬BG÷7¬~AA÷Q1ScSVI5¬AD÷1537628400¬ADE÷1537628400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷boDGWFbh¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷37¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷20¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷xxCKVZDb¬WV÷cologne-crocodiles¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷nBTgTB3a¬AD÷1537621200¬ADE÷1537621200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷2JJ7YyUu¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷51¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷9¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷GMNBXeqn¬WV÷allgau-comets¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷12¬~ZA÷TYSKLAND: GFL - Nedrykningsgruppe¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷zguhZDJb¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/amerikansk-fodbold/tyskland/gfl/¬ZX÷05Tyskland 008skland0440000000315000GFL - Nedryk023gruppe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tyskland¬~AA÷fsKEOmIU¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷vJmkoFDo¬WU÷stuttgart-scorpions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷21¬BC÷26¬BE÷13¬BG÷12¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷I9ngpZSi¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷21¬BH÷13¬~AA÷GjLAPT2O¬AD÷1537621200¬ADE÷1537621200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷0hIvRBST¬WU÷hamburg-huskies¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷2146MVzo¬WV÷dusseldorf-panther¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷19¬~
5
1537854190
118
fixtures
SA÷5¬~ZA÷TYSKLAND: GFL - Play Offs¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷Mkylzf4h¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/tyskland/gfl/¬ZX÷05Tyskland 008skland0440000000235000GFL - Play O015y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tyskland¬~AA÷tOJQnpDA¬AD÷1538233200¬ADE÷1538233200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷voMEgrXh¬WV÷dresden-monarchs¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷0fNAfOHn¬WU÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷fRNUo4SG¬AD÷1538236800¬ADE÷1538236800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷Y7LIh2na¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷nBPMiM15¬WV÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~ZA÷TYSKLAND: GFL - Nedrykningsgruppe¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷zguhZDJb¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/amerikansk-fodbold/tyskland/gfl/¬ZX÷05Tyskland 008skland0440000000315000GFL - Nedryk023gruppe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tyskland¬~AA÷p6aOri3n¬AD÷1538830800¬ADE÷1538830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷6Vv6sXCA¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷pMwAtiSG¬WV÷hamburg-huskies¬AM÷Resultat af første kamp: 36-10.¬AN÷n¬~AA÷SUlTsBIh¬AD÷1538917200¬ADE÷1538917200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷EerEuBsN¬WU÷ravensburg-razorbacks¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷hnsIvVdT¬WV÷stuttgart-scorpions¬AM÷Resultat af første kamp: 34-72.¬AN÷n¬~
5
1537854190
4
Hjælp: Du er på GFL 2018 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Tyskland. FlashScore.dk tilbyder GFL 2018 livescore, slutresultater og deltidsresultat, GFL 2018 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk GFL 2018 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).GFL 2018 resultat service er real time og opdateres live.