BFA 2019 live resultater, stillinger

Amerikansk fodbold Brasilien

BFA
2019
results
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷SlDy2Hrn¬ZD÷p¬ZE÷Ch1QroKQ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/bfa/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000183000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilien¬~AA÷WWzylof4¬AD÷1563732000¬ADE÷1563732000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷CfYZu1SI¬WU÷bulls-potiguares¬AG÷21¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷bqjslbKu¬WV÷recife-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬~AA÷2gGYRulp¬AD÷1563730200¬ADE÷1563730200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷6NnRiGvc¬WV÷timbo-rex¬AH÷6¬WM÷BLA¬AE÷Black Hawks¬JA÷6VtjTW1d¬WU÷black-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬~AA÷bRK2X1QM¬AD÷1563730200¬ADE÷1563730200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷EX1BzF9M¬WU÷sao-jose-istepos¬AG÷6¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷ddiGZYOS¬WV÷santa-maria-soldiers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷dCw6WLuT¬AD÷1563728400¬ADE÷1563728400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷YHrrVhXq¬WU÷coritiba-crocodiles¬AG÷13¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷SvrnUCnj¬WV÷parana-hp¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷tOmbIm5C¬AD÷1563728400¬ADE÷1563728400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Macae Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAS¬AF÷Vasco Almirantes¬JB÷fTnJn3td¬WV÷vasco-almirantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬WM÷MAC¬AE÷Macae Oilers¬JA÷06mFmqRk¬WU÷macae-oilers¬AG÷25¬~AA÷htxXlRvb¬AD÷1563728400¬ADE÷1563728400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Pirates¬JA÷jupRsNc6¬WU÷santa-cruz-pirates¬AG÷14¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷Y3ZVtsDC¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬~AA÷OOYz5wVe¬AD÷1563642000¬ADE÷1563642000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷tAGHDxpJ¬WU÷leoes-de-juda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷53¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷rFf0xMMJ¬WV÷brasilia-templarios¬AH÷0¬~AA÷jBzT6a0q¬AD÷1563642000¬ADE÷1563642000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷CUO0HKpf¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷fgE5Gv00¬WV÷campo-grande-predadores¬AH÷0¬~AA÷xUwqnPOG¬AD÷1563130800¬ADE÷1563130800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷Y1rfod4b¬WU÷ufersa-petroleiros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷15¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷SOsbpGJ4¬WV÷natal-scorpions¬AH÷7¬~AA÷SKqfJTk6¬AD÷1563048000¬ADE÷1563048000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galo Futebol Americano¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷8YVt6isH¬WU÷galo-futebol-americano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬JB÷lWqBlPBq¬WV÷tritoes¬AH÷6¬~AA÷WYRCqW2I¬AD÷1562439600¬ADE÷1562439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷lbIfqFHD¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷hWryh7LD¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷10¬~AA÷x4fhD1NF¬AD÷1562434200¬ADE÷1562434200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brasilia Templarios¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brasilia Templarios¬JA÷fZgtEov2¬WU÷brasilia-templarios¬AG÷0¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬JB÷8xrOxVG2¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬~AA÷AHh0BuhS¬AD÷1562432400¬ADE÷1562432400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rondonopolis Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RON¬AE÷Rondonopolis Hawks¬JA÷44LhJtGs¬WU÷rondonopolis-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬WN÷SIN¬AF÷Sinop Coyotes¬JB÷bRKdI0Vm¬WV÷sinop-coyotes¬AH÷33¬~AA÷z5sSk7Pi¬AD÷1561917600¬ADE÷1561917600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷bXRJqqTg¬WU÷bulls-potiguares¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷hfRNr3r0¬WV÷natal-scorpions¬AH÷6¬~AA÷rBftS3Xp¬AD÷1561917600¬ADE÷1561917600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷6ZnuiRzK¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷58¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Pirates¬JB÷0dnqjojQ¬WV÷santa-cruz-pirates¬AH÷13¬~
19
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷SlDy2Hrn¬ZD÷p¬ZE÷Ch1QroKQ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/bfa/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000183000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilien¬~AA÷Qgzum59A¬AD÷1563728400¬ADE÷1563728400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷xzkomIZo¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷Kbvjnxkh¬WV÷ceara-cacadores¬~AA÷zom2H7KI¬AD÷1564250400¬ADE÷1564250400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botafogo Challengers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Challengers¬JA÷YJoNoNe2¬WU÷botafogo-challengers¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬JB÷C4H3fFa2¬WV÷sao-paulo-storm¬AN÷n¬~AA÷0v7tuBCP¬AD÷1564250400¬ADE÷1564250400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷bLJFiDqL¬WU÷flamengo-imperadores¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷tp9KjXbR¬WV÷minas-locomotiva¬AN÷n¬~AA÷Eyn6GRZO¬AD÷1564250400¬ADE÷1564250400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷jeG7gZE8¬WU÷portuguesa-fa¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷pIFBhgUE¬WV÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~AA÷xSxu4cp2¬AD÷1564250400¬ADE÷1564250400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sinop Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷bu0VWaps¬WV÷sorriso-hornets¬WM÷SIN¬AE÷Sinop Coyotes¬JA÷t0D3ytxQ¬WU÷sinop-coyotes¬AN÷n¬~AA÷U1ZW5JFk¬AD÷1564333200¬ADE÷1564333200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷YqD9FbF6¬WU÷cuiaba-arsenal¬WN÷RON¬AF÷Rondonopolis Hawks¬JB÷2JHDEIUC¬WV÷rondonopolis-hawks¬AN÷n¬~AA÷bqSip3gT¬AD÷1564855200¬ADE÷1564855200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬JA÷QHd3sE3N¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷Kvd7tYIT¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AN÷n¬~AA÷KhTmoqvN¬AD÷1564855200¬ADE÷1564855200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Natal Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷Natal Scorpions¬JA÷6Ft2qzZA¬WU÷natal-scorpions¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷nRcarflH¬WV÷bulls-potiguares¬AN÷n¬~AA÷URINvsHj¬AD÷1564855200¬ADE÷1564855200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷xdQLaeJi¬WU÷recife-mariners¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Pirates¬JB÷6VUPbFYc¬WV÷santa-cruz-pirates¬AN÷n¬~AA÷Ua8Kkqti¬AD÷1564855200¬ADE÷1564855200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷hvkwkEOF¬WU÷santa-maria-soldiers¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷z3vrlYwM¬WV÷parana-hp¬AN÷n¬~AA÷8j7Ol3ec¬AD÷1564855200¬ADE÷1564855200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷EgwnmhgS¬WU÷sao-jose-istepos¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷6oVDrC1q¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷tpFxRa3j¬AD÷1564855200¬ADE÷1564855200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷pEoVjzf3¬WU÷timbo-rex¬WN÷DIA¬AF÷Jaragua Breakers¬JB÷vyoZkf99¬WV÷jaragua-breakers¬AN÷n¬~AA÷2mg8zVKt¬AD÷1564855200¬ADE÷1564855200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tritoes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷rgenni7r¬WU÷tritoes¬WN÷MAC¬AF÷Macae Oilers¬JB÷jJfjoBMl¬WV÷macae-oilers¬AN÷n¬~AA÷jyKJuN1p¬AD÷1564855200¬ADE÷1564855200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷d0mZyhRp¬WU÷ufersa-petroleiros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷b5RH0y4o¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷dAhCZlzm¬AD÷1565460000¬ADE÷1565460000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botafogo Challengers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Challengers¬JA÷U9gfpVye¬WU÷botafogo-challengers¬WN÷GAL¬AF÷Galo Futebol Americano¬JB÷CYraqki1¬WV÷galo-futebol-americano¬AN÷n¬~AA÷INFRR0x9¬AD÷1565460000¬ADE÷1565460000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CG Predadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGP¬AE÷CG Predadores¬JA÷YchrUcUa¬WU÷campo-grande-predadores¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷SKinTHq6¬WV÷brasilia-templarios¬AN÷n¬~AA÷ADdGY8kg¬AD÷1565460000¬ADE÷1565460000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬JA÷Qym3r967¬WU÷corinthians-steamrollers¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷vuyo7hq8¬WV÷minas-locomotiva¬AN÷n¬~AA÷QmFVQKiF¬AD÷1565460000¬ADE÷1565460000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬JB÷OnoeReEI¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷tOejSyaC¬WU÷leoes-de-juda¬AN÷n¬~AA÷vXGNStN2¬AD÷1565460000¬ADE÷1565460000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sinop Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Sinop Coyotes¬JA÷xWbZVJam¬WU÷sinop-coyotes¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷f7gvVwFg¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~
80
Indstillinger
Hjælp: Du er på BFA 2019 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Brasilien. FlashScore.dk tilbyder BFA 2019 livescore, slutresultater og deltidsresultat, BFA 2019 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk BFA 2019 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).BFA 2019 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!