Amerikansk fodbold »Brasilien » BFA » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: BFA - Play Offs¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷4tNzJ5M1¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/bfa/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000235000BFA - Play O015y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilien¬~AA÷QiwG3hw8¬AD÷1512932400¬ADE÷1512932400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sada Cruzeiro¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAD¬AE÷Sada Cruzeiro¬JA÷jcFKC1rE¬WU÷sada-cruzeiro¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷30¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷UmEOBLcK¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AH÷13¬~AA÷YBPKVQOs¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷r7rRUKct¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷xUsVTvDn¬WV÷cuiaba-arsenal¬AH÷21¬~AA÷SYOOUpvl¬AD÷1511028000¬ADE÷1511028000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAD¬AF÷Sada Cruzeiro¬JB÷GKtZSbSh¬WV÷sada-cruzeiro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷17¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷YeyvSIsa¬WU÷coritiba-crocodiles¬AG÷10¬~AA÷vBcak8Ok¬AD÷1509292800¬ADE÷1509292800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷M3WLNEAL¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷jwyQMYPR¬WV÷ceara-cacadores¬AH÷0¬~AA÷MZn4lSwd¬AD÷1509220800¬ADE÷1509220800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sada Cruzeiro¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAD¬AE÷Sada Cruzeiro¬JA÷hnNiIhYr¬WU÷sada-cruzeiro¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬JB÷zBCdHCmk¬WV÷tritoes¬AH÷7¬~AA÷ltujCVV2¬AD÷1509210000¬ADE÷1509210000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Maria Soldiers¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷MRE8EAX7¬WU÷santa-maria-soldiers¬AG÷6¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷8UZrwfA8¬WV÷coritiba-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷35¬~AA÷zwi8mng2¬AD÷1508608800¬ADE÷1508608800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷lEG0GW2e¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷19¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬JB÷ryG4FjI1¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AH÷10¬~AA÷pxp3ixYs¬AD÷1508092200¬ADE÷1508092200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷Qgl4vYsk¬WU÷timbo-rex¬AG÷7¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷4pm8whce¬WV÷coritiba-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬~AA÷xp2AkG2f¬AD÷1508013000¬ADE÷1508013000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sada Cruzeiro¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷h6T2aZJE¬WV÷botafogo-reptiles¬AH÷6¬WM÷SAD¬AE÷Sada Cruzeiro¬JA÷EFUb0F48¬WU÷sada-cruzeiro¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬~AA÷rN26jdml¬AD÷1508000400¬ADE÷1508000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Maria Soldiers¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷n9xDxCC1¬WU÷santa-maria-soldiers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷0CtHyWR7¬WV÷parana-hp¬AH÷0¬~AA÷Gz1ElzI0¬AD÷1508000400¬ADE÷1508000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tritoes¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷AsO7bgZK¬WU÷tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬WN÷PAT¬AF÷Patriotas FA¬JB÷lYMBcDlR¬WV÷patriotas-fa¬AH÷7¬~AA÷YiL0FhhM¬AD÷1507489200¬ADE÷1507489200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ceara Cacadores¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷Y10Rmcy0¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷13¬AT÷7¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷SOaVnHj6¬WV÷recife-mariners¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷7¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷SEK4EC7S¬AD÷1507482000¬ADE÷1507482000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷nRFWpeLI¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷6FbZoy6C¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷10¬~
5
1527218497
95
fixtures
5
1527218497
0
Hjælp: Du er på BFA 2017 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Brasilien. FlashScore.dk tilbyder BFA 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, BFA 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk BFA 2017 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).BFA 2017 resultat service er real time og opdateres live.