Amerikansk fodbold »Brasilien » BFA » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/bfa/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilien¬~AA÷v7wYJCvR¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷YPOjcoQT¬WU÷leoes-de-juda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷AoGIh5Yp¬WV÷brasilia-templarios¬AH÷3¬~AA÷SUKhjsKT¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minas Locomotiva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷hCUXNYBd¬WV÷botafogo-reptiles¬AH÷13¬WM÷PER¬AE÷Minas Locomotiva¬JA÷ELVTOEdj¬WU÷minas-locomotiva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷15¬~AA÷nkQXXMtl¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷jPm9kQ3o¬WU÷santa-maria-soldiers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬JB÷UFnDlpJi¬WV÷sao-jose-istepos¬AH÷14¬~AA÷Uw7Ko1Sp¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tritoes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷6FIFnIlc¬WU÷tritoes¬AG÷14¬WN÷GAL¬AF÷Galo Futebol Americano¬JB÷KIMJox43¬WV÷galo-futebol-americano¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬~
5
1532221779
4
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/bfa/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilien¬~AA÷bXT4Dea4¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬JA÷hKY1pD5p¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷6Nx6qXKj¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷6w9zZ2Rs¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷lK9QQtRp¬WV÷parana-hp¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷CbIbVMIT¬WU÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷0GvUKhPK¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷0CQra7eH¬WU÷cuiaba-arsenal¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷v3PnbRAN¬WV÷sorriso-hornets¬AN÷n¬~AA÷UDo7jVdF¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷voKjXrlH¬WU÷timbo-rex¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬JB÷IyJfW23N¬WV÷juventude¬AN÷n¬~AA÷S6Y8CFEA¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷8SGl8Gci¬WU÷ufersa-petroleiros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷nJFh7zDc¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷6cXCBZTG¬AD÷1532278800¬ADE÷1532278800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷tfUe6fS3¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷TRO¬AF÷Tropa Campina¬JB÷KpTa5EsA¬WV÷tropa-campina¬AN÷n¬~AA÷lMMHAgqN¬AD÷1532282400¬ADE÷1532282400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷29I44YdG¬WU÷bulls-potiguares¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷GCM83hCM¬WV÷natal-scorpions¬AN÷n¬~AA÷GtSfAp5o¬AD÷1532797200¬ADE÷1532797200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷2sCOpdJ9¬WU÷portuguesa-fa¬WN÷KLU¬AF÷Flamengo Imperadores¬JB÷tYASqGYF¬WV÷flamengo-imperadores¬AN÷n¬~AA÷fXQb94Ki¬AD÷1532797200¬ADE÷1532797200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Paulo Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo Storm¬JA÷A7FWrzlM¬WU÷sao-paulo-storm¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷lbEzrf3S¬WV÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~AA÷dSBi4iMj¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷YmgZJDd3¬WV÷joao-pessoa-espectros¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷MDkVKgsc¬WU÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷K2OuW0B0¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jaragua Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Jaragua Breakers¬JA÷K4uQor3A¬WU÷jaragua-breakers¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷WvqUp2IG¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~AA÷0dQL9DbT¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Natal Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷Natal Scorpions¬JA÷AZLC2CRS¬WU÷natal-scorpions¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷Cr8vbWZq¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AN÷n¬~AA÷QuPyXtdf¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬JA÷bkiHm4Yc¬WU÷parana-hp¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷xtjLnOm4¬WV÷santa-maria-soldiers¬AN÷n¬~AA÷YqezTzai¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷GCrvJXB9¬WU÷recife-mariners¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷f3srIiRF¬WV÷ufersa-petroleiros¬AN÷n¬~AA÷Y5SqVKQ6¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷Q1rYqMXM¬WU÷sao-jose-istepos¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷4hsxqtmT¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷biK4Ej2l¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sorriso Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷b7h9FSub¬WU÷sorriso-hornets¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷xbiDEne4¬WV÷campo-grande-predadores¬AN÷n¬~AA÷IyDm5X6p¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬JA÷UJ2qcjkj¬WU÷tropa-campina¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷8A1mdA4d¬WV÷bulls-potiguares¬AN÷n¬~AA÷K0L0FWnr¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷Cjf1HlBo¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷jsg5G8Qi¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷2cU67rk4¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬JA÷nm9Ayhtd¬WU÷corinthians-steamrollers¬WN÷POR¬AF÷Portuguesa FA¬JB÷Qw8EzCe2¬WV÷portuguesa-fa¬AN÷n¬~AA÷lfQ28OZc¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷fui3wEBq¬WU÷flamengo-imperadores¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷hQ96xYQk¬WV÷minas-locomotiva¬AN÷n¬~AA÷pMJB624A¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Paulo Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo Storm¬JA÷4Oweq4a2¬WU÷sao-paulo-storm¬WN÷VAS¬AF÷Vasco da Gama Patriotas¬JB÷rFxarOE8¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AN÷n¬~AA÷OCIF5MJG¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tritoes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷xxx3srUE¬WU÷tritoes¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷jut7t2qL¬WV÷botafogo-reptiles¬AN÷n¬~~
5
1532221779
80
Hjælp: Du er på BFA 2018 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Brasilien. FlashScore.dk tilbyder BFA 2018 livescore, slutresultater og deltidsresultat, BFA 2018 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk BFA 2018 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).BFA 2018 resultat service er real time og opdateres live.