Rugby League »Australien » NRL » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIEN: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australien/nrl/¬ZX÷10Australien 010ralien0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷69XwfYDf¬AD÷1504427400¬ADE÷1504427400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Runde 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷b9XPHZLb¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷tYMUGgy5¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EZznhCr7¬AD÷1504418400¬ADE÷1504418400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Runde 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷SlPtEiLN¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷ADEoDBzU¬WV÷canterbury-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8YHxFZkK¬AD÷1504411200¬ADE÷1504411200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Runde 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷bV80UC54¬WU÷newcastle-knights¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷hh84TWKA¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷18¬BD÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2eHtEg5Q¬AD÷1504344600¬ADE÷1504344600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Runde 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷6eC8SjzH¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷20¬BC÷12¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷lK1DRAkN¬WV÷canberra-raiders¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷44389DDs¬AD÷1504337400¬ADE÷1504337400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Runde 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷K2hqMlDp¬WV÷penrith-panthers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷SA0HQU4T¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p0WsghT0¬AD÷1504328400¬ADE÷1504328400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Runde 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷KOLYFDjB¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷14¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷lbQxFX5H¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬BB÷4¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIEN: NRL - Play Offs¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷Am7Mp2y4¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australien/nrl/¬ZX÷10Australien 010ralien0010000000225000NRL - Play O015y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷zT7CNXX2¬AD÷1506845700¬ADE÷1506845700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷IaFTwVDD¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷34¬BA÷18¬BC÷16¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷W23B2EjE¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86oTfQrJ¬AD÷1506159600¬ADE÷1506159600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷plnm40la¬WU÷sydney-roosters¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷Ovoi3K35¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷29¬BB÷8¬BD÷21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dWsPe6TC¬AD÷1506074100¬ADE÷1506074100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷QoWo6MJn¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷8¬BC÷22¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷4xVk5tZh¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0ncNzsQD¬AD÷1505554800¬ADE÷1505554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷23D6Bq8H¬WU÷parramatta-eels¬AG÷16¬BA÷10¬BC÷6¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷tfCAA3NN¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷6¬BD÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CW3uCcmD¬AD÷1505469300¬ADE÷1505469300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷fwAbD5w5¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷7¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷YT82CPhB¬WV÷penrith-panthers¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K8c4veDf¬AD÷1505023800¬ADE÷1505023800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷I5n2EKU7¬WU÷cronulla-sharks¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷8¬BC÷6¬BE÷0¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷KAQpw478¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷15¬AU÷14¬BB÷2¬BD÷12¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xp8auybl¬AD÷1504950000¬ADE÷1504950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷vFmbF0F1¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷WllfGt0e¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ot4etHrr¬AD÷1504937400¬ADE÷1504937400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷AZaoI2Vr¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬BA÷4¬BC÷14¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷hbkjHMpk¬WV÷parramatta-eels¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷61HTpczR¬AD÷1504864500¬ADE÷1504864500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷vi9FNO7L¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷YD8JMrNR¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷22¬BB÷6¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1513553636
201
fixtures
19
1513553636
0
Hjælp: Du er på NRL 2017 resultater sektionen indenfor Rugby League/Australien. FlashScore.dk tilbyder NRL 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, NRL 2017 resultatoversigt, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden NRL 2017 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra 30 typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). NRL 2017 resultat service er real time og opdateres live.