AHL 2018/2019 live resultater, stillinger

Ishockey USA AHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/ishockey/usa/ahl/¬ZX÷02USA 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷GUgKphWl¬AD÷1544392800¬ADE÷1544392800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷dSeyWHp3¬WU÷hershey-bears¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷viotVy09¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷Y54FoYGr¬AD÷1544389200¬ADE÷1544389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷rPiXWcVd¬WV÷belleville-senators¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷UL3k8Ehd¬WU÷toronto-marlies¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷dtsn30nG¬AD÷1544385900¬ADE÷1544385900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷YgAtAzOq¬WU÷springfield-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷jV4o9fwj¬WV÷binghamton-devils¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷lGsr4tX9¬AD÷1544324400¬ADE÷1544324400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷xOOAFd0M¬WU÷bakersfield-condors¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷WpOEEGFS¬WV÷san-jose-barracuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷S0gZ522c¬AD÷1544321100¬ADE÷1544321100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷zaSgJv1c¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷4YWcIbG3¬WV÷san-diego-gulls¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷APrv5MH3¬AD÷1544321100¬ADE÷1544321100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷rPV1HIV9¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷QmL6GxoG¬WV÷ontario-reign¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷EckV6rmi¬AD÷1544320800¬ADE÷1544320800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷f3k7ey9j¬WU÷stockton-heat¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷d8TkKKoi¬WV÷manitoba-moose¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷M32qquep¬AD÷1544317200¬ADE÷1544317200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷4Irz3JGG¬WU÷iowa-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷pUaX1wWM¬WV÷grand-rapids-griffins¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷0f1mraAj¬AD÷1544317200¬ADE÷1544317200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷OKby1coT¬WU÷san-antonio-rampage¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷t0o3dHgp¬WV÷milwaukee-admirals¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷8dM8ksIG¬AD÷1544313900¬ADE÷1544313900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷8WbXrbPp¬WU÷binghamton-devils¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷dnhF7s2o¬WV÷utica-comets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷tAKGmLnT¬AD÷1544313900¬ADE÷1544313900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷W4pS4un4¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷QRqW3a1A¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷2JLCl1XM¬AD÷1544313900¬ADE÷1544313900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷zwiJ61Hi¬WU÷springfield-thunderbirds¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷I1tO5LWc¬WV÷charlotte-checkers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷6XPigPIi¬AD÷1544313600¬ADE÷1544313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷4xkDAAIP¬WU÷belleville-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷MHyu6UQt¬WV÷providence-bruins¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷dMI4jN2A¬AD÷1544313600¬ADE÷1544313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷lrna16uC¬WU÷hershey-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷W6y40QfI¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷z7UehqYc¬AD÷1544313600¬ADE÷1544313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷IqVm48eg¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷08zq5ltm¬WU÷rockford-icehogs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷EcTai3m4¬AD÷1544313600¬ADE÷1544313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷dzUi3SAa¬WU÷syracuse-crunch¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷jcTe2nQ5¬WV÷rochester-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷StRmf53o¬AD÷1544302800¬ADE÷1544302800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷n1KS2baJ¬WU÷toronto-marlies¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷jZp9Bj3J¬WV÷laval-rocket¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷Qym5VLQp¬AD÷1544299500¬ADE÷1544299500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷8ALO3vpD¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷0pMK4KU6¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬~AA÷lGewz2IT¬AD÷1544238000¬ADE÷1544238000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷vVXB6t0f¬WU÷stockton-heat¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷MgNG50F0¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷G2cVyOmH¬AD÷1544234700¬ADE÷1544234700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷CKmXDO7K¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷UerxDrNQ¬WV÷san-diego-gulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷fgdZzr3N¬AD÷1544234700¬ADE÷1544234700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷W4U382Vs¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷QRT77Mpl¬WV÷ontario-reign¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷GSSQvQ3b¬AD÷1544230800¬ADE÷1544230800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷I14Ug3Gl¬WU÷iowa-wild¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷ny9YhNVf¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷ltRYx4YA¬AD÷1544230800¬ADE÷1544230800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷KQ0ojLFD¬WU÷rockford-icehogs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷YTlTE4hE¬WV÷grand-rapids-griffins¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷AkSUwpJ4¬AD÷1544230800¬ADE÷1544230800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷QR7xhso1¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷8jcsi107¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷2POMu6lh¬AD÷1544228100¬ADE÷1544228100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷YTScaPhR¬WU÷hartford-wolf-pack¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷vB5Qfq1r¬WV÷charlotte-checkers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷K0ZHtnZo¬AD÷1544227500¬ADE÷1544227500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷Q3Pk1oOE¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷KQOg05wL¬WV÷hershey-bears¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷Uyf8MrlU¬AD÷1544227500¬ADE÷1544227500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷Sd73u41e¬WU÷rochester-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷MJ67vOG1¬WV÷providence-bruins¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷tAzEsSJu¬AD÷1544227500¬ADE÷1544227500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷0A5BwrW7¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷nDQo2R88¬WV÷cleveland-monsters¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷dn2ePp4B¬AD÷1544227200¬ADE÷1544227200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷MeOKmSgF¬WV÷laval-rocket¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷vXYFl8v9¬WU÷belleville-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷5¬BE÷1¬~AA÷joe4NOYN¬AD÷1544227200¬ADE÷1544227200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷WUDfsQWr¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷Eg3atpnk¬WV÷binghamton-devils¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷8M5aO4JH¬AD÷1544227200¬ADE÷1544227200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷0nNOnn9L¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷ULRSo6OR¬WV÷springfield-thunderbirds¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~
4
1544408820
379
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/ishockey/usa/ahl/¬ZX÷02USA 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷UXcOqCoe¬AD÷1544403600¬ADE÷1544403600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1544407075¬BX÷17¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷CIbmTFUL¬WV÷bakersfield-condors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷IsppUeFF¬WU÷san-jose-barracuda¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷OfcSrW01¬AD÷1544576400¬ADE÷1544576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷j9ciSZqS¬WU÷milwaukee-admirals¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷djzKNghq¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷2odWsjG7¬AD÷1544580300¬ADE÷1544580300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷AgvOMD7k¬WU÷tucson-roadrunners¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷4GwSLXMe¬WV÷colorado-eagles¬AN÷n¬~AA÷IgvJ5g8E¬AD÷1544659200¬ADE÷1544659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷bFKIreU8¬WU÷toronto-marlies¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷hxKMsFqF¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷v3uF6Zh8¬AD÷1544659200¬ADE÷1544659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷r7xWKix2¬WU÷utica-comets¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷KOLEqyF2¬WV÷providence-bruins¬AN÷n¬~AA÷A1dQ3XxR¬AD÷1544659500¬ADE÷1544659500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷lpacyDMr¬WU÷rochester-americans¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷IJ31zXyk¬WV÷binghamton-devils¬AN÷n¬~AA÷CGwN4DNK¬AD÷1544659500¬ADE÷1544659500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷4CNQtZbL¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷nyDVugER¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AN÷n¬~AA÷GrZhaior¬AD÷1544661000¬ADE÷1544661000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷dA25Zjie¬WU÷laval-rocket¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷vZiAYA61¬WV÷belleville-senators¬AN÷n¬~AA÷fZXdbB0l¬AD÷1544662800¬ADE÷1544662800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷hxdEXUL7¬WU÷texas-stars¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷6upddEb8¬WV÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷O8x1cVFf¬AD÷1544666700¬ADE÷1544666700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷pWr0eYDE¬WU÷tucson-roadrunners¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷OGOMw6rs¬WV÷colorado-eagles¬AN÷n¬~AA÷2ay5dkV0¬AD÷1544745600¬ADE÷1544745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷27NQxQcm¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷dUMUypDg¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷bRUDfTaD¬AD÷1544832000¬ADE÷1544832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷WnFsZscC¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷0MJoY1CI¬WV÷rockford-icehogs¬AN÷n¬~AA÷pOQ9e9p7¬AD÷1544832000¬ADE÷1544832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷AXQYz4Sa¬WU÷utica-comets¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷hdGwzOs6¬WV÷binghamton-devils¬AN÷n¬~AA÷jLHaIWiK¬AD÷1544832300¬ADE÷1544832300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷2L2aiPCt¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷dr23jqSn¬WV÷belleville-senators¬AN÷n¬~AA÷WWYdHj7Q¬AD÷1544832300¬ADE÷1544832300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷zZ07k3sg¬WU÷providence-bruins¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷hAeClNda¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷n¬~AA÷CUIeJCxE¬AD÷1544832300¬ADE÷1544832300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷tIdYe54P¬WV÷cleveland-monsters¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷vDIkXLRO¬WU÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷YuLOCAFs¬AD÷1544833800¬ADE÷1544833800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷QNgKn1RB¬WV÷syracuse-crunch¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷W0fGmsC5¬WU÷laval-rocket¬AN÷n¬~AA÷t6OWAlpf¬AD÷1544835600¬ADE÷1544835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷0tnXqaBU¬WU÷manitoba-moose¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷j5Nx5rst¬WV÷toronto-marlies¬AN÷n¬~AA÷S2KSBUUm¬AD÷1544835600¬ADE÷1544835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷vRcOoLtI¬WU÷milwaukee-admirals¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷MkmTpudO¬WV÷texas-stars¬AN÷n¬~AA÷OUDyA8a0¬AD÷1544837400¬ADE÷1544837400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷UeMt42dn¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷CKBo3MBh¬WV÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷2LCu9SE6¬AD÷1544842800¬ADE÷1544842800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷QNFk2tRb¬WU÷bakersfield-condors¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷KpFg10t5¬WV÷san-diego-gulls¬AN÷n¬~AA÷WfHq8nUC¬AD÷1544904000¬ADE÷1544904000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷byEc0KeB¬WU÷laval-rocket¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷GC82avBH¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~~
4
1544408820
771
Hjælp: Du er på AHL 2018/2019 resultater sektionen indenfor Ishockey/USA. FlashScore.dk tilbyder AHL 2018/2019 livescore, slutresultater og deltidsresultat, AHL 2018/2019 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk AHL 2018/2019 live resultater kan du følge over 100 ishockey turneringer fra mere end 15 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). AHL 2018/2019 resultat service er real time og opdateres live.
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!