OHL 2019/2020 live resultater, stillinger

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
bookmaker
Væddemålskreditter op til 1.000 kr.
for nye kunder hos bet365. Min. indbetaling 50 kr. Væddemålskreditter kan bruges efter afgørelse af væddemål til værdien af kvalificerende indbetaling. Undtagelser for min. odds/væddemål og betalingsmetode gælder. Gevinster er eksklusive indsats for væddemålskreditter. Tidsbegrænsninger og regler gælder. 18+
OHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷CANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷IwrlQr5l¬ZD÷p¬ZE÷EcXmTagQ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/ishockey/canada/ohl/¬ZX÷02Canada 006Canada0000000000001000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷fqsUbr23¬AD÷1583968020¬ADE÷1583968020¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583976423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOO¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷ILjKyyqc¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷r1FLfdVH-UmyVKIe8.png¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷dCkOzeb3¬WV÷flint-firebirds¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷xhzHJaAN-lEyW7k1m.png¬~AA÷jsBCu00k¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583976366¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷2XOheDM3¬WU÷guelph-storm¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷0¬OA÷I9zcXxU0-hErKqt4F.png¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷GzTdfXyA¬WV÷kitchener-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷3¬OB÷fPI7jXhT-WjhdEiOJ.png¬~AA÷KGFGvKFe¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583976012¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷baI1giiG¬WU÷owen-sound-attack¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷x2VD05oe-4QVi7RZ6.png¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷xjH5hB6M¬WV÷barrie-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷xlph2kPq-be9bgjnf.png¬~AA÷8Y5XApoU¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa 67s¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583889613¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷bDX9C1Ba¬WV÷niagara-icedogs¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷plHdM88k-jNPUATbr.png¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬JA÷KMY5Dsdg¬WU÷ottawa-67s¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷9¬BA÷5¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷4rfvhHWH-QRIkr3w4.png¬~AA÷KIfzal1A¬AD÷1583704800¬ADE÷1583704800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583713295¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷bowTvhxN¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷bwiZ5RA6-bZmr8Gwp.png¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷dWeWwCiT¬WV÷oshawa-generals¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷EkmsHKBN-SQkJDKX8.png¬~AA÷Whbvb8GG¬AD÷1583697900¬ADE÷1583697900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583705741¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷EBrbZVap¬WU÷sarnia-sting¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷trAIy26k-CjZ0vW0d.png¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷h2s2YkFj¬WV÷guelph-storm¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷I9zcXxU0-hErKqt4F.png¬~AA÷ttwQaOnc¬AD÷1583690700¬ADE÷1583690700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583699399¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷jFbYDXjj¬WU÷sudbury-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷3¬OA÷KnyGUXTH-YirC9SoJ.png¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷4I2xDi6d¬WV÷kingston-frontenacs¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷xxfyZM7k-djRsHWwC.png¬~AA÷CjC8ttoq¬AD÷1583690700¬ADE÷1583690700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583699826¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷UJQpcZii¬WU÷windsor-spitfires¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷h67nAjme-6eZw6TVa.png¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷8APldg7c¬WV÷kitchener-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷fPI7jXhT-WjhdEiOJ.png¬~AA÷69ozw1up¬AD÷1583690400¬ADE÷1583690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583699067¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷4IQpNyU3¬WU÷erie-otters¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷hUBUUUkC-0QxzNYTf.png¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷GhUlMeqA¬WV÷saginaw-spirit¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬OB÷SGNsZgS0-lEyW7k1m.png¬~AA÷0p0wxLfj¬AD÷1583690400¬ADE÷1583690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583699228¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷bHJgLFbG¬WU÷niagara-icedogs¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷plHdM88k-jNPUATbr.png¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷x8IcKZDM¬WV÷peterborough-petes¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷12¬BB÷4¬BD÷5¬BF÷3¬OB÷I5AD7Ble-8rYviwLr.png¬~AA÷vyasyuAd¬AD÷1583690400¬ADE÷1583690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583699224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷6sN1JgTS¬WU÷north-bay-battalion¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷OzkeLqlC-xn82hA10.png¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷8j9TEDyp¬WV÷ottawa-67s¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷2¬OB÷4rfvhHWH-QRIkr3w4.png¬~AA÷0EN9rTGT¬AD÷1583627400¬ADE÷1583627400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583636361¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷jabpUzO4¬WU÷barrie-colts¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷xlph2kPq-be9bgjnf.png¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷422lTfwB¬WV÷ottawa-67s¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬OB÷4rfvhHWH-QRIkr3w4.png¬~AA÷UT1N1jHi¬AD÷1583627400¬ADE÷1583627400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583635789¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷Ywh3pd8o¬WU÷owen-sound-attack¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷x2VD05oe-4QVi7RZ6.png¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷nsd7qGNi¬WV÷london-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷bwiZ5RA6-bZmr8Gwp.png¬~AA÷QeeWaUo4¬AD÷1583626020¬ADE÷1583626020¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583634434¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷GMmOuYMG¬WV÷kingston-frontenacs¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷xxfyZM7k-djRsHWwC.png¬WM÷SOO¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷xWlKtE7A¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷r1FLfdVH-UmyVKIe8.png¬~AA÷n5dS0AWc¬AD÷1583625900¬ADE÷1583625900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583634966¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷U5oCrzwb¬WU÷peterborough-petes¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷I5AD7Ble-8rYviwLr.png¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬JB÷8dpGsfh4¬WV÷mississauga-steelheads¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷SvSPgYUH-rZuPpHGa.png¬~AA÷40a8ssXS¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583635335¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷AeRtOHEc¬WV÷windsor-spitfires¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷h67nAjme-6eZw6TVa.png¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷W4SxPcai¬WU÷flint-firebirds¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷xhzHJaAN-lEyW7k1m.png¬~AA÷jw3J2W1o¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583634376¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷IRHgQhNT¬WU÷niagara-icedogs¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷plHdM88k-jNPUATbr.png¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷Kz4LLCVp¬WV÷erie-otters¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷hUBUUUkC-0QxzNYTf.png¬~AA÷xzFyvmPp¬AD÷1583614800¬ADE÷1583614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583623590¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬JA÷bP1hSEhH¬WU÷hamilton-bulldogs¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷hGQ8WET0-l0n6drDj.png¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷xG0dRY7N¬WV÷saginaw-spirit¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷3¬BF÷1¬OB÷SGNsZgS0-lEyW7k1m.png¬~AA÷AJolmi2b¬AD÷1583541000¬ADE÷1583541000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583550924¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷Gtp2Hcva¬WU÷guelph-storm¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷I9zcXxU0-hErKqt4F.png¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷fXr6GHg5¬WV÷oshawa-generals¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷EkmsHKBN-SQkJDKX8.png¬~AA÷hrygnBH4¬AD÷1583541000¬ADE÷1583541000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583549904¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷C8wBFy9B¬WU÷kitchener-rangers¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷fPI7jXhT-WjhdEiOJ.png¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷jaxFEeOH¬WV÷barrie-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬OB÷xlph2kPq-be9bgjnf.png¬~AA÷WYZdoVWA¬AD÷1583541000¬ADE÷1583541000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583550083¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷pMyJDFwO¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷bwiZ5RA6-bZmr8Gwp.png¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬JB÷dduNCZhU¬WV÷sarnia-sting¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷trAIy26k-CjZ0vW0d.png¬~AA÷IkY4q91N¬AD÷1583539500¬ADE÷1583539500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583548064¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷UqAyWdgh¬WU÷sudbury-wolves¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷KnyGUXTH-YirC9SoJ.png¬WN÷SOO¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷8z9uVG8b¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷4¬OB÷r1FLfdVH-UmyVKIe8.png¬~AA÷vaZ0pknH¬AD÷1583539200¬ADE÷1583539200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583547375¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷MJ6TXIOu¬WU÷mississauga-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷3¬OA÷SvSPgYUH-rZuPpHGa.png¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷0A5XWxvn¬WV÷north-bay-battalion¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷OzkeLqlC-xn82hA10.png¬~
667
fixtures
0
Annonce
Annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
Annonce
Annonce
Hjælp: Du er på OHL 2019/2020 resultater sektionen indenfor Ishockey/Canada. FlashScore.dk tilbyder OHL 2019/2020 livescore, slutresultater og deltidsresultat, OHL 2019/2020 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk OHL 2019/2020 live resultater kan du følge over 100 ishockey turneringer fra mere end 15 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). OHL 2019/2020 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!
mockup