USL Championship 2020 live resultater, stillinger

annonce
annonce
annonce
annonce
annonce
bookmaker
Åbn en konto hos bet365 i dag
og spil på et bredt udvalg af markeder med verdens foretrukne online spillevirksomhed for sport. 18+

Fodbold USA

USL Championship
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷llo6o3C4¬ZD÷p¬ZE÷p8Ss9uFr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/usa/usl-championship/¬ZX÷00USA 003......0050000000001000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0SrsKO4f¬AD÷1583978400¬ADE÷1583978400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tacoma Defiance¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583985478¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Tacoma Defiance¬JA÷6Viv4e6D¬WU÷tacoma-defiance¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal¬JB÷KYuMSvqE¬WV÷san-diego-loyal¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Ingen tilskuere.¬~AA÷lxHRUkM1¬AD÷1583710200¬ADE÷1583710200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583717352¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RGV¬AE÷Rio Grande¬JA÷bH8P6ro3¬WU÷rio-grande-valley-fc-toros¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2¬JB÷hv8T5209¬WV÷los-angeles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷SSFVT9y8¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583708192¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Kansas City 2¬JA÷WU6X4MFF¬WU÷sporting-kansas-city¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ.¬JB÷04By4tVL¬WV÷charlotte-independence¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷fFHNVV6e¬AD÷1583695800¬ADE÷1583695800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583702795¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta United 2¬JA÷WAGwqugd¬WU÷atlanta-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷pE4L7OVd¬WV÷charleston¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷S4XrwEEL¬AD÷1583638200¬ADE÷1583638200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Republic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583645650¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷YXPqf51c¬WU÷sacramento-republic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FCT¬AF÷FC Tulsa¬JB÷27UmgPG3¬WV÷fc-tulsa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tCDJWBik¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Loyal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583643853¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Loyal¬JA÷pfIVp1Oq¬WU÷san-diego-loyal¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷hKHZqLwj¬WV÷las-vegas-lights¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷lEYvvfaF¬AD÷1583634600¬ADE÷1583634600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583641749¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland 2¬JB÷fsRueoni¬WV÷portland¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷tvwbW19j¬WU÷phoenix-rising¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬~AA÷6gayKY7q¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Bold¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583638469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold¬JA÷0QIoxXuC¬WU÷austin-bold¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷fmIkyieI¬WV÷new-mexico¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bmOEXixq¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583638263¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷lOWajN0M¬WU÷san-antonio-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Monarchs¬JB÷roW3ksGS¬WV÷real-monarchs¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fFuWuGU2¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583636444¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷4bqKwpHG¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷YXmOx4WM¬WV÷colorado-springs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷dvxmxYTR¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint Louis FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583636455¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷Saint Louis FC¬JA÷tbTihqW9¬WU÷st-louis-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷MIA¬AF÷Miami FC¬JB÷zLSei3oG¬WV÷miami-fc¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷6kqzuzp9¬AD÷1583627400¬ADE÷1583627400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583634599¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 2¬JA÷COnSyOoT¬WU÷philadelphia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOU¬AF÷Loudoun¬JB÷U3ZgXsfp¬WV÷loudoun-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ppbuJhNk¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583633111¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷WCuJJOPp¬WU÷memphis-901¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Indy Eleven¬JB÷pUr0r82o¬WV÷indy-eleven¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷2LhpICxd¬AD÷1583611200¬ADE÷1583611200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583618330¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷Iss8tnXc¬WV÷tampa-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷NYR¬AE÷New York Red Bulls 2¬JA÷OKs4sSHi¬WU÷new-york-red-bulls¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷tCilHWi2¬AD÷1583609400¬ADE÷1583609400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583616445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NCA¬AE÷North Carolina¬JA÷WpoCu6n4¬WU÷north-carolina-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬JB÷Q7pGvQ1A¬WV÷louisville-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷zB85PfpM¬AD÷1583550000¬ADE÷1583550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orange County SC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583557195¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELP¬AF÷El Paso¬JB÷E9GZvZeg¬WV÷el-paso-locomotive¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷pzCVuFtm¬WU÷orange-county-sc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷lEC9OEaS¬AD÷1583550000¬ADE÷1583550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tacoma Defiance¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583557082¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Tacoma Defiance¬JA÷h0FwvgBa¬WU÷tacoma-defiance¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REN¬AF÷Reno¬JB÷nNEswDQ5¬WV÷reno-1868¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~
17
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷llo6o3C4¬ZD÷p¬ZE÷p8Ss9uFr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/usa/usl-championship/¬ZX÷00USA 003......0050000000001000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷pQDJj5Bq¬AD÷1591408800¬ADE÷1591408800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tacoma Defiance¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Tacoma Defiance¬JA÷KEqzq4Fj¬WU÷tacoma-defiance¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷8UxI7mhi¬WV÷las-vegas-lights¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷GOUUm3e2¬AD÷1591482600¬ADE÷1591482600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Loudoun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charleston¬JB÷tGdu2qMS¬WV÷charleston¬WM÷LOU¬AE÷Loudoun¬JA÷Cthy3P6M¬WU÷loudoun-united¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷IwCRlqtd¬AD÷1591484400¬ADE÷1591484400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indy Eleven¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham¬JB÷YkgX35iG¬WV÷birmingham-legion¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven¬JA÷vTgT4oxA¬WU÷indy-eleven¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷bmfFeFE8¬AD÷1591484400¬ADE÷1591484400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic¬JB÷4hzcKQyc¬WV÷hartford-athletic¬WM÷NCA¬AE÷North Carolina¬JA÷jknFesad¬WU÷north-carolina-fc¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷vNgaoVj1¬AD÷1591486200¬ADE÷1591486200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tampa Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2¬JB÷8nKhTLKR¬WV÷atlanta-united¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay¬JA÷vDFlU15L¬WU÷tampa-bay¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷OGCNkPQk¬AD÷1591488000¬ADE÷1591488000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Colorado Springs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Republic¬JB÷tryQ5RM3¬WV÷sacramento-republic¬WM÷COL¬AE÷Colorado Springs¬JA÷nLyM677c¬WU÷colorado-springs¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷QcvflX6r¬AD÷1591488000¬ADE÷1591488000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saint Louis FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ.¬JB÷2VQj90Te¬WV÷charlotte-independence¬WM÷STL¬AE÷Saint Louis FC¬JA÷YeMnAtEk¬WU÷st-louis-fc¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷KdeBdea2¬AD÷1591489800¬ADE÷1591489800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 2¬JB÷xnrBdNqj¬WV÷philadelphia¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷rPr7c3Uq¬WU÷memphis-901¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷KKwbmiMl¬AD÷1591489800¬ADE÷1591489800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2¬JB÷fPDxX3L2¬WV÷los-angeles¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷tMPf8Kr2¬WU÷san-antonio-fc¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷SMbJfZTE¬AD÷1591495200¬ADE÷1591495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Orange County SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold¬JB÷j9Y4I469¬WV÷austin-bold¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷rqZ0Jpi3¬WU÷orange-county-sc¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷bBx2nBye¬AD÷1591495200¬ADE÷1591495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Diego Loyal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCT¬AF÷FC Tulsa¬JB÷0MGpVsjF¬WV÷fc-tulsa¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Loyal¬JA÷6aHtWNz9¬WU÷san-diego-loyal¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷6DcNggqL¬AD÷1591497000¬ADE÷1591497000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELP¬AF÷El Paso¬JB÷OMWCGryM¬WV÷el-paso-locomotive¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷UaX8HOLF¬WU÷phoenix-rising¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷lxmShDbR¬AD÷1591497000¬ADE÷1591497000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno¬JA÷xQzHF2jS¬WU÷reno-1868¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande¬JB÷f5NrBMbq¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷WGto9Yr8¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sporting Kansas City 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬JB÷Cr9WLwD1¬WV÷louisville-city¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Kansas City 2¬JA÷IL9SMJce¬WU÷sporting-kansas-city¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷IDh3pk67¬AD÷1591572600¬ADE÷1591572600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Miami FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷4I5ONark¬WV÷pittsburgh¬WM÷MIA¬AE÷Miami FC¬JA÷Ae6KOuTr¬WU÷miami-fc¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~AA÷pKpk8hbE¬AD÷1591754400¬ADE÷1591754400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Portland 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷4jBHqs58¬WV÷las-vegas-lights¬WM÷POR¬AE÷Portland 2¬JA÷jZ7zLcS7¬WU÷portland¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬~~
375
annonce
annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationer blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
annonce
Hjælp: Du er på USL Championship 2020 resultater sektionen indenfor Fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder USL Championship 2020 livescore, slutresultater og deltidsresultat, USL Championship 2020 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden USL Championship 2020 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). USL Championship 2020 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!