Fodbold »USA » MLS » 2018

results
1
1516432146
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷zRdKgb4m¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000169000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0x8EH6EJ¬AD÷1520100000¬ADE÷1520100000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷tOchhHW4¬WU÷toronto-fc¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷fR1diynB¬WV÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vT6IGQTP¬AD÷1520109000¬ADE÷1520109000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷ll10je1H¬WU÷houston-dynamo¬WN÷TEA¬AF÷Atlanta United¬JB÷QDOTYSVq¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U7QxCpxs¬AD÷1520110800¬ADE÷1520110800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷6PuRXnoj¬WU÷philadelphia-union¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷pGvVW60d¬WV÷new-england-revolution¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bPtB4im¬AD÷1520123400¬ADE÷1520123400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷bJSCejwc¬WU÷orlando-city¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷CMWGfAh3¬WV÷dc-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2LOpAO6g¬AD÷1520125200¬ADE÷1520125200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷foMLgU79¬WU÷fc-dallas¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷YyLPhlNF¬WV÷real-salt-lake¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bmIg82y6¬AD÷1520134200¬ADE÷1520134200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷pUJ3o6Fk¬WV÷minnesota-united¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷nq10nn0q¬WU÷san-jose-earthquakes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xvHc7MjC¬AD÷1520200800¬ADE÷1520200800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷viJ7pQUe¬WU÷seattle-sounders¬WN÷AND¬AF÷Los Angeles¬JB÷IsIBqpp2¬WV÷los-angeles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6DL16t6I¬AD÷1520204400¬ADE÷1520204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷fa1f8TM2¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷Yk0b7mx9¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rwqVlEzo¬AD÷1520209800¬ADE÷1520209800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷tG365R6L¬WV÷new-york-city¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷SCa267iF¬WU÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷prNDDcDo¬AD÷1520218800¬ADE÷1520218800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷OvgB4oMR¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷Qmuw05Ur¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dIQHCHSi¬AD÷1520704800¬ADE÷1520704800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷YDvsaPqk¬WU÷columbus-crew¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷C4wobqae¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷juQLByrb¬AD÷1520706600¬ADE÷1520706600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷fTSkc3E1¬WU÷new-england-revolution¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷8WWgdNT7¬WV÷colorado-rapids¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UVOPAec4¬AD÷1520713800¬ADE÷1520713800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷MZKyL668¬WU÷real-salt-lake¬WN÷AND¬AF÷Los Angeles¬JB÷0QJuKQLE¬WV÷los-angeles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n7JU9FCA¬AD÷1520722800¬ADE÷1520722800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷I1EpJpyL¬WU÷chicago-fire¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷dhDlI4jR¬WV÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MwHjKg4O¬AD÷1520722800¬ADE÷1520722800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷xCrXUGcm¬WU÷houston-dynamo¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷6omyUzDg¬WV÷vancouver-whitecaps¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QcIY8ZRG¬AD÷1520726400¬ADE÷1520726400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷EXaGDObr¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷Q73KCrEl¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KOZgJDJU¬AD÷1520728200¬ADE÷1520728200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷pxnuTfSa¬WU÷orlando-city¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷S0ypSEs6¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KKHx8gsN¬AD÷1520794800¬ADE÷1520794800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEA¬AE÷Atlanta United¬JA÷8WhPB2Tf¬WU÷atlanta-united¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷nNiTAMr1¬WV÷dc-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YNLt7DdT¬AD÷1520802000¬ADE÷1520802000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷GddX9tb7¬WU÷new-york-city¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷fmey90DD¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1516432146
391
Hjælp: Du er på MLS 2018 resultater sektionen indenfor Fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder MLS 2018 livescore, slutresultater og deltidsresultat, MLS 2018 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden MLS 2018 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). MLS 2018 resultat service er real time og opdateres live.