Irish Cup 2019/2020 live resultater, stillinger

Fodbold Nordirland

Irish Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷NORDIRLAND: Irish Cup¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Nordirland¬ZC÷8nuyj4TG¬ZD÷p¬ZE÷hSnjpps0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/nordirland/cup/¬ZX÷00Nordirland 010irland0010000000183000Irish Cup 009sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nordirland¬~AA÷Krlv8wnf¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Annagh¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANN¬AE÷Annagh¬JA÷xtInJAVg¬WU÷annagh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷DER¬AF÷Derriaghy¬JB÷6FMjIUp0¬WV÷derriaghy¬AH÷1¬~AA÷xKrq7c10¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Armagh¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Armagh¬JA÷p6LfHl06¬WU÷armagh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷BAN¬AF÷Bangor Old Boys¬JB÷SUAaG8FC¬WV÷bangor-old-boys¬AH÷0¬~AA÷GAsm6HG6¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballynahinch Olympic¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballynahinch Olympic¬JA÷tYE3FSUI¬WU÷ballynahinch-olympic¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Bangor FC¬JB÷hARANPMu¬WV÷bangor-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷AXti5yWC¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banbridge¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banbridge¬JA÷W0QEMqxn¬WU÷banbridge¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬JB÷CCsCL3ih¬WV÷dungiven¬AH÷1¬~AA÷Ozoe4eoJ¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barn¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barn¬JA÷j3tGKN6b¬WU÷barn¬AG÷0¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Sunnyside FC¬JB÷pQuKJsM4¬WV÷oxford-sunnyside¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷QuPwTvOJ¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belfast Celtic¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belfast Celtic¬JA÷bTqOI1yB¬WU÷belfast-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬WN÷DRO¬AF÷Dromore Amateurs¬JB÷thZSHLjH¬WV÷dromore-amateurs¬AH÷1¬~AA÷4WNsSbwQ¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bryansburn¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRY¬AE÷Bryansburn¬JA÷KrYWGu6N¬WU÷bryansburn¬AG÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin United¬JB÷lIxyGaLT¬WV÷crumlin-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷MPP8NIos¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chimney¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chimney¬JA÷jRO2BJTp¬WU÷chimney¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷LAU¬AF÷Laurelvale¬JB÷hW2oz36o¬WV÷laurelvale¬AH÷0¬~AA÷0GOCMx1m¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comber Rec¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Comber Rec¬JA÷jHLlZMLi¬WU÷comber-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Bangor Amateurs¬JB÷pvLhYtyb¬WV÷bangor-amateurs-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷drILKGVa¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Craigavon City¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Craigavon City¬JA÷KdD5VvLG¬WU÷craigavon-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷SEA¬AF÷Seapatrick¬JB÷EJC9UbzN¬WV÷seapatrick¬AH÷0¬~AA÷UeGTIf0C¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin Star¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Star¬JA÷CfhpOdDj¬WU÷crumlin-star¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷KIL¬AF÷Kilmore Rec¬JB÷v1tSntji¬WV÷kilmore-rec¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nXAYHEFI¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Downshire Y.M.¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUE¬AF÷Rectory Rangers¬JB÷0GUzoKK3¬WV÷rectory-rangers¬AH÷0¬WM÷DOW¬AE÷Downshire Y.M.¬JA÷IiuWo05c¬WU÷downshire-y-m¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬~AA÷QN9xHYUO¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dromara¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Dromara¬JA÷EJYvpvzA¬WU÷dromara¬AG÷3¬WN÷COA¬AF÷Coagh Utd¬JB÷8tYrqbkG¬WV÷coagh-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬~AA÷EJlnyxGt¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grove¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷Grove¬JA÷6HDJxdSq¬WU÷grove¬AG÷2¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬JB÷0vDNyGsj¬WV÷newcastle¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷zZxeZFpg¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holywood¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holywood¬JA÷hAgEbwk3¬WU÷holywood¬AG÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newbuildings¬JB÷MqbIcc49¬WV÷newbuildings¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷48saYZaa¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iveagh Utd¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IVE¬AE÷Iveagh Utd¬JA÷0zcMdHJF¬WU÷iveagh-utd¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LUR¬AF÷Lurgan Town Boys¬JB÷ranReyZL¬WV÷lurgan-town-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷rat3XgF5¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Limavady¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limavady¬JA÷d2jVfelS¬WU÷limavady¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BAL¬AF÷Ballynure Old Boys¬JB÷EswcjFdq¬WV÷ballynure-old-boys¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QNV7WDUB¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Maiden City¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maiden City¬JA÷hYy1kZBk¬WU÷maiden-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷BOU¬AF÷Bourneview¬JB÷Kf8clgRe¬WV÷bourneview-ym¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬~AA÷vRZBVXqI¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malachians¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malachians¬JA÷bo71mDt2¬WU÷malachians¬AG÷1¬WN÷MON¬AF÷Moneyslane¬JB÷CleqCdJ2¬WV÷moneyslane-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷YmZFUiaO¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Markethill¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Markethill¬JA÷QiamBGY8¬WU÷markethill¬AG÷0¬WN÷MOS¬AF÷Mossley FC¬JB÷8GlhAzlF¬WV÷mossley-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷CvYJTBEU¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moyola¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOY¬AE÷Moyola¬JA÷ptCLh8Is¬WU÷moyola¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷11¬WN÷COL¬AF÷Colin Valley¬JB÷EFGPiSXm¬WV÷colin-valley¬AH÷0¬~AA÷zkRIlept¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newington Youth¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newington Youth¬JA÷h6FTjnmf¬WU÷newington-youth¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷COO¬AF÷Cookstown Youth¬JB÷zV4Yk620¬WV÷cookstown-youth¬AH÷0¬~AA÷4UIZpDq5¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosemount Rec¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosemount Rec¬JA÷69u35o2m¬WU÷rosemount-rec¬AG÷2¬WN÷DUN¬AF÷Dunmurry Rec¬JB÷lYU745Hg¬WV÷dunmurry-rec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷ruEHLdGg¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal British Legion¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GLE¬AF÷Glebe¬JB÷t6E1WK5A¬WV÷glebe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷COO¬AE÷Royal British Legion¬JA÷OUJdX0j4¬WU÷royal-british-legion¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷rLHwpXbB¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saintfield¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saintfield¬JA÷SOTB3PWa¬WU÷saintfield¬AG÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banbridge Rangers¬JB÷zkTF2qn6¬WV÷banbridge-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷CfMsqiEH¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sirocco¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seagoe¬JB÷d4HO0NGI¬WV÷seagoe¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬WM÷SIR¬AE÷Sirocco¬JA÷EuSJ131C¬WU÷sirocco¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬~AA÷lKqBROrp¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. James' Swifts¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. James' Swifts¬JA÷A7LSasWO¬WU÷st-james-swifts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ABB¬AF÷Abbey Villa¬JB÷OA9AOQ8P¬WV÷abbey-villa¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷WrZFQrbj¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Marys¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STM¬AE÷St. Marys¬JA÷QJexKpHt¬WU÷st-marys¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EAS¬AF÷East Belfast¬JB÷rejsJ4Wn¬WV÷east-belfast¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷UTiJP2Dd¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷St Oliver Plunkett¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Ballymacash¬JB÷G8lkHr1a¬WV÷ballymacash¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷STO¬AE÷St Oliver Plunkett¬JA÷MokoIOog¬WU÷st-oliver-plunkett¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷vaZ9nQK9¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trojans¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Trojans¬JA÷rZb9CKFU¬WU÷trojans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷DES¬AF÷Desertmartin¬JB÷8dQFX3ot¬WV÷desertmartin¬AH÷0¬~AA÷IkYDopzG¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tullyvallen¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Tullyvallen¬JA÷MaUJWN0n¬WU÷tullyvallen¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷DUN¬AF÷Dunloy¬JB÷GMTNVsGh¬WV÷dunloy¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷CCXHp4kM¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wakehurst¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wakehurst¬JA÷fDSRU1Vb¬WU÷wakehurst¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ARD¬AF÷Ards Rangers¬JB÷zPqPTLp5¬WV÷ards-rangers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷QFyMqO4S¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Woodvale¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOO¬AE÷Woodvale¬JA÷EFrTSu0B¬WU÷woodvale¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷WIN¬AF÷Windmill¬JB÷8xrXRaFH¬WV÷windmill¬AH÷1¬~
33
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NORDIRLAND: Irish Cup¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Nordirland¬ZC÷8nuyj4TG¬ZD÷p¬ZE÷hSnjpps0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/nordirland/cup/¬ZX÷00Nordirland 010irland0010000000183000Irish Cup 009sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nordirland¬~AA÷j5HPJzo6¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷SMGDTIkT¬WU÷crewe¬WN÷DON¬AF÷Donegal¬JB÷Y3gtPxbp¬WV÷donegal¬AN÷n¬~AA÷vRcKuI7P¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fivemiletown¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIV¬AE÷Fivemiletown¬JA÷nXWnrI4M¬WU÷fivemiletown¬WN÷ARD¬AF÷Ardstraw¬JB÷48RisxKS¬WV÷ardstraw¬AN÷n¬~AA÷thkz9JWm¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Foundry¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLO¬AF÷Bloomfield¬JB÷bkJrKjGm¬WV÷bloomfield¬WM÷YHK¬AE÷Foundry¬JA÷GQTwLW0s¬WU÷foundry¬AN÷n¬~AA÷drvizdVn¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hanover¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hanover¬JA÷CEGRzzcd¬WU÷hanover¬WN÷LUR¬AF÷Lurgan Celtic¬JB÷EJfAaJZd¬WV÷lurgan-celtic¬AN÷n¬~AA÷EuQMmFan¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newtowne FC¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtowne FC¬JA÷n58xkQH6¬WU÷newtowne-fc¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬JB÷tS7tlpXC¬WV÷drumaness¬AN÷n¬~AA÷82PQnZEh¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richhill¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richhill¬JA÷KI6pm4nJ¬WU÷richhill¬WN÷BAL¬AF÷Ballywalter¬JB÷dzjTBmPJ¬WV÷ballywalter-recreation¬AN÷n¬~AA÷M5TUogUb¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario Youth¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario Youth¬JA÷zRlXA7vQ¬WU÷rosario-youth¬WN÷KIL¬AF÷Killyleagh Youth¬JB÷h6ya6Rns¬WV÷killyleagh-youth¬AN÷n¬~AA÷rXu1lnjc¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Strabane Athletic¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strabane Athletic¬JA÷Eg7hG2G5¬WU÷strabane-athletic¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch United¬JB÷dIdcFMVB¬WV÷ballynahinch-united¬AN÷n¬~AA÷MNv5m653¬AD÷1566045000¬ADE÷1566045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suffolk¬ER÷1/256 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUF¬AE÷Suffolk¬JA÷z9e1EtoI¬WU÷suffolk¬WN÷STL¬AF÷St Luke's¬JB÷4r05D00O¬WV÷st-luke-s¬AN÷n¬~
9
Indstillinger
Hjælp: Du er på Irish Cup 2019/2020 resultater sektionen indenfor Fodbold/Nordirland. FlashScore.dk tilbyder Irish Cup 2019/2020 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Irish Cup 2019/2020 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Irish Cup 2019/2020 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Irish Cup 2019/2020 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!