Fodbold »Nord- & Centralamerika » CONCACAF Nations League » 2018/2019

CONCACAF Nations League
Loading ...
results
1
1529383948
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NORD- & CENTRALAMERIKA: CONCACAF Nations League - Kvalifikation¬ZEE÷OCYAo2Zt¬ZB÷2¬ZY÷Nord- & Centralamerika¬ZC÷nsYLeXxC¬ZD÷p¬ZE÷vD4EtSRJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷2_OCYAo2Zt¬ZJ÷1¬ZL÷/fodbold/nord-centralamerika/concacaf-nations-league/¬ZX÷00Nord- & Cent022merika0020000000156000CONCACAF Nat039kation000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nord- & Centralamerika¬~AA÷tWDlaZga¬AD÷1536264000¬ADE÷1536264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dominica¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOM¬AE÷Dominica¬JA÷hARL5hem¬WU÷dominica¬WN÷SUR¬AF÷Suriname¬JB÷AoMQ4CAg¬WV÷suriname¬AN÷n¬~AA÷lOes1ePn¬AD÷1536350400¬ADE÷1536350400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anguilla¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Anguilla¬JA÷rab3mBuJ¬WU÷anguilla¬WN÷FRE¬AF÷French Guiana¬JB÷p4xnCfIJ¬WV÷french-guiana¬AN÷n¬~AA÷KMChbg95¬AD÷1536357600¬ADE÷1536357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antigua & Barbuda¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antigua & Barbuda¬JA÷lxLU3WPa¬WU÷antigua-barbuda¬WN÷SAI¬AF÷Saint Lucia¬JB÷raKY2ju6¬WV÷saint-lucia¬AN÷n¬~AA÷d8NWBCw5¬AD÷1536364800¬ADE÷1536364800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belize¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAH¬AF÷Bahamas¬JB÷Y5piHt0G¬WV÷bahamas¬WM÷BEL¬AE÷Belize¬JA÷jsenIMpA¬WU÷belize¬AN÷n¬~AA÷GzRSsYOO¬AD÷1536433200¬ADE÷1536433200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Kitts og Nevis¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Kitts og Nevis¬JA÷6g3vgFBs¬WU÷saint-kitts-og-nevis¬WN÷PUE¬AF÷Puerto Rico¬JB÷0G2rhZQm¬WV÷puerto-rico¬AN÷n¬~AA÷Gl61dXwI¬AD÷1536436800¬ADE÷1536436800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cuba¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUB¬AE÷Cuba¬JA÷IHCo0lPO¬WU÷cuba¬WN÷TUR¬AF÷Turks & Caicos¬JB÷pO0TOX1P¬WV÷turks-caicos¬AN÷n¬~AA÷EqYRChOb¬AD÷1536447600¬ADE÷1536447600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guyana¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUY¬AE÷Guyana¬JA÷rHivKrGc¬WU÷guyana¬WN÷BAR¬AF÷Barbados¬JB÷CjdrJ2V3¬WV÷barbados¬AN÷n¬~AA÷OE99fB8U¬AD÷1536447600¬ADE÷1536447600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montserrat¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montserrat¬JA÷rat4IVvg¬WU÷montserrat¬WN÷SAL¬AF÷El Salvador¬JB÷xMu8Hkfa¬WV÷el-salvador¬AN÷n¬~AA÷6a6x2yAt¬AD÷1536523200¬ADE÷1536523200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amerikanske Jomfruøer¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AME¬AE÷Amerikanske Jomfruøer¬JA÷zZfekXA6¬WU÷amerikanske-jomfru-er¬WN÷CAN¬AF÷Canada¬JB÷48aaliQC¬WV÷canada¬AN÷n¬~AA÷lxyGFfvt¬AD÷1536523200¬ADE÷1536523200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bonaire¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷Bonaire¬JA÷GCvCG995¬WU÷bonaire¬WN÷DOM¬AF÷Dominikanske Republik¬JB÷YmZGFTOB¬WV÷dominikanske-republik¬AN÷n¬~AA÷n9Ep0Fvg¬AD÷1536530400¬ADE÷1536530400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aruba¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARU¬AE÷Aruba¬JA÷dvtjBEXP¬WU÷aruba¬WN÷BER¬AF÷Bermuda¬JB÷EJSH6Yus¬WV÷bermuda¬AN÷n¬~AA÷xb7ccDOB¬AD÷1536534000¬ADE÷1536534000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jamaica¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAM¬AE÷Jamaica¬JA÷d2Ox2AfC¬WU÷jamaica¬WN÷CAY¬AF÷Cayman Islands¬JB÷vRDs1U9I¬WV÷cayman-islands¬AN÷n¬~AA÷ABRzBWhB¬AD÷1536537600¬ADE÷1536537600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Vincent og Grenadinerne¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Vincent og Grenadinerne¬JA÷n9leG0FM¬WU÷saint-vincent-og-grenadinerne¬WN÷NIC¬AF÷Nicaragua¬JB÷tWmaFKUS¬WV÷nicaragua¬AN÷n¬~AA÷zgZNDY8h¬AD÷1536618600¬ADE÷1536618600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haiti¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Haiti¬JA÷2LEiduOj¬WU÷haiti¬WN÷SIN¬AF÷Sint Maarten¬JB÷4QhzLO0i¬WV÷sint-maarten¬AN÷n¬~AA÷AB55eigO¬AD÷1536624000¬ADE÷1536624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Curacao¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUR¬AE÷Curacao¬JA÷nXneKiAt¬WU÷curacao¬WN÷GRE¬AF÷Grenada¬JB÷Uex0JBPn¬WV÷grenada¬AN÷n¬~AA÷SSZJEEgn¬AD÷1536696000¬ADE÷1536696000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Martin¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guadeloupe¬JB÷4zdlcL8p¬WV÷guadeloupe¬WM÷SAI¬AE÷Saint Martin¬JA÷CvYKEmvI¬WU÷saint-martin¬AN÷n¬~
1
1529383948
68
Hjælp: Du er på CONCACAF Nations League 2018/2019 resultater sektionen indenfor Fodbold/Nord- & Centralamerika. FlashScore.dk tilbyder CONCACAF Nations League 2018/2019 livescore, slutresultater og deltidsresultat, CONCACAF Nations League 2018/2019 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden CONCACAF Nations League 2018/2019 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). CONCACAF Nations League 2018/2019 resultat service er real time og opdateres live.