Super League 2020 live resultater, stillinger

Fodbold Kina

Super League
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KINA: Super League¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/kina/super-league/¬ZX÷00Kina 004......0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷fs6qhp0b¬AD÷1585913700¬ADE÷1585913700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Runde 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷Q7dJyVJl¬WU÷beijing-guoan¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷fs1NzkZf¬WV÷guangzhou-r-f¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷pWbdkrpH¬AD÷1585913700¬ADE÷1585913700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Runde 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷YixJuaxK¬WU÷guangzhou¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷2RtNvJiQ¬WV÷jiangsu-suning¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷x6eli4F4¬AD÷1585913700¬ADE÷1585913700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Runde 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷YXaRZ8l1¬WU÷shandong-luneng¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷SfaVYS37¬WV÷shanghai-shenhua¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷GdfhjOUA¬AD÷1585913700¬ADE÷1585913700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Runde 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷vV2ZXnJD¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷f1wFtuND¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷OMc0l2aN¬AD÷1585981800¬ADE÷1585981800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Runde 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷4zTlzw0s¬WU÷wuhan-zall¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷bcShZdFm¬WV÷dalian-professional¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷6om5mMET¬AD÷1585996500¬ADE÷1585996500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷Runde 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷C0WdYGUg¬WU÷tianjin-tianhai¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷6NV0Xzp0¬WV÷tianjin-teda¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷tvvXrtNp¬AD÷1586071800¬ADE÷1586071800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hebei¬ER÷Runde 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷hvU8VEEC¬WV÷henan-jianye¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷pEU4Wfa6¬WU÷hebei-china-fortune¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷fsSE7Pao¬AD÷1586086500¬ADE÷1586086500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Runde 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷WUSCUYTI¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷pYGfgI6J¬WV÷qingdao-huanghai¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷YXQI6qFi¬AD÷1586518500¬ADE÷1586518500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Runde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷byLbhxMP¬WU÷tianjin-teda¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷GG7QmdUt¬WV÷jiangsu-suning¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷j9LN53Uc¬AD÷1586590200¬ADE÷1586590200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Henan Jianye¬ER÷Runde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷OtBYozag¬WV÷wuhan-zall¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷f76UnGqm¬WU÷henan-jianye¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷UaKR4Nq4¬AD÷1586604900¬ADE÷1586604900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Runde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷2X9xofEa¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷df9tpET5¬WV÷shandong-luneng¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷OMJV3saA¬AD÷1586604900¬ADE÷1586604900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷Runde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷fuSqqYrC¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷l2RmrhbI¬WV÷hebei-china-fortune¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷xQNZ21EG¬AD÷1586676600¬ADE÷1586676600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dalian Pro¬ER÷Runde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Pro¬JA÷ShQisCDO¬WU÷dalian-professional¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷G8JZ5ejP¬WV÷shanghai-sipg¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷KlDv2LTM¬AD÷1586676600¬ADE÷1586676600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷Runde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷IH511Fbt¬WU÷tianjin-tianhai¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷Cv550ZDn¬WV÷guangzhou¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷buCr1uqT¬AD÷1586683800¬ADE÷1586683800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Runde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷Qs99agTh¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷K48DbDra¬WV÷beijing-guoan¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~AA÷UNbAdaip¬AD÷1586691300¬ADE÷1586691300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Runde 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷be7HcXc5¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷6L6LdiDB¬WV÷shanghai-shenhua¬AM÷Udskudt på grund af sikkerhedsmæssige årsager.¬AW÷1¬~
208
Indstilling for notifikationer
Notifikationer blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
Hjælp: Du er på Super League 2020 resultater sektionen indenfor Fodbold/Kina. FlashScore.dk tilbyder Super League 2020 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Super League 2020 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Super League 2020 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Super League 2020 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!