Super League 2019 live resultater, stillinger

Fodbold Kina Super League2019

results
1
1550874963
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KINA: Super League¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷8v9j9Yfo¬ZD÷p¬ZE÷bDP95ewl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/kina/super-league/¬ZX÷00Kina 004......0000000000186000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷Cvb5kbeL¬AD÷1551434400¬ADE÷1551434400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷EDRo4PGk¬WU÷shandong-luneng¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷fPrq3qWe¬WV÷beijing-renhe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tE29lIAR¬AD÷1551440100¬ADE÷1551440100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷YFsm23o2¬WU÷guangzhou¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷nJVUQnO2¬WV÷tianjin-quanjian¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rNlypxJr¬AD÷1551440100¬ADE÷1551440100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷0MZYP6w9¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷roPwPQhF¬WV÷shanghai-sipg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QovtqdYl¬AD÷1551441600¬ADE÷1551441600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷MyOsOp8L¬WU÷wuhan-zall¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷jBSoN4NR¬WV÷beijing-guoan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YBslsz31¬AD÷1551511800¬ADE÷1551511800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷nJ7MG20e¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷tt7QFMF1¬WV÷guangzhou-r-f¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vkrprGme¬AD÷1551528000¬ADE÷1551528000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷hKEDIOVr¬WU÷shenzhen-fc¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷zq4IHrok¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C2thtfI7¬AD÷1551598200¬ADE÷1551598200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henan Jianye¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷dlkDwQ78¬WV÷dalian-yifang¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷KW5UEtV7¬WU÷henan-jianye¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b51S4we8¬AD÷1551612900¬ADE÷1551612900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷zulHxpNE¬WU÷jiangsu-suning¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷U1mLy4xL¬WV÷tianjin-teda¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xd0W3cAE¬AD÷1552044900¬ADE÷1552044900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷r5iPzOiR¬WU÷guangzhou¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷lnUiWs0r¬WV÷tianjin-teda¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j3t7cemr¬AD÷1552116600¬ADE÷1552116600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷dWZBRJED¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷AZNgj3iE¬WV÷beijing-guoan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WIaz3HPK¬AD÷1552116600¬ADE÷1552116600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷MDsaULUf¬WV÷henan-jianye¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷SxTeV1Fl¬WU÷shandong-luneng¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pM3v2yuR¬AD÷1552131300¬ADE÷1552131300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷04t3Tup1¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷rTV7Saa7¬WV÷dalian-yifang¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UguBdF2l¬AD÷1552131300¬ADE÷1552131300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷lQMckN6K¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷61H2lsMQ¬WV÷jiangsu-suning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bTqFeZHf¬AD÷1552203000¬ADE÷1552203000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷8A3Uq1Us¬WU÷wuhan-zall¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷2X2YrLql¬WV÷beijing-renhe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xKrJfgX0¬AD÷1552210200¬ADE÷1552210200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shenzhen¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷E76xruaf¬WU÷shenzhen-fc¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷dWessaE0¬WV÷tianjin-quanjian¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KrYNgDn7¬AD÷1552217700¬ADE÷1552217700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷zNfotJT6¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷4dakuwqD¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1550874963
240
Hjælp: Du er på Super League 2019 resultater sektionen indenfor Fodbold/Kina. FlashScore.dk tilbyder Super League 2019 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Super League 2019 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Super League 2019 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Super League 2019 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!