Empress's Cup Kvinder 2019 live resultater, stillinger

Fodbold Japan

Empress's Cup Kvinder
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷JAPAN: Empress's Cup Kvinder¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷O6umHyKs¬ZD÷c¬ZE÷0f14psWe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/japan/empress-s-cup-kvinder/¬ZX÷00Japan 005......0150000000001000Empress's Cu021vinder000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japan¬~AA÷KUOTGYKC¬AD÷1575451800¬ADE÷1575451800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575458311¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza K¬JA÷lMyLa2Sn¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama FC Seagulls K¬JB÷0duPbMsg¬WV÷yokohama-fc-seagulls¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QVVKIfj0¬AD÷1575176400¬ADE÷1575176400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunoichi K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575182927¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUN¬AE÷Kunoichi K¬JA÷Qqb3sLCI¬WU÷kunoichi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VEG¬AF÷Vegalta Sendai K¬JB÷4zc7tuSO¬WV÷vegalta-sendai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷Y71GI98j¬AD÷1575176400¬ADE÷1575176400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nojima Stella K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575183099¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella K¬JA÷v7ONuIMG¬WU÷nojima-stella¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷EHI¬AF÷Ehime K¬JB÷6FiiOkiq¬WV÷ehime¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ltTgFz2b¬AD÷1575165600¬ADE÷1575165600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okayama Sakuyo K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okayama Sakuyo K¬JA÷QaGqB6HP¬WU÷okayama-sakuyo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORC¬AF÷Orca Kamogawa K¬JB÷ru3B6QPt¬WV÷orca-kamogawa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷x6ZOHE56¬AD÷1575165600¬ADE÷1575165600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parceiro Nagano K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIT¬AF÷Nittaidai K¬JB÷faxH0rDt¬WV÷nittaidai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano K¬JA÷hjjk5O4P¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AG÷1¬~AA÷lbEjxcfJ¬AD÷1575090000¬ADE÷1575090000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inac Kobe Leonesa K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inac Kobe Leonesa K¬JA÷dKfLyg80¬WU÷inac-kobe-leonesa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷COS¬AF÷C-Osaka K¬JB÷zBgPzDN6¬WV÷c-osaka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷W4IbEfH4¬AD÷1575086400¬ADE÷1575086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Urawa K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575093047¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shizuoka Sangyo K¬JB÷lx6J44fg¬WV÷shizuoka-sangyo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷URA¬AE÷Urawa K¬JA÷fF6F5pum¬WU÷urawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷p8M2DEWA¬AD÷1575079200¬ADE÷1575079200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Albirex Niigata K¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575080135¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata K¬JA÷SS4N3O9a¬WU÷albirex-niigata¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAY¬AF÷Sayama K¬JB÷d29R2rP5¬WV÷sayama¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rg1FX9rk¬AD÷1574571600¬ADE÷1574571600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ehime K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574583051¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHI¬AE÷Ehime K¬JA÷v1FfarHe¬WU÷ehime¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FC¬AF÷FC Takatsuki Speranza K¬JB÷h4Jbb2W1¬WV÷fc-takatsuki-speranza¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Mq0JWTce¬AD÷1574571600¬ADE÷1574571600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orca Kamogawa K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574578145¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORC¬AE÷Orca Kamogawa K¬JA÷677tNo92¬WU÷orca-kamogawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAR¬AF÷Harima Albion K¬JB÷pb6pM5O8¬WV÷as-harima-albio¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4QrfSE69¬AD÷1574569800¬ADE÷1574569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nojima Stella K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574576338¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella K¬JA÷zmqtohdo¬WU÷nojima-stella¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KYO¬AF÷Bunnys Kyoto K¬JB÷EwrppCBi¬WV÷bunnys-kyoto¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lWutJATe¬AD÷1574569800¬ADE÷1574569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Setagaya Sfida FC K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SET¬AE÷Setagaya Sfida FC K¬JA÷hQUTe9A3¬WU÷setagaya-sfida-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHI¬AF÷Shizuoka Sangyo K¬JB÷WGTXfTP9¬WV÷shizuoka-sangyo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zPa5PCjS¬AD÷1574560800¬ADE÷1574560800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nittaidai K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574567362¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIT¬AE÷Nittaidai K¬JA÷MNm4ulQM¬WU÷nittaidai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WAS¬AF÷Waseda Univ. K¬JB÷0En8v8uT¬WV÷waseda-univ¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2ZqpIUr2¬AD÷1574560800¬ADE÷1574560800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Yokohama FC Seagulls K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574569776¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama FC Seagulls K¬JA÷vsTyfmuG¬WU÷yokohama-fc-seagulls¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MIG¬AF÷Teikyo Institute K¬JB÷IXRug7fM¬WV÷teikyo-institute¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷lW1BYkTr¬AD÷1574559000¬ADE÷1574559000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sayama K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAY¬AE÷Sayama K¬JA÷6mHn14nq¬WU÷sayama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NGU¬AF÷NGU Nagoya K¬JB÷pvGj0O1k¬WV÷ngu-nagoya¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷f9txKjEk¬AD÷1574559000¬ADE÷1574559000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegalta Sendai K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574565571¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JFA¬AF÷JFA Academy K¬JB÷b3VPdkec¬WV÷jfa-academy¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷VEG¬AE÷Vegalta Sendai K¬JA÷p0RLcVui¬WU÷vegalta-sendai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷jeMzuhjF¬AD÷1574485200¬ADE÷1574485200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albirex Niigata K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574491789¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata K¬JA÷AqA1A8Pd¬WU÷albirex-niigata¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬WN÷HOK¬AF÷Hokkaido Bunkyo Univ. K¬JB÷lz959Sv3¬WV÷hokkaido-bunkyo-univ¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CAAqwWKR¬AD÷1574485200¬ADE÷1574485200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷C-Osaka K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574491786¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷C-Osaka K¬JA÷z5QG6QOL¬WU÷c-osaka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷YUN¬AF÷Yunogo K¬JB÷EePK5pvS¬WV÷yunogo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GIsYKWbq¬AD÷1574483400¬ADE÷1574483400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunoichi K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUN¬AE÷Kunoichi K¬JA÷h6vzzSmp¬WU÷kunoichi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷NII¬AF÷Niigata University K¬JB÷WdwvZo3j¬WV÷niigata-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rVMWuYz9¬AD÷1574483400¬ADE÷1574483400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parceiro Nagano K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574489914¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano K¬JA÷rwIFn5Xk¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHI¬AF÷Nitere Menina K¬JB÷MTGJoPnd¬WV÷nitere-menina¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4vOStEL2¬AD÷1574474400¬ADE÷1574474400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inac Kobe Leonesa K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574480985¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inac Kobe Leonesa K¬JA÷CfRqhR9S¬WU÷inac-kobe-leonesa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷FUJ¬AF÷Fujieda Junshin High School K¬JB÷lGIBmoIq¬WV÷fujieda-junshin-high-school¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UoLvvC5L¬AD÷1574474400¬ADE÷1574474400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷JEF United K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574480978¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEF¬AE÷JEF United K¬JA÷rc898nf9¬WU÷jef-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷OKA¬AF÷Okayama Sakuyo K¬JB÷trRC769F¬WV÷okayama-sakuyo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷dY01QhyM¬AD÷1574472600¬ADE÷1574472600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574479396¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAM¬AF÷Yamato Sylphid K¬JB÷S0l0tUAG¬WV÷yamato-sylphid¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BEL¬AE÷Beleza K¬JA÷GQpdsAeA¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬~AA÷2B1cRYLF¬AD÷1574472600¬ADE÷1574472600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Urawa K¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574479040¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Urawa K¬JA÷rDnlqWQc¬WU÷urawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷5¬BC÷1¬WN÷Tok¬AF÷Tokiwagi Gakuen High School K¬JB÷M3ohrjt4¬WV÷tokiwagi-gakuen-high-school¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JAPAN: Empress's Cup Kvinder¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷O6umHyKs¬ZD÷c¬ZE÷0f14psWe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/japan/empress-s-cup-kvinder/¬ZX÷00Japan 005......0150000000001000Empress's Cu021vinder000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japan¬~AA÷bssNTEs8¬AD÷1575770400¬ADE÷1575770400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sayama K¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAY¬AE÷Sayama K¬JA÷xx1Edv6G¬WU÷sayama¬WN÷ORC¬AF÷Orca Kamogawa K¬JB÷GSaIebLM¬WV÷orca-kamogawa¬AN÷n¬~AA÷neR8H2k6¬AD÷1575777600¬ADE÷1575777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beleza K¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza K¬JA÷jeuWdHzt¬WU÷beleza¬WN÷NIT¬AF÷Nittaidai K¬JB÷2Vrzdyjn¬WV÷nittaidai¬AN÷n¬~AA÷CpoRSYdE¬AD÷1575781200¬ADE÷1575781200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Urawa K¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Urawa K¬JA÷p24MfIzT¬WU÷urawa¬WN÷VEG¬AF÷Vegalta Sendai K¬JB÷nBjljxqp¬WV÷vegalta-sendai¬AN÷n¬~AA÷67pVRhCK¬AD÷1575788400¬ADE÷1575788400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inac Kobe Leonesa K¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inac Kobe Leonesa K¬JA÷tYkhkdbj¬WU÷inac-kobe-leonesa¬WN÷NOJ¬AF÷Nojima Stella K¬JB÷h8gdlGDd¬WV÷nojima-stella¬AN÷n¬~
4
Indstilling for notifikationer
Notifikationer blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
Hjælp: Du er på Empress's Cup Kvinder 2019 resultater sektionen indenfor Fodbold/Japan. FlashScore.dk tilbyder Empress's Cup Kvinder 2019 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Empress's Cup Kvinder 2019 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Empress's Cup Kvinder 2019 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Empress's Cup Kvinder 2019 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!