FAI Cup live resultater, stillinger

Fodbold Irland FAI Cup2019

results
SA÷1¬~ZA÷IRLAND: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irland¬ZC÷CIbUp8br¬ZD÷p¬ZE÷02iWX1ps¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/irland/fai-cup/¬ZX÷00Irland 006Irland0030000000186000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irland¬~AA÷bF2Y2u2f¬AD÷1555699500¬ADE÷1555699500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Mochta's¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555706684¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STM¬AE÷St Mochta's¬JA÷jwc0jF0H¬WU÷st-mochta-s¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Collinstown¬JB÷4t14kZFN¬WV÷collinstown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4h3U3Lnl¬AD÷1555696800¬ADE÷1555696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555700541¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockmount¬JB÷dGcdieoB¬WV÷rockmount¬AH÷1¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷IPbhhyW4¬WU÷maynooth-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬~
1
1555758929
2
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLAND: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irland¬ZC÷CIbUp8br¬ZD÷p¬ZE÷02iWX1ps¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/irland/fai-cup/¬ZX÷00Irland 006Irland0030000000186000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irland¬~AA÷K2I3GwFd¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glebe North¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe North¬JA÷C6K9sKHn¬WU÷glebe-north¬WN÷MID¬AF÷Midleton¬JB÷jcJDtvXh¬WV÷midleton¬AN÷n¬~AA÷W0nhN9m9¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newtown Rangers¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtown Rangers¬JA÷nqFYyGoO¬WU÷newtown-rangers¬WN÷AVO¬AF÷Avondale Utd¬JB÷QZDxyz1U¬WV÷avondale-united¬AN÷n¬~AA÷Q14Q41Xs¬AD÷1555768800¬ADE÷1555768800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷University College Cork¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷University College Cork¬JA÷bNrifc1h¬WU÷university-college-cork¬WN÷MAL¬AF÷Malahide Utd¬JB÷xEsegHGb¬WV÷malahide-united¬AN÷n¬~AA÷AiodMT2F¬AD÷1555855200¬ADE÷1555855200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glengad United¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glengad United¬JA÷jcuqdJWu¬WU÷glengad-united¬WN÷HOM¬AF÷Home Farm¬JB÷40qmewnn¬WV÷home-farm¬AN÷n¬~AA÷OzqpPVId¬AD÷1555855200¬ADE÷1555855200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lucan Utd¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Lucan Utd¬JA÷pKIHubna¬WU÷lucan-utd¬WN÷AIS¬AF÷Aisling Annacotty¬JB÷dfMLvI15¬WV÷aisling-annacotty¬~AA÷xvmlOkY2¬AD÷1555855200¬ADE÷1555855200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷St. Michael's¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷St. Michael's¬JA÷vJBQwxHB¬WU÷st-michael-s¬WN÷REG¬AF÷Regional¬JB÷I9AUxdWH¬WV÷regional¬~~
1
1555758929
6
Settings
Hjælp: Du er på FAI Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Irland. FlashScore.dk tilbyder FAI Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, FAI Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden FAI Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). FAI Cup resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!