FAI Cup live resultater, stillinger

Fodbold Irland

results
SA÷1¬~ZA÷IRLAND: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irland¬ZC÷CIbUp8br¬ZD÷p¬ZE÷02iWX1ps¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/irland/fai-cup/¬ZX÷00Irland 006Irland0030000000187000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irland¬~AA÷OzqpPVId¬AD÷1558872000¬ADE÷1558872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lucan Utd¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558873186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Lucan Utd¬JA÷pKIHubna¬WU÷lucan-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AIS¬AF÷Aisling Annacotty¬JB÷dfMLvI15¬WV÷aisling-annacotty¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xvmlOkY2¬AD÷1558807200¬ADE÷1558807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Michael's¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558810660¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sheriff YC¬JB÷I9AUxdWH¬WV÷sheriff-yc¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MIC¬AE÷St. Michael's¬JA÷vJBQwxHB¬WU÷st-michael-s¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷AiodMT2F¬AD÷1555855200¬ADE÷1555855200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Glengad United¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glengad United¬JA÷jcuqdJWu¬WU÷glengad-united¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HOM¬AF÷Home Farm¬JB÷40qmewnn¬WV÷home-farm¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Q14Q41Xs¬AD÷1555768800¬ADE÷1555768800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷University College Cork¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555775834¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷University College Cork¬JA÷bNrifc1h¬WU÷university-college-cork¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAL¬AF÷Malahide Utd¬JB÷xEsegHGb¬WV÷malahide-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷K2I3GwFd¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe North¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555772482¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe North¬JA÷C6K9sKHn¬WU÷glebe-north¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MID¬AF÷Midleton¬JB÷jcJDtvXh¬WV÷midleton¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷W0nhN9m9¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Newtown Rangers¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555774476¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtown Rangers¬JA÷nqFYyGoO¬WU÷newtown-rangers¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AVO¬AF÷Avondale Utd¬JB÷QZDxyz1U¬WV÷avondale-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷bF2Y2u2f¬AD÷1555699500¬ADE÷1555699500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Mochta's¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555706684¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STM¬AE÷St Mochta's¬JA÷jwc0jF0H¬WU÷st-mochta-s¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Collinstown¬JB÷4t14kZFN¬WV÷collinstown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4h3U3Lnl¬AD÷1555696800¬ADE÷1555696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555700541¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷IPbhhyW4¬WU÷maynooth-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷ROC¬AF÷Rockmount¬JB÷dGcdieoB¬WV÷rockmount¬AH÷1¬~
1
1561444713
8
fixtures
1
1561444713
0
Settings
Hjælp: Du er på FAI Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Irland. FlashScore.dk tilbyder FAI Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, FAI Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden FAI Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). FAI Cup resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!