FAI Cup live resultater, stillinger

Fodbold »Irland » FAI Cup » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷IRLAND: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irland¬ZC÷0A7ipX8j¬ZD÷p¬ZE÷EyxUhCJ1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/irland/fai-cup/¬ZX÷00Irland 006Irland0030000000179000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irland¬~AA÷hYiV8fKU¬AD÷1534082400¬ADE÷1534082400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cockhill¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COC¬AE÷Cockhill¬JA÷KYvl6inE¬WU÷cockhill¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬JB÷W8rh5B1K¬WV÷limerick¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷dU0b8roH¬AD÷1534075200¬ADE÷1534075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Home Farm¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOM¬AE÷Home Farm¬JA÷WnF2BnOg¬WU÷home-farm¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COR¬AF÷Cork City¬JB÷AwE6A6w0¬WV÷cork-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷5¬BD÷0¬~AA÷6u8oBp1b¬AD÷1534013100¬ADE÷1534013100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sligo Rovers¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLI¬AE÷Sligo Rovers¬JA÷EeGqeRwD¬WU÷sligo-rovers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LON¬AF÷Longford¬JB÷hnFmfogJ¬WV÷longford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tblR9z5O¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newmarket Celtic¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newmarket Celtic¬JA÷Svh2rlf7¬WU÷newmarket-celtic¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬JB÷6Vj6s89D¬WV÷cabinteely¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷271f9OVA¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North End United¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North End United¬JA÷zLLgD8gs¬WU÷north-end-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬JB÷lOPcCS8m¬WV÷galway¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬~AA÷8pjJBdzC¬AD÷1534003200¬ADE÷1534003200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blarney Utd¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blarney Utd¬JA÷OneonWfr¬WU÷blarney-utd¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DER¬AF÷Derry City¬JB÷xjakojAl¬WV÷derry-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬~AA÷l4cjA4G4¬AD÷1534003200¬ADE÷1534003200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Cork¬JB÷IuZRHloQ¬WV÷leeds-cork¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷vkzOIUVJ¬WU÷maynooth-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷Iu3R1tOp¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dublin Bus¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUB¬AE÷Dublin Bus¬JA÷Q5b5V7FP¬WU÷dublin-bus¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIE¬AF÷CIE Ranch¬JB÷SEpXQRNt¬WV÷cie-ranch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Sl9sCQoh¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skerries¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKE¬AE÷Skerries¬JA÷6VCycm90¬WU÷skerries-town¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WAT¬AF÷Waterford¬JB÷KYGud7O6¬WV÷waterford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷zLa2720N¬AD÷1533927600¬ADE÷1533927600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wexford¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEX¬AE÷Wexford¬JA÷vDIA9Qh6¬WU÷wexford¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOH¬AF÷Bohemians¬JB÷I3HE8p8C¬WV÷bohemians¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬~AA÷bF4wD6Wo¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bray¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬JB÷O6NWcTgf¬WV÷finn-harps¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BRA¬AE÷Bray¬JA÷pGOSb9vl¬WU÷bray¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷CIdADI5a¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drogheda¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬JA÷Isp560tc¬WU÷drogheda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers¬JB÷dYr95Ke3¬WV÷shamrock-rovers¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KO5ZDnHu¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundalk¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬JA÷EXXd4VGQ¬WU÷dundalk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷COB¬AF÷Cobh Ramblers¬JB÷GtKOakPs¬WV÷cobh-ramblers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GWGa6MFT¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inchicore Athletic¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Inchicore Athletic¬JA÷0S6J74NI¬WU÷inchicore-athletic-fc¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬JB÷C2AN6OxP¬WV÷st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷5¬~AA÷nykNAGkI¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shelbourne¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shelbourne¬JA÷WCbgpAPf¬WU÷shelbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬JB÷A3ccqUv1¬WV÷athlone¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷j9eECxL5¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UC Dublin¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UCD¬AE÷UC Dublin¬JA÷4brD4vB9¬WU÷uc-dublin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PIR¬AF÷Pike Rovers¬JB÷rksH3bQF¬WV÷pike-rovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GxSQjaT7¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CIE Ranch¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIE¬AE÷CIE Ranch¬JA÷WOSRXvq3¬WU÷cie-ranch¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LET¬AF÷Letterkenny Rovers¬JB÷EmIWWbb9¬WV÷letterkenny-rovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OtYtczjs¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North End United¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North End United¬JA÷budFOz6k¬WU÷north-end-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Cherry Orchard¬JB÷h2eJNfLe¬WV÷cherry-orchard¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UuG8Fr68¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dublin Bus¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUB¬AE÷Dublin Bus¬JA÷hvHzWIDF¬WU÷dublin-bus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷FIR¬AF÷Firhouse¬JB÷04GvVxTL¬WV÷firhouse¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷8WECE2LE¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kilnamanagh¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilnamanagh¬JA÷veFrUdrS¬WU÷kilnamanagh¬AG÷1¬WN÷SKE¬AF÷Skerries¬JB÷pxhBPGjq¬WV÷skerries-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~
1
1534646451
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLAND: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irland¬ZC÷0A7ipX8j¬ZD÷p¬ZE÷EyxUhCJ1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/irland/fai-cup/¬ZX÷00Irland 006Irland0030000000179000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irland¬~AA÷U3EIVLeb¬AD÷1535136300¬ADE÷1535136300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Derry City¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derry City¬JA÷KKDc6WF5¬WU÷derry-city¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬JB÷xd825jVB¬WV÷st-patricks¬AN÷n¬~AA÷zsFEW1th¬AD÷1535136300¬ADE÷1535136300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galway¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galway¬JA÷n7Fk8hog¬WU÷galway¬WN÷BOH¬AF÷Bohemians¬JB÷tUEg7C0a¬WV÷bohemians¬AN÷n¬~AA÷CnAwRcAT¬AD÷1535221800¬ADE÷1535221800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Longford¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Shelbourne¬JB÷vm3o5syT¬WV÷shelbourne¬WM÷LON¬AE÷Longford¬JA÷pQ3s6NLM¬WU÷longford¬AN÷n¬~AA÷xddBXsRo¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CIE Ranch¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIE¬AE÷CIE Ranch¬JA÷6c7sAEGt¬WU÷cie-ranch¬WN÷UCD¬AF÷UC Dublin¬JB÷lMdn9YVn¬WV÷uc-dublin¬AN÷n¬~AA÷QV7RTaQA¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cork City¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬JA÷MoZwn2Uj¬WU÷cork-city¬WN÷MAY¬AF÷Maynooth Univ.¬JB÷OjDMAo7i¬WV÷maynooth-university¬AN÷n¬~AA÷4M6VSJuH¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drogheda¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬JA÷2sCQ95Mc¬WU÷drogheda¬WN÷WAT¬AF÷Waterford¬JB÷A7BU8Py4¬WV÷waterford¬AN÷n¬~AA÷8fDMUuB4¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dundalk¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬JA÷Gn764ApI¬WU÷dundalk¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬JB÷8rVZnrFp¬WV÷finn-harps¬AN÷n¬~AA÷bq6ZRweN¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Limerick¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limerick¬JA÷lbAY7qiA¬WU÷limerick¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬JB÷WMaw736G¬WV÷cabinteely¬AN÷n¬~
1
1534646451
8
Hjælp: Du er på FAI Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Irland. FlashScore.dk tilbyder FAI Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, FAI Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden FAI Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). FAI Cup resultat service er real time og opdateres live.