Fodbold »Argentina » Copa Argentina » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000179000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷nknxTzZF¬AD÷1527352200¬ADE÷1527352200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷lxg245rs¬WU÷arsenal-sarandi¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷SSi63Pcm¬WV÷cipolletti¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6gVKKCtd¬AD÷1526854200¬ADE÷1526854200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬JA÷A9ho4dlb¬WU÷ca-belgrano¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷l0ik3G34¬WV÷platense¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷hGzs9Fsp¬AD÷1526688600¬ADE÷1526688600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷YkCdclyE¬WU÷newells-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Rincon¬JB÷CtB0d8jK¬WV÷deportivo-rincon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8Q95S3r5¬AD÷1526670000¬ADE÷1526670000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷l2xgwTqr¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬JB÷Shycxmal¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ppUOJWe2¬AD÷1526602200¬ADE÷1526602200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷6ynf2zJA¬WU÷racing-club¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷pSpb1fYG¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷OUa5SOa2¬AD÷1526587800¬ADE÷1526587800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷vkp20EmN¬WU÷union-santa-fe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷hhl6aY2T¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MTD9RNcB¬AD÷1526418000¬ADE÷1526418000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬JA÷AHQ1y7Ef¬WU÷chacarita-juniors¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷OKU5zRT0¬WV÷deportivo-maipu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷tG19ZHAc¬AD÷1525891200¬ADE÷1525891200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Independiente Chivilcoy¬JB÷bs5Cf69A¬WV÷independiente-chivilcoy¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷46j9enf4¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~
1
1529898301
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000179000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷IyHhV5bn¬AD÷1531771200¬ADE÷1531771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agropecuario¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUJ¬AF÷Club Lujan¬JB÷Uc9WLRE7¬WV÷club-lujan¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬JA÷j7ASM7a1¬WU÷agropecuario¬AN÷n¬~AA÷nBLdUPDh¬AD÷1531771200¬ADE÷1531771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷r1cEpBi8¬WU÷san-lorenzo¬WN÷RAC¬AF÷Racing Cordoba¬JB÷d41IqV6E¬WV÷racing-cordoba¬AN÷n¬~AA÷Ao2HPMqL¬AD÷1531857600¬ADE÷1531857600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷CdHSGZX3¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷CEN¬AF÷Central Cordoba¬JB÷QaLWFgmA¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷0dSCMYBq¬AD÷1531857600¬ADE÷1531857600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬JA÷QslRb1CI¬WU÷villa-dalmine¬WN÷UAI¬AF÷UAI Urquiza¬JB÷27BfsZto¬WV÷uai-urquiza¬AN÷n¬~AA÷CWVGLhRk¬AD÷1531944000¬ADE÷1531944000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷4Ckw6IJo¬WU÷banfield¬WN÷GEN¬AF÷General Lamadrid¬JB÷Gngs5xZi¬WV÷general-lamadrid¬AN÷n¬~AA÷hAiMOtaR¬AD÷1532030400¬ADE÷1532030400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬JA÷KMKzFD2G¬WU÷tigre¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬JB÷bDJvEXHM¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷fJwlK07r¬AD÷1532116800¬ADE÷1532116800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷GlEqDiXS¬WU÷independiente¬WN÷CEN¬AF÷Central Ballester¬JB÷Ic0B8Bup¬WV÷csd-central-ballester¬AN÷n¬~AA÷j5Jnu2q8¬AD÷1532116800¬ADE÷1532116800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷QNPlMU9q¬WU÷olimpo¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷4EOhLlPk¬WV÷aldosivi¬AN÷n¬~AA÷Q1K0TqTb¬AD÷1532203200¬ADE÷1532203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷vTjNrkMK¬WU÷colon¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷IJkRs9yR¬WV÷deportivo-moron¬AN÷n¬~AA÷x2V4GI67¬AD÷1532203200¬ADE÷1532203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷fuZIRjnM¬WU÷gimnasia-l-p¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷8rwNQA1S¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷2qwhJKMl¬AD÷1532203200¬ADE÷1532203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬JA÷CKaF7Vfj¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷Of3J6kAd¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷CWgPVxkc¬AD÷1532289600¬ADE÷1532289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷Ie9rlpb0¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷TRI¬AF÷Tristan Suarez¬JB÷dn8nm4D6¬WV÷tristan-suarez¬AN÷n¬~AA÷fFkpRE3S¬AD÷1532289600¬ADE÷1532289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷IHpJ0Ns6¬WU÷river-plate¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬JB÷d8qNascC¬WV÷central-norte¬AN÷n¬~
1
1529898301
24
Hjælp: Du er på Argentinsk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Argentina. FlashScore.dk tilbyder Argentinsk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Argentinsk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Argentinsk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Argentinsk Cup resultat service er real time og opdateres live.