Argentinsk Cup live resultater, stillinger

Fodbold »Argentina » Copa Argentina » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000179000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷MyWhHKMu¬AD÷1534536000¬ADE÷1534536000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷G67Tj6Vg¬WU÷deportivo-maipu¬AJ÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷AT6XkQp0¬WV÷temperley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷008QooyG¬AD÷1533773700¬ADE÷1533773700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷General Lamadrid¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEN¬AE÷General Lamadrid¬JA÷6PkGwDb6¬WU÷general-lamadrid¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷O0pLxXDC¬WV÷platense¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷fmwQm763¬AD÷1533507000¬ADE÷1533507000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷h2q0seas¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬JB÷zRY4tFEm¬WV÷defensa-y-justicia¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷M99MnRL9¬AD÷1533499500¬ADE÷1533499500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬JB÷SYjCvgq0¬WV÷defensores-unidos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷YBi8uZTg¬WU÷newells-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~AA÷6azbTxLl¬AD÷1533428100¬ADE÷1533428100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Cordoba¬JA÷UcyBafLP¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬JB÷zuEweETt¬WV÷tigre¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UNfUTbNI¬AD÷1533340800¬ADE÷1533340800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷Gx2SVBqs¬WU÷huracan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷fT0WUVbm¬WV÷atletico-tucuman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷QZcTUd43¬AD÷1533255000¬ADE÷1533255000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷vBcinOSC¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷hE1eorrJ¬WV÷antoniana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷tzxdIvxe¬AD÷1533161700¬ADE÷1533161700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷Qas2VYnc¬WU÷boca-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷4jt6Uh23¬WV÷alvarado¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷8bmYTGJ9¬AD÷1533082200¬ADE÷1533082200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷6HkwARKJ¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MID¬AF÷Midland¬JB÷p8ls9ozQ¬WV÷midland¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷2Lb9RrF8¬AD÷1532995800¬ADE÷1532995800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lanus¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷bZQYfhBp¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷xQPxfCQj¬WV÷douglas-haig¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷GOjtSflM¬AD÷1532898000¬ADE÷1532898000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷MkiA2qDg¬WU÷almagro¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬JB÷zgeE13Sa¬WV÷gimnasia-jujuy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷SEO6RGk1¬AD÷1532887800¬ADE÷1532887800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬JB÷rB0fiWS5¬WV÷olimpo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷0nBkhCDa¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷OUqWWgaE¬AD÷1532815800¬ADE÷1532815800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷IVayGxdF¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬JB÷dMbuFdBL¬WV÷villa-dalmine¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GjDDQsDH¬AD÷1532722200¬ADE÷1532722200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Temperley¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬JA÷IsU9Zpq7¬WU÷temperley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬JB÷dYSDY4bD¬WV÷ca-estudiantes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~AA÷ObR0Hbi1¬AD÷1532650200¬ADE÷1532650200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷YPpATCH9¬WU÷patronato¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷CGqESWWF¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Neutral beliggenhed.¬~
1
1534681092
40
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000179000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷QTS9DxM4¬AD÷1534536000¬ADE÷1534536000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷ATS255pm¬WU÷boca-juniors¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷4jS64Pag¬WV÷san-martin-tucuman¬~AA÷2gjvQ3Ed¬AD÷1534536000¬ADE÷1534536000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷4vhrhid2¬WU÷estudiantes¬WN÷LUJ¬AF÷Club Lujan¬JB÷8CIO0q02¬WV÷club-lujan¬~AA÷lOP2Sdze¬AD÷1534536000¬ADE÷1534536000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Independiente¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷EVCsfYrm¬WU÷independiente¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷MeCoghbg¬WV÷brown-adrogue¬~AA÷GdvMlmic¬AD÷1534536000¬ADE÷1534536000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷n3HSa3F8¬WU÷san-lorenzo¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷GxMWbNUE¬WV÷colon¬~AA÷hdWgUI5r¬AD÷1534536000¬ADE÷1534536000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷2iqPyiTI¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬JB÷GfX60z6J¬WV÷union-santa-fe¬~AA÷zuzcGvxn¬AD÷1534622400¬ADE÷1534622400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rosario¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷OWAykp06¬WU÷rosario¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷6e0tl4FC¬WV÷talleres-cordoba¬~AA÷I3P1Fbih¬AD÷1534702200¬ADE÷1534702200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷pnapmOUI¬WU÷cipolletti¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷ChmSB77J¬WV÷almagro¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-xEb7ZOxd.png?bookmaker=[5,16,33]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-xEb7ZOxd.png?bookmaker=[5,16,33]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-xEb7ZOxd.png?bookmaker=[5,16,33]","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AN÷y¬~AA÷dfO5EI6b¬AD÷1534978800¬ADE÷1534978800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷jqnWARMP¬WU÷lanus¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷dQOb6oVt¬WV÷atl-rafaela¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-xEb7ZOxd.png?bookmaker=[5,16,33]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷pGfmdyiU¬AD÷1536602400¬ADE÷1536602400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷KvEKhS0s¬WU÷newells-old-boys¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷xG8PinGm¬WV÷atletico-tucuman¬AN÷n¬~~
1
1534681092
9
Hjælp: Du er på Argentinsk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Argentina. FlashScore.dk tilbyder Argentinsk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Argentinsk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Argentinsk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Argentinsk Cup resultat service er real time og opdateres live.