CIT 2018 live resultater, stillinger

Basketball USA CIT2018

results
SA÷3¬~ZA÷USA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷EyYR28EG¬ZD÷p¬ZE÷GfiBwwth¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/usa/cit/¬ZX÷04USA 003......0080000000186000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷xIVrBWmQ¬AD÷1522450800¬ADE÷1522450800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Colorado¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Colorado¬JA÷6Jd6wAdr¬WU÷northern-colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷76¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬JB÷KM0AxUBl¬WV÷illinois-chi¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷45¬~AA÷QgGebZdF¬AD÷1522285200¬ADE÷1522285200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Colorado¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Colorado¬JA÷SzQj31Kn¬WU÷northern-colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷99¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷57¬WN÷HOU¬AF÷Sam Houston St.¬JB÷tvUf2LZh¬WV÷sam-houston-st¬AH÷80¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷WWGiaFs9¬AD÷1522278000¬ADE÷1522278000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷W4vL8NdP¬WU÷liberty¬AG÷51¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷27¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬JB÷YDQn4s5t¬WV÷illinois-chi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷39¬~AA÷S0JjhPdi¬AD÷1521914400¬ADE÷1521914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷0WtbPBn8¬WU÷liberty¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷vNu2OV1E¬WV÷central-michigan¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷4pFacgCL¬AD÷1521914400¬ADE÷1521914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷O2Ja1uka¬WU÷liberty¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷2gI30a45¬WV÷central-michigan¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷EcV8TuKj¬AD÷1521763200¬ADE÷1521763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UTSA Roadrunners¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷UTSA Roadrunners¬JA÷niaB18f1¬WU÷utsa-roadrunners¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷HOU¬AF÷Sam Houston St.¬JB÷bR2F0S97¬WV÷sam-houston-st¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷48¬~AA÷lvQQQel3¬AD÷1521684000¬ADE÷1521684000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego¬JA÷lCkrCu3T¬WU÷san-diego¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷43¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷NOR¬AF÷Northern Colorado¬JB÷fgSA7aBp¬WV÷northern-colorado¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷48¬~AA÷jg7NRyZd¬AD÷1521676800¬ADE÷1521676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Peay¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Peay¬JA÷tnnzE1YG¬WU÷austin-peay¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷ILL¬AF÷Illinois (Chi.)¬JB÷z9ovDLmN¬WV÷illinois-chi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷52¬~AA÷IaqeQM5K¬AD÷1521502200¬ADE÷1521502200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sam Houston St.¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Sam Houston St.¬JA÷KCJAS3s0¬WU÷sam-houston-st¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Michigan¬JB÷0Oz8RNd6¬WV÷eastern-michigan¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷23¬BF÷0¬BH÷39¬~AA÷t0uwrG73¬AD÷1521399600¬ADE÷1521399600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Colorado¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRA¬AF÷Drake¬JB÷Ac4AekQ7¬WV÷drake¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷43¬WM÷NOR¬AE÷Northern Colorado¬JA÷W656dVA1¬WU÷northern-colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷45¬~AA÷nwtZrdhc¬AD÷1521327600¬ADE÷1521327600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷San Diego¬JA÷Ot2bbitk¬WU÷san-diego¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷POR¬AF÷Portland State¬JB÷xp62cBee¬WV÷portland-state¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷27¬~AA÷YZyVqxwi¬AD÷1521241200¬ADE÷1521241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wofford¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOF¬AE÷Wofford¬JA÷v9QR3DIR¬WU÷wofford¬AG÷94¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷52¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷tICgaXQr¬WV÷central-michigan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷98¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷57¬~AA÷zo1fWm6i¬AD÷1521158400¬ADE÷1521158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Peay¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana Monroe¬JB÷OKnQBKu5¬WV÷louisiana-monroe¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷37¬WM÷AUS¬AE÷Austin Peay¬JA÷UcmMC0Qb¬WU÷austin-peay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷39¬~
3
1548306517
20
fixtures
3
1548306517
0
Hjælp: Du er på CIT 2018 resultater sektionen indenfor Basketball/USA. FlashScore.dk tilbyder CIT 2018 livescore, slutresultater og deltidsresultat, CIT 2018 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk CIT 2018 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). CIT 2018 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!