CIT 2019 live resultater, stillinger

Basketball USA CIT2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8ERwp31S¬ZD÷p¬ZE÷IHAs4nrN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/usa/cit/¬ZX÷04USA 003......0080000000186000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷trfcLA1k¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷Men0g7p8¬WU÷marshall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷78¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷38¬WN÷IUP¬AF÷IUPUI¬JB÷zaj4hRaE¬WV÷iupui¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷35¬~AA÷bNjYQWwS¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Robert Morris¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROB¬AE÷Robert Morris¬JA÷AaqDXPNl¬WU÷robert-morris¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷98¬AT÷82¬BI÷16¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷COR¬AF÷Cornell¬JB÷ljrHWqwe¬WV÷cornell¬AZ÷0¬AH÷89¬AU÷82¬BJ÷7¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷42¬~AA÷KWiURCOL¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬JA÷vHhswn0R¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷55¬WN÷QUI¬AF÷Quinnipiac¬JB÷Gxp9Y58r¬WV÷quinnipiac¬AH÷81¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷48¬~
3
1553126197
3
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8ERwp31S¬ZD÷p¬ZE÷IHAs4nrN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/usa/cit/¬ZX÷04USA 003......0080000000186000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jDylrY82¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Tennessee St¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Tennessee St¬JA÷pxdkXGT5¬WU÷east-ten-state¬WN÷WIS¬AF÷Wisc. Green Bay¬JB÷rNEhWzqC¬WV÷wisc-green-bay¬AN÷n¬~AA÷2iegMjnq¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷New Orleans¬JA÷U1aEV3h1¬WU÷new-orleans¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷8hbIUN77¬WV÷texas-southern¬AN÷y¬~AA÷z5g1KUGe¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UTRGV¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTR¬AE÷UTRGV¬JA÷Gd4YzaUt¬WU÷utrgv¬WN÷GRA¬AF÷Grambling St.¬JB÷fm3xzJqm¬WV÷grambling-st¬AN÷n¬~AA÷l8c5JlW1¬AD÷1553133600¬ADE÷1553133600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle¬JA÷OM7tZxag¬WU÷seattle¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬JB÷2D6pYdEa¬WV÷presbyterian¬AN÷y¬~AA÷U3zhshO8¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charleston Southern¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charleston Southern¬JA÷xpEdVfbI¬WU÷charleston-southern¬WN÷ATL¬AF÷Florida Atlantic¬JB÷GzD0UEDO¬WV÷fla-atlantic¬AN÷n¬~AA÷bwudtCwF¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hampton¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hampton¬JA÷hhdqgbjP¬WU÷hampton¬WN÷FRA¬AF÷St. Francis (NY)¬JB÷f1rBlIbt¬WV÷st-francis-ny¬AN÷n¬~AA÷IRiUN3Nm¬AD÷1553212800¬ADE÷1553212800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisiana Monroe¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Monroe¬JA÷pjyOoGra¬WU÷louisiana-monroe¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬JB÷OtzSpzb5¬WV÷kent-state¬AN÷n¬~AA÷z32POq8s¬AD÷1553220000¬ADE÷1553220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CS Fullerton¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Cal St. Bakersfield¬JB÷2RoJndTh¬WV÷cal-st-bakersfield¬WM÷FUL¬AE÷CS Fullerton¬JA÷lOsFmxEn¬WU÷cs-fullerton¬AN÷n¬~AA÷U1eYMNxf¬AD÷1553301000¬ADE÷1553301000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Utah¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Utah¬JA÷W6ZVqfDB¬WU÷southern-utah¬WN÷DRA¬AF÷Drake¬JB÷AcYZrESH¬WV÷drake¬AN÷n¬~AA÷OOfxMsh0¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas State¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida Intl¬JB÷6PRrshcU¬WV÷florida-intl¬WM÷TEX¬AE÷Texas State¬JA÷hMNvrYsO¬WU÷texas-state¬AN÷n¬~~
3
1553126197
10
Hjælp: Du er på CIT 2019 resultater sektionen indenfor Basketball/USA. FlashScore.dk tilbyder CIT 2019 livescore, slutresultater og deltidsresultat, CIT 2019 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk CIT 2019 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). CIT 2019 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!