Super League 2019/2020 live resultater, stillinger

Basketball Israel

Super League
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷82gxasee¬ZD÷p¬ZE÷0CCairCm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/israel/super-league/¬ZX÷04Israel 006Israel0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷2cWlklhf¬AD÷1583861400¬ADE÷1583861400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Runde 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583868472¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷bunWHtCT¬WU÷ironi-nes-ziona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷27¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷25¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷GKYcD0Kp¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AH÷76¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷14¬BH÷20¬~AA÷pMLgl870¬AD÷1583776800¬ADE÷1583776800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Runde 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583784720¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷UNx2CKZj¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷105¬AT÷82¬BI÷23¬BA÷21¬BC÷19¬BE÷17¬BG÷25¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷Ye3rLCwi¬WV÷maccabi-rishon¬AZ÷0¬AH÷104¬AU÷82¬BJ÷22¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷17¬AM÷2 ekstra perioder spillet.¬~AA÷hnP1nnxD¬AD÷1583774400¬ADE÷1583774400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Runde 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583782683¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷KC5fIAN9¬WU÷gilboa-galil¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷26¬BG÷23¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷2yeaHUxG¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷83¬BB÷29¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷9¬~AA÷4nUfH6ym¬AD÷1583694000¬ADE÷1583694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Runde 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583701463¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷MJIhdQ5E¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷39¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷nFDEvbzs¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷87¬BB÷27¬BD÷14¬BF÷19¬BH÷27¬~AA÷OCKcmSM6¬AD÷1583607600¬ADE÷1583607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Runde 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583614808¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷Cn2nKWhc¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷33¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷tM6jJj83¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷88¬BB÷16¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷25¬~AA÷4CDojUxl¬AD÷1583598600¬ADE÷1583598600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Runde 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583605454¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷KlmSIMdN¬WV÷hapoel-eilat¬AH÷85¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷26¬BH÷21¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷vwWUJ2sH¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷31¬BG÷29¬~AA÷CEY6cCpE¬AD÷1583089200¬ADE÷1583089200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Runde 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583096315¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷O2ZgIk6C¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AG÷90¬BA÷23¬BC÷21¬BE÷15¬BG÷31¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷6RObH9LI¬WV÷ironi-nes-ziona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷95¬BB÷25¬BD÷15¬BF÷26¬BH÷29¬~AA÷8tSFejFQ¬AD÷1583082900¬ADE÷1583082900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Runde 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583089511¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷AcvENprh¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷16¬BE÷18¬BG÷19¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷hMTIM4cb¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷63¬BB÷15¬BD÷14¬BF÷18¬BH÷16¬~AA÷j5XAdWaK¬AD÷1583082000¬ADE÷1583082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Runde 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583088768¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷W6uAOQSo¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷28¬BD÷24¬BF÷21¬BH÷26¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷rinSasjo¬WU÷hapoel-eilat¬AG÷84¬BA÷14¬BC÷19¬BE÷24¬BG÷27¬~AA÷AkEsiANs¬AD÷1582999200¬ADE÷1582999200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Runde 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583005656¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷6PXMLOC4¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷30¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷23¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷0nXQKrSA¬WV÷gilboa-galil¬AH÷76¬BB÷18¬BD÷17¬BF÷20¬BH÷21¬~AA÷p8tLZ8h7¬AD÷1582993800¬ADE÷1582993800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Runde 20¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583000142¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷MwwwMX6m¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷33¬BC÷22¬BE÷29¬BG÷17¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷vFXsLiMg¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷19¬BH÷20¬~AA÷nkfy0jlM¬AD÷1582891200¬ADE÷1582891200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Runde 7¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582898231¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷niseGgHr¬WU÷hapoel-holon¬AG÷112¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷29¬BG÷33¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷UFWaFDWl¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷20¬BD÷44¬BF÷25¬BH÷26¬~AA÷2qiGzkw1¬AD÷1581879900¬ADE÷1581879900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Runde 19¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581886256¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷Q7i7RgqQ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷rmvZMDis¬WV÷maccabi-rishon¬AH÷64¬BB÷16¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷9¬~AA÷OhhCyVNf¬AD÷1581873600¬ADE÷1581873600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Runde 19¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581879513¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷Aa9K3jiJ¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷21¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷C4m3SZTJ¬WV÷ironi-nes-ziona¬AH÷71¬BB÷12¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷15¬~AA÷IiDXrDVK¬AD÷1581873000¬ADE÷1581873000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Runde 19¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581880292¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷l8NPEGaK¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AG÷81¬BA÷20¬BC÷15¬BE÷19¬BG÷27¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷6qIUDzFQ¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷15¬BH÷19¬~AA÷GSh8xB8l¬AD÷1581872400¬ADE÷1581872400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Runde 19¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581880359¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷xYeD5CM6¬WU÷ironi-nahariya¬AG÷84¬BA÷16¬BC÷18¬BE÷29¬BG÷21¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷W8AG4WyD¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷89¬BB÷18¬BD÷18¬BF÷19¬BH÷34¬~
126
fixtures
0
Indstilling for notifikationer
Notifikationer blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
Hjælp: Du er på Super League 2019/2020 resultater sektionen indenfor Basketball/Israel. FlashScore.dk tilbyder Super League 2019/2020 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Super League 2019/2020 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk Super League 2019/2020 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Super League 2019/2020 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!