League Cup 2020 live resultater, stillinger

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
bookmaker
Væddemålskreditter op til 1.000 kr.
for nye kunder hos bet365. Min. indbetaling 50 kr. Væddemålskreditter kan bruges efter afgørelse af væddemål til værdien af kvalificerende indbetaling. Undtagelser for min. odds/væddemål og betalingsmetode gælder. Gevinster er eksklusive indsats for væddemålskreditter. Tidsbegrænsninger og regler gælder. 18+
League Cup
2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: League Cup¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷pjihPRsh¬ZD÷p¬ZE÷v9vUxqcP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/israel/league-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0030000000001000League Cup 010ue Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷2oMuNZBq¬AD÷1609009200¬ADE÷1609009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609016073¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷xCof6Za8¬WV÷hapoel-holon¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷15¬BH÷21¬OB÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷O8cCsjN7¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷86¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷27¬BG÷19¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬~AA÷0fHmCjCr¬AD÷1604257200¬ADE÷1604257200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604263945¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷r7a4LiiE¬WV÷maccabi-rishon¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷26¬BH÷13¬OB÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷U3BMd8ED¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷92¬BA÷32¬BC÷26¬BE÷15¬BG÷19¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬~AA÷IVBhBARl¬AD÷1604167200¬ADE÷1604167200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604174656¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷jX2CJVLQ¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷14¬BH÷31¬OB÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷Mcb8KB6K¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷12¬BC÷25¬BE÷26¬BG÷22¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷KSF0Kh4p¬AD÷1603739700¬ADE÷1603739700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603746699¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷nBKxCdes¬WV÷hapoel-haifa¬GRB÷0¬AH÷74¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷19¬OB÷fBW3UVR0-SSfGhQSB.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷fJSAGxmQ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷15¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬~AA÷vZXXOYeT¬AD÷1603731000¬ADE÷1603731000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603738286¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷GST6HIXJ¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷30¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷13¬OB÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷2PuPhZfJ¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷18¬OA÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬~AA÷MoiGFabl¬AD÷1600971300¬ADE÷1600971300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600978091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷dGQwPu47¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷22¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷28¬OB÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷2gRZPLl1¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷21¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷vNoLEJDf¬AD÷1600963200¬ADE÷1600963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600969187¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷Qk5NWiND¬WV÷maccabi-haifa¬GRB÷0¬AH÷73¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷12¬OB÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷z7PsOaJD¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷19¬BC÷26¬BE÷20¬BG÷26¬OA÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬~AA÷OjJ7UuJs¬AD÷1600879200¬ADE÷1600879200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600886387¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷phVMUJ7q¬WV÷bnei-herzliya¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷13¬OB÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷E9reZaaS¬WU÷gilboa-galil¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷26¬BC÷17¬BE÷18¬BG÷17¬OA÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬~AA÷KICGSJmf¬AD÷1600878900¬ADE÷1600878900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600885766¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷pCLGj1U2¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷24¬OB÷fBW3UVR0-SSfGhQSB.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷W8XYRHi2¬WU÷hapoel-beer-sheva¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷14¬BE÷20¬BG÷19¬OA÷Y3CAmJVH-rDKEJsFH.png¬~AA÷6F8CTaYm¬AD÷1600792200¬ADE÷1600792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600798423¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷I5TUScxd¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬AH÷81¬BB÷22¬BD÷13¬BF÷28¬BH÷18¬OB÷hn7B6VVH-rHMExgJi.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷OrUQTwNk¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷17¬BG÷27¬OA÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷MsXuZLAQ¬AD÷1600792200¬ADE÷1600792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600798951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷tdpmyMUF¬WU÷ironi-nes-ziona¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷25¬BC÷18¬BE÷28¬BG÷19¬OA÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷zJqiztpM¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷29¬OB÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬~
11
fixtures
0
Annonce
Annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
Annonce
Annonce
Hjælp: Du er på League Cup 2020 resultater sektionen indenfor Basketball/Israel. FlashScore.dk tilbyder League Cup 2020 livescore, slutresultater og deltidsresultat, League Cup 2020 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk League Cup 2020 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). League Cup 2020 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!
mockup