Basketball »Israel » League Cup » 2017

results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: League Cup¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷feaFxZgF¬ZD÷p¬ZE÷CSineGUh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/israel/league-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0020000000169000League Cup 010ue Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷hxlGKynF¬AD÷1507226400¬ADE÷1507226400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷vBPNlQ7m¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷93¬BA÷22¬BC÷27¬BE÷24¬BG÷20¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷dnKSmpNg¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷79¬BB÷15¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷Ot0MqzD5¬AD÷1507053900¬ADE÷1507053900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷KMYNzKf8¬WU÷ironi-nahariya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷28¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷13¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷IHfuCzI7¬WV÷gilboa-galil¬AH÷82¬BB÷10¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷EqxunAgI¬AD÷1507045500¬ADE÷1507045500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷Em2GGWst¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷18¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷hv1KFjcn¬WV÷maccabi-rishon¬AH÷60¬BB÷13¬BD÷13¬BF÷13¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷AkdYcEol¬AD÷1506967200¬ADE÷1506967200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷G61v4KMU¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷82¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷14¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷xG2z507O¬WU÷hapoel-holon¬AG÷73¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷15¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷ltexcY0f¬AD÷1506959100¬ADE÷1506959100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷rcFr9CJu¬WU÷hapoel-jerusalem¬AG÷84¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷14¬BG÷22¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷d0Jn8WYo¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷87¬BB÷20¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷GSdUbfWs¬AD÷1506880800¬ADE÷1506880800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷UkaS6MxC¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷19¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷8tbW5thI¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AH÷80¬BB÷30¬BD÷15¬BF÷19¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷fPj33zOQ¬AD÷1506872700¬ADE÷1506872700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷zi6J8r8a¬WU÷hapoel-eilat¬AG÷71¬BA÷9¬BC÷22¬BE÷22¬BG÷18¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷nR9N72N5¬WV÷maccabi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷77¬BB÷11¬BD÷18¬BF÷23¬BH÷25¬AN÷n¬~
3
1511361115
7
fixtures
3
1511361115
0
Hjælp: Du er på League Cup 2017 resultater sektionen indenfor Basketball/Israel. FlashScore.dk tilbyder League Cup 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, League Cup 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk League Cup 2017 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). League Cup 2017 resultat service er real time og opdateres live.