ANZ Premiership 2019 livescore, resultater  

Netball New Zealand ANZ Premiership2019

results
29
1550457029
0
fixtures
SA÷29¬~ZA÷NEW ZEALAND: ANZ Premiership¬ZEE÷pCTdRPhh¬ZB÷140¬ZY÷New Zealand¬ZC÷KAznlTJJ¬ZD÷p¬ZE÷OETEmLBe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_pCTdRPhh¬ZJ÷2¬ZL÷/netball/new-zealand/anz-premiership/¬ZX÷26New Zealand 011ealand0020000000186000ANZ Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷New Zealand¬~AA÷8OhV1XWm¬AD÷1550970600¬ADE÷1550970600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Steel K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Steel K¬JA÷n9IZ7zFa¬WU÷southern-steel¬WN÷NOR¬AF÷Northern Stars K¬JB÷UX7v7fU5¬WV÷northern-stars¬AN÷n¬~AA÷nFiZ0inf¬AD÷1550977800¬ADE÷1550977800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬JA÷ryCr6EqC¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬WN÷MAI¬AF÷Mainland Tactix K¬JB÷xbBn5YbI¬WV÷mainland-tactix¬AN÷n¬~AA÷EyOVaB10¬AD÷1550985000¬ADE÷1550985000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Mystics K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Pulse K¬JB÷h6gZSyiP¬WV÷central-pulse¬WM÷NOR¬AE÷Northern Mystics K¬JA÷GlAj4hEO¬WU÷northern-mystics¬AN÷n¬~AA÷GM19xx5S¬AD÷1551076800¬ADE÷1551076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬JA÷KfAWFqET¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬WN÷NOR¬AF÷Northern Stars K¬JB÷Cn2bB3Mp¬WV÷northern-stars¬AN÷n¬~AA÷M3vxYeDq¬AD÷1551163200¬ADE÷1551163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mainland Tactix K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Mainland Tactix K¬JA÷jw12ANyi¬WU÷mainland-tactix¬WN÷SOU¬AF÷Southern Steel K¬JB÷fBRrJFui¬WV÷southern-steel¬AN÷n¬~AA÷hSMZbVG6¬AD÷1551496200¬ADE÷1551496200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Mystics K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Mystics K¬JA÷fFu1Oeat¬WU÷northern-mystics¬WN÷SOU¬AF÷Southern Steel K¬JB÷lxu5NFEn¬WV÷southern-steel¬AN÷n¬~AA÷nkMwbkWC¬AD÷1551681600¬ADE÷1551681600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬JA÷nNc8MZTh¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬WN÷CEN¬AF÷Central Pulse K¬JB÷UomDLgqa¬WV÷central-pulse¬AN÷n¬~AA÷0hQsc9oJ¬AD÷1551854400¬ADE÷1551854400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Stars K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Stars K¬JA÷8xnHKDb5¬WU÷northern-stars¬WN÷MAI¬AF÷Mainland Tactix K¬JB÷xCjLJXDB¬WV÷mainland-tactix¬AN÷n¬~AA÷2c4QLhOJ¬AD÷1552187400¬ADE÷1552187400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Pulse K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Pulse K¬JA÷G2kPIiTH¬WU÷central-pulse¬WN÷MAI¬AF÷Mainland Tactix K¬JB÷d03g1Pcp¬WV÷mainland-tactix¬AN÷n¬~AA÷tl3UKCwQ¬AD÷1552286400¬ADE÷1552286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Steel K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Steel K¬JA÷A37c0qDj¬WU÷southern-steel¬WN÷WAI¬AF÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬JB÷O6euPSki¬WV÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AN÷n¬~AA÷YuedGWos¬AD÷1552459200¬ADE÷1552459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Stars K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Stars K¬JA÷2cfqOn5c¬WU÷northern-stars¬WN÷NOR¬AF÷Northern Mystics K¬JB÷r9BtN6K3¬WV÷northern-mystics¬AN÷n¬~AA÷CWg0Fj1m¬AD÷1552792200¬ADE÷1552792200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Mystics K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Mystics K¬JA÷MaApMQZ9¬WU÷northern-mystics¬WN÷WAI¬AF÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬JB÷GM9lLpkG¬WV÷waikato-bay-of-plenty-magic¬AN÷n¬~AA÷feq5EAGg¬AD÷1552799400¬ADE÷1552799400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Steel K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Steel K¬JA÷UPDhK44M¬WU÷southern-steel¬WN÷MAI¬AF÷Mainland Tactix K¬JB÷Cl3cJOJS¬WV÷mainland-tactix¬AN÷n¬~
29
1550457029
45
Hjælp: Du er på ANZ Premiership 2019 resultater sektionen indenfor Netball/New Zealand. FlashScore.dk tilbyder ANZ Premiership 2019 livescore, slutresultater og deltidsresultat, ANZ Premiership 2019 resultatoversigt, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden ANZ Premiership 2019 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra 30+ typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). ANZ Premiership 2019 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!