I Liga 2020/2021 live resultater, stillinger

annonce
annonce
annonce
annonce
annonce
annonce

Håndbold Polen

I Liga
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷7¬~ZA÷POLEN: I Liga¬ZEE÷UHa73g51¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷lSHrK175¬ZD÷p¬ZE÷GGYnig7m¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_UHa73g51¬ZJ÷2¬ZL÷/handbold/polen/i-liga/¬ZX÷01Polen 005......0010000000001000I Liga 006I Liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷U1chbvW5¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Azoty-Pulawy II¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOD¬AF÷Lodz¬JB÷W2nmKosB¬WV÷lodz¬WM÷AZO¬AE÷Azoty-Pulawy II¬JA÷IarqLRR4¬WU÷azoty-pulawy¬AN÷n¬~AA÷OxrV5lpS¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chrzanow¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZPR¬AF÷ZPRP Kielce¬JB÷O0skBkLF¬WV÷zprp-kielce¬WM÷CHR¬AE÷Chrzanow¬JA÷pAroCV59¬WU÷mts-chrzanow¬AN÷n¬~AA÷zublaKGa¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ciechanow¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIE¬AF÷Wielun¬JB÷OxquM7Cb¬WV÷wielun¬WM÷CIE¬AE÷Ciechanow¬JA÷pnpyNmch¬WU÷ciechanow¬AN÷n¬~AA÷861pl1UO¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Zukowo¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIE¬AF÷Nielba Wagrowiec¬JB÷pQ4GGc01¬WV÷nielba-wagrowiec¬WM÷KAT¬AE÷GKS Zukowo¬JA÷x05CHwoe¬WU÷gks-zukowo¬AN÷n¬~AA÷2qyFsztR¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorzów Wlkp.¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRU¬AF÷Grunwald Poznan¬JB÷YRIxCqT7¬WV÷grunwald-poznan¬WM÷GOR¬AE÷Gorzów Wlkp.¬JA÷fyKYCPD1¬WU÷gorzow-wlkp¬AN÷n¬~AA÷UVx7qdBE¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorzyce Wielkie¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZIE¬AF÷Zielona Gora¬JB÷hlHMFRTr¬WV÷univ-zielona-gora¬WM÷GOR¬AE÷Gorzyce Wielkie¬JA÷juVfK7LR¬WU÷gorzyce-wielkie¬AN÷n¬~AA÷dMfSCp7P¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwardia Koszalin¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOS¬AF÷Koscierzyna¬JB÷xKi2v1h8¬WV÷koscierzyna¬WM÷GWA¬AE÷Gwardia Koszalin¬JA÷OG3KFHF7¬WU÷gwardia-koszalin¬AN÷n¬~AA÷jPqN7AFF¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Konskie¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KON¬AE÷Konskie¬JA÷pjhijlqj¬WU÷konskie¬WN÷PRZ¬AF÷Przemysl¬JB÷Otiek8bd¬WV÷przemysl¬AN÷n¬~AA÷IeZ2pxd8¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legnica¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OS¬AF÷Ostrow Wielkopolski¬JB÷rFVjLm6L¬WV÷ostrow-wielkopolski¬WM÷LEG¬AE÷Legnica¬JA÷4OWnMTjF¬WU÷legnica¬AN÷n¬~AA÷niDyjNaC¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meble Wojcik Elblag¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷USA¬AF÷USAR Kwidzyn¬JB÷SQFxOu8R¬WV÷usar-kwidzyn¬WM÷MEB¬AE÷Meble Wojcik Elblag¬JA÷Y3GYOLhL¬WU÷meble-wojcik¬AN÷n¬~AA÷GjeKLhJ7¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oborniki Slaskie¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBO¬AE÷Oborniki Slaskie¬JA÷dbTvOkM2¬WU÷oborniki-slaskie¬WN÷KAT¬AF÷Katy Wroclawskie¬JB÷A1XrN9y9¬WV÷katy-wroclawskie¬AN÷n¬~AA÷8hddcboC¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Radom¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAZ¬AF÷Mazur Sierpc¬JB÷4GpeIPBN¬WV÷mazur-sierpc¬WM÷RAD¬AE÷Radom¬JA÷QPoiJ5dH¬WU÷radom¬AN÷n¬~AA÷OhxBrGQK¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slask¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OL.¬AF÷Ol.Grodkow¬JB÷0EKUD5be¬WV÷ol-grodkow¬WM÷SLA¬AE÷Slask¬JA÷nBGQEoqk¬WU÷slask¬AN÷n¬~AA÷UF2tksFI¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SMS Kwidzyn¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRU¬AF÷Grudziadz¬JB÷b968IJVl¬WV÷mks-grudziadz¬WM÷SMS¬AE÷SMS Kwidzyn¬JA÷4n74JaGr¬WU÷sms-kwidzyn¬AN÷n¬~AA÷Ym9Xj3p6¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SMS ZPRP Gdansk¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEJ¬AF÷Wejherowo¬JB÷fDHUP1wF¬WV÷wejherowo¬WM÷LII¬AE÷SMS ZPRP Gdansk¬JA÷QwDQQsO8¬WU÷sms-zprp-gdansk¬AN÷n¬~AA÷pnqR6UUL¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Viret Zawiercie¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Piekary¬JB÷jmqsDBj3¬WV÷olimpia-piekary¬WM÷VIR¬AE÷Viret Zawiercie¬JA÷xpuwEiyc¬WU÷viret-zawiercie¬AN÷n¬~AA÷Myfp001g¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warszawa AZS¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬JB÷GCuXNTsn¬WV÷legionowo¬WM÷WAR¬AE÷Warszawa AZS¬JA÷xMtTO9Su¬WU÷warszawa¬AN÷n¬~AA÷zFShdI0I¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Plock II¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIA¬AF÷Biala Podlaska¬JB÷00oQC3Zp¬WV÷biala-podlaska¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Plock II¬JA÷biabHqRT¬WU÷wisla-plock¬AN÷n¬~AA÷rNO10S7k¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Sandomierz¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KSZ¬AF÷Ostrowiec¬JB÷0tyT37Dk¬WV÷ostrowiec-swietokrzyski¬WM÷SAN¬AE÷Wisla Sandomierz¬JA÷l6XO4mbq¬WU÷wisla-sandomierz¬AN÷n¬~AA÷4WPc18hq¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zamosc¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷AZS UJK Kielce¬JB÷WQpc9TkS¬WV÷azs-ujk-kielce¬WM÷AMI¬AE÷Zamosc¬JA÷hzngA9zM¬WU÷zamosc¬AN÷n¬~AA÷xpO5anNe¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AZS UJK Kielce¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷AZS UJK Kielce¬JA÷f3zX2RSe¬WU÷azs-ujk-kielce¬WN÷SAN¬AF÷Wisla Sandomierz¬JB÷YgZz2or2¬WV÷wisla-sandomierz¬AN÷n¬~AA÷tfWb7OUn¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grudziadz¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAT¬AF÷GKS Zukowo¬JB÷GSotXIpr¬WV÷gks-zukowo¬WM÷GRU¬AE÷Grudziadz¬JA÷OzfEyaxR¬WU÷mks-grudziadz¬AN÷n¬~AA÷UgLgzhY0¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Katy Wroclawskie¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEG¬AF÷Legnica¬JB÷AR2AQrr1¬WV÷legnica¬WM÷KAT¬AE÷Katy Wroclawskie¬JA÷Wz46ROSf¬WU÷katy-wroclawskie¬AN÷n¬~AA÷ngdBEaGn¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legionowo¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIE¬AF÷Ciechanow¬JB÷EsrzV2eT¬WV÷ciechanow¬WM÷LEG¬AE÷Legionowo¬JA÷27vWVrtN¬WU÷legionowo¬AN÷n¬~AA÷S8FvKLhP¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lodz¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAD¬AF÷Radom¬JB÷0KyKYpd4¬WV÷radom¬WM÷LOD¬AE÷Lodz¬JA÷MTxGZQtb¬WU÷lodz¬AN÷n¬~AA÷E5RdexGO¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mazur Sierpc¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷Mazur Sierpc¬JA÷E3Z7ymCo¬WU÷mazur-sierpc¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Plock II¬JB÷S6wCz7Ri¬WV÷wisla-plock¬AN÷n¬~AA÷bVtf84Ft¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nielba Wagrowiec¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIE¬AE÷Nielba Wagrowiec¬JA÷jNe6wL7E¬WU÷nielba-wagrowiec¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Koszalin¬JB÷ppeAxuNK¬WV÷gwardia-koszalin¬AN÷n¬~AA÷rwJswflr¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ol.Grodkow¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OL.¬AE÷Ol.Grodkow¬JA÷MsCKzT58¬WU÷ol-grodkow¬WN÷GOR¬AF÷Gorzów Wlkp.¬JB÷0YAOZnLE¬WV÷gorzow-wlkp¬AN÷n¬~AA÷hh6hNkF2¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Piekary¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHR¬AF÷Chrzanow¬JB÷8QUUNS4L¬WV÷mts-chrzanow¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Piekary¬JA÷fNQQO8kF¬WU÷olimpia-piekary¬AN÷n¬~AA÷QsYA4ME5¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LII¬AF÷SMS ZPRP Gdansk¬JB÷MqurivxE¬WV÷sms-zprp-gdansk¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷YTo0SfaD¬WU÷warmia-olsztyn¬AN÷n¬~AA÷GjHkyYIf¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrow Wielkopolski¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOR¬AF÷Gorzyce Wielkie¬JB÷21a2S4Dl¬WV÷gorzyce-wielkie¬WM÷OS¬AE÷Ostrow Wielkopolski¬JA÷OA0bTpbr¬WU÷ostrow-wielkopolski¬AN÷n¬~AA÷Wr5dM9U8¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Przemysl¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIR¬AF÷Viret Zawiercie¬JB÷4dG0I6Sr¬WV÷viret-zawiercie¬WM÷PRZ¬AE÷Przemysl¬JA÷2mUYMnKR¬WU÷przemysl¬AN÷n¬~AA÷CIAbZBm7¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Astromal Leszno¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OBO¬AF÷Oborniki Slaskie¬JB÷Ii6IOMCD¬WV÷oborniki-slaskie¬WM÷RAL¬AE÷Real Astromal Leszno¬JA÷4l2EP2c7¬WU÷real-astromal-leszno¬AN÷n¬~AA÷QqeFDJVh¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SMS ZPRP Plock¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warszawa AZS¬JB÷ADT5PtJj¬WV÷warszawa¬WM÷SMS¬AE÷SMS ZPRP Plock¬JA÷WMU1QM3p¬WU÷sms-zprp-plock¬AN÷n¬~AA÷hUZ26rpg¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷USAR Kwidzyn¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SMS¬AF÷SMS Kwidzyn¬JB÷ltplVdFf¬WV÷sms-kwidzyn¬WM÷USA¬AE÷USAR Kwidzyn¬JA÷fJppWx0l¬WU÷usar-kwidzyn¬AN÷n¬~AA÷niZ652aa¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wejherowo¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEB¬AF÷Meble Wojcik Elblag¬JB÷fwmdTzp7¬WV÷meble-wojcik¬WM÷WEJ¬AE÷Wejherowo¬JA÷0GmhUGU0¬WU÷wejherowo¬AN÷n¬~AA÷4U66Fu1t¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wielun¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AZO¬AF÷Azoty-Pulawy II¬JB÷8puSWOQG¬WV÷azoty-pulawy¬WM÷WIE¬AE÷Wielun¬JA÷UgtOX4BA¬WU÷wielun¬AN÷n¬~AA÷v940LTqF¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zaglebie Sosnowiec¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KON¬AF÷Konskie¬JB÷jDE8Gpce¬WV÷konskie¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie Sosnowiec¬JA÷CMF4HQsk¬WU÷zaglebie-sosnowiec¬AN÷n¬~AA÷MTHoxE3l¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zielona Gora¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slask¬JB÷6VDWXQkR¬WV÷slask¬WM÷ZIE¬AE÷Zielona Gora¬JA÷feASY6zL¬WU÷univ-zielona-gora¬AN÷n¬~AA÷jmS9b6x2¬AD÷1601136000¬ADE÷1601136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ZPRP Kielce¬ER÷Runde 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AMI¬AF÷Zamosc¬JB÷00RMPlz9¬WV÷zamosc¬WM÷ZPR¬AE÷ZPRP Kielce¬JA÷M9SIQUK2¬WU÷zprp-kielce¬AN÷n¬~
440
annonce
annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
annonce
Hjælp: Du er på I Liga 2020/2021 resultater sektionen indenfor Håndbold/Polen. FlashScore.dk tilbyder I Liga 2020/2021 livescore, slutresultater og deltidsresultat, I Liga 2020/2021 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden I Liga 2020/2021 live resultater kan du følge over 100 håndbold turneringer fra mere end 15 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). I Liga 2020/2021 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!