European Cup 2021/2022 live resultater, stillinger

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
bookmaker
Væddemålskreditter op til 1.000 kr.
for nye kunder hos bet365. Min. indbetaling 50 kr. Væddemålskreditter kan bruges efter afgørelse af væddemål til værdien af kvalificerende indbetaling. Undtagelser for min. odds/væddemål og betalingsmetode gælder. Gevinster er eksklusive indsats for væddemålskreditter. Tidsbegrænsninger og regler gælder. 18+
European Cup
2021/2022
Loading...
results
SA÷7¬~ZA÷EUROPA: European Cup¬ZEE÷Uk8sPDxe¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷lMu4ZqKu¬ZD÷p¬ZE÷K20VkFjO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_Uk8sPDxe¬ZJ÷2¬ZL÷/handbold/europa/european-cup/¬OAJ÷tYmkCdA7-zHUaffqs.png¬ZX÷01Europa 006Europa0110000000001000European Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷S6MFWLxa¬AD÷1638729000¬ADE÷1638729000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baekkelaget (Nor)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638734795¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAE¬AE÷Baekkelaget (Nor)¬JA÷pxFLPP4G¬GRA÷0¬AG÷25¬BA÷13¬BC÷12¬OA÷zkOc3pBN-6oIr2KKc.png¬WN÷ESC¬AF÷Esch (Lux)¬JB÷G2AHQ5kA¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷12¬BD÷14¬OB÷0MmQPFA6-CbV7u8Mh.png¬AM÷Resultat af første kamp: 30-30. Samlet: 55-56.¬~AA÷Y5vaaBC2¬AD÷1638720000¬ADE÷1638720000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dukla Prague (Cze)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638725495¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRA¬AF÷Drammen (Nor)¬JB÷fmO7gGtB¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷33¬AU÷29¬BB÷15¬BD÷14¬BH÷4¬OB÷EB1d7M8k-fNEE81Q0.png¬WM÷DUK¬AE÷Dukla Prague (Cze)¬JA÷lANBhzdH¬GRA÷0¬AG÷30¬AT÷28¬BA÷15¬BC÷13¬BG÷2¬OA÷QNc73pDN-GzhhaebL.png¬AM÷Resultat af første kamp: 29-28. Samlet: 59-61.¬~AA÷xbyGeTBR¬AD÷1638720000¬ADE÷1638720000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Potaissa Turda (Rou)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638725512¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KH¬AF÷KH Besa Famgas (Kos)¬JB÷b33u8Fe4¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷12¬BD÷14¬OB÷AsXdKTA6-Is9IiMPk.png¬WM÷POT¬AE÷Potaissa Turda (Rou)¬JA÷6T2q7ZAA¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷29¬BA÷13¬BC÷16¬OA÷lpBakwme-AkyJfK4E.png¬AM÷Resultat af første kamp: 28-30. Samlet: 57-56.¬~AA÷tCiDy8Ke¬AD÷1638716400¬ADE÷1638716400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polva Serviti (Est)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638721540¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Saratov (Rus)¬JB÷fF2hcbsn¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷12¬BD÷11¬OB÷n3ZIXR86-drgRWInJ.png¬WM÷POL¬AE÷Polva Serviti (Est)¬JA÷Ol7ddIdh¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷9¬BC÷14¬OA÷044njeDN-QVtU7bmG.png¬AM÷Resultat af første kamp: 24-25. Samlet: 47-48.¬~AA÷8p6Wcbyb¬AD÷1638716400¬ADE÷1638716400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SKA Minsk (Blr)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638721971¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BES¬AF÷Besiktas (Tur)¬JB÷EJq3QHCO¬GRB÷0¬AH÷22¬BB÷13¬BD÷9¬OB÷KjvaY3Pq-dbc9RRvf.png¬WM÷MIN¬AE÷SKA Minsk (Blr)¬JA÷2Zxok1kP¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷34¬BA÷13¬BC÷21¬OA÷WrOkqAT0-WpL5b7Km.png¬AM÷Resultat af første kamp: 25-28. Samlet: 59-50.¬~AA÷zwDzSciU¬AD÷1638714600¬ADE÷1638714600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Povazska Bystrica (Svk)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638719603¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KRA¬AF÷Krasnodar (Rus)¬JB÷tngcwqZF¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷15¬BD÷13¬OB÷0EPLfH96-MV3G5njR.png¬WM÷POV¬AE÷Povazska Bystrica (Svk)¬JA÷Eai5yN3S¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷13¬OA÷ldA6BOjC-2BQEJxRG.png¬AM÷Resultat af første kamp: 22-25. Samlet: 49-53.¬~AA÷nHxkoLih¬AD÷1638705600¬ADE÷1638705600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HC Tallinn (Est)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638711018¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALI¬AF÷Alingsås (Swe)¬JB÷juoqUvd2¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷32¬BB÷17¬BD÷15¬OB÷dxM4GGjT-jVPw7TZI.png¬WM÷HC¬AE÷HC Tallinn (Est)¬JA÷6BLOxXa2¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷32¬BA÷19¬BC÷13¬OA÷YipE9jVH-vculhTvQ.png¬AM÷Resultat af første kamp: 18-36. Samlet: 50-68.¬~AA÷fstcqaM4¬AD÷1638637200¬ADE÷1638637200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeruzalem Ormoz (Slo)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638642758¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUH¬AF÷Suhr (Sui)¬JB÷j1n0Jras¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷29¬BB÷14¬BD÷15¬OB÷IgeP2PRq-0OVxBcUu.png¬WM÷JER¬AE÷Jeruzalem Ormoz (Slo)¬JA÷pOo4I2Em¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷13¬BC÷14¬OA÷CCGa7fSq-O0g4sC84.png¬AM÷Resultat af første kamp: 27-31. Samlet: 54-60.¬~AA÷0K2OaK6o¬AD÷1638637200¬ADE÷1638637200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zubri (Cze)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638642692¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen (Cze)¬JB÷z9rmUaDa¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷16¬BD÷12¬OB÷nVp4JQT0-pA0SEIL0.png¬WM÷ZUB¬AE÷Zubri (Cze)¬JA÷UVsiTJS5¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷32¬BA÷21¬BC÷11¬OA÷UB8yH8UH-QTFuYGAe.png¬AM÷Resultat af første kamp: 27-35. Samlet: 59-63.¬~AA÷zaMCwUkq¬AD÷1638633600¬ADE÷1638633600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haukar (Ice)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638638970¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSM¬AF÷CSM Focsani (Rou)¬JB÷WxPzuHRH¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬OB÷K8dVPWiT-6Xd7yotj.png¬WM÷HAF¬AE÷Haukar (Ice)¬JA÷QaOvvysO¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷10¬BC÷17¬OA÷fsG1t6R0-xp5GbuhC.png¬AM÷Resultat af første kamp: 26-28. Samlet: 53-54.¬~AA÷ENORTJMH¬AD÷1638633600¬ADE÷1638633600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Krasnodar (Rus)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638638684¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krasnodar (Rus)¬JA÷SO23H1Cd¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷25¬BA÷11¬BC÷14¬OA÷0EPLfH96-MV3G5njR.png¬WN÷POV¬AF÷Povazska Bystrica (Svk)¬JB÷YLkku543¬GRB÷0¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬OB÷ldA6BOjC-2BQEJxRG.png¬~AA÷Uafudx6A¬AD÷1638633600¬ADE÷1638633600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minaur Baia Mare (Rou)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638639042¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PBE¬AF÷Partizan Beograd (Srb)¬JB÷C8SKraSh¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷11¬BD÷12¬OB÷Y9u36jU0-p8D4qlsK.png¬WM÷MIN¬AE÷Minaur Baia Mare (Rou)¬JA÷6VROsJsa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬OA÷Ee4PnV86-GMvzpwmJ.png¬AM÷Resultat af første kamp: 26-30. Samlet: 54-53.¬~AA÷Q1ltmsNu¬AD÷1638631800¬ADE÷1638631800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Naerbo (Nor)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638637664¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷Conversano (Ita)¬JB÷z9h1x3lM¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷12¬BD÷15¬OB÷fwcTb17k-CMgQo4RA.png¬WM÷NAE¬AE÷Naerbo (Nor)¬JA÷6iqXWtCq¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷15¬BC÷16¬OA÷KC6NVg96-6HE0pURD.png¬AM÷Resultat af første kamp: 25-27. Samlet: 56-54.¬~AA÷bFOuyyUp¬AD÷1638630000¬ADE÷1638630000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karvina (Cze)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638635511¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karvina (Cze)¬JA÷lhtyX1Tt¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷33¬BA÷16¬BC÷17¬OA÷SxdGZOR0-jovDxxT9.png¬WN÷ANO¬AF÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬JB÷WCg9yrLP¬GRB÷0¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬OB÷Kd6UTp7k-lthy68vk.png¬AM÷Resultat af første kamp: 29-24. Samlet: 62-46.¬~AA÷4hmpn1xn¬AD÷1638619200¬ADE÷1638619200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alingsås (Swe)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638624427¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Alingsås (Swe)¬JA÷prryW0Rk¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷36¬BA÷17¬BC÷19¬OA÷dxM4GGjT-jVPw7TZI.png¬WN÷HC¬AF÷HC Tallinn (Est)¬JB÷v5suVKtd¬GRB÷0¬AH÷18¬BB÷10¬BD÷8¬OB÷YipE9jVH-vculhTvQ.png¬~AA÷j9Z5swiH¬AD÷1638619200¬ADE÷1638619200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stavropol (Rus)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638624381¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRA¬AF÷Drama (Gre)¬JB÷WvlGF0b6¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷15¬BD÷15¬OB÷z7OU1tlC-SniGFs1l.png¬WM÷STA¬AE÷Stavropol (Rus)¬JA÷QF2JEKDC¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷41¬BA÷21¬BC÷20¬OA÷MHh8OgU0-GCVJrF9n.png¬AM÷Resultat af første kamp: 41-39. Samlet: 82-69.¬~AA÷K2jHzSZ1¬AD÷1638126000¬ADE÷1638126000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drammen (Nor)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638131236¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRA¬AE÷Drammen (Nor)¬JA÷2u60exCb¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷11¬BC÷17¬OA÷EB1d7M8k-fNEE81Q0.png¬WN÷DUK¬AF÷Dukla Prague (Cze)¬JB÷d254fdR4¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷29¬BB÷12¬BD÷17¬OB÷QNc73pDN-GzhhaebL.png¬~AA÷8OWBd9dL¬AD÷1638118800¬ADE÷1638118800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KH Besa Famgas (Kos)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638123991¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KH¬AE÷KH Besa Famgas (Kos)¬JA÷Qk5X9yRi¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷30¬BA÷19¬BC÷11¬OA÷AsXdKTA6-Is9IiMPk.png¬WN÷POT¬AF÷Potaissa Turda (Rou)¬JB÷KC4y9etb¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬OB÷lpBakwme-AkyJfK4E.png¬~AA÷OMXDuHLT¬AD÷1638117000¬ADE÷1638117000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plzen (Cze)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638122416¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLZ¬AE÷Plzen (Cze)¬JA÷SruuWLrm¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷35¬BA÷17¬BC÷18¬OA÷nVp4JQT0-pA0SEIL0.png¬WN÷ZUB¬AF÷Zubri (Cze)¬JB÷dIqqVubg¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷15¬BD÷12¬OB÷UB8yH8UH-QTFuYGAe.png¬~AA÷vB1SbvMi¬AD÷1638111600¬ADE÷1638111600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Besiktas (Tur)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638117023¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BES¬AE÷Besiktas (Tur)¬JA÷t6oeSwrC¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬OA÷KjvaY3Pq-dbc9RRvf.png¬WN÷MIN¬AF÷SKA Minsk (Blr)¬JB÷zTpaRccI¬GRB÷0¬AH÷25¬BB÷12¬BD÷13¬OB÷WrOkqAT0-WpL5b7Km.png¬~AA÷0Ktgpu7b¬AD÷1638111600¬ADE÷1638111600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suhr (Sui)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638117155¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUH¬AE÷Suhr (Sui)¬JA÷p2KSyiF8¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷13¬BC÷18¬OA÷IgeP2PRq-0OVxBcUu.png¬WN÷JER¬AF÷Jeruzalem Ormoz (Slo)¬JB÷EyPWzBUE¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷15¬BD÷12¬OB÷CCGa7fSq-O0g4sC84.png¬~AA÷0KKNUa7B¬AD÷1638108000¬ADE÷1638108000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PAOK (Gre)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638113624¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOB¬AF÷Dobeles Tenax (Lat)¬JB÷fB4eJNsp¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷11¬BD÷13¬OB÷nasBi386-zLbH6PQL.png¬WM÷PAO¬AE÷PAOK (Gre)¬JA÷lY3aIscj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷29¬BA÷13¬BC÷16¬OA÷AD0SVlUH-8rYaGcac.png¬AM÷Resultat af første kamp: 28-25. Samlet: 57-49.¬~AA÷EkLGxl5k¬AD÷1638093600¬ADE÷1638093600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saratov (Rus)¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638099002¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Polva Serviti (Est)¬JB÷GO3lbvSu¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷10¬BD÷14¬OB÷044njeDN-QVtU7bmG.png¬WM÷SAR¬AE÷Saratov (Rus)¬JA÷v3SrwedU¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷25¬BA÷10¬BC÷15¬OA÷n3ZIXR86-drgRWInJ.png¬~
116
fixtures
SA÷7¬~ZA÷EUROPA: European Cup¬ZEE÷Uk8sPDxe¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷lMu4ZqKu¬ZD÷p¬ZE÷K20VkFjO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_Uk8sPDxe¬ZJ÷2¬ZL÷/handbold/europa/european-cup/¬OAJ÷tYmkCdA7-zHUaffqs.png¬ZX÷01Europa 006Europa0110000000001000European Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷O6mecoMg¬AD÷1644660000¬ADE÷1644660000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saratov (Rus)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stavropol (Rus)¬JB÷KA1gPLxq¬GRB÷0¬OB÷MHh8OgU0-GCVJrF9n.png¬WM÷SAR¬AE÷Saratov (Rus)¬JA÷rkART1UR¬GRA÷0¬OA÷n3ZIXR86-drgRWInJ.png¬AN÷n¬~AA÷EgR0iJg3¬AD÷1644681600¬ADE÷1644681600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minaur Baia Mare (Rou)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAO¬AF÷PAOK (Gre)¬JB÷A3fMB87j¬GRB÷0¬OB÷AD0SVlUH-8rYaGcac.png¬WM÷MIN¬AE÷Minaur Baia Mare (Rou)¬JA÷WCeIClhp¬GRA÷0¬OA÷Ee4PnV86-GMvzpwmJ.png¬AN÷n¬~AA÷nTAXGxIj¬AD÷1644681600¬ADE÷1644681600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potaissa Turda (Rou)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potaissa Turda (Rou)¬JA÷69vMA75a¬GRA÷0¬OA÷lpBakwme-AkyJfK4E.png¬WN÷ALI¬AF÷Alingsås (Swe)¬JB÷p0wQ9RK5¬GRB÷0¬OB÷dxM4GGjT-jVPw7TZI.png¬AN÷n¬~AA÷YclETF1d¬AD÷1644685200¬ADE÷1644685200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karvina (Cze)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUH¬AF÷Suhr (Sui)¬JB÷MPjqJjFG¬GRB÷0¬OB÷IgeP2PRq-0OVxBcUu.png¬WM÷KAR¬AE÷Karvina (Cze)¬JA÷rZiuKWaA¬GRA÷0¬OA÷SxdGZOR0-jovDxxT9.png¬AN÷n¬~AA÷tjW6VyXq¬AD÷1644685200¬ADE÷1644685200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Naerbo (Nor)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAE¬AE÷Naerbo (Nor)¬JA÷SroPNE0o¬GRA÷0¬OA÷KC6NVg96-6HE0pURD.png¬WN÷CSM¬AF÷CSM Focsani (Rou)¬JB÷tnkTMYFi¬GRB÷0¬OB÷K8dVPWiT-6Xd7yotj.png¬AN÷n¬~AA÷M5kzyb9M¬AD÷1644690600¬ADE÷1644690600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Esch (Lux)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen (Cze)¬JB÷46BB4i0N¬GRB÷0¬OB÷nVp4JQT0-pA0SEIL0.png¬WM÷ESC¬AE÷Esch (Lux)¬JA÷QFC75XpH¬GRA÷0¬OA÷0MmQPFA6-CbV7u8Mh.png¬AN÷n¬~AA÷lhiSxKvA¬AD÷1644764400¬ADE÷1644764400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Skövde (Swe)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷SKA Minsk (Blr)¬JB÷OS9e8Z0b¬GRB÷0¬OB÷WrOkqAT0-WpL5b7Km.png¬WM÷SKO¬AE÷Skövde (Swe)¬JA÷pxBi9Foh¬GRA÷0¬OA÷OQYtMY6k-AuCPwukF.png¬AN÷n¬~AA÷hQcJvtAc¬AD÷1644771600¬ADE÷1644771600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drammen (Nor)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KRA¬AF÷Krasnodar (Rus)¬JB÷bNqt6qKU¬GRB÷0¬OB÷0EPLfH96-MV3G5njR.png¬WM÷DRA¬AE÷Drammen (Nor)¬JA÷nmtx7P4O¬GRA÷0¬OA÷EB1d7M8k-fNEE81Q0.png¬AN÷n¬~AA÷rTV4jw99¬AD÷1645279200¬ADE÷1645279200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷PAOK (Gre)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAO¬AE÷PAOK (Gre)¬JA÷xAn8ZBac¬GRA÷0¬OA÷AD0SVlUH-8rYaGcac.png¬WN÷MIN¬AF÷Minaur Baia Mare (Rou)¬JB÷bJm4zhpi¬GRB÷0¬OB÷Ee4PnV86-GMvzpwmJ.png¬AN÷n¬~AA÷z3Sdhavc¬AD÷1645293600¬ADE÷1645293600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suhr (Sui)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUH¬AE÷Suhr (Sui)¬JA÷EX8jHUqT¬GRA÷0¬OA÷IgeP2PRq-0OVxBcUu.png¬WN÷KAR¬AF÷Karvina (Cze)¬JB÷GnjmIAUM¬GRB÷0¬OB÷SxdGZOR0-jovDxxT9.png¬AN÷n¬~AA÷2cnad5y0¬AD÷1645358400¬ADE÷1645358400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stavropol (Rus)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stavropol (Rus)¬JA÷hOa1Na7e¬GRA÷0¬OA÷MHh8OgU0-GCVJrF9n.png¬WN÷SAR¬AF÷Saratov (Rus)¬JB÷EX0cOuhk¬GRB÷0¬OB÷n3ZIXR86-drgRWInJ.png¬AN÷n¬~AA÷EZbFuMfi¬AD÷1645369200¬ADE÷1645369200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alingsås (Swe)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Alingsås (Swe)¬JA÷hQtY75kI¬GRA÷0¬OA÷dxM4GGjT-jVPw7TZI.png¬WN÷POT¬AF÷Potaissa Turda (Rou)¬JB÷EZsU8ozC¬GRB÷0¬OB÷lpBakwme-AkyJfK4E.png¬AN÷n¬~AA÷zkmOw0P3¬AD÷1645369200¬ADE÷1645369200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Krasnodar (Rus)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krasnodar (Rus)¬JA÷G26mAeWo¬GRA÷0¬OA÷0EPLfH96-MV3G5njR.png¬WN÷DRA¬AF÷Drammen (Nor)¬JB÷xC7qByHu¬GRB÷0¬OB÷EB1d7M8k-fNEE81Q0.png¬AN÷n¬~AA÷rFjWyvfG¬AD÷1645369200¬ADE÷1645369200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SKA Minsk (Blr)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷SKA Minsk (Blr)¬JA÷WhD36DVA¬GRA÷0¬OA÷WrOkqAT0-WpL5b7Km.png¬WN÷SKO¬AF÷Skövde (Swe)¬JB÷Ik9a7gG4¬GRB÷0¬OB÷OQYtMY6k-AuCPwukF.png¬AN÷n¬~AA÷zDVAUenj¬AD÷1645374600¬ADE÷1645374600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Focsani (Rou)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Focsani (Rou)¬JA÷EamyLCp4¬GRA÷0¬OA÷K8dVPWiT-6Xd7yotj.png¬WN÷NAE¬AF÷Naerbo (Nor)¬JB÷z9lXLhVc¬GRB÷0¬OB÷KC6NVg96-6HE0pURD.png¬AN÷n¬~AA÷vspuzIOS¬AD÷1645376400¬ADE÷1645376400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plzen (Cze)¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLZ¬AE÷Plzen (Cze)¬JA÷EucsaVNp¬GRA÷0¬OA÷nVp4JQT0-pA0SEIL0.png¬WN÷ESC¬AF÷Esch (Lux)¬JB÷CWAF3BFT¬GRB÷0¬OB÷0MmQPFA6-CbV7u8Mh.png¬AN÷n¬~
16
Annonce
Annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
Annonce
Mine hold
Hjælp: Du er på European Cup 2021/2022 resultater sektionen indenfor Håndbold/Europa. FlashScore.dk tilbyder European Cup 2021/2022 livescore, slutresultater og deltidsresultat, European Cup 2021/2022 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden European Cup 2021/2022 live resultater kan du følge over 100 håndbold turneringer fra mere end 15 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). European Cup 2021/2022 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!
mockup