Fodbold »Sydkorea » Korean Cup » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷SYDKOREA: Korean Cup¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Sydkorea¬ZC÷OthRaHEM¬ZD÷p¬ZE÷jBnfYoFr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/sydkorea/cup/¬ZX÷00Sydkorea 008dkorea0060000000179000Korean Cup 010an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sydkorea¬~AA÷zP3BPYvN¬AD÷1522818000¬ADE÷1522818000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬JA÷IeJo5Mnr¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BUC¬AF÷Bucheon¬JB÷dnIk4t2l¬WV÷bucheon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷QgWXtzAc¬AD÷1522476000¬ADE÷1522476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬JA÷pWxTHaWm¬WU÷paju-citizen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju Citizen¬JB÷OMyXGJof¬WV÷gyeongju-citizen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷t2rxBZPT¬AD÷1522476000¬ADE÷1522476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pocheon¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬JA÷vyioxOIe¬WU÷pocheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INC¬AF÷Incheon University¬JB÷hvekyrY1¬WV÷incheon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ETslwh9M¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gimpo C.¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimpo C.¬JA÷K0g3JC7h¬WU÷gimpo-citizen¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PYE¬AF÷Pyeongtaek Citizen¬JB÷bih7IWMb¬WV÷pyeongtaek-citizen¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷dhXhxCOS¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬JA÷tGsCHjx5¬WU÷hwaseong¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬JB÷fJoGGAiB¬WV÷yong-in¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷bJCjUdQi¬AD÷1522234800¬ADE÷1522234800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seongnam¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬JA÷p8CudqAR¬WU÷seongnam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon¬JB÷MT37i3Ir¬WV÷daejeon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rBU36gYp¬AD÷1522234800¬ADE÷1522234800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seoul E.¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul E.¬JA÷6sqXaRA2¬WU÷seoul-e-land¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KOR¬AF÷Korea University¬JB÷pYsyaoQ8¬WV÷korea-university¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷htCfTGub¬AD÷1522233000¬ADE÷1522233000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gimhae¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷4hgCjNXl¬WU÷gimhae¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju City¬JB÷rqhGksme¬WV÷cheongju-city¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YaqnJWHj¬AD÷1522233000¬ADE÷1522233000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suwon City¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUN¬AF÷Jungwon University¬JB÷WOdhO1gK¬WV÷jungwon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SUW¬AE÷Suwon City¬JA÷hYclPsvE¬WU÷suwon-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷GrPpvYgG¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ansan Greeners¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANS¬AE÷Ansan Greeners¬JA÷CzjeLYxt¬WU÷ansan-greeners¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬WN÷SUW¬AF÷Suwon University¬JB÷jRlaKhhn¬WV÷suwon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nuqYBFAN¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anyang¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬JA÷IL2xvplq¬WU÷anyang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬JB÷dC1tw43k¬WV÷changwon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷l853RfAA¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan Kyotong¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan Kyotong¬JA÷hEZ6C4f8¬WU÷busan-kyotong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SEN¬AF÷Chungju Citizen¬JB÷4lwBBO9E¬WV÷chungju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6qGbSze4¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheonan City¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheonan City¬JA÷CIdKl121¬WU÷cheonan-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju EM Korea FC¬JB÷j9eOmLH7¬WV÷jeonju-em-korea-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rVQxtfP3¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gangneung¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PUK¬AF÷Pukyeong National¬JB÷KlVuFcG6¬WV÷pukyeong-national¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬JA÷tbWyGw10¬WU÷gangneung¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Sb47QEPG¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mokpo City¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo City¬JA÷bBxFArPK¬WU÷mokpo-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JUN¬AF÷Jungnang Chorus¬JB÷x2yJ92vR¬WV÷jungnang-chorus-mustang-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷KdurKC2p¬AD÷1522216800¬ADE÷1522216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷nyB21vn7¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju Citizen¬JB÷QR960b1D¬WV÷jeonju-citizen¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷KSDnVxBo¬AD÷1522216800¬ADE÷1522216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon Korail¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon Korail¬JA÷CfEXc5uF¬WU÷daejeon-korail¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GWA¬AF÷Gwangju¬JB÷joDycPfL¬WV÷gwangju¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MLPtuEvA¬AD÷1522216800¬ADE÷1522216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeoju Sejong¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeoju Sejong¬JA÷EBUqEHVC¬WU÷yeoju-sejong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASA¬AF÷Asan Mugunghwa¬JB÷CdmmDyoJ¬WV÷asan-mugunghwa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬~AA÷n3XTsGfi¬AD÷1522213200¬ADE÷1522213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ulsan University¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan University¬JA÷EmncNL8Q¬WU÷ulsan-university¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju KHNP¬JB÷j9wPIuHs¬WV÷gyeongju-khnp¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷EF2FOhfT¬AD÷1522213200¬ADE÷1522213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬JA÷j9Hg30Hf¬WU÷yangpyeong¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SIH¬AF÷Siheung Citizen¬JB÷4CLc2KW0¬WV÷siheung-citizen¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷t0adXfZG¬AD÷1521352800¬ADE÷1521352800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/64 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAN¬AF÷Yangju Citizen¬JB÷betYZ7ol¬WV÷yangju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷jVtUzlWs¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷4GcunaYO¬AD÷1521349200¬ADE÷1521349200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chungju Citizen¬ER÷1/64 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Chungju Citizen¬JA÷ptbWmfq3¬WU÷chungju-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ANA¬AF÷Konkuk¬JB÷S4mymEb9¬WV÷konkuk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1532077510
54
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SYDKOREA: Korean Cup¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Sydkorea¬ZC÷OthRaHEM¬ZD÷p¬ZE÷jBnfYoFr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/sydkorea/cup/¬ZX÷00Sydkorea 008dkorea0060000000179000Korean Cup 010an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sydkorea¬~AA÷vRFVKNzh¬AD÷1532505600¬ADE÷1532505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Busan Kyotong¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan Kyotong¬JA÷0ClPGiWC¬WU÷busan-kyotong¬WN÷JEO¬AF÷Jeonbuk¬JB÷v3mTFBoJ¬WV÷jeonbuk¬AN÷n¬~AA÷ULiiGakN¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ansan Greeners¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANS¬AE÷Ansan Greeners¬JA÷MaG0GrxU¬WU÷ansan-greeners¬WN÷ASA¬AF÷Asan Mugunghwa¬JB÷O82SB2po¬WV÷asan-mugunghwa¬AN÷n¬~AA÷nc2nHuzH¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anyang¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬JA÷QXMiI47H¬WU÷anyang¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬JB÷vyReHOMN¬WV÷mokpo-city¬AN÷n¬~AA÷0t4vJ154¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷n7gqMn8h¬WU÷chuncheon¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬JB÷QchmL6Nb¬WV÷daejeon-korail¬AN÷n¬~AA÷863rILKA¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gangneung¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬JA÷hKOqKQx5¬WU÷gangneung¬WN÷CHE¬AF÷Cheonan City¬JB÷WANmJphB¬WV÷cheonan-city¬AN÷n¬~AA÷rPeeFJ4T¬AD÷1532512800¬ADE÷1532512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongnam¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongnam¬JA÷COeAznNo¬WU÷gyeongnam¬WN÷SEO¬AF÷Seoul¬JB÷jFfEZ5xh¬WV÷seoul¬AN÷n¬~AA÷lQOHWKZ3¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daegu¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daegu¬JA÷nsAhmP6i¬WU÷daegu¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬JB÷QX8dnqMc¬WV÷yong-in¬AN÷n¬~AA÷rPHQUb4G¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimhae¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷fDd9qs6G¬WU÷gimhae¬WN÷GAN¬AF÷Gangwon¬JB÷8G0Dr1LM¬WV÷gangwon¬AN÷n¬~AA÷f3PDX0Kc¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimpo C.¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimpo C.¬JA÷WYR5PLEp¬WU÷gimpo-citizen¬WN÷SUW¬AF÷Suwon¬JB÷pxW9OuUj¬WV÷suwon¬AN÷n¬~AA÷04rNAwDp¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Incheon¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Incheon¬JA÷YwpJYPib¬WU÷incheon¬WN÷POC¬AF÷Pocheon¬JB÷pEmNXq74¬WV÷pocheon¬AN÷n¬~AA÷MFGUTIJM¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeju¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEJ¬AE÷Jeju¬JA÷2w0HsLzT¬WU÷jeju¬WN÷KOR¬AF÷Korea University¬JB÷4nnqwuqp¬WV÷korea-university¬AN÷n¬~AA÷GCQ9Yt5i¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pohang¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEO¬AF÷Jeonnam¬JB÷EguvU16T¬WV÷jeonnam¬WM÷POH¬AE÷Pohang¬JA÷z3tzVsiN¬WU÷pohang¬AN÷n¬~AA÷vesR9cSj¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulsan Hyundai¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Hyundai¬JA÷vymRW3MA¬WU÷ulsan-hyundai¬WN÷SUW¬AF÷Suwon City¬JB÷IRoVVNyH¬WV÷suwon-city¬AN÷n¬~AA÷00SLVvkA¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Sangju Sangmu¬JB÷Cl74pNjA¬WV÷sangju-sangmu¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬JA÷Yc80o3y4¬WU÷yangpyeong¬AN÷n¬~AA÷Mk5zKsjb¬AD÷1532516400¬ADE÷1532516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Busan¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬JA÷vsjyO8wt¬WU÷busan¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju Citizen¬JB÷hpfuNShn¬WV÷gyeongju-citizen¬AN÷n¬~AA÷jkLYSxZS¬AD÷1532516400¬ADE÷1532516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongju KHNP¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju KHNP¬JA÷MNtlxabj¬WU÷gyeongju-khnp¬WN÷SEO¬AF÷Seongnam¬JB÷0EuhyJDd¬WV÷seongnam¬AN÷n¬~
1
1532077510
16
Hjælp: Du er på Korean Cup 2018 resultater sektionen indenfor Fodbold/Sydkorea. FlashScore.dk tilbyder Korean Cup 2018 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Korean Cup 2018 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Korean Cup 2018 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Korean Cup 2018 resultat service er real time og opdateres live.