Polish Cup Kvinder 2020/2021 live resultater, stillinger

annonce
annonce
annonce
annonce
annonce
bookmaker
Åbn en konto hos bet365 i dag
og spil på et bredt udvalg af markeder med verdens foretrukne online spillevirksomhed for sport. 18+

Fodbold Polen

Polish Cup Kvinder
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLEN: Polish Cup Kvinder¬ZEE÷zwmDLSl8¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷hprqlBEj¬ZD÷c¬ZE÷4bvzaRBE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_zwmDLSl8¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/polen/polish-cup-kvinder/¬ZX÷00Polen 005......0200000000001000Polish Cup K018vinder000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷Sjf1XQQk¬AD÷1604404800¬ADE÷1604404800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stare Oborzyska K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stare Oborzyska K¬JA÷GYI7VRKH¬WU÷stare-oborzyska¬GRA÷0¬WN÷BIE¬AF÷Bielawa K¬JB÷p8NBUozO¬WV÷bielawianka-bielawa¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷fJaxsvbn¬AD÷1604426400¬ADE÷1604426400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widok Lublin K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widok Lublin K¬JA÷rTM8MBKk¬WU÷widok-lublin¬GRA÷0¬WN÷RZE¬AF÷R. Rzeszow K¬JB÷x4yCLVZe¬WV÷r-rzeszow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷x2VNNGcO¬AD÷1604484000¬ADE÷1604484000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gdansk K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Gdansk K¬JA÷YFvT9Yzp¬WU÷aplg-gdansk¬GRA÷0¬WN÷BEL¬AF÷Biedrzychowice K¬JB÷SxvX8hjj¬WV÷biedrzychowice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ruhkvxr5¬AD÷1604484000¬ADE÷1604484000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Tczew II K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Tczew II K¬JA÷r1S1rgs9¬WU÷pogon-tczew¬GRA÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec II K¬JB÷xOR5sDdF¬WV÷czarni-sosnowiec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OfLyVhMl¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KSP Kielce K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷KSP Kielce K¬JA÷r5tLd4JG¬WU÷ksp-kielce¬GRA÷0¬WN÷GRO¬AF÷Grodzisk Wielkopolski K¬JB÷CvoPeOYM¬WV÷grodzisk-wielkopolski¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷zHc9V4e2¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn K¬JA÷EN1Pm9zn¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬WN÷HUE¬AF÷Rekord Bielsko-Biala K¬JB÷8p1TnTkh¬WV÷rekord-bielsko-biala¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷vkOkvca2¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷R. Rzeszow II K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow II K¬JA÷ny0Xom5b¬WU÷r-rzeszow¬GRA÷0¬WN÷LUK¬AF÷LUKS Sportowa Czworka Radom K¬JB÷f1ayo7K4¬WV÷luks-sportowa-czworka-radom¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷0G2puISb¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bronowianka Krakow K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Bronowianka Krakow K¬JA÷GfzGKkk2¬WU÷bronowianka-krakow¬GRA÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slask II K¬JB÷UcOcqZR2¬WV÷slask¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Amu1yeqL¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forty Piatnica K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forty Piatnica K¬JA÷xlmJxqSp¬WU÷forty-piatnica¬GRA÷0¬WN÷SRO¬AF÷Sroda K¬JB÷Q3t11S4o¬WV÷polonia-sroda-wielkopol¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GjaLtV33¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hetmanki Wloszczowa K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HET¬AE÷Hetmanki Wloszczowa K¬JA÷dAaLmlJl¬WU÷hetmanki-wloszczowa¬GRA÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gorzno K¬JB÷4zaPn8Yf¬WV÷unifreeze-gorzno¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ruWJOdrI¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kolbuszowa Dolna K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolbuszowa Dolna K¬JA÷2XmcFfDM¬WU÷kolbuszowa-dolna¬GRA÷0¬WN÷TRO¬AF÷Trojka Staszowka K¬JB÷W6h1EESS¬WV÷trojka-staszowka¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷dQb5Wptd¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medyk Konin K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medyk Konin K¬JA÷ObMFT5kU¬WU÷medyk-konin¬GRA÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Szczecin K¬JB÷0KcLlkLu¬WV÷olimpia-szczecin¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷j5ecxGCH¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Notec Inowroclaw K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notec Inowroclaw K¬JA÷ncHuyBZr¬WU÷notec-inowroclaw¬GRA÷0¬WN÷SLE¬AF÷Sleza Wroclaw K¬JB÷tKGqzVlk¬WV÷sleza-wroclaw¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Ag8VJ7dj¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Szczecin 2 K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Szczecin 2 K¬JA÷Q7IeXSY7¬WU÷olimpia-szczecin¬GRA÷0¬WN÷MYS¬AF÷Myslenice K¬JB÷ENBwdCB8¬WV÷myslenice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UySFPxTB¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Zdunska Wola K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROW¬AF÷ROW Rybnik K¬JB÷hGVIWerc¬WV÷row-rybnik¬GRB÷0¬WM÷POG¬AE÷Pogon Zdunska Wola K¬JA÷vDsy8C5d¬WU÷pogon-zdunska-wola¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷GS0YsKrt¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stilon Gorzow K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stilon Gorzow K¬JA÷vXXUTgSF¬WU÷stilon-gorzow¬GRA÷0¬WN÷WLO¬AF÷Wlokniarz Bialystok K¬JB÷YgXYSDsM¬WV÷wlokniarz-bialystok¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GhURMzDU¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zabki K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Zabki K¬JA÷W6UMVFc3¬WU÷zabkovia-zabki¬GRA÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slask K¬JB÷0tZQUZC9¬WV÷slask¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷d2GIukJ9¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bukowina Tatrzanska K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOC¬AF÷Loczki Wyszkow K¬JB÷xlcXpn37¬WV÷loczki-wyszkow¬GRB÷0¬WM÷BUK¬AE÷Bukowina Tatrzanska K¬JA÷rRcToSm1¬WU÷bukowina-tatrzanska¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷x00HsBlc¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leczna II K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Leczna II K¬JA÷0vEkgAeR¬WU÷leczna¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz II K¬JB÷IJ0HlU3r¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UXLXVY6r¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrovia K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrovia K¬JA÷AirDbQl4¬WU÷ostrovia-ostrow¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz III W¬JB÷4EsHcp4A¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OdCZIRBd¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UW Warszawa K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UWW¬AE÷UW Warszawa K¬JA÷hEAseWQE¬WU÷uw-warszawa¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz K¬JB÷nyAofjtL¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SOZ5zFbR¬AD÷1604496600¬ADE÷1604496600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn II K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn II K¬JA÷4fu50nKi¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬WN÷LUB¬AF÷Lubinska Czerniec K¬JB÷bHv9a6Zc¬WV÷lubinska-czerniec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷rJIUxm3S¬AD÷1604500200¬ADE÷1604500200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nowa Huta K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOW¬AE÷Nowa Huta K¬JA÷jD2hZ9Lh¬WU÷nowa-huta¬GRA÷0¬WN÷MED¬AF÷Medyk Konin 2 K¬JB÷pz2dYTza¬WV÷medyk-konin¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷zgFMv9YF¬AD÷1604502000¬ADE÷1604502000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Praga II K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Praga II K¬JA÷ji1yp6ID¬WU÷praga-warszawa¬GRA÷0¬WN÷TAR¬AF÷Tarnovia Tarnow K¬JB÷6NyHhbMD¬WV÷tarnovia-tarnow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷WdtcxyUE¬AD÷1604505600¬ADE÷1604505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daleszyce K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Daleszyce K¬JA÷tI1mr54N¬WU÷daleszyce¬GRA÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec K¬JB÷zu1isPJT¬WV÷czarni-sosnowiec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UFEQwTmM¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kotwica Kolobrzeg K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Kotwica Kolobrzeg K¬JA÷rmapyWjt¬WU÷kotwica-kolobrzeg¬GRA÷0¬WN÷UJK¬AF÷UJ Krakow K¬JB÷CM3lzj6n¬WV÷uj-krakow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷l0ecY6Bq¬AD÷1604511000¬ADE÷1604511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Praga K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Praga K¬JA÷rLKaXmj5¬WU÷praga-warszawa¬GRA÷0¬WN÷KKP¬AF÷Bydgoszcz K¬JB÷xrK3W75B¬WV÷sportis-kkp-bydgoszcz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xbPuUCye¬AD÷1604511000¬ADE÷1604511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wloclawek K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WLO¬AE÷Wloclawek K¬JA÷jVqTfrlT¬WU÷wap-wloclawek¬GRA÷0¬WN÷KAT¬AF÷Katowice K¬JB÷8AWfj2dp¬WV÷katowice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xzsgwHE8¬AD÷1604512800¬ADE÷1604512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KS Raszyn K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS Raszyn¬AE÷KS Raszyn K¬JA÷YibupRZA¬WU÷ks-raszyn¬GRA÷0¬WN÷PIA¬AF÷Piastow K¬JB÷SEcqqokH¬WV÷piastow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷MVjgwdcB¬AD÷1604514600¬ADE÷1604514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pradniczanka Krakow K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Pradniczanka Krakow K¬JA÷GEQ9tXBL¬WU÷pradniczanka-krakow¬GRA÷0¬WN÷SKR¬AF÷Skra K¬JB÷plVDuiRR¬WV÷skra-czestochowa¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SUIQKmsp¬AD÷1604516400¬ADE÷1604516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Opole K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unia Opole K¬JA÷hfKmZl4e¬WU÷unia-opole¬GRA÷0¬WN÷POG¬AF÷Pogon Tczew K¬JB÷nHJiY8J1¬WV÷pogon-tczew¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ltattbDh¬AD÷1605106800¬ADE÷1605106800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wodzislaw Slaski K¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOD¬AE÷Wodzislaw Slaski K¬JA÷ncywSXdS¬WU÷wodzislaw-slaski¬GRA÷0¬WN÷LEC¬AF÷Leczna K¬JB÷4xO4Ni5q¬WV÷leczna¬GRB÷0¬AN÷n¬~
32
annonce
annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
annonce
Hjælp: Du er på Polish Cup Kvinder 2020/2021 resultater sektionen indenfor Fodbold/Polen. FlashScore.dk tilbyder Polish Cup Kvinder 2020/2021 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Polish Cup Kvinder 2020/2021 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Polish Cup Kvinder 2020/2021 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Polish Cup Kvinder 2020/2021 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!
mockup