Kroatisk Cup live resultater, stillinger

Fodbold »Kroatien » Kroatisk Cup » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷KROATIEN: Kroatisk Cup¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Kroatien¬ZC÷SvvnmRiD¬ZD÷p¬ZE÷re21yhUC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/kroatien/kroatisk-cup/¬ZX÷00Kroatien 008oatien0020000000179000Kroatisk Cup012sk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kroatien¬~AA÷vHUzk05U¬AD÷1534861800¬ADE÷1534861800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rudar Labin¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUD¬AE÷Rudar Labin¬JA÷OjyvSVw4¬WU÷rudar-labin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KRK¬AF÷NK Krk¬JB÷xfurRkgA¬WV÷nk-krk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷UuAp93jn¬AD÷1534604400¬ADE÷1534604400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Primorac Biograd¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Primorac Biograd¬JA÷SrYfOmwT¬WU÷hnk-primorac-biograd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷ZAG¬AF÷Zagora¬JB÷UiKMJ7op¬WV÷zagora¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1534890226
2
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KROATIEN: Kroatisk Cup¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Kroatien¬ZC÷SvvnmRiD¬ZD÷p¬ZE÷re21yhUC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/kroatien/kroatisk-cup/¬ZX÷00Kroatien 008oatien0020000000179000Kroatisk Cup012sk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kroatien¬~AA÷r3G05LkB¬AD÷1535472000¬ADE÷1535472000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dragovoljac¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRA¬AE÷Dragovoljac¬JA÷fDfRMeJL¬WU÷dragovoljac¬WN÷VAR¬AF÷Varazdin¬JB÷8GbVLFYR¬WV÷varazdin¬AN÷n¬~AA÷ILOAdQ6t¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bednja Beletinec¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NK¬AF÷NK P.¬JB÷fDIXAw3C¬WV÷nk-pitomaca¬WM÷BED¬AE÷Bednja Beletinec¬JA÷GMJTBJm6¬WU÷bednja-beletinec¬AN÷n¬~AA÷0QVWktjO¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bijelo Brdo¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BJD¬AE÷Bijelo Brdo¬JA÷2ymVTi9i¬WU÷bijelo-brdo¬WN÷VUK¬AF÷Vukovar 91¬JB÷tSoZSBOc¬WV÷vukovar-91¬AN÷n¬~AA÷WpvGgOja¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Koprivnica¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Koprivnica¬JA÷YcjfSvYn¬WU÷nk-koprivnica¬WN÷SLM¬AF÷Sloga Mravince¬JB÷ClkbRbmg¬WV÷sloga-mravince¬AN÷n¬~AA÷AkIh7sLb¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medjimurje¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medjimurje¬JA÷QX2AQwKd¬WU÷medjimurje¬WN÷SAV¬AF÷Sava Strmec¬JB÷4O1EPcZ2¬WV÷sava-strmec¬AN÷n¬~AA÷4CHd61z5¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nedelisce¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NED¬AE÷Nedelisce¬JA÷Yc6IOHl9¬WU÷nk-nedelisce¬WN÷GRA¬AF÷Sloga NG¬JB÷Cl5MNy4F¬WV÷nk-sloga-nova-gradiska¬AN÷n¬~AA÷jkBtAqyt¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬JA÷WGvnQ98G¬WU÷nehaj-senj¬WN÷GRA¬AF÷Granicar¬JB÷A7wjPTNM¬WV÷granicar¬AN÷n¬~AA÷C4ak8N5h¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Jadran Luka Ploce¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAD¬AE÷NK Jadran Luka Ploce¬JA÷OEJQIR0j¬WU÷nk-jadran-luka-ploce¬WN÷BJE¬AF÷Bjelovar¬JB÷MaxUHoGd¬WV÷bjelovar¬AN÷n¬~AA÷AywKhr65¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Krizevci¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRI¬AE÷NK Krizevci¬JA÷UPq3QI2a¬WU÷nk-krizevci¬WN÷ROV¬AF÷NK Rovinj¬JB÷8Gr7PxI5¬WV÷nk-rovinj¬AN÷n¬~AA÷jZMIf4yg¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pleternica¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLE¬AE÷Pleternica¬JA÷4r0OX0AP¬WU÷slavija-pleternica¬WN÷SEG¬AF÷Segesta¬JB÷vyijTKIt¬WV÷segesta¬AN÷n¬~AA÷CrOEepMn¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suhopolje¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUH¬AE÷Suhopolje¬JA÷OnNyAcII¬WU÷suhopolje¬WN÷UDA¬AF÷Udarnik¬JB÷2wMu9HXO¬WV÷nk-udarnik-kurilovec¬AN÷n¬~AA÷I1tSjMzI¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Visnjevac¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIS¬AE÷Visnjevac¬JA÷dv0q6lHp¬WU÷visnjevac¬WN÷VRA¬AF÷NK Vrapce¬JB÷zVbm58Wj¬WV÷nk-vrapce¬AN÷n¬~AA÷4bxOi2LB¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zagorec K.¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zagorec K.¬JA÷2wrBOdXB¬WU÷zagorec-krapina¬WN÷LIB¬AF÷Libertas¬JB÷GtnFNGnI¬WV÷nk-libertas-novska¬AN÷n¬~AA÷0vB54u5H¬AD÷1535562000¬ADE÷1535562000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karlovac¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marsonia¬JB÷4np1Ggdk¬WV÷marsonia¬WM÷KAR¬AE÷Karlovac¬JA÷QeocHZtq¬WU÷karlovac¬AN÷n¬~
1
1534890226
14
Hjælp: Du er på Kroatisk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Kroatien. FlashScore.dk tilbyder Kroatisk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Kroatisk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Kroatisk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Kroatisk Cup resultat service er real time og opdateres live.