Venskabskampe klubber 2019 live resultater, stillinger

Basketball Verden

Venskabskampe klubber
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷VERDEN: Venskabskampe klubber¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Verden¬ZC÷IeqxvR9T¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/verden/venskabskampe-klubber/¬ZX÷04Verden 006Verden0030000000001000Venskabskamp021lubber000¬ZCC÷0¬ZAF÷Verden¬~AA÷xYcp4nNr¬AD÷1573372800¬ADE÷1573372800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Singapore Slingers (Sgp)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573378542¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Mono Vampire (Tha)¬JB÷xj4eQZRO¬WV÷mono-vampire¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷28¬BH÷12¬WM÷SIN¬AE÷Singapore Slingers (Sgp)¬JA÷ba5iRFCI¬WU÷singapore-slingers¬AG÷70¬BA÷15¬BC÷18¬BE÷13¬BG÷24¬~AA÷EJtkVoHj¬AD÷1573340400¬ADE÷1573340400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston (Usa)¬JA÷Gh128EmI¬WU÷houston¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷0¬BC÷61¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷ANG¬AF÷Angelo State (Usa)¬JB÷AF067Y2O¬WV÷angelo-state¬AH÷42¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷17¬~AA÷8IBIm8Ql¬AD÷1573286400¬ADE÷1573286400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Macau Black Bears (Mac)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573292732¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBB¬AE÷Macau Black Bears (Mac)¬JA÷x0XqasqG¬WU÷macau-black-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷14¬BC÷26¬BE÷20¬BG÷31¬WN÷SIN¬AF÷Singapore Slingers (Sgp)¬JB÷GjWmb1bM¬WV÷singapore-slingers¬AH÷86¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷23¬BH÷26¬~AA÷6yzboGCf¬AD÷1571277600¬ADE÷1571277600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571286743¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings (Usa)¬JA÷bDDX9Cd2¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷31¬BC÷29¬BE÷39¬BG÷25¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬JB÷2ovEI402¬WV÷melbourne-united¬AH÷110¬BB÷28¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷38¬~AA÷jkTha2H9¬AD÷1571011200¬ADE÷1571011200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571019187¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves (Usa)¬JA÷bkR7DYOR¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷131¬BA÷33¬BC÷34¬BE÷33¬BG÷31¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬JB÷zBIZ8hXr¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷101¬BB÷25¬BD÷14¬BF÷32¬BH÷30¬~AA÷tKoP8ScC¬AD÷1570995000¬ADE÷1570995000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571003481¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers (Usa)¬JA÷2sr0S967¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷43¬BG÷28¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬JB÷GpWsigq8¬WV÷melbourne-united¬AH÷100¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷29¬~AA÷d0TkmJCc¬AD÷1570921200¬ADE÷1570921200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alberta (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alberta (Can)¬JA÷W02xRPzf¬WU÷alberta¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬WN÷UQA¬AF÷UQAM (Can)¬JB÷QN1tQqj0¬WV÷uqam¬AH÷78¬~AA÷jkyzSuYR¬AD÷1570921200¬ADE÷1570921200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge (Can)¬JA÷QslxmuSG¬WU÷lethbridge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Univ. (Can)¬JB÷IwC5VCdq¬WV÷ontario¬AH÷81¬~AA÷CbxWSLIL¬AD÷1570845600¬ADE÷1570845600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alberta (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alberta (Can)¬JA÷UFfTl1c4¬WU÷alberta¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Univ. (Can)¬JB÷nikYmLCA¬WV÷ontario¬AH÷59¬~AA÷0KWn3DkT¬AD÷1570838400¬ADE÷1570838400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge (Can)¬JA÷WxSVLr2C¬WU÷lethbridge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬WN÷UQA¬AF÷UQAM (Can)¬JB÷QaRZK2HI¬WV÷uqam¬AH÷82¬~AA÷b7hBSTYQ¬AD÷1570779000¬ADE÷1570779000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570786215¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Chouzhou (Chn)¬JB÷M3dtUeHd¬WV÷zhejiang-chouzhou¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷22¬BD÷19¬BF÷31¬BH÷15¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin (Chn)¬JA÷rDcxVy2j¬WU÷tianjin¬AG÷79¬BA÷11¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷24¬~AA÷2TnbwLfj¬AD÷1570759200¬ADE÷1570759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570767438¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers (Usa)¬JA÷W2H4eZ2q¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷24¬BC÷32¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬JB÷AgG8fgIk¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷68¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷4¬~AA÷GM5vFx1s¬AD÷1570752000¬ADE÷1570752000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570759522¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬JA÷WKpwM5xi¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷29¬BC÷33¬BE÷28¬BG÷20¬WN÷BRE¬AF÷NZ Breakers (Nzl)¬JB÷ABqsLPic¬WV÷nz-breakers¬AH÷84¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷27¬~AA÷r1RpYgki¬AD÷1570662000¬ADE÷1570662000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570670358¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards (Usa)¬JA÷jq2EeD7s¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷137¬BA÷29¬BC÷45¬BE÷34¬BG÷29¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou (Chn)¬JB÷Y7iJfXMm¬WV÷guangzhou-long-lions¬AH÷98¬BB÷24¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷29¬~AA÷z53wcIKL¬AD÷1570579200¬ADE÷1570579200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570587476¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies (Usa)¬JA÷zcPUQZvf¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷27¬BC÷28¬BE÷22¬BG÷31¬WN÷BRE¬AF÷NZ Breakers (Nzl)¬JB÷ILEZPgf0¬WV÷nz-breakers¬AH÷94¬BB÷14¬BD÷22¬BF÷29¬BH÷29¬~AA÷pvF8KbwK¬AD÷1570575600¬ADE÷1570575600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570584149¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers (Usa)¬JA÷jREARqaN¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷144¬BA÷36¬BC÷46¬BE÷35¬BG÷27¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou (Chn)¬JB÷21IEQ3ET¬WV÷guangzhou-long-lions¬AH÷86¬BB÷22¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷25¬~
627
fixtures
0
Indstilling for notifikationer
Notifikationer blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
Hjælp: Du er på Venskabskampe klubber 2019 resultater sektionen indenfor Basketball/Verden. FlashScore.dk tilbyder Venskabskampe klubber 2019 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Venskabskampe klubber 2019 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk Venskabskampe klubber 2019 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Venskabskampe klubber 2019 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!