Basketball »Verden » Venskabskampe, klubber » 2017

Venskabskampe, klubber
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷VERDEN: Venskabskampe, klubber¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Verden¬ZC÷Gfwr45sE¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/verden/venskabskampe-klubber/¬ZX÷04Verden 006Verden0070000000169000Venskabskamp022lubber000¬ZCC÷0¬ZAF÷Verden¬~AA÷0pKiCfpr¬AD÷1509484500¬ADE÷1509484500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vasco (Bra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco (Bra)¬JA÷2VBP79Ds¬WU÷vasco-da-gama¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷11¬BC÷22¬BE÷30¬BG÷18¬WN÷INT¬AF÷Minas (Bra)¬JB÷UirM6TSm¬WV÷minas¬AH÷57¬BB÷18¬BD÷4¬BF÷19¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷r5XPGzxR¬AD÷1509476400¬ADE÷1509476400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo (Bra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flamengo (Bra)¬JA÷6aQgDVkK¬WU÷flamengo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷21¬BC÷30¬BE÷19¬BG÷28¬WN÷UNI¬AF÷Universo/Vitoria (Bra)¬JB÷0MPcCk5Q¬WV÷universo-vitoria¬AH÷87¬BB÷27¬BD÷16¬BF÷16¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷4EYLHGMK¬AD÷1509468300¬ADE÷1509468300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cearense (Bra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Cearense (Bra)¬JA÷jir7kScD¬WU÷cearense¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷16¬BC÷31¬BE÷25¬BG÷20¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo RJ (Bra)¬JB÷hdMkEBzE¬WV÷botafogo-rj¬AH÷85¬BB÷19¬BD÷12¬BF÷20¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷KvOXhLOJ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns (Usa)¬JA÷UySXxbDn¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷38¬BC÷33¬BE÷20¬BG÷23¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets (Aus)¬JB÷tCVyxISh¬WV÷brisbane-bullets¬AH÷93¬BB÷12¬BD÷33¬BF÷23¬BH÷25¬AM÷NBA Globale Kampe.¬AN÷n¬~AA÷bVMyhuvQ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬JB÷2RJpzdc5¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷81¬BB÷21¬BD÷26¬BF÷23¬BH÷11¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers (Usa)¬JA÷OzLtyxra¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷41¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷25¬AM÷NBA Globale Kampe.¬AN÷n¬~AA÷AwAXr92T¬AD÷1507676400¬ADE÷1507676400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers (Usa)¬JA÷hYDMj8vJ¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷36¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬JB÷Ukc5FiHJ¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷89¬BB÷16¬BD÷34¬BF÷22¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷YieG4j5t¬AD÷1507651200¬ADE÷1507651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Yavne (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Yavne (Isr)¬JA÷C2OhDhVD¬WU÷elitzur-yavne¬AG÷59¬BA÷16¬BC÷10¬BE÷18¬BG÷15¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Kfar Saba Kohav Yair (Isr)¬JB÷jgNdCCpK¬WV÷hapoel-kfar-saba-kohav-yair¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷13¬BD÷22¬BF÷19¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷2RaK3AKn¬AD÷1507651200¬ADE÷1507651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat (Isr)¬JA÷pGM0BWaQ¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷30¬BC÷29¬BE÷20¬BG÷15¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Kiryat Ata (Isr)¬JB÷MyES6j8s¬WV÷elitzur-kiryat-ata¬AH÷74¬BB÷19¬BD÷25¬BF÷14¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷rNvkUynJ¬AD÷1507489200¬ADE÷1507489200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬JA÷Y5t2rKkP¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷27¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬JB÷zFSTwvbt¬WV÷melbourne-united¬AH÷85¬BB÷30¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷19¬AM÷NBA Globale Kampe.¬AN÷n¬~AA÷06FtbEul¬AD÷1507480200¬ADE÷1507480200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat (Isr)¬JA÷6D3pryTl¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Ramat Gan (Isr)¬JB÷KG7lsere¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AH÷69¬AN÷n¬~AA÷IsQyafQs¬AD÷1507474800¬ADE÷1507474800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Kiryat Ata (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Kiryat Ata (Isr)¬JA÷zRtD0qqG¬WU÷ironi-kiryat-ata¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷26¬BG÷20¬WN÷GIL¬AF÷H. Afula (Isr)¬JB÷Cj4tqHDr¬WV÷h-afula¬AH÷67¬BB÷17¬BD÷11¬BF÷17¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷pY3VGGpf¬AD÷1507307400¬ADE÷1507307400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Etha Encomi (Cyp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Etha Encomi (Cyp)¬JA÷Eg7xY8dG¬WU÷etha-encomi¬AG÷74¬BA÷14¬BC÷13¬BE÷26¬BG÷21¬WN÷APO¬AF÷Apoel (Cyp)¬JB÷QVZ5GtRr¬WV÷apoel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷18¬BD÷24¬BF÷21¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷WUaRHdVm¬AD÷1507305600¬ADE÷1507305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Apollon (Cyp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APO¬AE÷Apollon (Cyp)¬JA÷tt9UZUR3¬WU÷apollon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷16¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷23¬WN÷MIN¬AF÷Apop Paphou (Cyp)¬JB÷KW7YYlsA¬WV÷apop-paphou¬AH÷47¬BB÷12¬BD÷11¬BF÷13¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷zaEeNI7Q¬AD÷1507298400¬ADE÷1507298400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paralimni (Cyp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Paralimni (Cyp)¬JA÷fX0sEm5p¬WU÷paralimni¬AG÷57¬BA÷13¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷17¬WN÷KER¬AF÷Keravnos S. (Cyp)¬JB÷8z5oD7Kj¬WV÷keravnos-s¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷26¬BD÷25¬BF÷16¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷fmcbObhK¬AD÷1507294800¬ADE÷1507294800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Izmir Buyuksehir Belediyesi (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEM¬AF÷Gemlikspor (Tur)¬JB÷ljOEITdT¬WV÷gemlikspor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷21¬BD÷13¬BF÷17¬BH÷21¬WM÷IZM¬AE÷Izmir Buyuksehir Belediyesi (Tur)¬JA÷AaPAJ9sN¬WU÷izmir-buyuksehir-belediyesi¬AG÷68¬BA÷8¬BC÷23¬BE÷16¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷tUhyn00l¬AD÷1507248000¬ADE÷1507248000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets (Usa)¬JA÷tvnIuOlo¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷144¬BA÷43¬BC÷38¬BE÷26¬BG÷37¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai (Chn)¬JB÷rqQ047Ro¬WV÷shanghai¬AH÷82¬BB÷16¬BD÷25¬BF÷21¬BH÷20¬AN÷n¬~
3
1513231843
514
fixtures
3
1513231843
0
Hjælp: Du er på Venskabskampe, klubber 2017 resultater sektionen indenfor Basketball/Verden. FlashScore.dk tilbyder Venskabskampe, klubber 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Venskabskampe, klubber 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk Venskabskampe, klubber 2017 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Venskabskampe, klubber 2017 resultat service er real time og opdateres live.