NPB 2021 live resultater, stillinger

annonce
annonce
annonce
annonce
annonce
bookmaker
Åbn en konto hos bet365 i dag
og spil på et bredt udvalg af markeder med verdens foretrukne online spillevirksomhed for sport. 18+

Baseball Japan

NPB
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷JAPAN: NPB¬ZEE÷SW9D1eZo¬ZB÷100¬ZY÷Japan¬ZC÷d82kafjq¬ZD÷t¬ZE÷IBJbLU8A¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_SW9D1eZo¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/japan/npb/¬ZX÷07Japan 005......0000000000001000NPB 003......000¬ZXF÷07Japan 005......0000000000001000NPB 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japan¬~AA÷jDeLaVXC¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷25XZYHL4¬WU÷fukuoka-s-hawks¬GRA÷0¬OA÷hArmnTA6-n5wyKtH5.png¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷G8yvYyyB¬WV÷chiba-lotte-marines¬GRB÷0¬OB÷8MrIjUne-8paZgbAr.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0O282Xmf¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷YVjAIdyO¬WU÷hiroshima-carp¬GRA÷0¬OA÷jTvCmBR0-fNtcLWOA.png¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷p6fEHGjU¬WV÷chunichi-dragons¬GRB÷0¬OB÷GUGPpqXH-Kt80z21n.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fo2C1i30¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakuten Gold. Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAK¬AE÷Rakuten Gold. Eagles¬JA÷MRVJx0Mu¬WU÷rakuten-gold-eagles¬GRA÷0¬OA÷rklQZxSq-d46rhwKp.png¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷0IUNyKyn¬WV÷nippon-ham-fighters¬GRB÷0¬OB÷d8GrybVH-IssKMpFG.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8l6G0BI6¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷8rYVZc6b¬WV÷orix-buffaloes¬GRB÷0¬OB÷Crg8Hu6k-E9rLNOHt.png¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷UiZRzvih¬WU÷seibu-lions¬GRA÷0¬OA÷0jMpGeS0-pnn4QSFi.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MX343DYm¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷0Ih2KI6B¬WU÷yakult-swallows¬GRA÷0¬OA÷dS4nGH5k-zw0H9wKU.png¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷v9i6JxMH¬WV÷hanshin-tigers¬GRB÷0¬OB÷GztvjcSq-W4wQa2j6.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4d9a4gJs¬AD÷1616752800¬ADE÷1616752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷WrlbLbi5¬WV÷yokohama-baystars¬GRB÷0¬OB÷8IrUCfjC-MTYjGbGU.png¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷hhkfMvxa¬WU÷yomiuri-giants¬GRA÷0¬OA÷WScXo5A6-xnMODkWo.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zJxoGjIg¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷02ENqZZM¬WU÷fukuoka-s-hawks¬GRA÷0¬OA÷hArmnTA6-n5wyKtH5.png¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷bmXQrgkT¬WV÷chiba-lotte-marines¬GRB÷0¬OB÷8MrIjUne-8paZgbAr.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MBdAMhuQ¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷Cb9akw6o¬WU÷hiroshima-carp¬GRA÷0¬OA÷jTvCmBR0-fNtcLWOA.png¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷Q1D3lcLi¬WV÷chunichi-dragons¬GRB÷0¬OB÷GUGPpqXH-Kt80z21n.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ShZxICms¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakuten Gold. Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷bFBBnyj4¬WV÷nippon-ham-fighters¬GRB÷0¬OB÷d8GrybVH-IssKMpFG.png¬WM÷RAK¬AE÷Rakuten Gold. Eagles¬JA÷KOC7mHzb¬WU÷rakuten-gold-eagles¬GRA÷0¬OA÷rklQZxSq-d46rhwKp.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tdwsHW2m¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷SlGFoe5A¬WU÷seibu-lions¬GRA÷0¬OA÷0jMpGeS0-pnn4QSFi.png¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷6uFJpFKG¬WV÷orix-buffaloes¬GRB÷0¬OB÷Crg8Hu6k-E9rLNOHt.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rLc6NYPJ¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷dnZkVZKT¬WU÷yakult-swallows¬GRA÷0¬OA÷dS4nGH5k-zw0H9wKU.png¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷beLHQgTp¬WV÷hanshin-tigers¬GRB÷0¬OB÷GztvjcSq-W4wQa2j6.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U3fPbkmJ¬AD÷1616839200¬ADE÷1616839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷AVzrXejH¬WU÷yomiuri-giants¬GRA÷0¬OA÷WScXo5A6-xnMODkWo.png¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷lMZoWF5N¬WV÷yokohama-baystars¬GRB÷0¬OB÷8IrUCfjC-MTYjGbGU.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IwClzC9P¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷6acYjjsj¬WU÷fukuoka-s-hawks¬GRA÷0¬OA÷hArmnTA6-n5wyKtH5.png¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷K21xjAdd¬WV÷chiba-lotte-marines¬GRB÷0¬OB÷8MrIjUne-8paZgbAr.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AyVcDl2C¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷GnAn0fK3¬WU÷hiroshima-carp¬GRA÷0¬OA÷jTvCmBR0-fNtcLWOA.png¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬JB÷UkEjaEZ9¬WV÷chunichi-dragons¬GRB÷0¬OB÷GUGPpqXH-Kt80z21n.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4bU1C8HI¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakuten Gold. Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAK¬AE÷Rakuten Gold. Eagles¬JA÷OCDfbYlG¬WU÷rakuten-gold-eagles¬GRA÷0¬OA÷rklQZxSq-d46rhwKp.png¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷23Cbch4M¬WV÷nippon-ham-fighters¬GRB÷0¬OB÷d8GrybVH-IssKMpFG.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GYX5BSWO¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷ATB2dCJS¬WU÷seibu-lions¬GRA÷0¬OA÷0jMpGeS0-pnn4QSFi.png¬WN÷ORI¬AF÷Orix Buffaloes¬JB÷CxbUiWRq¬WV÷orix-buffaloes¬GRB÷0¬OB÷Crg8Hu6k-E9rLNOHt.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WpWgEUn6¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷MPAr1z5c¬WV÷hanshin-tigers¬GRB÷0¬OB÷GztvjcSq-W4wQa2j6.png¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷rZBv2Gki¬WU÷yakult-swallows¬GRA÷0¬OA÷dS4nGH5k-zw0H9wKU.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E9ykFAXa¬AD÷1616922000¬ADE÷1616922000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷GSJhvDcp¬WU÷yomiuri-giants¬GRA÷0¬OA÷WScXo5A6-xnMODkWo.png¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷fJIdwXCj¬WV÷yokohama-baystars¬GRB÷0¬OB÷8IrUCfjC-MTYjGbGU.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
858
annonce
annonce
Indstilling for notifikationer
Notifikationerne er blokeret af browseren
Indstillinger
Mørk visning
annonce
Hjælp: Du er på NPB 2021resultater sektionen indenfor Baseball/Japan. FlashScore.dk tilbyder NPB 2021 livescore, slutresultater og deltidsresultat, NPB 2021 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NPB 2021 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). NPB 2021 resultat service er real time og opdateres live.
Vis mere
Mobile applikationer
Vores applikation er optimeret til din telefon. Download den gratis!
mockup