Basketball »USA » WNBA » 2017

results
3
1493619190
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0nVqeKPL¬ZD÷p¬ZE÷AklzuUB6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/usa/wnba/¬ZX÷04USA 003......0100000000169000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷SK3d25eB¬AD÷1494702000¬ADE÷1494702000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬WU÷new-york-liberty¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars K¬WV÷san-antonio-stars¬AN÷n¬~AA÷Aqg11PAH¬AD÷1494709200¬ADE÷1494709200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks K¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬WV÷seattle-storm¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬WU÷los-angeles-sparks¬AN÷n¬~AA÷8UB40qQN¬AD÷1494716400¬ADE÷1494716400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬WU÷connecticut-sun¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷2iB8a3uU¬AD÷1494788400¬ADE÷1494788400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics K¬WU÷washington-mystics¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars K¬WV÷san-antonio-stars¬AN÷n¬~AA÷40czeNmo¬AD÷1494799200¬ADE÷1494799200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings K¬WV÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷tItJJ6Qo¬AD÷1494802800¬ADE÷1494802800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬WV÷chicago-sky¬AN÷n¬~AA÷K8uNIQuh¬AD÷1494802800¬ADE÷1494802800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬WU÷seattle-storm¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷EVvRHpeb¬AD÷1495072800¬ADE÷1495072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷SYrVG4A4¬AD÷1495148400¬ADE÷1495148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬WU÷new-york-liberty¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬WV÷minnesota-lynx¬AN÷n¬~AA÷AcYZFOPA¬AD÷1495238400¬ADE÷1495238400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Stars K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Stars K¬WU÷san-antonio-stars¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury K¬WV÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷llXwFruH¬AD÷1495240200¬ADE÷1495240200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬WU÷chicago-sky¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷dEWsE2fN¬AD÷1495247400¬ADE÷1495247400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics K¬WV÷washington-mystics¬AN÷n¬~AA÷z5VoDM9T¬AD÷1495321200¬ADE÷1495321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬WU÷indiana-fever¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬WV÷connecticut-sun¬AN÷n¬~AA÷tn8E8tIp¬AD÷1495324800¬ADE÷1495324800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings K¬WU÷dallas-wings¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬WV÷minnesota-lynx¬AN÷n¬~AA÷fkCI70Xj¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream K¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬WV÷chicago-sky¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream K¬WU÷atlanta-dream¬AN÷n¬~
3
1493619190
204
Hjælp: Du er på WNBA 2017 resultater sektionen indenfor Basketball/USA. FlashScore.dk tilbyder WNBA 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, WNBA 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk WNBA 2017 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). WNBA 2017 resultat service er real time og opdateres live.