Basketball »USA » Vegas 16 » 2016

results
SA÷3¬~ZA÷USA: Vegas 16¬ZEE÷SjoWY0g6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rPcjPZqh¬ZD÷p¬ZE÷0KEa69qg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_SjoWY0g6¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/usa/vegas-16/¬ZX÷04USA 003......1010000000169000Vegas 16 008gas 16000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷vknZAYxm¬AD÷1459389600¬ADE÷1459389600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOM¬AF÷Old Dominion¬WV÷old-dominion¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷38¬WM÷OAK¬AE÷Oakland¬WU÷oakland¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷44¬AN÷n¬~AA÷noCuFcn3¬AD÷1459308600¬ADE÷1459308600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland¬WU÷oakland¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷104¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷65¬WN÷EAS¬AF÷East Ten. State¬WV÷east-ten-state¬AH÷81¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷44¬AN÷n¬~AA÷0KGQ1mCn¬AD÷1459299600¬ADE÷1459299600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Old Dominion¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOM¬AE÷Old Dominion¬WU÷old-dominion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷SAN¬AF÷UC Santa Barbara¬WV÷uc-santa-barbara¬AH÷49¬BB÷0¬BD÷24¬BF÷0¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷OfgzpNkh¬AD÷1459222200¬ADE÷1459222200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisiana Tech¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷East Ten. State¬WV÷east-ten-state¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷50¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Tech¬WU÷louisiana-tech¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷42¬AN÷n¬~AA÷tW3Vp3zn¬AD÷1459213200¬ADE÷1459213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland¬WU÷oakland¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷TOW¬AF÷Towson¬WV÷towson¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷44¬AN÷n¬~AA÷2u5RoqLu¬AD÷1459200600¬ADE÷1459200600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UC Santa Barbara¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northern Illinois¬WV÷northern-illinois¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷43¬BF÷0¬BH÷20¬WM÷SAN¬AE÷UC Santa Barbara¬WU÷uc-santa-barbara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷38¬AN÷n¬~AA÷j7OLQakU¬AD÷1459191600¬ADE÷1459191600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Old Dominion¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOM¬AE÷Old Dominion¬WU÷old-dominion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Tech¬WV÷tennessee-tech¬AH÷59¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷29¬AN÷n¬~
3
1503550248
7
fixtures
3
1503550248
0
Hjælp: Du er på Vegas 16 2016 resultater sektionen indenfor Basketball/USA. FlashScore.dk tilbyder Vegas 16 2016 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Vegas 16 2016 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk Vegas 16 2016 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Vegas 16 2016 resultat service er real time og opdateres live.