Basketball »USA » CIT » 2016

results
SA÷3¬~ZA÷USA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0MsXiKzq¬ZD÷p¬ZE÷AqqOEgDC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/usa/cit/¬ZX÷04USA 003......0070000000153000CIT 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷UuEd8b0T¬AD÷1459292400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷KjSH7yjL¬AD÷1459126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬WU÷coastal-carolina¬AG÷47¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷22¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷t0TD8HzF¬AD÷1459116000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷47¬WN÷NJI¬AF÷NJIT¬WV÷njit¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷43¬AN÷n¬~AA÷QB1D0zZ8¬AD÷1458862200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TEX¬AF÷Texas Arlington¬WV÷texas-arlington¬AH÷60¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷30¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷37¬AN÷n¬~AA÷nL291GJ2¬AD÷1458778500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Lafayette¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAF¬AE÷La Lafayette¬WU÷la-lafayette¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷2FHM6e5R¬AD÷1458777600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬WV÷ball-state¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷WCKMwDRe¬AD÷1458774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRA¬AF÷Grand Canyon¬WV÷grand-canyon¬AH÷58¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷30¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷34¬AN÷n¬~AA÷pGOQxXt2¬AD÷1458774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬WV÷ball-state¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷6uzYYhS7¬AD÷1458603000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷BOS¬AF÷Boston U.¬WV÷boston-u¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷20¬BF÷0¬BH÷52¬AN÷n¬~AA÷hxWTZYC1¬AD÷1458513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ball State¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬WU÷ball-state¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷83¬AT÷71¬BI÷12¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬WV÷tenn-martin¬AZ÷0¬AH÷80¬AU÷71¬BJ÷9¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷WMsLyerk¬AD÷1458410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷HAM¬AF÷New Hampshire¬WV÷new-hampshire¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷ADtPzFce¬AD÷1458410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Furman¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUR¬AE÷Furman¬WU÷furman¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷LAF¬AF÷La Lafayette¬WV÷la-lafayette¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷39¬AN÷n¬~AA÷EylZCSCH¬AD÷1458266400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Canyon¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Canyon¬WU÷grand-canyon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷JAC¬AF÷Jackson State¬WV÷jackson-state¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷hngDAP5G¬AD÷1458172800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Lafayette¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAF¬AE÷La Lafayette¬WU÷la-lafayette¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M-CC¬WV÷texas-a-m-cc¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷G82zWNdq¬AD÷1458172800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷North Dakota¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Dakota¬WU÷north-dakota¬AZ÷0¬AG÷86¬AT÷78¬BI÷8¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷89¬AU÷78¬BJ÷11¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷QJP1jhrb¬AD÷1458171000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬AV÷1458204482|¬BX÷-1¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷ARM¬AF÷Army¬WV÷army¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷EudqYAST¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Michigan¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬WU÷central-michigan¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬WV÷tenn-martin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷42¬AN÷n¬~AA÷p6iuZjDN¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk State¬WV÷norfolk-state¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷GlrBTUzo¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fairfield¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAI¬AE÷Fairfield¬WU÷fairfield¬AG÷62¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷38¬WN÷HAM¬AF÷New Hampshire¬WV÷new-hampshire¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷6FhyzXcH¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fordham¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BOS¬AF÷Boston U.¬WV÷boston-u¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷69¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷34¬WM÷FOR¬AE÷Fordham¬WU÷fordham¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷37¬AN÷n¬~AA÷zBb8B5jA¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Savannah State¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAV¬AE÷Savannah State¬WU÷savannah-state¬AG÷59¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷TEX¬AF÷Texas Arlington¬WV÷texas-arlington¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷75¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~
3
1481463914
26
fixtures
3
1481463914
0
Hjælp: Du er på CIT 2016 resultater sektionen indenfor Basketball/USA. FlashScore.dk tilbyder CIT 2016 livescore, slutresultater og deltidsresultat, CIT 2016 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk CIT 2016 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). CIT 2016 resultat service er real time og opdateres live.