Amerikansk fodbold »Brasilien » Superliga » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: Superliga¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷Q9lHEF5k¬ZD÷p¬ZE÷t4FNAdzL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/superliga/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000153000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬~AA÷A9CtmQuf¬AD÷1477238400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corinthians Steamrollers¬ER÷Runde 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬WU÷corinthians-steamrollers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬WN÷SOR¬AF÷Sorocaba Vipers¬WV÷sorocaba-vipers¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷rFhHa3Pa¬AD÷1476032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufersa Petroleiros¬ER÷Runde 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬WU÷ufersa-petroleiros¬AG÷12¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷xxhLbNv6¬AD÷1476032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vila Velha Tritoes¬ER÷Runde 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Vila Velha Tritoes¬WU÷vila-velha-tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬WV÷minas-locomotiva¬AH÷0¬AN÷n¬~ZA÷BRASILIEN: Superliga - Play Offs¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷ARsV2ZKe¬ZD÷p¬ZE÷t4FNAdzL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/superliga/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000208000Superliga - 021y Offs000¬ZCC÷0¬~AA÷4pD3QDNH¬AD÷1480262400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬AV÷1480305669|¬BX÷-1¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AG÷10¬WN÷KLU¬AF÷Flamengo¬WV÷flamengo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷25¬AN÷n¬~AA÷QgEaRg8B¬AD÷1480176000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AG÷7¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷IkUvGe7g¬AD÷1479052800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷27¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AG÷20¬AN÷n¬~AA÷WhYrFFMa¬AD÷1479052800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo¬WU÷flamengo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷43¬WN÷VAS¬AF÷Vasco da Gama Patriotas¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷46WjDgiC¬AD÷1479052800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AH÷0¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬AN÷n¬~AA÷QFXnEZy6¬AD÷1478966400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬WN÷LUS¬AF÷Lusa Lions¬WV÷lusa-lions¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷2358ynnA¬AD÷1477238400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷57¬WN÷AME¬AF÷America Bulls¬WV÷america-bulls¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷lOqiTNgj¬AD÷1477238400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusa Lions¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusa Lions¬WU÷lusa-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷hhbLYqWS¬AD÷1477238400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vila Velha Tritoes¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Vila Velha Tritoes¬WU÷vila-velha-tritoes¬AG÷40¬WN÷VAS¬AF÷Vasco da Gama Patriotas¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷43¬AN÷n¬~AA÷23RwiRoc¬AD÷1477152000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬WU÷coritiba-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷11¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬WV÷parana-hp¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷f1pmU3vp¬AD÷1477152000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷zH3GZPGM¬AD÷1477152000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo¬WU÷flamengo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷41¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬WV÷botafogo-reptiles¬AH÷26¬AN÷n¬~AA÷dQ4Cz61G¬AD÷1477152000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Mariners¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬WU÷recife-mariners¬AG÷8¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷0bmeSs9d¬AD÷1477152000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷12¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose White Sharks¬WV÷sao-jose-white-sharks-istepos¬AH÷0¬AN÷n¬~
5
1481155750
104
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: Superliga - Play Offs¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷ARsV2ZKe¬ZD÷p¬ZE÷t4FNAdzL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/superliga/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000208000Superliga - 021y Offs000¬ZCC÷0¬~AA÷v7yP7QQ1¬AD÷1481990400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flamengo¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo¬WU÷flamengo¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~
5
1481155750
1
Hjælp: Du er på Superliga 2016 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Brasilien. FlashScore.dk tilbyder Superliga 2016 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Superliga 2016 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk Superliga 2016 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).Superliga 2016 resultat service er real time og opdateres live.