Amerikansk fodbold »Brasilien » BFA » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷AJNWJo7e¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/bfa/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000169000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilien¬~AA÷Q7otI7Bf¬AD÷1506877200¬ADE÷1506877200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬WU÷corinthians-steamrollers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬WN÷SAN¬AF÷Santos Tsunami¬WV÷santos-tsunami¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷x4GGeEaG¬AD÷1506877200¬ADE÷1506877200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬WU÷coritiba-crocodiles¬AG÷12¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷GfFKfYEM¬AD÷1506792600¬ADE÷1506792600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬WU÷sao-jose-istepos¬AG÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬WV÷santa-maria-soldiers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷8jP1r4Pa¬AD÷1506790800¬ADE÷1506790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botafogo Reptiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Reptiles¬WU÷botafogo-reptiles¬AG÷7¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬WV÷tritoes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷COVhpQfm¬AD÷1506790800¬ADE÷1506790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬WU÷corinthians-steamrollers¬AG÷6¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬WV÷sao-paulo-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷OKEOghUS¬AD÷1506790800¬ADE÷1506790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventude¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventude¬WU÷juventude¬AG÷12¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬WV÷parana-hp¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬AN÷n¬~AA÷fmLcqpAg¬AD÷1506790800¬ADE÷1506790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Santos Tsunami¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUS¬AF÷Lusa Lions¬WV÷lusa-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷49¬WM÷SAN¬AE÷Santos Tsunami¬WU÷santos-tsunami¬AG÷0¬AN÷n¬~ZA÷BRASILIEN: BFA - Play Offs¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷4tNzJ5M1¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/bfa/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000225000BFA - Play O015y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilien¬~AA÷zwi8mng2¬AD÷1508608800¬ADE÷1508608800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AH÷10¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷19¬AN÷n¬~AA÷pxp3ixYs¬AD÷1508092200¬ADE÷1508092200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬WU÷timbo-rex¬AG÷7¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷xp2AkG2f¬AD÷1508013000¬ADE÷1508013000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sada Cruzeiro¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAD¬AE÷Sada Cruzeiro¬WU÷sada-cruzeiro¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬WV÷botafogo-reptiles¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷rN26jdml¬AD÷1508000400¬ADE÷1508000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Maria Soldiers¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬WU÷santa-maria-soldiers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬WV÷parana-hp¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Gz1ElzI0¬AD÷1508000400¬ADE÷1508000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tritoes¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬WU÷tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬WN÷PAT¬AF÷Patriotas FA¬WV÷patriotas-fa¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷YiL0FhhM¬AD÷1507489200¬ADE÷1507489200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ceara Cacadores¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷13¬AT÷7¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬WV÷recife-mariners¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷7¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷SEK4EC7S¬AD÷1507482000¬ADE÷1507482000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷UN6W9WFq¬AD÷1507402800¬ADE÷1507402800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬WN÷SIN¬AF÷Sinop Coyotes¬WV÷sinop-coyotes¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷AZNT8jVk¬AD÷1507395600¬ADE÷1507395600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AH÷13¬AN÷n¬~
5
1508784502
89
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: BFA - Play Offs¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷4tNzJ5M1¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/brasilien/bfa/¬ZX÷05Brasilien 009silien0270000000225000BFA - Play O015y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilien¬~AA÷MZn4lSwd¬AD÷1509210000¬ADE÷1509210000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sada Cruzeiro¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬WV÷tritoes¬WM÷SAD¬AE÷Sada Cruzeiro¬WU÷sada-cruzeiro¬AN÷n¬~AA÷ltujCVV2¬AD÷1509210000¬ADE÷1509210000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬WU÷santa-maria-soldiers¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷vBcak8Ok¬AD÷1509300000¬ADE÷1509300000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~
5
1508784502
3
Hjælp: Du er på BFA 2017 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Brasilien. FlashScore.dk tilbyder BFA 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, BFA 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk BFA 2017 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).BFA 2017 resultat service er real time og opdateres live.