Rugby League »Australien » Intrust Super Cup » 2016

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIEN: Intrust Super Cup¬ZEE÷vwDlatEt¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷OEL7Gdmo¬ZD÷p¬ZE÷CCN23Off¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_vwDlatEt¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australien/intrust-super-cup/¬ZX÷10Australien 010ralien0350000000153000Intrust Supe017er Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷vJmBKe3b¬AD÷1472360700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PNG Hunters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PNG¬AE÷PNG Hunters¬WU÷png-hunters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷12¬BC÷22¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷U7tOHgmH¬AD÷1472360400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norths Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norths Devils¬WU÷norths-devils¬AG÷22¬BA÷0¬BC÷22¬WN÷TOW¬AF÷Townsville¬WV÷townsville¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬BB÷28¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷QZZWFXHT¬AD÷1472356800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burleigh¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUR¬AE÷Burleigh¬WU÷burleigh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷SOU¬AF÷Souths Logan¬WV÷souths-logan¬AH÷18¬AN÷n¬~AA÷dfrGJFI4¬AD÷1472356800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Easts Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Mackay¬WV÷mackay¬AH÷20¬WM÷EAS¬AE÷Easts Tigers¬WU÷easts-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬AN÷n¬~AA÷SrMbBiQp¬AD÷1472355600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wynnum Manly¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WYN¬AE÷Wynnum Manly¬WU÷wynnum-manly¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich¬WV÷ipswich¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷rBpSGD2N¬AD÷1472288400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Redcliffe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redcliffe¬WU÷redcliffe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬WN÷TWE¬AF÷Tweed Heads¬WV÷tweed-heads¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷zosKIZXA¬AD÷1472284800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Capras¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Capras¬WU÷central-capras¬AG÷16¬WN÷NOR¬AF÷Northern Pride¬WV÷northern-pride¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIEN: Intrust Super Cup - Play Offs¬ZEE÷vwDlatEt¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷rqOKttQo¬ZD÷p¬ZE÷CCN23Off¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_vwDlatEt¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australien/intrust-super-cup/¬ZX÷10Australien 010ralien0350000000208000Intrust Supe029y Offs000¬ZCC÷0¬~AA÷YHrNEorh¬AD÷1474782900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burleigh¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUR¬AE÷Burleigh¬WU÷burleigh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷26¬BA÷14¬BC÷12¬WN÷RED¬AF÷Redcliffe¬WV÷redcliffe¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷zHVaZ3OJ¬AD÷1474173000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Redcliffe¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redcliffe¬WU÷redcliffe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷6¬BC÷32¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AH÷16¬BB÷12¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷YNDPeQfQ¬AD÷1473564600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Redcliffe¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redcliffe¬WU÷redcliffe¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷24¬WN÷BUR¬AF÷Burleigh¬WV÷burleigh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷28¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷zXaiip3s¬AD÷1473487200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Townsville¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Townsville¬WU÷townsville¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷Y5ETu5W3¬AD÷1472965500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PNG Hunters¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PNG¬AE÷PNG Hunters¬WU÷png-hunters¬AG÷12¬BA÷4¬BC÷8¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷jsPOtoHc¬AD÷1472960100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Townsville¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Townsville¬WU÷townsville¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷46¬BA÷16¬BC÷30¬WN÷EAS¬AF÷Easts Tigers¬WV÷easts-tigers¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AN÷n¬~
19
1480786740
167
fixtures
19
1480786740
0
Hjælp: Du er på Intrust Super Cup 2016 resultater sektionen indenfor Rugby League/Australien. FlashScore.dk tilbyder Intrust Super Cup 2016 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Intrust Super Cup 2016 resultatoversigt, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Intrust Super Cup 2016 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra 30 typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Intrust Super Cup 2016 resultat service er real time og opdateres live.