Fodbold »Rumænien » Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷RUMÆNIEN: Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumænien¬ZC÷nNJ7wJKI¬ZD÷p¬ZE÷zgLCk6gt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/rumaenien/cup/¬ZX÷00Rumænien 008mænien0040000000153000Cup 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷SxZiK6jB¬AD÷1477593000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Foresta Suceava¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Foresta Suceava¬WU÷foresta-suceava¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷STE¬AF÷Steaua Bukarest¬WV÷steaua-bukarest¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dCwdJQ5H¬AD÷1477583100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Balotesti¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Balotesti¬WU÷balotesti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷FC Viitorul¬WV÷v-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GdzTLJRF¬AD÷1477573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nuova¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUV¬AE÷Nuova¬WU÷nuova¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AST¬AF÷Astra¬WV÷fc-astra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G0jU0Ikj¬AD÷1477567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afumati¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOT¬AF÷Botosani¬WV÷botosani¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lnzlLny5¬AD÷1477504800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Din. Bukarest II¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬AV÷1477650558|¬BX÷-1¬WM÷DNB¬AE÷Din. Bukarest II¬WU÷din-bukarest¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BUC¬AF÷Din. Bucuresti¬WV÷din-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷KUtKNuc3¬AD÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chindia Targoviste¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Chindia Targoviste¬WU÷chindia-targoviste¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Poli Timisoara¬WV÷poli-timisoara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷x6yPMaC9¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Braila¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CON¬AF÷Concordia¬WV÷concordia¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬WU÷braila¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷U3G3FH4q¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cetate Deva¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CET¬AE÷Cetate Deva¬WU÷cetate-deva¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GAZ¬AF÷Gaz Metan¬WV÷gaz-metan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷OMwyKcdS¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clinceni¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FCC¬AE÷Clinceni¬WU÷fc-clinceni¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VOL¬AF÷Voluntari¬WV÷voluntari¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷SzfYax5d¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cugir¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CSM¬AF÷CSM Iasi¬WV÷csm-iasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CUG¬AE÷Cugir¬WU÷cf-metalurgistul-cugir¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷GKEBDeZe¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Satu Mare¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬WV÷mioveni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷SAT¬AE÷Satu Mare¬WU÷satu-mare¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷6NpqMSLb¬AD÷1477476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tarlungeni¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬AV÷1477492373|¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Tarlungeni¬WU÷tarlungeni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASA¬AF÷Targu Mures¬WV÷targu-mures¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷AJZWKwsM¬AD÷1477417500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sepsi¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEP¬AE÷Sepsi¬WU÷sepsi¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷CS U. Craiova¬WV÷cs-universitatea-craiova¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Yy1P1bzp¬AD÷1477407600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politehnica Timisoara¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬AV÷1477416287|¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Timisoara¬WU÷ss-politehnica-timisoara¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii¬WV÷pandurii¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷8fF7EyKk¬AD÷1477395000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metalosport Galati¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Oradea¬WV÷luceafarul-oradea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MET¬AE÷Metalosport Galati¬WU÷metalosport-galati¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷tvrGOLsc¬AD÷1477395000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu Valcea¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Ramnicu Valcea¬WU÷ramnicu-valcea¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CFR¬AF÷CFR Cluj¬WV÷cfr-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1480992799
85
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUMÆNIEN: Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumænien¬ZC÷nNJ7wJKI¬ZD÷p¬ZE÷zgLCk6gt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/rumaenien/cup/¬ZX÷00Rumænien 008mænien0040000000153000Cup 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷6yYGRSX6¬AD÷1481628600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afumati¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬WN÷POL¬AF÷Poli Timisoara¬WV÷poli-timisoara¬AN÷n¬~AA÷OCrCS8I0¬AD÷1481643000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Braila¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UNI¬AF÷CS U. Craiova¬WV÷cs-universitatea-craiova¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬WU÷braila¬AN÷n¬~AA÷YsQ2kWPD¬AD÷1481653800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CFR Cluj¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CSM¬AF÷CSM Iasi¬WV÷csm-iasi¬WM÷CFR¬AE÷CFR Cluj¬WU÷cfr-cluj¬AN÷n¬~AA÷xdt0VAYs¬AD÷1481729400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Voluntari¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VOL¬AE÷Voluntari¬WU÷voluntari¬WN÷ASA¬AF÷Targu Mures¬WV÷targu-mures¬AN÷n¬~AA÷pMq8Tl3f¬AD÷1481740200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mioveni¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni¬WU÷mioveni¬WN÷STE¬AF÷Steaua Bukarest¬WV÷steaua-bukarest¬AN÷n¬~AA÷Gnu4UUml¬AD÷1481801400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luceafarul Oradea¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Oradea¬WU÷luceafarul-oradea¬WN÷AST¬AF÷Astra¬WV÷fc-astra¬AN÷n¬~AA÷KvxLQnmD¬AD÷1481815800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Viitorul¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷FC Viitorul¬WU÷v-constanta¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii¬WV÷pandurii¬AN÷n¬~AA÷WE3XZjQQ¬AD÷1481826600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaz Metan¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAZ¬AE÷Gaz Metan¬WU÷gaz-metan¬WN÷BUC¬AF÷Din. Bucuresti¬WV÷din-bucuresti¬AN÷n¬~
1
1480992799
8
Hjælp: Du er på Rumænsk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Rumænien. FlashScore.dk tilbyder Rumænsk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Rumænsk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Rumænsk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Rumænsk Cup resultat service er real time og opdateres live.