Fodbold »Rumænien » Rumænsk Pokalturnering » 2017/2018

Rumænsk Pokalturnering
Loading ...
results
1
1503168561
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUMÆNIEN: Rumænsk Pokalturnering¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumænien¬ZC÷bP9lxFv9¬ZD÷p¬ZE÷YygrddFn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/rumaenien/cup/¬ZX÷00Rumænien 008mænien0040000000169000Rumænsk Poka022nering000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumænien¬~AA÷pbaOcBjC¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬WN÷AXI¬AF÷Axiopolis Cernavoda¬WV÷axiopolis-cernavoda¬AN÷n¬~AA÷SjYFSVkn¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alba Iulia¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬WU÷alba-iulia¬WN÷DEJ¬AF÷U. Dej¬WV÷unirea-dej¬AN÷n¬~AA÷vBeEKYcP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alexandria¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandria¬WU÷alexandria¬WN÷TUN¬AF÷Tunari¬WV÷tunari¬AN÷n¬~AA÷tKstGh6t¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Astra Plosca¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Astra Plosca¬WU÷astra-plosca¬WN÷ROS¬AF÷Rosiorii de Vede¬WV÷rosiorii-de-vede¬AN÷n¬~AA÷Au7B0D6g¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chiscani¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiscani¬WU÷sportul-chiscani¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬WV÷sporting-liesti¬AN÷n¬~AA÷dYQz7FTP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cimentul Bicaz¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Cimentul Bicaz¬WU÷cimentul-bicaz¬WN÷MIE¬AF÷Miercurea Ciuc¬WV÷miercurea-ciuc¬AN÷n¬~AA÷GI771gim¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Focsani¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOC¬AE÷CSM Focsani¬WU÷csm-focsani¬WN÷MET¬AF÷Metalosport Galati¬WV÷metalosport-galati¬AN÷n¬~AA÷xSh68S4U¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diosig¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Diosig¬WU÷diosig¬WN÷SEB¬AF÷Sebis¬WV÷sebis¬AN÷n¬~AA÷670Kbiy6¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fantanele¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Fantanele¬WU÷fantanele¬WN÷DOB¬AF÷Dobrogea Tulcea¬WV÷dobrogea-tulcea¬AN÷n¬~AA÷lpolEWzg¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaz Metan Cornesti¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Gaz Metan Cornesti¬WU÷gaz-metan-cornesti¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬WV÷flacara-moreni¬AN÷n¬~AA÷AFNKRk5h¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iernut¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IER¬AE÷Iernut¬WU÷cs-iernut¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬AN÷n¬~AA÷vLbSdV5I¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inainte Modelu¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inainte Modelu¬WU÷inainte-modelu¬WN÷OLT¬AF÷Oltenita¬WV÷oltenita¬AN÷n¬~AA÷vZw1BUKB¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lupac¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOI¬AE÷Lupac¬WU÷vointa-lupac¬WN÷CET¬AF÷Cetate Deva¬WV÷cetate-deva¬AN÷n¬~AA÷W8zgDjja¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milcov¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milcov¬WU÷milcov¬WN÷FIL¬AF÷Filiasi¬WV÷acso-filiasi¬AN÷n¬~AA÷lW5FaXLa¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Papauti¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAP¬AE÷Papauti¬WU÷papauti¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu Sarat¬WV÷ramnicu-sarat¬AN÷n¬~AA÷AgnpFCLn¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petrolul¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petrolul¬WU÷petrolul¬WN÷TIT¬AF÷Titu¬WV÷urban-titu¬AN÷n¬~AA÷x6HVekLO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬WU÷popesti-leordeni¬WN÷SLO¬AF÷Slobozia¬WV÷slobozia¬AN÷n¬~AA÷byf298kO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CER¬AF÷Teuz Cermei¬WV÷gloria-lunca-teuz-cermei¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬WU÷soimii-lipova¬AN÷n¬~AA÷EmUBTBzt¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Somcuta Mare¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Somcuta Mare¬WU÷somcuta-mare¬WN÷ACS¬AF÷ACS Comuna Recea¬WV÷acs-comuna-recea¬AN÷n¬~AA÷IsSW7eEJ¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tudora¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUD¬AE÷Tudora¬WU÷tudora¬WN÷ROM¬AF÷Roman¬WV÷roman¬AN÷n¬~AA÷pCvcCA55¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turceni¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACS¬AF÷ACS Sirineasa¬WV÷acs-sirineasa¬WM÷STI¬AE÷Turceni¬WU÷stiinta-turceni¬AN÷n¬~AA÷l6MOQ9Kb¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬WN÷REG¬AF÷Reghin¬WV÷reghin¬AN÷n¬~AA÷2F332Zys¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Mircesti¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AER¬AF÷Aerostar¬WV÷aerostar¬WM÷ASU¬AE÷Unirea Mircesti¬WU÷unirea-mircesti¬AN÷n¬~AA÷IPx5AlzI¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬WN÷CS¬AF÷Municipal Lugoj¬WV÷cs-municipal-lugoj¬AN÷n¬~AA÷IuRSPTZ4¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zarnesti¬ER÷1/128 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASF¬AE÷Zarnesti¬WU÷zarnesti¬WN÷OLI¬AF÷Cetate Rasnov¬WV÷cetate-rasnov¬AN÷n¬~
1
1503168561
25
Hjælp: Du er på Rumænsk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Rumænien. FlashScore.dk tilbyder Rumænsk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Rumænsk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Rumænsk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Rumænsk Cup resultat service er real time og opdateres live.