Fodbold »Irland » FAI Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷IRLAND: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irland¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/irland/fai-cup/¬ZX÷00Irland 006Irland0030000000169000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irland¬~AA÷MTJi4eH9¬AD÷1504981800¬ADE÷1504981800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Longford¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Longford¬WU÷longford¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COR¬AF÷Cork City¬WV÷cork-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0KIe3FWF¬AD÷1504896300¬ADE÷1504896300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers¬WV÷shamrock-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fLzUp7Gl¬AD÷1504896300¬ADE÷1504896300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundalk¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬WU÷dundalk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷DRO¬AF÷Drogheda¬WV÷drogheda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tIWPom1r¬AD÷1504896300¬ADE÷1504896300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galway¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galway¬WU÷galway¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬WV÷limerick¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ptj8IzRc¬AD÷1503768600¬ADE÷1503768600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Limerick¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limerick¬WU÷limerick¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬WV÷finn-harps¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KbrLFYAG¬AD÷1503759600¬ADE÷1503759600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin Utd¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Utd¬WU÷crumlin-utd¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DUN¬AF÷Dundalk¬WV÷dundalk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷t8B7JYeo¬AD÷1503686700¬ADE÷1503686700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor Celtic¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Celtic¬WU÷bangor-celtic¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LON¬AF÷Longford¬WV÷longford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jJj4JGBi¬AD÷1503686700¬ADE÷1503686700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cork City¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬WU÷cork-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬WV÷athlone¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷t8qHGEeA¬AD÷1503686700¬ADE÷1503686700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drogheda¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬WU÷drogheda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷COB¬AF÷Cobh Wanderers¬WV÷cobh-wanderers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4rlvy1RI¬AD÷1503686700¬ADE÷1503686700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shelbourne¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers¬WV÷shamrock-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷SHE¬AE÷Shelbourne¬WU÷shelbourne¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷vqm0Kddo¬AD÷1503686700¬ADE÷1503686700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Patricks¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STP¬AE÷St. Patricks¬WU÷st-patricks¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OWlCHft4¬AD÷1503684000¬ADE÷1503684000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬WV÷cabinteely¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nakpVwO0¬AD÷1502645400¬ADE÷1502645400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundalk¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬WU÷dundalk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷DER¬AF÷Derry City¬WV÷derry-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷b1yQVAEB¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Evergreen Utd.¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evergreen Utd.¬WU÷evergreen-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DRO¬AF÷Drogheda¬WV÷drogheda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷C4uUUUTH¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Killester Utd¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killester Utd¬WU÷killester-utd¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷4zpkUcw7¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portmarnock¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬WV÷st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷POR¬AE÷Portmarnock¬WU÷portmarnock¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷AJe6xMVQ¬AD÷1502622000¬ADE÷1502622000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Sheriff YC¬WV÷sheriff-yc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1505990428
36
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLAND: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irland¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/irland/fai-cup/¬ZX÷00Irland 006Irland0030000000169000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irland¬~AA÷vHAz1kU5¬AD÷1506708900¬ADE÷1506708900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cork City¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬WU÷cork-city¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬WV÷limerick¬AN÷n¬~AA÷I79v09qC¬AD÷1506872700¬ADE÷1506872700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dundalk¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬WU÷dundalk¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers¬WV÷shamrock-rovers¬AN÷n¬~
1
1505990428
2
Hjælp: Du er på FAI Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Irland. FlashScore.dk tilbyder FAI Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, FAI Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden FAI Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). FAI Cup resultat service er real time og opdateres live.