Rugby »New Zealand » Heartland Championships » 2016

Heartland Championships
Loading ...
results
SA÷8¬~ZA÷NEW ZEALAND: Heartland Championships¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷New Zealand¬ZC÷EmrXFWVt¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/new-zealand/heartland-championships/¬ZX÷09New Zealand 011ealand0020000000153000Heartland Ch023nships000¬ZCC÷0¬~AA÷fcAHqHTC¬AD÷1476507600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wairarapa¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬WU÷wairarapa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬WV÷east-coast¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷bVG8owa0¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AG÷38¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷CYKCpcE6¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Cant¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬WU÷south-cant¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬WV÷mid-cant¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷QHI0maUm¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬WV÷horowhenua¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷48H4nJqf¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬WU÷west-coast¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AH÷42¬AN÷n¬~AA÷8tOeluFs¬AD÷1476493200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thames Valley¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬WU÷thames-valley¬AG÷14¬AN÷n¬~AA÷YTtzXwp7¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Coast¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬WU÷east-coast¬AG÷24¬BA÷16¬BC÷8¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬WV÷king-country¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷22¬BD÷50¬AN÷n¬~AA÷CKuvWcaD¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horowhenua¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬WU÷horowhenua¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷24¬BC÷28¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬WV÷west-coast¬AH÷22¬BB÷14¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷EPJMfsxE¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mid Cant¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬WV÷thames-valley¬AH÷22¬BB÷8¬BD÷14¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷16¬BC÷22¬AN÷n¬~AA÷CAxQg1iK¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Otago¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬WU÷north-otago¬AG÷16¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬WV÷south-cant¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬AN÷n¬~AA÷6XyUhL6Q¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poverty Bay¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬WU÷poverty-bay¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷24¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷4fxWXJU0¬AD÷1475888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buller¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬WU÷buller¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬WV÷wanganui¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬AN÷n¬~ZA÷NEW ZEALAND: Heartland Championships - Play Offs¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷New Zealand¬ZC÷hvsyFjom¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/new-zealand/heartland-championships/¬ZX÷09New Zealand 011ealand0020000000208000Heartland Ch035y Offs000¬ZCC÷0¬~AA÷KtqR8QK0¬AD÷1477712100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷20¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AH÷18¬AN÷n¬~AA÷IgAG9iFj¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Cant¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬WU÷south-cant¬AG÷6¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷4j6CAXap¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AH÷26¬AN÷n¬~ZA÷NEW ZEALAND: Heartland Championships - 5.-8. pladser¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷New Zealand¬ZC÷lAW1FA0g¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷42¬ZL÷/rugby/new-zealand/heartland-championships/¬ZX÷09New Zealand 011ealand0020000000235000Heartland Ch039ladser000¬ZCC÷0¬~AA÷lGmV7pz7¬AD÷1477701300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AG÷22¬BA÷8¬BC÷14¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷44¬BB÷24¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷bkm3Xf7c¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AH÷26¬AN÷n¬~AA÷KblaYzhi¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mid Cant¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬AG÷24¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬AN÷n¬~
8
1481099452
54
fixtures
8
1481099452
0
Hjælp: Du er på Heartland Championships 2016 resultater sektionen indenfor Rugby/New Zealand. FlashScore.dk tilbyder Heartland Championships 2016 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Heartland Championships 2016 resultatoversigt, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Heartland Championships 2016 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra 30+ typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Heartland Championships 2016 resultat service er real time og opdateres live.