Rugby »New Zealand » Heartland Championships » 2016

Heartland Championships
Loading ...
results
SA÷8¬~ZA÷NEW ZEALAND: Heartland Championships¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷New Zealand¬ZC÷EmrXFWVt¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/new-zealand/heartland-championships/¬ZX÷09New Zealand 011ealand0020000000157000Heartland Ch023nships000¬ZCC÷0¬ZAF÷New Zealand¬~AA÷fcAHqHTC¬AD÷1476507600¬ADE÷1476507600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wairarapa¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬WU÷wairarapa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬WV÷east-coast¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷bVG8owa0¬AD÷1476495000¬ADE÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AG÷38¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷CYKCpcE6¬AD÷1476495000¬ADE÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Cant¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬WU÷south-cant¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬WV÷mid-cant¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷QHI0maUm¬AD÷1476495000¬ADE÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬WV÷horowhenua¬AH÷12¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬AN÷n¬~AA÷48H4nJqf¬AD÷1476495000¬ADE÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬WU÷west-coast¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AH÷42¬AN÷n¬~AA÷8tOeluFs¬AD÷1476493200¬ADE÷1476493200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thames Valley¬ER÷Runde 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬WU÷thames-valley¬AG÷14¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬AN÷n¬~AA÷YTtzXwp7¬AD÷1475890200¬ADE÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Coast¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬WU÷east-coast¬AG÷24¬BA÷16¬BC÷8¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬WV÷king-country¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷22¬BD÷50¬AN÷n¬~AA÷CKuvWcaD¬AD÷1475890200¬ADE÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horowhenua¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬WU÷horowhenua¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷24¬BC÷28¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬WV÷west-coast¬AH÷22¬BB÷14¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷EPJMfsxE¬AD÷1475890200¬ADE÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mid Cant¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷16¬BC÷22¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬WV÷thames-valley¬AH÷22¬BB÷8¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷CAxQg1iK¬AD÷1475890200¬ADE÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Otago¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬WV÷south-cant¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬WU÷north-otago¬AG÷16¬AN÷n¬~AA÷6XyUhL6Q¬AD÷1475890200¬ADE÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poverty Bay¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬WU÷poverty-bay¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷24¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷4fxWXJU0¬AD÷1475888400¬ADE÷1475888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buller¬ER÷Runde 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬WU÷buller¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬WV÷wanganui¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬AN÷n¬~ZA÷NEW ZEALAND: Heartland Championships - Play Offs¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷New Zealand¬ZC÷hvsyFjom¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/new-zealand/heartland-championships/¬ZX÷09New Zealand 011ealand0020000000212000Heartland Ch035y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷New Zealand¬~AA÷KtqR8QK0¬AD÷1477712100¬ADE÷1477712100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷20¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AH÷18¬AN÷n¬~AA÷IgAG9iFj¬AD÷1477099800¬ADE÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Cant¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬WU÷south-cant¬AG÷6¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷4j6CAXap¬AD÷1477099800¬ADE÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AH÷26¬AN÷n¬~ZA÷NEW ZEALAND: Heartland Championships - 5.-8. pladser¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷New Zealand¬ZC÷lAW1FA0g¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷42¬ZL÷/rugby/new-zealand/heartland-championships/¬ZX÷09New Zealand 011ealand0020000000240000Heartland Ch039ladser000¬ZCC÷0¬ZAF÷New Zealand¬~AA÷lGmV7pz7¬AD÷1477701300¬ADE÷1477701300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AG÷22¬BA÷8¬BC÷14¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷44¬BB÷24¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷bkm3Xf7c¬AD÷1477099800¬ADE÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AH÷26¬AN÷n¬~AA÷KblaYzhi¬AD÷1477099800¬ADE÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mid Cant¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬AG÷24¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬AN÷n¬~
8
1490834558
54
fixtures
8
1490834558
0
Hjælp: Du er på Heartland Championships 2016 resultater sektionen indenfor Rugby/New Zealand. FlashScore.dk tilbyder Heartland Championships 2016 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Heartland Championships 2016 resultatoversigt, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Heartland Championships 2016 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra 30+ typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Heartland Championships 2016 resultat service er real time og opdateres live.