Basketball »Israel » League Cup » 2016

results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: League Cup¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷0dSIDAtJ¬ZD÷p¬ZE÷O65OksiF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/basketball/israel/league-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0020000000153000League Cup 010ue Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷hxMg0H8C¬AD÷1475341800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷77¬BA÷24¬BC÷14¬BE÷24¬BG÷15¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷62¬BB÷13¬BD÷22¬BF÷12¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷rDVptSDR¬AD÷1475172000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷99¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷69¬BB÷21¬BD÷20¬BF÷13¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷0ltts8bL¬AD÷1475163900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷93¬BB÷15¬BD÷28¬BF÷24¬BH÷26¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬AG÷81¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷17¬AN÷n¬~AA÷nqm0s9OQ¬AD÷1474995600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷65¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷11¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AH÷53¬BB÷17¬BD÷19¬BF÷6¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷4Kcerk9K¬AD÷1474987500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷16¬BC÷27¬BE÷16¬BG÷18¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AH÷74¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷18¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷hWjAKoHD¬AD÷1474911000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷12¬BC÷19¬BE÷26¬BG÷12¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AH÷50¬BB÷15¬BD÷9¬BF÷13¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷6ZvhqVgE¬AD÷1474902900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷68¬BB÷13¬BD÷22¬BF÷11¬BH÷22¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷22¬BC÷14¬BE÷24¬BG÷19¬AN÷n¬~
3
1481290008
7
fixtures
3
1481290008
0
Hjælp: Du er på League Cup 2016 resultater sektionen indenfor Basketball/Israel. FlashScore.dk tilbyder League Cup 2016 livescore, slutresultater og deltidsresultat, League Cup 2016 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk League Cup 2016 live resultater kan du følge over 150 basketball turneringer fra mere end 30 forskellige lande omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). League Cup 2016 resultat service er real time og opdateres live.