Baseball »Schweiz » NLA » 2017

results
6
1490540045
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷SCHWEIZ: NLA¬ZEE÷nqnYqVlB¬ZB÷182¬ZY÷Schweiz¬ZC÷EaOsnjjH¬ZD÷p¬ZE÷vqBFmoR0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷182_nqnYqVlB¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/schweiz/nla/¬ZX÷07Schweiz 007chweiz0060000000157000NLA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Schweiz¬~AA÷hfyGs7wk¬AD÷1492851600¬ADE÷1492851600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luzern Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUZ¬AE÷Luzern Eagles¬WU÷luzern-eagles¬WN÷ZUC¬AF÷Zurich Challengers¬WV÷zurich-challengers¬AN÷n¬~AA÷lSupmTFR¬AD÷1492851600¬ADE÷1492851600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zurich Barracudas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUB¬AE÷Zurich Barracudas¬WU÷zurich-barracudas¬WN÷THE¬AF÷Therwil Flyers¬WV÷therwil-flyers¬AN÷n¬~AA÷WpzKtRhe¬AD÷1492862400¬ADE÷1492862400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luzern Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUZ¬AE÷Luzern Eagles¬WU÷luzern-eagles¬WN÷ZUC¬AF÷Zurich Challengers¬WV÷zurich-challengers¬AN÷n¬~AA÷AVoBrmOr¬AD÷1492862400¬ADE÷1492862400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zurich Barracudas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUB¬AE÷Zurich Barracudas¬WU÷zurich-barracudas¬WN÷THE¬AF÷Therwil Flyers¬WV÷therwil-flyers¬AN÷n¬~AA÷tGHA3l08¬AD÷1492938000¬ADE÷1492938000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sissach Frogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIS¬AE÷Sissach Frogs¬WU÷sissach-frogs¬WN÷BER¬AF÷Bern Cardinals¬WV÷bern-cardinals¬AN÷n¬~AA÷0KvOuo81¬AD÷1492938000¬ADE÷1492938000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wil Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wil Devils¬WU÷wil-devils¬WN÷HAN¬AF÷Jona Bandits¬WV÷jona-bandits¬AN÷n¬~AA÷fJLE28FE¬AD÷1492948800¬ADE÷1492948800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sissach Frogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIS¬AE÷Sissach Frogs¬WU÷sissach-frogs¬WN÷BER¬AF÷Bern Cardinals¬WV÷bern-cardinals¬AN÷n¬~AA÷vBwSv5N7¬AD÷1492948800¬ADE÷1492948800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wil Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wil Devils¬WU÷wil-devils¬WN÷HAN¬AF÷Jona Bandits¬WV÷jona-bandits¬AN÷n¬~AA÷ltLI1SUK¬AD÷1493456400¬ADE÷1493456400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jona Bandits¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAN¬AE÷Jona Bandits¬WU÷jona-bandits¬WN÷ZUC¬AF÷Zurich Challengers¬WV÷zurich-challengers¬AN÷n¬~AA÷W0Osd6hr¬AD÷1493456400¬ADE÷1493456400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wil Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wil Devils¬WU÷wil-devils¬WN÷SIS¬AF÷Sissach Frogs¬WV÷sissach-frogs¬AN÷n¬~AA÷SWJM0npR¬AD÷1493467200¬ADE÷1493467200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jona Bandits¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAN¬AE÷Jona Bandits¬WU÷jona-bandits¬WN÷ZUC¬AF÷Zurich Challengers¬WV÷zurich-challengers¬AN÷n¬~AA÷AiNoeQ7l¬AD÷1493467200¬ADE÷1493467200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wil Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wil Devils¬WU÷wil-devils¬WN÷SIS¬AF÷Sissach Frogs¬WV÷sissach-frogs¬AN÷n¬~AA÷0tGbhOi7¬AD÷1493542800¬ADE÷1493542800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bern Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Bern Cardinals¬WU÷bern-cardinals¬WN÷THE¬AF÷Therwil Flyers¬WV÷therwil-flyers¬AN÷n¬~AA÷4EMkfpNf¬AD÷1493542800¬ADE÷1493542800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luzern Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ZUB¬AF÷Zurich Barracudas¬WV÷zurich-barracudas¬WM÷LUZ¬AE÷Luzern Eagles¬WU÷luzern-eagles¬AN÷n¬~AA÷vXE2ir7D¬AD÷1493553600¬ADE÷1493553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bern Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷THE¬AF÷Therwil Flyers¬WV÷therwil-flyers¬WM÷BER¬AE÷Bern Cardinals¬WU÷bern-cardinals¬AN÷n¬~AA÷IHQgg4x1¬AD÷1493553600¬ADE÷1493553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luzern Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUZ¬AE÷Luzern Eagles¬WU÷luzern-eagles¬WN÷ZUB¬AF÷Zurich Barracudas¬WV÷zurich-barracudas¬AN÷n¬~
6
1490540045
80
Hjælp: Du er på NLA 2017resultater sektionen indenfor Baseball/Schweiz. FlashScore.dk tilbyder NLA 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, NLA 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk NLA 2017 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). NLA 2017 resultat service er real time og opdateres live.