Fodbold »Australien » FFA Cup » 2018

results
1
1532233190
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIEN: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷Amcwz7si¬ZD÷p¬ZE÷QZiFKRpn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/australien/ffa-cup/¬ZX÷00Australien 010ralien0240000000179000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷WpM4ISLe¬AD÷1532511000¬ADE÷1532511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avondale FC¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬JA÷8v5JsM6d¬WU÷avondale-fc¬WN÷MAR¬AF÷Marconi¬JB÷Msg165qc¬WV÷marconi¬AN÷n¬~AA÷IwtUOUrS¬AD÷1532511000¬ADE÷1532511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra FC¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra FC¬JA÷KEWVjQqA¬WU÷canberra-fc¬WN÷BRO¬AF÷Broadmeadow¬JB÷2wMzjpaG¬WV÷broadmeadow-magic-fc¬AN÷n¬~AA÷407LSCq3¬AD÷1532511000¬ADE÷1532511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷QiBdxRUG¬WU÷port-melbourne-sharks¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬JB÷rT51yopN¬WV÷apia-tigers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UNHq4R5M.png?bookmaker=[16]","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷WMwIRWb9¬AD÷1532511000¬ADE÷1532511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queensland Lions¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Lions¬JA÷MJ45z5aT¬WU÷queensland-lions¬WN÷OLY¬AF÷Olympic FC¬JB÷vaiXVO7p¬WV÷olympic-fc¬AN÷n¬~AA÷2BH0J86k¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bonnyrigg¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷Bonnyrigg¬JA÷CCBAqrxp¬WU÷bonnyrigg¬WN÷HAK¬AF÷Hakoah Sydney¬JB÷Um6Fr2ij¬WV÷hakoah-sydney¬AN÷n¬~AA÷4zxQPATL¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwelup Croatia SC¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWE¬AE÷Gwelup Croatia SC¬JA÷YcYNhnFc¬WU÷gwelup-croatia-sc¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Comets¬JB÷tOXRi6U3¬WV÷adelaide-comets¬AN÷n¬~AA÷GvRQ6VMq¬AD÷1533115800¬ADE÷1533115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide United¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬JA÷QZaMzEgC¬WU÷adelaide¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬JB÷8bkRZX8I¬WV÷central-coast-mariners-fc¬AN÷n¬~AA÷OKIdKliq¬AD÷1533115800¬ADE÷1533115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns¬JA÷GtQvk4EM¬WU÷cairns¬WN÷ARM¬AF÷Armadale¬JB÷A3PrlOTS¬WV÷armadale¬AN÷n¬~AA÷ADxMQjEF¬AD÷1533115800¬ADE÷1533115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬JA÷h2eyVrNj¬WU÷heidelberg¬WN÷CHA¬AF÷Charlestown City Blues¬JB÷f7ZJgSai¬WV÷charlestown-city-blues¬AN÷n¬~AA÷Iw2avArF¬AD÷1533115800¬ADE÷1533115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockdale¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬JB÷G4Udeuyd¬WV÷sydney¬WM÷ROC¬AE÷Rockdale¬JA÷MsVhdLLk¬WU÷rockdale¬AN÷n¬~AA÷OG2eujT8¬AD÷1533634200¬ADE÷1533634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬JA÷2clM1sbS¬WU÷bentleigh¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Phoenix¬JB÷8vRlc16q¬WV÷wellington¬AN÷n¬~AA÷C6KZ49id¬AD÷1533634200¬ADE÷1533634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬JA÷CU4tt9Vi¬WU÷brisbane¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬JB÷fgfouTpb¬WV÷melbourne-heart¬AN÷n¬~AA÷CtaitWD2¬AD÷1533634200¬ADE÷1533634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Knights¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Knights¬JA÷fXpE33TF¬WU÷gold-coast-knights-sc¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷O6kI2NrM¬WV÷newcastle¬AN÷n¬~AA÷Q98HThUd¬AD÷1533634200¬ADE÷1533634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northcote City¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northcote City¬JA÷hvDlvm04¬WU÷northcote-city¬WN÷DEV¬AF÷Devonport¬JB÷n1Chw7FA¬WV÷devonport¬AN÷n¬~AA÷AyL8Hny2¬AD÷1533637800¬ADE÷1533637800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hellenic Athletic¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬JB÷GtnA4qE9¬WV÷western-sydney-wanderers¬WM÷HEL¬AE÷Hellenic Athletic¬JA÷YHd55Pb3¬WU÷hellenic-athletic¬AN÷n¬~AA÷b3GV5kxj¬AD÷1533637800¬ADE÷1533637800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Glory¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬JA÷pOCfI5wo¬WU÷perth¬WN÷MVC¬AF÷Melbourne Victory¬JB÷Yw6xskGo¬WV÷melbourne-v¬AN÷n¬~
1
1532233190
16
Hjælp: Du er på FFA Cup 2018 resultater sektionen indenfor Fodbold/Australien. FlashScore.dk tilbyder FFA Cup 2018 livescore, slutresultater og deltidsresultat, FFA Cup 2018 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden FFA Cup 2018 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). FFA Cup 2018 resultat service er real time og opdateres live.