Fodbold »Argentina » Torneo Federal A » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷SKgxjsJp¬AD÷1511046000¬ADE÷1511046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷dUMW0gpH¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷zLLz0DaN¬WV÷san-lorenzo-alem¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nuFdbKTf¬AD÷1511045100¬ADE÷1511045100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷UqQYSKng¬WV÷douglas-haig¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷GtMUT0Xn¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷0rJ0cvq1¬AD÷1511038800¬ADE÷1511038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷C8FwSv2a¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷jaEsRbH5¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QPQm0tar¬AD÷1511038800¬ADE÷1511038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬JA÷42hCBJHI¬WU÷libertad-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷rgiGAwXO¬WV÷def-pronunciamiento¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fRoODpBi¬AD÷1510965000¬ADE÷1510965000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷88jkJz0o¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬JB÷nakgIfFi¬WV÷gutierrez-mendoza¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷W2LmAUja¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷Runde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷Grc8ey21¬WU÷ah-zapla¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬JB÷ETFBfeH7¬WV÷sportivo-patria¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KxX36njO¬AD÷1510794000¬ADE÷1510794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷Runde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷GdxsAzHf¬WU÷antoniana¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Mandiyu¬JB÷fmyo9fW0¬WV÷deportivo-mandiyu¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6DiPoYQ5¬AD÷1510792200¬ADE÷1510792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Runde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷vyZFSm49¬WU÷deportivo-roca¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷IRXJR7JF¬WV÷cipolletti¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CCTe88LB¬AD÷1510790400¬ADE÷1510790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Runde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷Obc2HIOK¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬JB÷2kd6GxvR¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xvmLnEBa¬AD÷1510790400¬ADE÷1510790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Runde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷WAV7U9Zd¬WU÷ferro-gen-pico¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷pEZBTTl3¬WV÷sansinena¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Umvi9l65¬AD÷1510790400¬ADE÷1510790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Runde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷fPhbIb9E¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷GYgfJvf8¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷SSuYqCeI¬AD÷1510788600¬ADE÷1510788600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Runde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷f9zmL5dq¬WU÷villa-mitre¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷8CviKPBk¬WV÷alvarado¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷j3Sa7SzI¬AD÷1510776900¬ADE÷1510776900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷Runde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷8WYYBdnr¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷MZxwBG1l¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷p4jTphtC¬AD÷1510776000¬ADE÷1510776000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Runde 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷bwkHQRYL¬WU÷independiente-de-neuquen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷xUmLPolS¬WV÷deportivo-madryn¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1511074226
232
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentina 009entina0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷drKo3Zet¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sansinena¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷vcAjuRmF¬WU÷sansinena¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷zHiJNbIs¬WV÷deportivo-roca¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bTV7565U¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬JA÷zahr8Eo7¬WU÷sportivo-patria¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Mandiyu¬JB÷Ekin7Y0D¬WV÷deportivo-mandiyu¬AN÷n¬~AA÷YHpSC4Qc¬AD÷1511123400¬ADE÷1511123400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Aconquija¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷rRr2GYq4¬WV÷gimnasia-mendoza¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬JA÷4zpbHEUc¬WU÷union-aconquija¬AN÷n¬~AA÷OjcEQkyt¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷tdqYUygK¬WV÷antoniana¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷ShuUVHwE¬WU÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷6Bhtk1Yj¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷IqBuaXET¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬JB÷f527fiNp¬WV÷union-villa-krause¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WG0MOT5h¬AD÷1511127000¬ADE÷1511127000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷f3P8OZVm¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷YgOCNgof¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷A7aQNmLb¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷GIDHMD00¬WU÷ah-zapla¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷ShHLLXF6¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷fZXJ7FmP¬AD÷1511130600¬ADE÷1511130600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷IsMssmJ2¬WU÷cipolletti¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷dYKot7Y8¬WV÷independiente-de-neuquen¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4GPia0El¬AD÷1511134200¬ADE÷1511134200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷KAzaZM9P¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷MJMQUtIt¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷GtzXBOu4¬AD÷1511135100¬ADE÷1511135100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷xlr6FhaA¬WU÷desamparados¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷zZ09ECEG¬WV÷huracan-las-heras¬AN÷n¬~AA÷xf1IP9jn¬AD÷1511136600¬ADE÷1511136600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬JA÷OKYxUe8Q¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷QTK4PFGs¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷tWqxqWAO¬AD÷1511204400¬ADE÷1511204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷jyUeJqRe¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷URSaI3t2¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷O4jr2gBn¬AD÷1511208000¬ADE÷1511208000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivadavia¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬JA÷UwiNMIXm¬WU÷rivadavia¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷8UkRLxmf¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷8WOM4MjR¬AD÷1511217000¬ADE÷1511217000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Runde 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷Cfz5Dum6¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷CEN¬AF÷Central Cordoba¬JB÷Aug8Ca2C¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷GGO8vQxM¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runde 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷zBAUZYbp¬WU÷douglas-haig¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷E19YYhEj¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~AA÷ALhfaie5¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷hIPUubvQ¬WV÷deportivo-madryn¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷ERQQtvPJ¬WU÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷xzJZJ5KN¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷ULwiyDFg¬WU÷antoniana¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬JB÷8CxezXUa¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬AN÷n¬~AA÷rRbaIuLQ¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Cordoba¬JA÷vqZKvIo5¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬JB÷jJxPwx1B¬WV÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷U9FRLRkB¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷xObCreNJ¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷GEcGsFxQ¬WV÷ah-zapla¬AN÷n¬~AA÷l4aeJL5K¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷pMZGubWb¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷6VzDtvHh¬WU÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~AA÷Kb8vJPZT¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Mandiyu¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Mandiyu¬JA÷2mibZjp6¬WU÷deportivo-mandiyu¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷tvj2YAaC¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷2ekn1DQh¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷Q5pWKd20¬WU÷deportivo-roca¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬JB÷4dqzKGH6¬WV÷rivadavia¬AN÷n¬~AA÷YeH8eIDD¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷Kv2fOd1O¬WU÷douglas-haig¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷Ys6bNGGU¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷8lhvA2AG¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Mendoza¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Mendoza¬JA÷ltsp8Aip¬WU÷gimnasia-mendoza¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷SWul7U6j¬WV÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷nuir9MPM¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬JA÷UyKWVDqi¬WU÷gutierrez-mendoza¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬JB÷ruOzVXbc¬WV÷union-aconquija¬AN÷n¬~AA÷ERhzBreA¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷IcjEDWTM¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷dlkICjqT¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷dIlj0Xua¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷bJrvJzXC¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷CMnrIfnJ¬WV÷sansinena¬AN÷n¬~AA÷OWEVKo5H¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷YgprwZps¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷nclnxg0m¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷6PXE30mp¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷d4wtSVrG¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷YT09A3Dr¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷jJGNM7z5¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷MFGPKiVC¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬JB÷06FTJBpJ¬WV÷sportivo-patria¬AN÷n¬~AA÷AD0iK1jE¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷A3s4r0nt¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷lft8sK1n¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷f5I4dbb7¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷bPDoQIWB¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷xGCkPxnI¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷4Gom8tuT¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬JA÷x2NvUiE3¬WU÷union-villa-krause¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷GhMrTBT9¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AN÷n¬~AA÷hprabBAB¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Runde 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷O0CdyIns¬WU÷villa-mitre¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷2iB0zx2m¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~~
1
1511074226
110
Hjælp: Du er på Torneo Federal A 2017/2018 resultater sektionen indenfor Fodbold/Argentina. FlashScore.dk tilbyder Torneo Federal A 2017/2018 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Torneo Federal A 2017/2018 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Torneo Federal A 2017/2018 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Torneo Federal A 2017/2018 resultat service er real time og opdateres live.