Rugby League »Europa » Challenge Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷10Europa 006Europa0390000000157000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷OCfkkOpq¬AD÷1490533200¬ADE÷1490533200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Whitehaven¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬WU÷whitehaven¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷46¬BA÷30¬BC÷16¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬AH÷14¬BB÷4¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷YsGAd6h9¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bradford Bulls¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FEA¬AF÷Featherstone Rovers¬WV÷featherstone-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬BB÷6¬BD÷15¬WM÷BRA¬AE÷Bradford Bulls¬WU÷bradford-bulls¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷13¬AN÷n¬~AA÷IVHMg4xS¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucestershire¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬AG÷22¬BA÷16¬BC÷6¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷48¬BB÷18¬BD÷30¬AN÷n¬~AA÷CYzpB572¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halifax¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halifax¬WU÷halifax¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷HUN¬AF÷Hunslet RLFC¬WV÷hunslet-rlfc¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷xGM1bSNd¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull KR¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull KR¬WU÷hull-kr¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬BA÷18¬BC÷30¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield¬WV÷sheffield¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷23gglr0k¬AD÷1489935600¬ADE÷1489935600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷20¬BC÷6¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Hornets¬WV÷rochdale-hornets¬AH÷20¬BB÷12¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷QyulAPM8¬AD÷1489861800¬ADE÷1489861800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrow¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷14¬WN÷KEI¬AF÷Keighley¬WV÷keighley¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G6L5cnw3¬AD÷1489849200¬ADE÷1489849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swinton¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Swinton¬WU÷swinton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬BA÷10¬BC÷30¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷CYEEeQ7F¬AD÷1489843800¬ADE÷1489843800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toulouse¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOU¬AE÷Toulouse¬WU÷toulouse-xiii¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷BAT¬AF÷Batley¬WV÷batley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬BB÷18¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷6eEIfpNL¬AD÷1489842000¬ADE÷1489842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oldham¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬WU÷oldham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬BA÷20¬BC÷20¬WN÷HAY¬AF÷Haydock¬WV÷haydock¬AH÷12¬BB÷8¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷ATd1nMU1¬AD÷1489780800¬ADE÷1489780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷26¬BC÷10¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬WV÷newcastle¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷Wxbcm2Fe¬AD÷1489780800¬ADE÷1489780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Broncos¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Broncos¬WU÷london-broncos¬AG÷26¬BA÷6¬BC÷20¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷18¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷2Vg9lQ8s¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Doncaster¬ER÷1/64 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DON¬AE÷Doncaster¬WU÷doncaster¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷22¬BC÷12¬WN÷MYT¬AF÷Myton Warriors¬WV÷myton-warriors¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bHkUq2NC¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunslet RLFC¬ER÷1/64 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet RLFC¬WU÷hunslet-rlfc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷16¬BC÷18¬AN÷n¬~AA÷4fjQpr86¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Wales Ironmen¬ER÷1/64 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Wales Ironmen¬WU÷south-wales-ironmen¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷OXF¬AF÷Oxford RLFC¬WV÷oxford-rlfc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷hKnMoOh0¬AD÷1488121200¬ADE÷1488121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷1/64 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬BA÷16¬BC÷32¬WN÷EGR¬AF÷Egremont Rangers¬WV÷egremont-rangers¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷AecHn4wf¬AD÷1488117600¬ADE÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrow¬ER÷1/64 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷14¬BC÷46¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬WV÷rochdale-mayfield¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IcIxfnoK¬AD÷1488117600¬ADE÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucestershire¬ER÷1/64 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷24¬BC÷12¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬WV÷north-wales-crusaders¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷jiQjWrgD¬AD÷1488117600¬ADE÷1488117600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hemel¬ER÷1/64 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEM¬AE÷Hemel¬WU÷hemel¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬AN÷n¬~
19
1490877492
48
fixtures
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷10Europa 006Europa0390000000157000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷t0qnE2Ue¬AD÷1492801200¬ADE÷1492801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds Rhinos¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Rhinos¬WU÷leeds-rhinos¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AN÷n¬~AA÷KtuxyQy9¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huddersfield¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬WN÷SCH¬AF÷Swinton¬WV÷swinton¬AN÷n¬~AA÷8novGOaq¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leigh Centurions¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leigh Centurions¬WU÷leigh-centurions¬WN÷HUL¬AF÷Hull KR¬WV÷hull-kr¬AN÷n¬~AA÷p8tk1RW1¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitehaven¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬WV÷halifax¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬WU÷whitehaven¬AN÷n¬~AA÷vo2kDMq2¬AD÷1492946100¬ADE÷1492946100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AN÷n¬~AA÷tjtYy6M2¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAT¬AF÷Batley¬WV÷batley¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AN÷n¬~AA÷nwprFrFk¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Featherstone Rovers¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Rovers¬WU÷featherstone-rovers¬WN÷OLD¬AF÷Oldham¬WV÷oldham¬AN÷n¬~AA÷lGqtzpiF¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷York City¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AN÷n¬~
19
1490877492
8
Hjælp: Du er på Challenge Cup 2017 resultater sektionen indenfor Rugby League/Europa. FlashScore.dk tilbyder Challenge Cup 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Challenge Cup 2017 resultatoversigt, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Challenge Cup 2017 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra 30 typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Challenge Cup 2017 resultat service er real time og opdateres live.