Rugby League »Europa » Challenge Cup » 2016

results
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷IJueu4Xp¬ZD÷p¬ZE÷UqnEg0A1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷10Europa 006Europa0390000000153000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷vFcPhBcP¬AD÷1472306400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷Finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷WAR¬AF÷Warrington Wolves¬WV÷warrington-wolves¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷xWh1L5aF¬AD÷1469885400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Semifinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷56¬BA÷24¬BC÷32¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷f73dMop9¬AD÷1469818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan Warriors¬ER÷Semifinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷HUL¬AF÷Hull FC¬WV÷hull-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷2¬BD÷14¬WM÷WIG¬AE÷Wigan Warriors¬WU÷wigan-warriors¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷Aq7pLh09¬AD÷1466872200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan Warriors¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CAS¬AF÷Castleford Tigers¬WV÷castleford-tigers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬WM÷WIG¬AE÷Wigan Warriors¬WU÷wigan-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷22¬BC÷4¬AN÷n¬~AA÷SKHuMYp3¬AD÷1466857800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷CAT¬AF÷Catalans Dragons¬WV÷catalans-dragons¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷MJAlKCFF¬AD÷1466794800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷10¬WN÷WID¬AF÷Widnes Vikings¬WV÷widnes-vikings¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷EFYH2ppr¬AD÷1466708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬AG÷16¬BA÷8¬BC÷8¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷t8DMRofH¬AD÷1462721400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Helens¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEL¬AE÷St Helens¬WU÷st-helens¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷HUL¬AF÷Hull FC¬WV÷hull-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷47¬BB÷25¬BD÷22¬AN÷n¬~AA÷vqgcLqXp¬AD÷1462716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬AV÷1462755849|¬BX÷-1¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷WIG¬AF÷Wigan Warriors¬WV÷wigan-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷54¬BB÷36¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷h0dvpT9o¬AD÷1462716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halifax¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halifax¬WU÷halifax¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷WID¬AF÷Widnes Vikings¬WV÷widnes-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷18¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷EFpmr7vb¬AD÷1462712400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wakefield Trinity¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAK¬AE÷Wakefield Trinity¬WU÷wakefield-trinity¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬BA÷22¬BC÷18¬WN÷TOU¬AF÷Toulouse¬WV÷toulouse¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷xz7VPPOT¬AD÷1462629600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oldham¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬WU÷oldham¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬WN÷WAR¬AF÷Warrington Wolves¬WV÷warrington-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷70¬BB÷22¬BD÷48¬AN÷n¬~AA÷fBHQQ59N¬AD÷1462627800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castleford Tigers¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAS¬AE÷Castleford Tigers¬WU÷castleford-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷18¬BC÷14¬WN÷SAL¬AF÷Salford Red Devils¬WV÷salford-red-devils¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬AN÷n¬~
19
1480739556
74
fixtures
19
1480739556
0
Hjælp: Du er på Challenge Cup 2016 resultater sektionen indenfor Rugby League/Europa. FlashScore.dk tilbyder Challenge Cup 2016 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Challenge Cup 2016 resultatoversigt, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Challenge Cup 2016 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra 30 typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Challenge Cup 2016 resultat service er real time og opdateres live.