Rugby League »Europa » Challenge Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷10Europa 006Europa0390000000169000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷AoIEs3Ku¬AD÷1497794400¬ADE÷1497794400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬WN÷CAS¬AF÷Castleford Tigers¬WV÷castleford-tigers¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷xbm0OuKH¬AD÷1497708000¬ADE÷1497708000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AG÷26¬BA÷12¬BC÷14¬WN÷WIG¬AF÷Wigan Warriors¬WV÷wigan-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷27¬BB÷18¬BD÷9¬AN÷n¬~AA÷fZs5NaZN¬AD÷1497639600¬ADE÷1497639600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Rhinos¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Rhinos¬WU÷leeds-rhinos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬BA÷22¬BC÷36¬WN÷FEA¬AF÷Featherstone Rovers¬WV÷featherstone-rovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YPt9MJlU¬AD÷1497553200¬ADE÷1497553200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷Kvartfinalerne¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷20¬BC÷10¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷reAWOXWp¬AD÷1494770400¬ADE÷1494770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Rhinos¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Rhinos¬WU÷leeds-rhinos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷72¬BA÷32¬BC÷40¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷vsfZrgOG¬AD÷1494770400¬ADE÷1494770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swinton¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Swinton¬WU÷swinton¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷WIG¬AF÷Wigan Warriors¬WV÷wigan-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷42¬BB÷18¬BD÷24¬AN÷n¬~AA÷M5qvrDwN¬AD÷1494770400¬ADE÷1494770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WID¬AF÷Widnes Vikings¬WV÷widnes-vikings¬AH÷20¬BB÷6¬BD÷14¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷12¬BC÷22¬AN÷n¬~AA÷A12InyPi¬AD÷1494682200¬ADE÷1494682200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castleford Tigers¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAS¬AE÷Castleford Tigers¬WU÷castleford-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷53¬BA÷31¬BC÷22¬WN÷HEL¬AF÷St Helens¬WV÷st-helens¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷0jeVqZ8A¬AD÷1494615600¬ADE÷1494615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷54¬BB÷24¬BD÷30¬AN÷n¬~AA÷WGjRpFg4¬AD÷1494615600¬ADE÷1494615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAT¬AF÷Catalans Dragons¬WV÷catalans-dragons¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷62¬BA÷28¬BC÷34¬AN÷n¬~AA÷dbbEmH9o¬AD÷1494615600¬ADE÷1494615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷HUL¬AF÷Hull KR¬WV÷hull-kr¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hQiNoevb¬AD÷1494529200¬ADE÷1494529200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Rovers¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Rovers¬WU÷featherstone-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷13¬BC÷11¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬WV÷halifax¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷tjtYy6M2¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷23¬AT÷22¬BA÷14¬BC÷8¬BE÷1¬WN÷BAT¬AF÷Batley¬WV÷batley¬AZ÷0¬AH÷22¬AU÷22¬BB÷16¬BD÷6¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nwprFrFk¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Rovers¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Rovers¬WU÷featherstone-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷10¬BC÷20¬WN÷OLD¬AF÷Oldham¬WV÷oldham¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷p8tk1RW1¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Whitehaven¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬WU÷whitehaven¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬WV÷halifax¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬BB÷24¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷lGqtzpiF¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AG÷28¬BA÷18¬BC÷10¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷50¬BB÷20¬BD÷30¬AN÷n¬~AA÷KtuxyQy9¬AD÷1492947000¬ADE÷1492947000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬AG÷24¬BA÷18¬BC÷6¬WN÷SCH¬AF÷Swinton¬WV÷swinton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷16¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷vo2kDMq2¬AD÷1492946100¬ADE÷1492946100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬BA÷18¬BC÷11¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AH÷22¬BB÷16¬BD÷6¬AN÷n¬~
19
1500655504
68
fixtures
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷10Europa 006Europa0390000000169000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷xOGkmsIa¬AD÷1501335000¬ADE÷1501335000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hull FC¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Rhinos¬WV÷leeds-rhinos¬AN÷n¬~AA÷WpGgn1X5¬AD÷1501421400¬ADE÷1501421400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wigan Warriors¬ER÷Semifinalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIG¬AE÷Wigan Warriors¬WU÷wigan-warriors¬WN÷SAL¬AF÷Salford Red Devils¬WV÷salford-red-devils¬AN÷n¬~
19
1500655504
2
Hjælp: Du er på Challenge Cup 2017 resultater sektionen indenfor Rugby League/Europa. FlashScore.dk tilbyder Challenge Cup 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Challenge Cup 2017 resultatoversigt, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Challenge Cup 2017 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra 30 typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Challenge Cup 2017 resultat service er real time og opdateres live.