Rugby League »Australien » Auckland Nines » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIEN: Auckland Nines¬ZEE÷KQokdSI0¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷WMVE7XSH¬ZD÷p¬ZE÷6PV9m9aU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_KQokdSI0¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australien/auckland-nines/¬ZX÷10Australien 010ralien0350000000157000Auckland Nin014 Nines000¬ZR÷1¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷4SkiDJBb¬AD÷1486254600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷11¬BC÷10¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QyimEadh¬AD÷1486253100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷19¬BA÷8¬BC÷11¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷rD1rFusn¬AD÷1486251600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷pSruGLRu¬AD÷1486250100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷11¬BB÷7¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷867ZfxdU¬AD÷1486248600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷6¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷UF8VeItO¬AD÷1486247100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷11¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷CvEQdbRH¬AD÷1486245600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷11¬BD÷11¬AN÷n¬~AA÷YmFMcvCB¬AD÷1486244100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷8¬BC÷20¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rZxJRIQi¬AD÷1486188000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷4rvFSbBo¬AD÷1486186500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷21¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷4jYw4FYp¬AD÷1486185000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷8¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷2snC8eQT¬AD÷1486183500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷4¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷8Kn89yBN¬AD÷1486181400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷11¬BD÷6¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷fHr4AHeH¬AD÷1486179900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷20¬BA÷11¬BC÷9¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷17¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷ChgaBctB¬AD÷1486178400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷8¬BC÷9¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷Y1feCwR4¬AD÷1486176900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷vRFIbKd5¬AD÷1486173900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷15¬BA÷7¬BC÷8¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷QNBEa0sa¬AD÷1486172400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AH÷15¬BB÷7¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷raM90tSh¬AD÷1486170900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷10¬BC÷8¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷48N51MCn¬AD÷1486169400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷14¬BC÷4¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷drO122ct¬AD÷1486167300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷15¬BB÷4¬BD÷11¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷11¬BA÷4¬BC÷7¬AN÷n¬~AA÷KI0YJUSD¬AD÷1486165800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷11¬BA÷4¬BC÷7¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷17¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷IDMkeojD¬AD÷1486164300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷21¬BC÷7¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷4AIodRz7¬AD÷1486162800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷17¬BD÷8¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIEN: Auckland Nines - Play Offs¬ZEE÷KQokdSI0¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷na5ou5cp¬ZD÷p¬ZE÷6PV9m9aU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_KQokdSI0¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australien/auckland-nines/¬ZX÷10Australien 010ralien0350000000212000Auckland Nin026y Offs000¬ZR÷1¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷t81mgCMJ¬AD÷1486273200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷8¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fXtX6Yoe¬AD÷1486267500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬BA÷11¬BC÷10¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷9¬AN÷n¬~AA÷dMWiGxP8¬AD÷1486266000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷4¬BC÷9¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷80jcfe2k¬AD÷1486261800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷12¬BA÷4¬BC÷8¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷25¬BB÷8¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷dQngeymq¬AD÷1486260300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷15¬BB÷15¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4UOPC3IG¬AD÷1486257600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬BA÷6¬BC÷8¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QwQLDq3A¬AD÷1486256100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷16¬AT÷12¬BA÷5¬BC÷7¬BE÷4¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AZ÷0¬AH÷12¬AU÷12¬BB÷7¬BD÷5¬BF÷0¬AN÷n¬~
19
1488195378
31
fixtures
19
1488195378
0
Hjælp: Du er på Auckland Nines 2017 resultater sektionen indenfor Rugby League/Australien. FlashScore.dk tilbyder Auckland Nines 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Auckland Nines 2017 resultatoversigt, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Auckland Nines 2017 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra 30 typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Auckland Nines 2017 resultat service er real time og opdateres live.