Fodbold »USA » NWSL Kvinder » 2017

results
1
1488063207
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: NWSL Kvinder¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Cz6qHk00¬ZD÷p¬ZE÷foOZXeYq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/usa/nwsl-kvinder/¬ZX÷00USA 003......0080000000157000NWSL Kvinder012vinder000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷QkjAWOaL¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dash K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash K¬WU÷houston-dash¬WN÷CHI¬AF÷Chicago K¬WV÷chicago-red-stars¬AN÷n¬~AA÷rRpFVrFR¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Thorns K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns K¬WU÷portland-thorns-fc¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride K¬WV÷orlando-pride¬AN÷n¬~AA÷pzXtR2Nr¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Reign K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Reign K¬WU÷seattle-reign¬WN÷BLU¬AF÷Sky Blue K¬WV÷sky-blue¬AN÷n¬~AA÷vcWpQMxk¬AD÷1492286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington K¬WU÷washington¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina Courage K¬WV÷north-carolina-courage¬AN÷n¬~AA÷h0zkPthe¬AD÷1492372800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City K¬WU÷kansas-city¬WN÷BOS¬AF÷Boston Breakers K¬WV÷boston-breakers¬AN÷n¬~AA÷zPPgO071¬AD÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago K¬WU÷chicago-red-stars¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City K¬WV÷kansas-city¬AN÷n¬~AA÷EFOcNKM7¬AD÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Courage K¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns K¬WV÷portland-thorns-fc¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina Courage K¬WU÷north-carolina-courage¬AN÷n¬~AA÷tMCun4a8¬AD÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pride K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pride K¬WU÷orlando-pride¬WN÷WAS¬AF÷Washington K¬WV÷washington¬AN÷n¬~AA÷2y1lprUK¬AD÷1492977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Breakers K¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City K¬WV÷kansas-city¬WM÷BOS¬AE÷Boston Breakers K¬WU÷boston-breakers¬AN÷n¬~AA÷KCBqoOEE¬AD÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sky Blue K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLU¬AE÷Sky Blue K¬WU÷sky-blue¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City K¬WV÷kansas-city¬AN÷n¬~
1
1488063207
10
Hjælp: Du er på NWSL Kvinder 2017 resultater sektionen indenfor Fodbold/USA. FlashScore.dk tilbyder NWSL Kvinder 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, NWSL Kvinder 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden NWSL Kvinder 2017 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). NWSL Kvinder 2017 resultat service er real time og opdateres live.