Fodbold »Tjekkiet » MOL Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷TJEKKIET: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Tjekkiet¬ZC÷jPcXdlvO¬ZD÷p¬ZE÷UunHsArh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/tjekkiet/mol-cup/¬ZX÷00Tjekkiet 008ekkiet0090000000169000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tjekkiet¬~AA÷617kWOcf¬AD÷1495035000¬ADE÷1495035000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opava¬ER÷Finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬WV÷zlin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷OPA¬AE÷Opava¬WU÷opava¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Neutral beliggenhed.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KAKJMXW0¬AD÷1493218800¬ADE÷1493218800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mlada Boleslav¬ER÷Semifinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MLA¬AE÷Mlada Boleslav¬WU÷mlada-boleslav¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OPA¬AF÷Opava¬WV÷opava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MP1GNDHf¬AD÷1493137800¬ADE÷1493137800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavia Prag¬ER÷Semifinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Prag¬WU÷slavia-prag¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬WV÷zlin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j9yrC2Xc¬AD÷1492015500¬ADE÷1492015500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavia Prag¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Prag¬WU÷slavia-prag¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷KAR¬AF÷Karvina¬WV÷mfk-karvina¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YXtwDrIi¬AD÷1491416100¬ADE÷1491416100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Liberec¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Liberec¬WU÷liberec¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬WV÷zlin¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fsrZDO2o¬AD÷1491329700¬ADE÷1491329700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bohemians 1905¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MLA¬AF÷Mlada Boleslav¬WV÷mlada-boleslav¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BOH¬AE÷Bohemians 1905¬WU÷bohemians-1905¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UaznBMn4¬AD÷1490523300¬ADE÷1490523300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opava¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷BRN¬AF÷Brno¬WV÷brno¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷OPA¬AE÷Opava¬WU÷opava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2FivG2e6¬AD÷1488369600¬ADE÷1488369600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mas Taborsko¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷Mas Taborsko¬WU÷mas-taborsko¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬WV÷liberec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷z30NJpds¬AD÷1480518000¬ADE÷1480518000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Karvina¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karvina¬WU÷mfk-karvina¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUK¬AF÷Dukla Prag¬WV÷dukla-prag¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EgaRI4Bm¬AD÷1477499400¬ADE÷1477499400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavia Prag¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Prag¬WU÷slavia-prag¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷LIT¬AF÷Litomericko¬WV÷litomericko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2FV80NeJ¬AD÷1477497600¬ADE÷1477497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bohemians 1905¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOH¬AE÷Bohemians 1905¬WU÷bohemians-1905¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KRA¬AF÷Kraluv Dvur¬WV÷kraluv-dvur¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GIJjP6YJ¬AD÷1477494000¬ADE÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brno¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRN¬AE÷Brno¬WU÷brno¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JIH¬AF÷Jihlava¬WV÷jihlava¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Kj2ZGrt0¬AD÷1477492200¬ADE÷1477492200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opava¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷OPA¬AE÷Opava¬WU÷opava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen¬WV÷plzen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f9IfOQmQ¬AD÷1477492200¬ADE÷1477492200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Zlin¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZLI¬AE÷Zlin¬WU÷zlin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Prag¬WV÷sparta-prag¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8GbVHOQg¬AD÷1477488600¬ADE÷1477488600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mlada Boleslav¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MLA¬AE÷Mlada Boleslav¬WU÷mlada-boleslav¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HRA¬AF÷Hradec Kralove¬WV÷hradec-kralove¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rFEPV3Jf¬AD÷1476280800¬ADE÷1476280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceske Budejovice¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Prag¬WV÷sparta-prag¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CES¬AE÷Ceske Budejovice¬WU÷ceske-budejovice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fktxu8d8¬AD÷1476280800¬ADE÷1476280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pisek¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PIS¬AE÷Pisek¬WU÷pisek¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬WV÷liberec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1495591985
137
fixtures
1
1495591985
0
Hjælp: Du er på Tjekkisk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Tjekkiet. FlashScore.dk tilbyder Tjekkisk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Tjekkisk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Tjekkisk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Tjekkisk Cup resultat service er real time og opdateres live.