Fodbold »Nord- & Centralamerika » CFU Club Championship » 2017

CFU Club Championship
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷NORD- & CENTRALAMERIKA: CFU Club Championship¬ZEE÷xhZkMw2a¬ZB÷2¬ZY÷Nord- & Centralamerika¬ZC÷Q9rvEV1O¬ZD÷p¬ZE÷8tEq6K1P¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷2_xhZkMw2a¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/nord-centralamerika/cfu-club-championship/¬ZX÷00Nord- & Cent022merika0100000000157000CFU Club Cha021onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nord- & Centralamerika¬~AA÷8hlg3o4H¬AD÷1488151800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenbay Hoppers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greenbay Hoppers¬WU÷greenbay-hoppers¬AG÷0¬WN÷RAC¬AF÷Racing des Gonaives¬WV÷racing-des-gonaives¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QTbl4RlB¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bequia United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEQ¬AE÷Bequia United¬WU÷bequia-united¬AG÷1¬WN÷MOE¬AF÷Inter Moengotapoe¬WV÷inter-moengotapoe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷Egep57Z4¬AD÷1487979000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenbay Hoppers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOE¬AF÷Inter Moengotapoe¬WV÷inter-moengotapoe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷GRE¬AE÷Greenbay Hoppers¬WU÷greenbay-hoppers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷KWet6mKb¬AD÷1487970000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bequia United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEQ¬AE÷Bequia United¬WU÷bequia-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAC¬AF÷Racing des Gonaives¬WV÷racing-des-gonaives¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ttcx7T4h¬AD÷1487804400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenbay Hoppers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greenbay Hoppers¬WU÷greenbay-hoppers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷BEQ¬AF÷Bequia United¬WV÷bequia-united¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷O42X79kn¬AD÷1487797200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing des Gonaives¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing des Gonaives¬WU÷racing-des-gonaives¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MOE¬AF÷Inter Moengotapoe¬WV÷inter-moengotapoe¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1488236280
6
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NORD- & CENTRALAMERIKA: CFU Club Championship¬ZEE÷xhZkMw2a¬ZB÷2¬ZY÷Nord- & Centralamerika¬ZC÷Q9rvEV1O¬ZD÷p¬ZE÷8tEq6K1P¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷2_xhZkMw2a¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/nord-centralamerika/cfu-club-championship/¬ZX÷00Nord- & Cent022merika0100000000157000CFU Club Cha021onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nord- & Centralamerika¬~AA÷6mKNIQ34¬AD÷1488402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Barcelona Atletico¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFR¬AE÷Club Barcelona Atletico¬WU÷club-barcelona-atletico¬WN÷ELI¬AF÷Elite¬WV÷elite¬AN÷n¬~AA÷GIi11PYT¬AD÷1488402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Don Bosco¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬WU÷don-bosco¬WN÷SAI¬AF÷Sainte-Rose¬WV÷sainte-rose¬AN÷n¬~AA÷nayLHpJA¬AD÷1488402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montego Bay¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Grenades¬WV÷grenades¬WM÷MON¬AE÷Montego Bay¬WU÷montego-bay¬AN÷n¬~AA÷nqmc25JN¬AD÷1488402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Police Force¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Police Force¬WU÷police-force¬WN÷CIB¬AF÷Cibao¬WV÷cibao¬AN÷n¬~AA÷IRwTdqso¬AD÷1488574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cibao¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIB¬AE÷Cibao¬WU÷cibao¬WN÷SAI¬AF÷Sainte-Rose¬WV÷sainte-rose¬AN÷n¬~AA÷KWHBLSJo¬AD÷1488574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Don Bosco¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬WU÷don-bosco¬WN÷ROY¬AF÷Police Force¬WV÷police-force¬AN÷n¬~AA÷QkzPG4YG¬AD÷1488574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grenades¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Grenades¬WU÷grenades¬WN÷AFR¬AF÷Club Barcelona Atletico¬WV÷club-barcelona-atletico¬AN÷n¬~AA÷KCZSFOmN¬AD÷1488574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montego Bay¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montego Bay¬WU÷montego-bay¬WN÷ELI¬AF÷Elite¬WV÷elite¬AN÷n¬~AA÷SdLJJ6lb¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Don Bosco¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬WU÷don-bosco¬WN÷CIB¬AF÷Cibao¬WV÷cibao¬AN÷n¬~AA÷YFwXEr3T¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elite¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELI¬AE÷Elite¬WU÷elite¬WN÷GRE¬AF÷Grenades¬WV÷grenades¬AN÷n¬~AA÷vcGaA2Bp¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montego Bay¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montego Bay¬WU÷montego-bay¬WN÷AFR¬AF÷Club Barcelona Atletico¬WV÷club-barcelona-atletico¬AN÷n¬~AA÷YZLFKnZi¬AD÷1488747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sainte-Rose¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ROY¬AF÷Police Force¬WV÷police-force¬WM÷SAI¬AE÷Sainte-Rose¬WU÷sainte-rose¬AN÷n¬~AA÷djxVCeXr¬AD÷1489006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flames United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flames United¬WU÷flames-united¬WN÷JUA¬AF÷San Juan Jabloteh¬WV÷san-juan-jabloteh¬AN÷n¬~AA÷ERWZBFnk¬AD÷1489006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷System 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYS¬AE÷System 3¬WU÷system-3¬WN÷MOU¬AF÷Moulien¬WV÷moulien¬AN÷n¬~
1
1488236280
24
Hjælp: Du er på CFU Club Championship 2017 resultater sektionen indenfor Fodbold/Nord- & Centralamerika. FlashScore.dk tilbyder CFU Club Championship 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, CFU Club Championship 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden CFU Club Championship 2017 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). CFU Club Championship 2017 resultat service er real time og opdateres live.