Fodbold »Namibia » MTC Premiership » 2017/2018

results
1
1508403844
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷4l31ZOXi¬ZD÷s¬ZE÷MHmPAD44¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000169000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷MFS6KiZq¬AD÷1508522400¬ADE÷1508522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷African Stars¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬WV÷orlando-pirates¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬WU÷african-stars¬AN÷n¬~AA÷I1C9vDQF¬AD÷1508608800¬ADE÷1508608800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chief Santos¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chief Santos¬WU÷chief-santos¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans¬WV÷young-africans¬AN÷n¬~AA÷WpAcsFtc¬AD÷1508608800¬ADE÷1508608800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Life Fighters¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬WV÷civics¬WM÷LIF¬AE÷Life Fighters¬WU÷life-fighters¬AN÷n¬~AA÷plE1tZe3¬AD÷1508608800¬ADE÷1508608800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mighty Gunners¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬WU÷mighty-gunners¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬WV÷blue-waters¬AN÷n¬~AA÷vBD5ugB9¬AD÷1508608800¬ADE÷1508608800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rundu Chiefs¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUN¬AE÷Rundu Chiefs¬WU÷rundu-chiefs¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬WV÷eleven-arrows¬AN÷n¬~AA÷UuWEIV3d¬AD÷1508608800¬ADE÷1508608800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigers¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬WU÷tigers¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬WV÷citizens-fc¬AN÷n¬~AA÷jkXAJBlj¬AD÷1508608800¬ADE÷1508608800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tura Magic¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬WU÷tura-magic¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬WV÷unam¬AN÷n¬~AA÷bDT6wXuM¬AD÷1508608800¬ADE÷1508608800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Chiefs¬ER÷Runde 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Chiefs¬WU÷young-chiefs¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬WV÷black-africa¬AN÷n¬~
1
1508403844
8
Hjælp: Du er på Namibiansk Premier League resultater sektionen indenfor Fodbold/Namibia. FlashScore.dk tilbyder Namibiansk Premier League livescore, slutresultater og deltidsresultat, Namibiansk Premier League stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Namibiansk Premier League live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Namibiansk Premier League resultat service er real time og opdateres live.