Fodbold »Namibia » MTC Premiership » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷bTV47PD4¬ZD÷s¬ZE÷EwXOm6op¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000153000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬~AA÷ppMzYwOJ¬AD÷1461510000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Africa¬ER÷Runde 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬WU÷black-africa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬WV÷eleven-arrows¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷OzLvXcwQ¬AD÷1461510000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬ER÷Runde 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬WV÷tigers¬AH÷2¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬WU÷citizens-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷Kj2dAzWC¬AD÷1461502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Gunners¬ER÷Runde 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬WU÷mighty-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬WV÷african-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷bs109foJ¬AD÷1461502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Chiefs¬ER÷Runde 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Young Chiefs¬WU÷young-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬WV÷julinho-sporting¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷QT2hBGG6¬AD÷1461499200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamingo¬ER÷Runde 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flamingo¬WU÷flamingo¬AG÷0¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬WV÷blue-waters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷CQblCd10¬AD÷1461499200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rundu Chiefs¬ER÷Runde 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RUN¬AE÷Rundu Chiefs¬WU÷rundu-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷UNI¬AF÷United Stars¬WV÷united-stars¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷jBAuEIWm¬AD÷1461499200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tura Magic¬ER÷Runde 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬WU÷tura-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬WV÷orlando-pirates¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷U19qDxnf¬AD÷1461499200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UNAM¬ER÷Runde 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬WU÷unam¬AG÷1¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬WV÷civics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷pCr8WQnF¬AD÷1461423600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Africa¬ER÷Runde 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬WU÷black-africa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬WV÷blue-waters¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷My6yFbHs¬AD÷1461423600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Citizens¬ER÷Runde 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬WU÷citizens-fc¬AG÷0¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬WV÷african-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷2mg3X6X8¬AD÷1461420000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamingo¬ER÷Runde 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flamingo¬WU÷flamingo¬AG÷0¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬WV÷eleven-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷jDkaYnI2¬AD÷1461420000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Chiefs¬ER÷Runde 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Young Chiefs¬WU÷young-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷UNI¬AF÷United Stars¬WV÷united-stars¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷bJ2DAqQe¬AD÷1461416400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Gunners¬ER÷Runde 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬WV÷tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬WU÷mighty-gunners¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷xA1H93u2¬AD÷1461416400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rundu Chiefs¬ER÷Runde 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RUN¬AE÷Rundu Chiefs¬WU÷rundu-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬WV÷julinho-sporting¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷2i94C5eq¬AD÷1461412800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tura Magic¬ER÷Runde 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬WU÷tura-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬WV÷civics¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷tr88BPAk¬AD÷1461412800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UNAM¬ER÷Runde 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬WU÷unam¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬WV÷orlando-pirates¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷tKcEDMXq¬AD÷1460901600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷African Stars¬ER÷Runde 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬WU÷african-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷YOU¬AF÷Young Chiefs¬WV÷young-chiefs¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Ag2ICtmj¬AD÷1460901600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civics¬ER÷Runde 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIV¬AE÷Civics¬WU÷civics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬WV÷citizens-fc¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷lp1MB02d¬AD÷1460901600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Arrows¬ER÷Runde 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬WV÷unam¬AH÷0¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬WU÷eleven-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷4fzoVl3H¬AD÷1460901600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Julinho Sporting¬ER÷Runde 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUL¬AE÷Julinho Sporting¬WU÷julinho-sporting¬AG÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬WV÷black-africa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷MVptWUmB¬AD÷1460894400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blue Waters¬ER÷Runde 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬WU÷blue-waters¬AG÷1¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬WV÷tura-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷jXTUYW3h¬AD÷1460894400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬ER÷Runde 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬WU÷orlando-pirates¬AG÷1¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬WV÷mighty-gunners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷UNSYXjJb¬AD÷1460894400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigers¬ER÷Runde 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬WU÷tigers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷RUN¬AF÷Rundu Chiefs¬WV÷rundu-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷OpSxXAY4¬AD÷1460894400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷United Stars¬ER÷Runde 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷United Stars¬WU÷united-stars¬AG÷2¬WN÷FLA¬AF÷Flamingo¬WV÷flamingo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~
1
1481296905
240
fixtures
1
1481296905
0
Hjælp: Du er på Namibiansk Premier League resultater sektionen indenfor Fodbold/Namibia. FlashScore.dk tilbyder Namibiansk Premier League livescore, slutresultater og deltidsresultat, Namibiansk Premier League stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Namibiansk Premier League live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Namibiansk Premier League resultat service er real time og opdateres live.